Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napatha

regulon i wasza reacja na te tabletki

Polecane posty

Gość Napatha

czy ktoras z was zazywa regulon?bo zauwazylam ze jest to chyba malo rozpowszechnionyrodzaj tabletek anty chcialam spytac sie o to jak reagowyalyscie po regulonie chodzi mi zarowno o pozytywne jak i negatywne reakcje czekam na wasze odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napatha
czy na prawde zadna z was nie stosuje regulonu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napatha
czy na prawde zadna z was nie stosuje regulonu?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi
Tak naprawdę to ja brałam regulon przez jakieś 4 m-ce ale odstawiłam ponieważ źle się czułam, miałam humory, przytyłam 5 kg i takie tam jakieś ... Cena też wysoka. Odstawiłam i było ok A masz też do dyspozycji wyszukiwarkę, było mnóstwo rzeczy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztuje
regulon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 złotych.źle się po nim czułam,ale to INDYWIDUALNA SRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja bralam
microgynon przez rok i chcialam zmienic.lekarz przepisal mi regulon i powiedzial ze jest dobrze tolerowany.zmieniam tabletki ze wzgledu na zmiany nastoju i placzliwosc i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdzia 23
ja brałam najpierw diane 35 potem regulon, po regulonie czułam sie lepiej ale powrócił trądzik z którym sie borykam (PCO), jest strasznie drogi!!!3 opakowania diane kosztują tyle co 1 regulonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regulonnn
Biore pół roku, pierwsze 3 m-ce były złe, ale teraz jest wszystko normalnie. Kosztuje różnie, cena uzalezniona os euro. zaczynałam kupowac po ok.27 zł., a ostatnio płaciłam 20.35zł. Dla mnie dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę regulon od ok. pół roku. Jak na razie nic, żadnych skutków ubocznych. Ja za niego płacę 22-25 złotych. Myślę, że to nie jest bardzo wygórowana cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka25
Cześć, ja tez zażywam regulon od 4 lat i jestem bardzo zadowolona, nawet schudłam 8 kg, raz w miesiacu przez 2-3 dni mam napady złości , płaczu i niezadowolenia, ale już sobie z tym radzę; a cena jest znośna płaciłam wczoraj za opakowanie 22,35PLN. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i j jestem zadowolona, a juz bedize z 8 miesiecy jak biore regulon. zastanawialam sie nad zmiana, bo nasłuchałam sie ze to druga generacja i wogóle.. ale teraz wiem ze te tablewtki sa własni duzo lepsze, poza tym nie kosztuja majątku i poprawiają cerę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahal-kita
zmienilam z diane35 na regulon ostatnio..zmienilam bo po diane po prostu nie moglam funkcjonowac: migrena, nudnosci, zle samopoczucie itd..teraz jestem po paru tabletkach regulonu i czuje sie tak jak przy diane...mialam dosyc dluga przerwe miedzy nimi..czekalam az objawy po diane znikna..i zniknely..ale po regulonie jest to samo..juz sama nie wiem..moze moj organizm nie akceptuje zadnych tabletek..bralam na poczatku novynette ale pogorszyly mi cere...nie wiem czy dalej warto probowac..juz mam doscy tych tabletek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka24
małe ale ważne pytanie odnosnie regulonu: jak ja mam zacząć je brać, normalnie od tabletki oznaczonej nr 1 i brac po kolei do 21, czy patrzec na dni tygodnia...które są jakoś dziwnie oznaczone, dopiero do połowy opakowania.beznadzieja.brałam juz logest i tam jakoś przejrzyściej było wszystko opisane help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stacha21
biore regulon od miesiąca i strasznie boli mnie brzucho żołądek po prostu jak by płoną nie jestem pewna czy to od regulonu czy któraś z was opo zarzyciu tej tabletki miała takie same odczucia??a co do brania to zaczyna sie go brac po jednej tabletce od pierwszego dnia miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Grazynka
ja boire regulon od 4 m-cy i jest wszystko ok! zadnych skutkow ubocznych:) a te oznaczenia tygodnia sa po to zebys mogla sobie zaznaczyc w jaki dzien wzielas pierwsza tabletke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka23
Najpierw brałam Novynette, teraz Regulon i jest strasznie :( Napady złości, płaczu mam praktycznie codziennie lub co drugi dzień... Do tego wypryszczyło mi na plecach... Więc pod koniec miesiąca idę do mojego gina i znowu zmiana. Dawniej brałam przez dłuższy czas Cilest i było wszystko oki. Mówiłam o tym swojemu lekarzowi, że może znowu do nich wrócić, ale do niego jak do ściany. Pomijam to, że Novynette i Regulon jest tej samej firmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna23
wlasnie jestem przy 4 opakowaniu regulonu i od nastepnego opakowania zamierzam je zmienic na harmonet.... strasznie dziwnie sie czuje... dziawne bole brzucha i żołądka, nudności.... nie wiem ale wydaje mi się że to własnie przez te tabletki... w ciagu 7-dniowej przerwy jest dobrze a jak zaczynam znowu brac to znowu dziwnie sie czuje.... to chyba zalezy od ogranizmu.. kazdy organizm toleruje kazde tabletki inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfiatek 12345
Ja biorę regulon juz ponad rok...cena za wysoka-place 19.97 w olsztynie Na poczatku bralam Stediril ale mialam jakas depresje po nich, zero ochoty na seks:( Zmienilam na Regulon na poczatku miewalam dusznosci, bolalo mni e wszystko w klatce piersiowej, ze juz mialam dosc wszystkiego:( Ale tak tez bylo po stediril...teraz jest bardzo dobrze, czuje sie dobrze, nie mam zadnych dolegliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxineczka
biore regulon od okolo 6 miesiecy i jest wszystko ok. piersi i sie pieknie zaokraglily i tyle:] zadnych mdlosci ani nic. mieszkam w lodzi i zaleznie od apteki cena wacha sie miedzy 24 - 18,85. ja kupuje wlasnie za 18,85. najlepiej w/g mnie dzielic sie z partnerem po polowie jesli chodzi o koszt tabletek. wtedy wychodzi po 10 zl od osoby - w koncu obie strony z tego korzystaja ;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shizzuzzz19
Cześć! Natrafiłam niedawno w Sieci na firmę, która zajmuje się wysyłaniem e-maili reklamowych oraz przeprowadzaniem ankiet. Dzielą się zyskami, więc za każdy e-mail, który dostaniesz i ankietę, którą wypełnisz płacą Tobie! Pieniądze dostajesz też za osoby polecone przez Ciebie i też za osoby, które tamte osoby polecą i te które tamte z kolei polecą - tak do czwartego poziomu! Można sobie powypełniać ankiety i przy tym troche grosza dostać. No i jeszcze są konkursy. Zapisz się, tu jest adres: http://netprofit.pl/zapis.php?referent=ania1787 Lub Eurobarre: Eurobare płaci za włączenie ich surfbara (mały programik który wyświetla bannery) za co otrzymujemy punkty które są zamieniane na pieniądze pod koniec każdego miesiąca. Zaletą takiego sposobu zarabiania jest to że nie musimy nic robić, wystarczy włączyć programik a punkty same się zbierają. Jedynym ograniczeniem jest to że po 4 godzinach nieaktywności przy komputerze program się wyłącza. Program można pobrać na www.eurobarre.com/index_fr.php?p=971275932690 Wybieramy installer. Niestety wszystko jest po francusku albo angielsku. PRogram zaczyna się pobierać, trwa to kilka sekund. Następnie instalujemy pobrany plik i wypełniamy formularz. 1- to twój numer, nie kasuj go. Zaraz obok wpisz 4-cyfrowe hasło- zapamiętaj go! 2-to kraj w którym mieszkasz. 3-tu wpisz swój e-mail 4- klikasz napis Validez Votre Compte. Następnie wchodzisz na maila, kliksz link aktywacyjny i zarabias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina 84
ja bralam regulon , wzielam 4 opakowania i na szczescie je odstawilam, generalnie czulam sie dobrze ale w tak krotkim okresie przytylam 10 kg!!!! i nie bylo tak ze sie obzeralam!!! poszlam do innego lekarza i on mnie poinformowal ze regulon jest raczej dla kobiet po 40 roku zycia. teraz biore yasmin , dopiero pierwsze opakowanie ale jak na razie czuje sie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaMonia
Nie gniewajcie się jeśli to prymitywne pytanie, ale bardzo mnie dręczy( jestem początkująca) :mój cykl wynosi 33 dni a nie standartowo 28. Czy w takim razie mam brać regulon po 7 dniach przerwy czy na początek kolejnej miesiączki? Jeszcze drugie pytanko: czy podczas tej 7 dniowej przerwy można się kochać bez dodatkowych zabezpieczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaMonia
Dziękuję MiSiaCa bardzo mi pomogłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claribelka
Mama takie pytanie: Biorę regulon już 3 miesiąc, czy podczas stosunku w przerwie pomiędzy kolejnymi blistrami można zająć w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbcshfur
dziewczeta!!!!!!!!!! naczytalam sie waszych opinii i naprawde nie wiem co o tym wszystkim sądzić. jeżeli w jakikolwiek sposób wam to pomoże to podziele się po prostu swoimi niewielkimi doświadczeniami. moja przygoda z tabletkami anty zaczela sie dokladnie rok temu. wtedy to dostalam od ginekologa swoje pierwsze (i ostatnie jak dotychczas) tabletki. byl to REGULON. bralam przez pol roku i nigdy wiecej go nie zazyje. Poczatkowo bylo wszystko ok. przez pierwszy miesiac mialam tylko lekkie krwawienia ale lekrz uprzedzil mnie o ich wystepowaniu wiec mnie to nie wzruszylo. problemy zaczely sie potem. najpierw niewielkie. mialam wymioty.niby nic takiego ale po pewnym czasie po prostu przestalam jesc,bo i tak wszystko zaraz wymiotowalam. schudlam przerazliwie. trwalo to z miesiac.potem mi przeszlo i nawet zaczelam jesc. kolejne objawy mnie wykanczajace to obolale i powiekszone piersi. ale juz koncowy efekt byl bardzo powalajacy poniewaz dostalam depresji.w ogole nie wiedzialam co sie ze mna dzieje.chodzilam przygnebiona,kladlm sie spac bardzo wczesnie bo mi sie w kolko plakac chcialo,wstwalam pozno,zawalalam wyklady,poczatkowo tlumaczylam sobie to zmiana miejsca zamieszkania i takimi tam glupotami.w koncu trafilam do przychodni pychiatrycznej i tam na dzwiach gabinetu psychiatry z ktorym bylam umowiona zobaczylam plakat a na nim byla wypisana lista czynnikow wywolujacych depresje.jedna z pozycji brzmiala "tabletki antykoncepcyjne".dopiero wtedy do mnie dotarlo o co tak naprade chodzi.do gabinetu nie weszlam.od razu pobieglam do domu i wyrzucilam regulon do kosza.po tygodniu czulam sie juz znacznie lepiej,po dwoch bylm nareszcie soba. Teraz znowu podjelam decyzje ze chce jednak brac tabletki,bo nie chce sie ciagla stresowac ze z prezerwatywa cos nie wyjdzie. ale regulon jest juz dla mnie lekiem skreslonym. teraz bede juz madrzejsza i jesli tylko zauwaze u siebie jakis maly objaw obnizonego nastroju od razu zmienie tabletki, lub po prostu w ogole nie bede brala zadnych. Nawet niepewnosc czy zajde w ciaze czy nie jest lepsza niz depresja ktora przezylam.z zazywania tych tabletek wynikly tylko dwie dobre rzeczy.pierwsza-moj okres byl tak regularny ze dostawalam go zawsze o tej samej godzinie co 23 dni.druga to taka ze teraz nprawde rozumiem ludzi ktorzy stoja pod drzwiami gabinetow psychiatrycznych bo nie chce im sie juz dluzej zyc. pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malusiadziewusia
czesc Dziewczynki! mam pytanie - czy rzeczywiscie regulon jest dla kobiet po 40-stce? bo az nie chce mi się w to wierzyc...moja pani ginekolog zapisała mi te tabletki bez mrugniecia okiem chociaz mam 18 lat. Poza tym dermatolodzy przepisują pacjentom z problemami trądxikowymi..a jak wiadomo z reguly dotyczy to nastolatków a nie osoby dojrzałe.. Chciałabym dowiedziec się czy wszystkie przytyłyscie po tym leku??Bo to tez jest dziwne...jak wiadomo zawiera małą ilość hormonów.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claribelka
WItam ponownie, widze, że nikt nie opdowiedział na moje pytanie, wiec podziele się swoimi uwagami. Regulon to drugie tabletki jakie biorę. Pierwsz to były Diane. Również na początku miałam plamienia, bóle głowy, tkliwe piersi i złe samopoczucie. Po trzech miesiącach wszystki te objawy zniknęły. Teraz biorę Regulon o mniejszej dawce hormonów i nie zauważyłam u siebie zadnych niepokojących zniam. Uważam, że regulon jest godny polecenia, a to ,że jest on dla kobiet po 40-tce to pierwszze słyszę! Mam 19 lat i troszeczkę przytyłam, może 2 kg, ale nie mogę powiedzieć, że prze tabletki. Dopiero się skończyły wakacje, a ja na wakacje zawsze trochę przybieram na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×