Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Hello :) dodaję nowy wątek bo tamten już wkurza.. myslę, że jak zawsze pod koniec starego będzie link do nowego, to chyba nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem nas :) chyba zaraz się zbieram na betkę :) pozdrawiam. P.S. nie ma to jak zasypiać i budzić się z bólem głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zaraz po oddaniu krwi dzwoni mój luby i pyta " jak wynik" ;) Haha rozwalił mnie :) miałam czekać na wynik do wieczora bądź poranka !!! Ale wyprosiłam zeby sie pospieszyli i bedzie o 13:00. Trzymajcie kciuki bo nie ukrywam, ze ja nie mam zbyt wielkich nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez krew juz oddałam, ale czekam na info, czy wystarczy tej krwi. Dwa razy mnie klula, a jeszcze zle i za mało poleciało. Ostatnio było to samo... Az mi słabo :/ Trzymam kciuki za kasiurek i Maniofranio :) bedzie dobrze, tak jak Hope mówi, dziś dzien dobrych wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki :) Peonia ja tez ostatnio tak miałam, myślałam ze zejdę jak widziałam tą kapiącą krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, najważniejsze, zeby był piękny przyrost, wszystko inne nie ważne. Nawet jakby miała mnie i 10 razy kłuć, muszę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dzwonili do mnie we wtorek z Będzina ze muszę jedno badanie powtórzyć bo on nie wyszlo..nie mam możliwości teraz aby pojechać i oddać tam krew niby w każdej przychodni zrobią mi to badanie ok więc w czoraj poszłam na to badanie stałam 1,5 h w kolejce i się nie doczekałem bo musiałam już iść do pracy, dziś miałam drugie podejście 1h stałam w kolejce po czym poklucilam się z jedną babka która się chciała wepchnąć. .w końcu weszłam daje jej kartkę z nazwą badania i szuka i szuka i mówi nie wykonujemy takiego badania bo to jest specjalistyczne i muszę się dowiedzieć gdzie mi na to pobiora krew..myślałam że mnie szlak jasny trafi. I oczywiście spóźniłem się do pracy. ..Ps.powodzenia dziewczyny na betach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a jakie badanie musisz powtórzyć? masz od nich skierowanie z Będzina ? bo to żeby nie płacić musisz zrobić w diagnostyce w placówce gdzie mają podpisaną umowę z pro feminą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, mam niebieska spódniczkę i bluzkę w paski. Siedzę koło dystrybutora wody. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Kadiurek u mnie to samo, położyłam sie z bólem głowy i boli nadal. Dziewuszki betujace książki zaciśnięte mocno! Czy wy tez macie podwyższona temperaturę? Tak do 37, martwię sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Kasiurek, przepraszam ale słownik przekręca mi ci drugi wyraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio nie przejmuj sie słownikiem :) ja te trzymam kciuki. P. S. Mój słownik ciebie mi podpowiada " mankietami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Peonia i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka wieczorem Ci napiszę jakie to badanie bo zostawiłam u nich ta kartkę ale to było związane z krzepnieciem krwi..skierowanie jest w bedzinie tam też oddawalan krew na to i na inne badania ale to jedno mi nie wyszla i skierowania już nie mam muszę prywatnie albo jechać do Będzina oddać ponownie krew ale teraz nie mam mozliwosci..więc tak czy siak muszę płacić ..w Będzinie to badanie kosztuje ok 70 zl :/ no trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta 240.6. Ostatnio było 128.7. To chyba dobry przyrost, co? Progesteron wzrósł z 9.40 na 9.73.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Peonia cudownie! Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Peonia gratulcje. Moja beta podobna do twojej. Wiec bedziesz miala swoj majowy skarb albo i dwa :-) Za reszte trzymam dalej kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za gratulacje i miłe słowa. Jeszcze sie nie umiem do końca cieszyć, ale jestem dobrej myśli. Chyba dopiero po 3 becie uwierzę, ze jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×