Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesforna bardzo

Dlaczego faceci są tak nieśmiali i bojaźliwi?????

Polecane posty

Gość niesforna bardzo

Ile razy doświadczam takiej oto sytuacji... Jestem na miescie, jadę autobusem itp, i widzę ze przygląda mi się dosc fajny facet... Łapiemy kontakt wzrokowy, jest fajnie, potem bawimy się "w kotka i myszkę" czyli raz ja na niego zerkam raz on na mnie :-D Facet próbuje sie usmiechac do mnie, wiec ja usmiech odwzajemniam. No i na tym sie konczy. Widze ze go nosi zeby cos zrobic, ale nic nie robi. Faceci, czemu jestescie tacy niesmiali i niepewni siebie??!! Wystarczy ze wyjezdzam do innego kraju - np Włochy, Francja, tam mezczyzni sa bardziej wyluzowani, potrafia zagadac na ulicy :-) Nie zebym szukała przygód ( bo mam juz swojego ukochanego :-D ) ale miło jest gdy mężczyzni wykazuja inicjatywę.... gdzie podział się wasz testosteron ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzeslo
po co podnosisz taki temat jak masz faceta nie dowartosciowana jestes czy co ze tak tobie brakuje inicjatywy facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna bardzo...
po prostu naszła mnie taka refleksja,,, ze polskim facetom brakuje ikry :-O poza nielicznymi wyjątkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna bardzo...
widze ze jakis h**ek ma upodobanie w podbieraniu nicków :-O ale porażka :-O sam se wymysl cos oryginalnego kimkolwiek jestes :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzeslo
a nie pomyslalas ze taki facet w autobusie tez moze miec dziewczyne i dlatego nie wchodzi w wiekze relacje ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłyu mis pys
a polskim kobietom brakuje kawiaru :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzeslo
tmt to masz szczescie bo z babami to tylko same klopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, że Twój facet jest taki, jaki chcesz, czyli bez problemów zagaduje obce dziewczyna na mieście i nie jest bojaźliwy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesforna - jak facet chce cię poderwać to i tak Cię poderwie. smutną prawdę trzeba przyjąć.. o sobie - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, w sumie smieszna sytuacja :-P no ale mi sie to zdarza co kilka dni, czasem codziennie... kurcze, potrafię odroznic kiedy ktos patrzy na mnie, a kiedy koło mnie :-O bez sensu...mi zupelnie nie o to chodziło.... Raczej o pewne zjawisko w naszym społeczenstwie, ktore polega na feminizacji mężczyzn :-P czyli coraz wiecej męzczyzn cechują zachowania i usposobienie typowo kobiece - jak np niesmiałość, delikatnosc, bojazliwosc, brak pewnosci siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, trzeba wierzyć, że istnieją męscy mężczyźni i kobiece kobiety :) Ja np wierzę i całkiem dobrze na tym wychodzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bver, masz rację , ostatnio kobiety są az za bardzo \"męskie\"...:-O ja sama mam niezły ubaw z takich lasek. Nie wiem co to sie na tym swiecie porobiło. Ja nigdy nie odważyłam się na podryw faceta, bałabym się ze wezmie mnie za łatwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillu
To nie kwestia testosteronu, jeżeli facet jest nieśmiały nie znaczy że jest niemęski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo Panowie tak często :) przejmowac sie nie ma czym ;) potem sa topiki w stylu ... jechała ze mna autobusem wysoka blondynka ... jak ja załuje ... a napewno ... :) powtarzam odwagi Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zznsjidkoepjsfvole
ja sie CALKOWICIE zgadzam z zalozycielka tego topiku!!we wloszech normalnie na ulicy zagaduja i to nie jacys robotnicy dla zabawy i zapewnienia rozrywki ale zupelnie na powaznie normalni faceci!! u nas to niedopomyslenia ja ma wielu przyjaciol facetow i czasem to juz mi sie cos dzieje jak wysluchuje ich wyzalania na temat ze jakas sie im podoba ale przeciez gdziezby ktorys cos zrobil aaaa zreszta faceci tez wiedza o czym piszemy tylko ze duma nie pozwala sie im przyznac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za poparcie :-P ja wcale nie uwazam ze mamy w Polsce beznadziejnych facetów, tylko że pewnych cech im brak... No i chciałabym zeby \"nasi\" chłopcy przełamali się i ruszyli do boju :-P i nie chodzi wcale wylacznie o zdobywanie kobiet, ale o wszystko! Nie cierpię takich ciapowatych, zastrachanych facetów, to takie niemęskie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
na takich facetów mowi sie "ciapuś" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinoowka*
ah niesforna, dobrze wiem o czym mowisz :) ostatnio sama stwierdzam ze z facetow sie ciapy robią :P czekam wlasnmie na reakcje takiego jednego, bo narazie konczy sie na patrzyeniu sie i usmiechaniu, ale widze ze az dusi sie zeby cos zrobic, tylko sam chyba nie wie co. Ja nie mam zamiaru nic robic, bo kurde on jest od tego. nie dosc ze wszystko trzeba za nich wymyslac, np. gdzie sie spotkamy, gdzie pojedziemy na wakacje, co zjemy. To jeszcze mam go podrywac? No coment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda
Dlatego: " origami chudy,garbiący się,smród z japy,bez tyłka,małe rączki,wklęsła klata,śmierdzący,wulgarny,tłuste włosy,drętwe teksty,brzydkie stopy,spocone ręce,itp.......oblecha" Jestesmy tacy po przeczytaniu waszych bzdurnyych postów...komus sie rece pocą i juz jest dyskwalifikowany przez dziewczyne no po prostu TRAGEDIA z waszymi rozumami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale to bzdura
co to ma wspolnego z niesmialoscia i bojazliwoscia? mnie sie podoba srednio co 5 kobiea jaka widze na ulicy! patrze sie na nie, bo mi to sprawia przyjemnosc estetyczna i z cala pewnoscia erotyczna. czasami nasz wzrok sie spotyka. czasami sie usmiecham, czasami ona odwzajemni usmiech. to nie znaczy ze mam do niej podchodzic i ja zaczepiac, pogielo Cie? poprostu dwoje obcych sobie ludzi, mezczyzna i kobieta sie do siebie usmiechneli, "otaksowali" spojrzeniem i poszli w swoja strone! po co mam ja zaczepiac? ja sobie kobiety wybieram sposrod tych ktore znam z blizszej relacji niz jednorazowa jazda tym samym autobusem! pozatym uwazam, ze zaczepianie obcych ludzi, a szczegolnie kobiet musi byc uzasadnione naprawde wyzsza koniecznoscia! szanujmy cudza prywatnosc w tak publicznym miejscu jak ulica, czy komunikacja miejska! nie bede zaczepial panienki tylko dlatego ze mi sie jej tylek podoba, to zostawiam dla chamow z Wloch, ktorzy dra ryja na widok kawalka dupy czy cycka. Ten wloski temperament to zwykle chamstwo z domieszka agresji i wulgarnosci! Wiem bo widzialem. To sie ma podobac? Ty jakas dziwna jestes:) Nota bene, zeby nie bylo! Tak zdazylo mi sie raz ot tak poprostu bo mialem ochote, zaczepic w metrze dziewczyne, w 5h pozniej wyladowalismy u niej razem w lozku. Niesmiali? Moze poprostu dla nas to sport ekstremalny a nie "normalnosc"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
jak to sam?? a co ma po mordzie dostac?? czasem mozna zle odczytac sygnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
białadiablica---------------->>>>>>>>>>>> hehe a jakbym tak podszedl do ciebie?? ryzyko jest duze na kafe to kazdy jest madry ale jak przyjdzie co do czego to wiadomo jak sie to konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
a ja pierdole samotnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Zgodzę się z Autorką. przepraszam ale to bzdura --> no wiesz, tu nie chodzi o to, żeby zaczepiać każdą, ani o to, żeby obowiązkowo lądować z nią w łóżku po 5 godzinach ;) Ale żeby jednak zagadać, jeśli "po prostu ma się ochotę". Większość facetów się po prostu boi, nawet jeśli taką ochotę ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×