Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napatha

regulon i wasza reacja na te tabletki

Polecane posty

Gość Nastolatka18
Hejka:)) Biorę obecnie Diane 35 ale niedługo chce zmienić tylko nie wiem na co lepiej: Regulon czy Mycrogynon21?? Co byście mi doradziły... ?? Z góry dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hej dziewczyny;) biorę obecnie Diane 35 od 30 maja. Słyszałam że regulon podtrzymuje działanie Diany, to prawda?? Ja nie współżyję jeszcze, biorę tabsy na poprawę cery, mam straszna nawet antybiotyki nie pomagały ehh:(:( Ale poprawę widze to biorę dalej tabletki... Tylko Diane 35 długo nie można brać potem chce zmienić. Myślę o Mycrgynon 21 , Rigevidon lub Regulon?? Co radzicie?? ODP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie możemy nic Ci radzić, tabletki wybierze Ci ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Ale ja nie miałam zadnych badan robionych, nie wspomniala nic o nich moja gin:( To prawa że jak mam 18 lat to badania nie są konieczne w tym weku?? Sama juz nie wiem hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
Ja osobiscie nic Ci doradzic nie moge :/ dopiero drugi miesiac biore Regulon (glownie tez na poprawe cery) i jak narazie wiekszej poprawy nie widze ale czekam dalej na cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
A z tym wyborem tabletek to faktycznie poradz sie p.ginekolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
A tak wogole to o jakie badania Ci chodzi?? Jak bylam pierwszy raz u ginekologa to mialam zwykle badanie "w srodku" robione (i to nawet cytologia nie byla) i badanie piersi...a jak poszlam po kolejne recepty to juz mnie nawet ginekolog nie badal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
Czy jeszcze ktoras z Was dziewczyny moze napisac jak to jest z ta 7-dniowa przerwa?? Czy w czasie jej trwania rowniez jestem zabezpieczona czy nie?? Bo rozne opinie "chodza" na ten temat :/ i nie wiem w koncu jak jest naprawde... Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestes zabezpieczona podczas przerwy jeśli ósmego dnia przyjmiesz prawidłowo kolejne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
Dzieki za odp MONIAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka 18
A czy podczas brania tabletek są dni płodne i nieplodne?? Czy nie ma ich po prostu?? Jak to jest?? Hmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
Tez sa dni plodne ale tabletki mimo tego i tak Cie zabezpieczaja w tych PRAWIE 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda459
czesc dziewczyny, czy któras wie jak to jest z tym piciem alkoholu i opalaniem sie przez słonce czy solarium?? czy mozna to robic kiedy bierze sie tabletki?? co jest jeszcze zakazane oprócz palenia papierosów podczas brania tabletek antykoncepcyjnych. Pozdrawiam =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elefantuska
Właśnie mam przerwę po drugim opakowaniu Regulonu i nie mam okresu. Czy może się zdarzyć że nie nastąpi ona nim zacznę kolejne opakowanie? W ulotce pisze że miesiączka powinna się pojawić w czasie 7-dniowej przerwy. Napiszcie jak u Was pojawiał się okres,po ilu dniach od skończenia opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalcia19
Witam wszystkich serdecznie!!! Ja biorę regulon od prawie roku.Są to moje pierwsze tabletki anty i nie mam najmniejszego zamiaru ich zmieniać. Jak dla mnie są one REWELACYJNE.Ze wszystkich ewentualnych objawów jakie znam i tu przeczytałam to ja nie miałam i nie mam żadnych.Wręcz przeciwnie np mój okres stał sie mniej uciążliwy.Przed braniem miałam zawsze 6 dni a odkąd biorę regulon to mam 3 dni i to taki mało obfity.Oczywiście każdy ma inny ogranizm ale mój lekarz trafił w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalcia19
a jeszcze jeśli chodzi o cerę to w moim przypadku regulon mi pomógł,bo wcześniej miałam dość spory kłopot z trądzikiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
Ja jestem w trakcie drugiego opakowania... po skonczeniu pierwszego pamietam,ze okres dostalam 3 dnia 7-dniowej przerwy i krwawienie trwalo 6 dni... jestem ciekawa jak bedzie po drugim opakowaniu... Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solenizantka26.07
Podpisuje się!! Ja też biore regulon, nie są to moje pierwsze abletki, więc mam skale porównawczą. Moje problemy z cerą nie ograniczały się do kilku pryszczy, ja miałam koszmarny trądzik. Nic mi nie pomagało, dopiero poreguloni i to po pierwszym opakowaniu zaczełam zauważać poprawe.Dzisiaj nie mam już nic:) Nie przytyłam i nic mnie nie boli, tak naprawde to nie czuje że biore tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
Nio oby wszystkie dziewczyny byly tak zadowolone z Regulonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elefantuska
Ja mam nudności, czasami bóle brzucha i biegunki a poza tym sporo zmniejszył mi się apetyt(kiedyś wcinałam jak bestia a teraz brak łaknienia),no i depresja na przemian ze stanami pobudzenia nerwowego(mój mąż i dzieci mają przechlapane :)) Są jednak też pozytywy- miesiączka wreszcie się wyregulowuje,nie jest już tak diabelnie bolesna, piersi nie są już takie tkliwe jak kiedyś przed i w czasie miesiączki. Biorę Regulon dopiero od dwóch miesięcy i niby wiem że zabezpiecza przed ciążą od początku ale i tak się boję,że mógłby nie poskutkować. Ot, taki głupi cykor! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elefantuska
A propos cery- w sumie jest ok ale przed miesiączką wyskakują pojedyncze krostki. Myślę,że zarówno Regulon jak i inne tab.antykoncep. działają różnie na różnych osobach-każda kobieta ma inny organizm i stąd różnice w odczuciach po ich stosowaniu. Błędem lekarzy jest tylko to,że przed przepisaniem tych środków nie badają tak naprawdę kobiet(poziom hormonów,ciśnienie, problemy żylne, wątroba etc.) tylko dają je bez namysłu, poprostu "strzelają". Rezultat taki,że czasem uda im się trafić odpowiednio a czasem nie. Stąd pacjentki testują kolejne, i kolejne tabletki...znosząc ich skutki uboczne. Ja odczuwam praktycznie wszystkie skutki uboczne Regulonu. Liczę jednak, że rzeczywiście miną po 3, 4 opakowaniach jak sugeruje lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elefantuska
Podobno naukowcy wymyślili antykoncepcję dla mężczyzn, tyle że jest jeszcze w trakcie opracowywania.Miałby to być zastrzyk z dużą ilością testosteronu. W sumie, to czemu tylko my kobiety mamy się truć? :) Skoro przyjemność obupólna...:0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rega
hej:) wlasnie zaczelam brac pierwsze opakowanie regulonu i tak zastanawiam sie od ktorej tabletki mozna powiedziec ze jestem juz tak w pelni zabezpieczona? bo czytalam kilka opini na temat: ze juz po 1, ze po5 albo ze najlepiej zabezpieczac sie dodatkowo podczas brania pierwszego opakowania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
Wczoraj moja kumpela byla u ginekologa po swoje pierwsze tabletki i lekarz jej powiedzial,ze zabezpieczenie dziala po pierwszym opakowaniu... ale przeciez "chodza" rozne opinie dziewczyn...ze nawet juz po kilku tabletkach... to w koncu nie wiem jak to jest heh Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda459
moj lekarz powiedział że zabezpieczenie antykoncepcyjne ma sie od 5 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
Jeżeli dopiero zaczynasz brać tabletki regulon(nie zmieniałaś), to: a. Wziełaś pierwszą pigulke w pierwszym dniu miesziączki-to teoretycznie po 24h jesteś już bezpieczna, ale podkreślam TEORETYCZNIE b. Pierwszą wziełaś 5dnia cyklu, wtedy pwinnaś dodatkowo się zabezpieczać Ja biore regulon od 1,5roku i przez pierwsze dwa tygodnie profilaktycznie sie zabezpieczałam, ale to z czystej przezorności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rega
dzieki wielkie:* dzisiaj moja kumpela szla do ginekologa i poprosilam by zapytala go jak to w koncu jest i tez powiedzial ze zabezpieczona jestem juz od 1 tabletki:) pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczynska
Hej :) Mam pytanko nie wiem czy będziecie mi wstanie na to odpowiedzieć ale musze sie dowiedziec :) Zazywałam tabletki cilest ale mi sie strasznie cera pogorszyla wyskakiwal tradzik i plamy na skorze postanowilam zmienic na regulon bo moja doktorka poradzila ze cera bedzie lepsza:) i moje pytanie brzmi nastepująco: Ostatnią tablteke cilest brałam w niedziele :) i miala byc 7 dniowa przerwa czy regulon mam tez wziasc w tą niedziele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczynska
acha zapomniaółam mam teraz okres :) bo to jets ta przerwa 7 dniowa ;/ a regulon mam brac w dniu pierwszej miesiaczki ? ja teraz nei wiem co robic bylam dizisja u ginekologa ale pojechal na wczasy a w weekend nie ma ginekologow a nie mam pieniedzy na prywatnego bo nie dlugo wyplata ;/ i nei wiem co robic POMOZCIE !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×