Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesforna bardzo

Dlaczego faceci są tak nieśmiali i bojaźliwi?????

Polecane posty

Gość hehehehehe
aha na podstawie tego topika zostanie nakrecona 3 czesc dnia swira pt" nierozgarniety haj hehehehehe" ide juz naprawde pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Zgadza się (podszywu nie było). hehehehehe --> dobranoc, śpij bezstresowo :) Pa pa! kibice -- > C.D.N. pod warunkiej dobrej woli wszystkich zainteresowanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
dobra wola bedzie historia TEZ I HEHEHEHEHE PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
bry:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmy wszyscy
hi:) to teraz już widzisz jak wytrzeźwiałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
no szybko szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ci powiem
zdarza się czasami tak, że im bardziej im zależy, tym bardziej są niepewni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
no ta kjest i juz bo jak sie juz cos zachce...to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pps:) \"mili faceci są q.wa brzydcy, ładni faceci nie są mili, mili i ładni faceci to geje, mili, ładni i heteroseksualni faceci są żonaci , faceci, którzy nie są tacy ładni, ale są mili, nie mają pieniędzy, faceci, którzy nie są tacy ładni, ale są mili i mają pieniądze, myślą że jesteśmy z nimi dla ich pieniędzy, ładni faceci bez pieniędzy są z nami dla naszych pieniędzy, faceci, którzy są jako tako ładni i mają trochę pieniędzy i dzięki Bogu są hetero, są nieśmiali i nigdy nie robią pierwszego kroku , faceci, którzy nigdy nie robią pierwszego kroku automatycznie tracą w nas zainteresowanie, gdy przejmujemy inicjatywę”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
hehehehe ale sie usmiałem co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie pytam
co z rownouprawnieniem tak kwiczycie ze do tego dozycie na wszystkich plaszczyznach a tu co wyobrazenia prawie jak o rycerzu na bialym rumaku kobity zmieniacie poglady w zaleznosci od okolicznosci a wam tez duzo brakuje do tego czego faceci by sobie zyczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego by sobie życzyli faceci
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie pytam
zyczyli by sobie braku gderania braku wyludzania [ma tu na mysli pieniadze] braku fochow braku ingerowania w dotychczasowe zycie [ mam tu na mysli wybieranie znajomych bo czesc "jej" nie odpowiada] jak masz takie cechy kobiety na mysli to sie odechciewa mowic dziendobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie ja
:D:D:D uwielbiam mężczyzn, raczej nie mówię per facet ale ktoś zaczął, raczej podziwiam, to dzieki nim rozwija się nauka, dla mnie meżczyzna ma zawsze rację, pieniądze mam swoje wiec nie wyłudzam, mężczyźni są tacy słodcy jak dzieci, wiem że są z marsa i staram się nie zmieniać ani nie przeszkadzać jak chcą do jaskini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie pytam
hehehe" facet ma zawsze racje" chcial bym to zobaczyc ze kobieta takie slowa wypowiada w najsmielszych wyobrazeniach takie rzeczy nie przechodza ze takie kobiety istnieja a nawet jesli tak czy to jest dobre to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie ja
a ja sie pytam dlaczego tak Ciebie to dziwi? czy ja powiedzialam coś nie tak????pozwalam mojemu meżczyźnie się tak czuć, wiem doskonale jakie to ważne dla niego, że się w niego wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale piszesz ładnie:) i dziewczyny Ci reklamę robią;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie pytam
wiara w partnera owszem jest bardzo wazna ale z tego co ty mowisze to jestes tylko tlem jego osoby i pasujesz mu do tapicerki w samochodzie a to chyba nie o to chodzi w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie ja
może się wydawać:) nie chodzi przecież o rywalizcję ale wzajemne uzupelnianie, ja się realizuję jak najbardziej:) i nie jako tło, zwyczajnie sprawia mi przyjemność gdy robię to czego sobie życzy, nie wiem, może w porzednim wcielenieu Mahomet był o mnie zazdrosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac mam na oku taka bardzo ladna kobietke,no ale kurza stopa nie wiem jak to wyjdzie nie chce byc nachalny,takze zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie :) Ps Czesc napalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie co ty sluzaca jestes,ale ale jesli sprawia ci to przyjemnosc ok to wtedy juz wiesz co robisz chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie ja
najbardziej mnie śmieszy ustawianie się po przeciwnych stronach barykady:) wiesz, to nie ma aż takiego znaczenia, czy sobie zyczy czy ma wymagania, ma wymagania dla mnie to jasne jak słońce, czasami grają twardzieli a tak naprawdę są wrażliwi i delikatni, to o mężczyznach których podziwiam i szanuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×