Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napatha

regulon i wasza reacja na te tabletki

Polecane posty

Gość tuitti
Witam! Mam pytanko! Też stosuję antykoncepcję w postaci tabletek, również Regulon i bardzo sobie go chwalę. Przeraża mnie jednak to co słyszę o tabletkach antykoncepcyjnych. Słyszałam, że po stosowaniu ich potem są wielkie problemy z zajściem w ciążę, że można zajść w ciążę pozamaciczną. Boję się trochę gdyż chcę być matką, ale w odpowiednim czasie. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuś17
Witam i pozdrawiam.Chciałabym poznać odpowiedz na pewne pytanie.Czy w czasie siedmiodniowej przerwy również jestem zabezpieczona?????A jeżeli zaczne brać drugie opakowanie bez przerwy bo chce przełozyc krwawienie to tez bede zabezpieczona od razu od pierwszej tabletki drugiego opakowania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Brałam regulon przez 4,5 roku. Byłam z nich bardzo zadowolona. same pozytywy z wyjątkiem obniżonego libido w końcowej fazie brania! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Do tuitti----->Z ta ciążą różnie bywa. ja kiedy odstawiłam regulon, miałam normalnie okres a po okresie dłuuuugi weekend z mężem. W pierwszy dzień weekendu (jak sie później okazało) zaszłam w ciążę! Wygląda na to, że nie jest tak źle. W życiu kobiety są co najmniej dwa momenty, kiedy zajście w ciążę jest bardziej prawdopodobne: po porodzie i właśnie po odstawieniu tabletek(tak słyszałam)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia1
Cześć, Ja biorę regulon od 7 dni Żle się czuje jestem jakaś smetna płaczliwa i nie chce mi się nic. Nie mam siły pracować. To okropnie dziwne bo nigdy tak nie miałam. MAm ochotę nie brać tej 8 tabletki ale nie wiem czy mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitti
Do Emili 1. Z tego co mi wiadomo dobór odpowiednich pigułek to jest sprawa bardzo indywidualna. Jeśli bardzo źle się po nich czujesz, to powiedz o tym swojemu lekarzowi, być może one po prostu nie są dla Ciebie, a inne będą Ci sprzyjały tak jak mi regulon, bo mi po nich poprawiła się cera i obalam mit, że po pigułkach się tyje, biorę je już dwa lata i nie przytyłam ani 0.5 kg, dodam, że jestem szczupła a ze sportem nie jestem za pan brat. Co prawda przy stosowaniu tego typu preparatów ma się kilka złych, nerwowych dni, ale ciągłe złe samopoczucie? To się mija z celem. A w tym momencie jest naprawdę wiele możliwości. Idź do lekarza i nie męcz się. Pozdrawiam. P.S. Dziękuję Ameli 81 za odpowiedź. Ty i mój lekarz uspokoiliście mnie trochę. Bo ja, podobnie jak Ty, bardzo chcę być szczęśliwą żoną i mamą. Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego dobrego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmanuela
dziewczyny,tabsy anty jesli dobrze dobrane to rewelacja i duża wygoda,brałam kilka dobrych lat.Jedne były lepsze inne gorsze,ostatecznie został LOGEST.Ale ale ...po pierwsze pamiętajcie o wątrobie (to bardzo ważny organ..) po drugie ..zapłacicie za branie tabsów w końcu dużą cenę...wiecie jakie to uczucie nabawić się plam barwnikowych na twarzy?????nie?...bo ja właśnie taką cenę załaciłam!!!walczę teraz z plamami,ale to nie na temat.Dodam tylko,że nie da się z tym wygrać,trzeba nauczyć się żyć i przede wszstkim...zrezygnować ze słońca,głównego winowajcy.Tabsy robią swoje(oprócz niewątpliwych zalet) nie powinno się absolutnie opalać przy tabletkach anty!!! jeśli nie teraz to za jakiś czas może miesiąc a może rok wylezie wam to na twarz.Hmm..mądry polak po szkodzie,gdybym to przewidziała,nigdy nie zdecydowałabym się na zażywanie tabletek antykoncepcyjnych!!!!!!!!!!!!!! dlatego też pisze wam to dla przestrogi abyście miały świadomość że i tak może się to skończyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna7
Ja biore Regulon od 2 miesiecy. W sumie czuje sie po nim dobrze. Ostatnio bolały mnie troche piersi (ale to tylko przez kilka dni było), no i sie powiekszyły:) ale ten skutek uboczny mi zbytnio nie przeszkada. A i cera sie nieco poprawiła. Ogolnie jestem zadowolona. Mam pytanko do Was: czy ktos sie orientuje gdzie najtaniej w Warszawie mozna kupic Regulon? Jak na razie znalazłam za 24.50zł ale słyszałam ze mozna mniej płacic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klauuudyna
Julianna7! Nawet w województwie pomorskim tyle tabletki kosztuja:) Biorę je od 4 miesięcy i jestem zadowolona! Z początku były krwawienia lekkie, ale przeszło i mam spokój:) Są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zostały mi dwa pełne nieotwarte opakowania REGULONU, niestety musiałam przestac go przyjmowac. CHetnie go odsprzedam. Cena do uzgodnienia, jeśli, któras jest zainteresowana to piszcie : kaka_8 6@o2.pl Zostało etż 10 tabletek, w otwartym opakowaniu, które moge dodać gratis. Moze jeszcze dodam, ze jestem z Krakowa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zostały mi dwa pełne nieotwarte opakowania REGULONU, niestety musiałam przestac go przyjmowac. CHetnie go odsprzedam. Cena do uzgodnienia, jeśli, któras jest zainteresowana to piszcie : kaka_86@o2.pl Zostało też 10 tabletek, w otwartym opakowaniu, które moge dodać gratis. Moze jeszcze dodam, ze jestem z Krakowa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelinka
miesiac pierwszy - spuchniete piersi, wieczorem nudnosci (ale tylko jesli zazywalam tabletki z napojem, jesli zjadlam podklad to bylo ok), napady zlego humoru. miesiac drugi - lekko spuchniete piersi, ale juz nie bola, zly humor 2 dni, to chyba nie jest zle? pytalam lekarza, przekonal mnie zeby poczekac do 3 cyklu brania tabletek i mial racje, czuje sie rewelacyjnie, cera mi sie poprawila, schudlam 5 kilo, ani mdlosci ani nic, OKRESOWANIE NIE BOLI!!!!!!!!!!!!! bo normalnie to kwiczalam.... place 19.70 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himera-432
Uważąm że tabletki są nawet niezłe;), Ale większość kobiet nie mówię że wszystkie tytją po nich ;/. Ale muszę powiedzieć że są dobre na trądzik ;). Nie są też drogie bo ja kupuje opakowanie za 24.60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunitos
Witam:)ja biorę regulon juz poraz 3 ,ponieważ robie przerwę na parę miesiecy po czym zaczynam znowu brać.Uważam,ze kazdy organizm reaguje na tabletki inaczej.A to,ze ktoś tyje to nie sądze,ze od tych tabletek bo wkońcu one posiadają bardzo małą ilość hormonów!!!!Czyli to samo za siebie mówi!!Dziwne rzeczy tu piszecie i zadziwiajace!Lekarz ginekolog chyba widzi czy macie 20 lat czy tez 18!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch, topik sie rozrósł... ja? ponad dwa lata z regilone, w tym 3 miesieczna prerwa. Wnioski? Przyzwyczajenie, tylko i wyłaćznie , a korci mnie zeby sprobowac czegos innego... tylko nie zrozumcie mnie zle, ni nzarzekam na te tabsy (choc z reszta o sprawa indywidualna). Cere, fakt mam ladna, ale to chyba nie przez tabsy, poza tym nie tyje a libido takie sobie ( w zasadzie zalezy od nastroju). Jednak tak sobie mysle... chce miec dzieci, mam nadzieje ze nie bede zalowac tego co teraz robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefre83
podobnie biorę regulon ponad dwa lata z 2-miesięczna przerwą, na początku bylo ciężko, nie wiem jak chłopak ze mną wytrzymał...teraz wszytko niby ok ale huśtawka emocjonalna wyraźnie nabiera rozpędu od jakiegoś czasu, a libido znacznie osłabło przez te dwa lata, biorę oczywiscie pod uwagę 2 lata współżycia z tym samym partnerem ale to jest baaaaardzo dziwne, chciałabym spróbować czegoś nowego ale az mnie ciarki przechodzą na myśl o tym ze znowu organizm będzie mi sie przystosował do innych tabsow, ile czasu można brać jeden rodzaj tabletek i czy konieczne są przerwy jak tak to jakie???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarcia_19
Stosowałam regulon przez jakis czas chyba 6 opakowań tego zjadłam razem liczac, ale źle sie po nim czułam i miałam bolesne miesiaczki. Poza tym przytyłam około 5 kilo i wyglądam troche inaczej niz przed stosowaniem. Nie polecam, ale kazdy organizm jest inny wiec trzeba wyprobować. Ale nie raz słyszałam, ze od regulonu sie strasznie tyje...=/ POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaa27
dziewczyny....a któraś z Was narzekała na obniżone libido przy regulonie???dostałam pierwsze opakowanie.wcześniej brałam yasmin ale przy tym moje libido było poniżej poziomu morza :))). mam nadzieje że pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamelka
o kurcze...a ja myslalam ze za duzo jem po prostu.a sytuacja mozebyc taka ze od tabletek utylam.swoja droga to na jedzeniu ja nie oszczedzam.dziewczyny powaznie po nich sie tyje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitti
Być może tabletki powodują zwiększone łaknienie bo to w końcu hormony, ale one nie zawierają tłuszczów ani żadne tego typu składniki, to nie one powodują tycie tylko słaba wola, a osoby którym silnej woli brakuje zwalają winę na tabletki. Ja obalam ten mit, stosuję je od 2 lat i nie przytyłam ani 1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla
Hej dziewczyny!!!no u mnie tez po regulnie wystapily rózne objawy i skutki uboczne.Pierwszym objawem bylo to ze mi sutki sterczaly ze nie moglam wytrzymac i musialam sie drapac szczotką ryżową.Potem zaczely mi rosnac wąsy i wlosy na rekach.trzecim objawem zaczely mi sie ruszac zeby i pokolei zaczely wypadac i wygladal jak kasownik i moj chlopak otwieral piwo o moja górna jedynke.A najgorsze bylo to jak w czasie stosunku moj chlopak zwichnął sobie penisa bo byla taka twarda i nie dostepna.Jestem zalamana nie wiem co robic.I nie wiem co mam zrobic z tym apetytem.przytylam 20kg i tyje nadal. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitti
Marylcia jak chcesz se robić jaja to to zjeżdżaj na inne forum, tu rozmawiają normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika23....
Ja zażywam regulon juz 8 m-cy i włosy mi STRASZNIE WYPADAJ !! czy ktos tak ma ? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tifio
Witam wszystkie forumowiczki!! Przeczytalam ten topik od deski do deski i mam kilka pytan odnosnie regulonu, mam nadzieje ze ktos mnie poratuje... 1. Czytalam gdzies (nie pamietam dokladnie, bo to bylo jakis czas temu), ze tabletki moga miec zbyt mala ilosc hormonow dla danego organizmu, a wiec jak mam poznac czy regulon bedzie mial odpowiednia ilosc dla mojego organizmu?? Moze ktos cos wie badz slyszal na ten temat?? 2. Rózne sa opinie na temat dodatkowego zabezpieczenia w trakcie brania tabletek i w przerwie pomiedzy kolejnymi opakowaniami, wiec moze mi ktos powiedziec jak to w koncu jest naprawde?? Potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie czy nie?? Mojej kolezance lekarz powiedzial ze nie, ale to przy Yasminie, ale czy tak samo jest z Regulonem?? Hmm myslalam ze mam wiecej pytan, ale wszystko mozliwe ze o czyms zapomnialam bo jestem dzis w bardzo kiepskim stanie ;/ niestety strasznie go przechodze, a raczej leze w trakcie jego trwania, a nawet wymiotuje ;/ Z gory bardzo dziekuje za racjonalne odpowiedzi, bede naprawde bardzo wdzieczna!! Goraco pozdrawiam!! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi22
witam!! ja biore regulon juz 4 miesiace, jak do tej pory wszystko bylo ok! Mam jednak pytanko, mianowicie zoistalo mi jeszcze 7 tabletek a juz dostalam okresu i nie mam zielonego pojecia co robic dalej!? mam je dokonczyc i pozniej przerwac na 7 dni czy mam je juz odlozyc? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwi bierz do końca i potem 7 dni przerwy! Ja brałam Novynette które zamiast skrócić mój okres to zadziałały w drugą stronę. I tak mam średnio 7 dni.. a miałam 11 :) Ale tak podobno jest przy Novynette.. Teraz mam Regulon i mam nadzieję, że będzie ok... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tifio
Chyba nikt nie odpowie na moje pytania, ale moze chociaz na te zna ktos odpowiedz i sie pofatyguje... Otoz chcialam zapytac czy po 7-dniowej przerwie mozna zmienic godzine brania tabletek?? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjanka84444
Ja rozumiem, że można mieć pytania jak te tabletki działają na inne dziewczyny ale od pyań w stylu \"czy w 7 dniowej przerwie jestem zabezpieczona\" albo \"od kedy mam je brać\" to chyba jest ginekolog a nie forum:/ dziewczyny troche rozsądku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozpaczona ...
Wszystko tylko nie Regulon i cilest < bynajmniej w moim przypadku> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×