Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fankaobrzezanychpeniskow24

Do panów

Polecane posty

Gość gość
żeby się podobać swojej kobiecie ty chyba też np. lubisz jak dziewczę ma gładkie wydepilowane nogi i waginę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zmienię partnerkę na taką, co lubi napletek, to kto mi skórę przyszyje? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego samego powodu, dlaczego wszystkie sobie cycków nie zwiększają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę, że z tego samego powodu. ja nie powiększam, bo a) nie stać mnie b) czytałam, że to powoduje raka. "Średni koszt obrzezania w prywatnych klinikach chirurgicznych wynosi od 1000 do 1500 zł, ale niekiedy koszt może być mniejszy i wynosić 500 zł." cena powiększenia cycków jest kilkanaście razy większa i te wkładki trzeba co parę lat wymieniać. dodam, że obrzezanie obniża ryzyka raka prostaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzasz sie z nami wszystkimi rooochać, że tak ciśniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieobrzezani nieudacznicy chca nam wmowic ze to bez roznicy czy jest skorka czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne, popaprane paszteciary z kafe pieprzą o lenistwie i egoizmie, a same są do tego stopnia leniwe, że nie dbają o kondycję mięśni dna macicy, nie dbają o kondycję fizyczną, zamin dojdą w pozycji na jeźdźca, to są całe zasapane i spocone spasione pasztety, a w oparach egoizmu oczekują od meżczyzn, aby byli trendy i okaleczali się. Pieprzcie się p******e idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to niby za okaleczanie się? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utnij sobie jedna z druga cycki bo moze jakiemus facetowi sie to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisze ci zebys uciolsobie jedno jajo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To palca sobie utnij, bez jednego mozna zyc. Zgadzasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miala nadmiar skory na cipce tak jak wy macie nadmiar na k*****e to bym sobie ja usunela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy panowie, mój pierwszy chłopak był obrzezany gdyż miał stulejkę. Seks z nim miałam fantastyczny nie powiem :) . Mój drugi chłopak na początku znajomości miał napletek i nie kręcił mnie aż tak bardzo (seksualnie) Bardzo tęsknilam za tamtym obrzezanym. Powiedziałam mu o tym i na początku był trochę obrażony na mnie ale później poszedł na zabieg żeby sprawić mi przyjemność i sprawił :) . Teraz uprawiamy seks dużo częsciej i dłużej można się nim bawić. Jestem bardzo zadowolona. Także jeśli chcecie sprawić kobiecie przyjemność to marsz na ten zabieg, to tylko kawałek skóry naprawdę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Także jeśli chcecie sprawić kobiecie przyjemność to marsz na ten zabieg, to tylko kawałek skóry naprawdę usmiech.gif . Pierdol sie qrwo. Rozkazywac to ty sobie mozesz, a Twoj facet jest frajerem o niskim poczuciu swojej wartosci, bo tylko taki głąb pozbawi się połowy zakończeń receptorów nerwowych dla jakiejś p***y. Poczekaj jak stuknie mu 35 a obrzezanie wpłynie na rozwój impotencji idiotko. Wtedy będziesz go miała w d***e i będziesz się puszczała na boki, a Twój frajer skończy jak alkoholik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Kolejny nerwowy egoista w kompleksem uwięzionej główki :/ Widać, że mało wiesz o obrzezaniu i jak większość facetów w opinij na ten temat kierujesz się mitami i strachem przed uwolnieniem się spod opieki napletka. Nie stracisz żadnych receptorków jeśli zostawisz sobie wewnętrzną część napletka. Poczytaj: http://meskiezdrowie.pl/rodzaje-obrzezania-4180.html mam na myśli pierwszy, wysoki typ obrzezania, a obrzezanie loose też jest paskudne. Wy po prostu boicie się dorosnąć i dlatego wymyślacie jakieś dziwne scenariusze. P.s. Obrzezani częściej mają erekcje i są bardziej napaleni tak w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta bedzie mowila facetowi co jest lepsze dla niego. Wypad do Izraela jak ci napletki przeszkadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Araby dymaja kozy i mamy byc jak oni? Co za kretynka jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×