Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napatha

regulon i wasza reacja na te tabletki

Polecane posty

Gość belll
ja biore regulon 3 miesiace i nic mi po nim nie jest. Jednak cera sie nie poprawia, miałam nadzieje,że troche piersi podrosną, ale też z tego nici. Czy może którejś z Was urósł biust po regulonie ? Jak tak to po jakim czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja biorę regulon już drugi miesiąc i w sumie to nie narzekam :) Na początku strasznie bolały mnie piersi, ale nigdy nie zastanawiałam się czy mi urosły ;p no i występowało to drażniące plamienie :( Jeśli chodzi o samopoczucie to byłam podczas brania pierwszego opakowania strasznie zmęczona i śpiąca, ale to chyba bardziej winna sesji niż tabletek! Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja10
czesc ja od dwoch miesiecy zazywam regulon i co mnie denerwuje to tylko plamienia ktore utrzymuja sie praktycznie przez caly miesiac .mam nadzieje ze wkrotce to sie ureguluje.poza tym samopoczucie ok pewnie kazdy organizm inaczej znosi te tabletki.cena ok22zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka22lata
hejka, drogie Panie-słyszałam od mojej koleżanki, ze prywatny ginekolog wrecz zezwał jej poprzedniego ginekologa ze zapisał jej REGULON, tłumacząc ze to tabletki dla kobiet po 40, z duża iloscia hormonów jak na nasz wiek. Byla oburzona..."?' nie wiem co myslec uzywam tabletek od 7 miesiecy i nic mi nie jest! chodz przyznam ze ta Pani ginekolog, do ktorej chodzilismy z moja koleżanką nie robila nam żadnych badań przy proponowaniu nam tych tabletek :/ i czlowiek ma byc mądry...-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyla
Właśnie kończę pierwsze opakowanie Regulonu, nie przytyłam, piersi są cały czas lekko obolałe i wyraźnie "pełniejsze", większe, o ile trudno powiedzieć. Nie mam żadnych plamień ani innych dolegliwości, może tylko to , że czasami rano szumi mi dziwnie w jednym uchu, nie wiem czy to skutek tabletek. Ogólnie jestem zadowolona, cera sie poprawia , a ja mimo moich 37 lat wciąz jakies problemy z nią miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinnna
ja biore regulon juz ponad rok. przyznam ze pierwsza noc byla straszna!!! ale teraz zadnych skutkow ubocznych. przytylam 9 kg ale wczesniej byla chuda jak szkapa wiec to lepiej dla mnie. biorac tabletki czuje sie komfortowo okres zawsze w ten sam dzien, mniej wieciej o tej samej porze, zabezpiecznie prawie 100%. tylko libido spadlo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinnna widze że masz taki problem jak ja....u mnie zaczęło się od logestu potem yasmin i teraz lekarz dała mi regulon bo mają troszke większą dawke chormonów i powinno byc lepiej, ale libido raczej bez zmian.....już nie wiem co robić:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra8888
hey,sporo sie tutaj naczytalam na temat Waszch reakcji na Regulon i nieco obawiałam sie jak zadziała na mnie.Okazało sie ze nie ma zadnych skutkow ubocznych,tyle,ze piersi stały sie pełniejsze a cera bardziej czysta:)) Co do libido to mam chyba wrecz przeciwnie,bo wzroslo,wiec jestem pozytywnie nastawiona.Jest jedynie małe \"ale\",bo po pierwszej serii tabletek zamiast przerwy 7dniowej zrobiłam 8 dniową,a nowe opakowanie zaczelam brac od 1 tabletki.Zastanawiam sie czy wybrac wszystkie do konca czy opuścić 1?Jeśli znacie odpowiedz,prosze o podzielenie sie swoja wiedza.Pozdrawiam Kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam ten wątek od samego początku do końca. Trafiłam na niego przypadkowo, a \"rewelacje\", które przeczytałam na początku wątku nie pozwoliły mi się od niego oderwać! Na podsatwie własnych doświadczeń z tymi tabletkami (biorę od 9 okpakowań) postanowiłam, że absolutnie muszę sprostować niektóre bzdury, które pojawiły się w tym wątku. Jedna wypowiedź całkowicie mnie zaskoczyła. Mianowicie użytkowniczka napisała, że regulon jest dla kobiet powyżej 40 i że ona przytyła 10 kilo!! Teraz bierze Yasmin i jest super. Hmmm zastanawiam się co o tym myśleć, czy jest wyjątkową kretynką czy może firma produkująca Yasmin postanowiła sobie dopomóc pisząc takie wierutne bzdury o konkurencji. Regulon jest przeznaczony dla młodych kobiet. Jeżeli byłby to lek dla kobiet dojrzałych to skąd my wszystkie młode dziewczyny dostawałybyśmy na niego recepty?? Druga rzecz to, że jest drogi. Moim zdaniem ma całkiem rozsądną cenę. Płacę 24 zł i nie jest to dla mnie za dużo. A, że jest droższy od diane, no cóż Diane kosztuje 10 zł i raczej powiedziałabym, że Diane są wyjątkowo tanie a nie Regulon drogi. Swoją drogą skoro użytkowniczka się tak powołuje na Diane to czemu przy nich nie została? Moje koleżanki biorą jakieś inne tabletki i płacą albo podobnie do mnie, albo ciut więcej, około 30 zł i więcej. Poza tym dziewczyny pamiętajcie muszą być dobrze dobrane! Mi regulon odpowiada, czuję się po nim bardzo dobrze, nie mam żadnych niepożądanych objawów. Nie oznacza to, że Wy go tak dobrze przyjmiecie. Nie wierzcie jednak w te pierdoły, że można przytyć w dziesiątkach kilo... No chyba, że sie wcina pizzę, popija colą i zjada deserek ;) potem się szuka winnych... Zwalanie na tabletki pomaga poprawić sobie humor, nie przytyłam przez swoje obżarstwo tylko przez te paskudne hormony tak mi się tłuszcz wylewa. Humor to może i poprawi, ale wyglądu na pewno nie. Ja mam rozmiar 36 :D, przez tabletki ani nie przytyłam, ani nie schudłam. Jem tyle samo i waga mi się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedzam mam dyslekcję: przepraszam za błędy!! To może napiszę o swoich dośwadczeniach związanych z pigułkami regulon. Zadowolona jestem. Mam troszkę obalałe piersi, ale urosły, więc jestem zdowolona. I to jedyne co mi się dzieje po pigułkach. Waga stoi w miejscu, nie ma bulów brzuszka, bolesnych miesiączek, PMS brak. Pigułki antykoncepcyjne są super, dziwię się, że mogłam wcześniej używać gumek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Hej dziewczyny;) Ja stosuje Diane 35 ( na problemy z cerą ) To silny lek i najgorsze że lekarka przepisala mi go bez żadnych badan np na poziom hormonów ehh:/ Zamierzam go brac przez pół roku- dłuzej nie chce się truc tym. Myślę potem o zmienie na REGULON. Dobry jest, wpływa też korzystnie na cere??? Czy jak mam podejrzenie nadżarki to mogę brac tabletki anty??? Czy jak teraz biorę Diane 35 to mogę zrobic TE BADANIA?? Czy juz będe złe wyniki?? POmóżcie i doradźcie cos, prośba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Aaa i jeszcze jedno. Słyszalam że tabletki dobiera sie do masy ciała tez! ,wow> To prawda?? Czy jak ja waże około 58 kg to zadziałają na mnie tabsy z mniejszą zawartością hormonów??? Co jest lepsze Waszym zdaniem Regulon czy Cilest? wiem że to zależy od organizmu ale tak pytam się, wasze opinie:) Mialscie robione badania???? ODPISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie mam pojęcia jak to jest z nadżerką, czy można brać tabletki antykoncepcyjne... Co do Diane35 to fakt, że często dziewczyny po nim tyją. Ja bym Ci proponowała szybciej przejść na Regulon, bo skoro i tak masz zamiar zmienić to po co brać Diane aż pół roku. Nie daj Boże przybędzie Ci parę kilo i potem nie będziesz mogła zrzucić... Regulon podobnie jak Diane dobrze wpływa na cerę, ale nie ma innych skutków ubocznych. Cilestu nie znam i nie mogę Ci nic doradzić.. Ale z tego co latałam po forach to chyba bardziej negatywnie dziewczyny się wypowiadają. Mogę tylko powiedzieć na podst. własnego doświadczenia, że Regulon jest dla mnie superancki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitti
do krochmalinki najpierw piszesz, że tycie jest wynikiem tylko i wyłącznie obżarstwa, a teraz że po Diane faktycznie się tyje, to się może zdecyduj, szybko zmieniasz zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, słuszna uwaga, muszę sprostować ;) , chodziło mi o nowsze tabletki, Diane to tabletki drugiej generacji. Regulon to trzecia generacja. Tabletki z trzeciej generacji nie mają takich skutków ubocznych i dlatego napisałam, że dziewczyny usprawiedliwiają tycie hormonami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuitti
:) ok, rozumiem, ale nie do końca się zgadzam, bo jak już wcześniej pisałam, tabletki nie zawierają tłuszczu ani węglowodanów, to nie od nich się tyje, mogą powodować ewentualnie większe łaknienie a to już sprawa silnej woli, ja na szczęście nie mam tego problemu, pozdrawiam wszystkich ze słabą wolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Aha dzieki za radę:) Mi Diane 35 chyba odpowiada bo cera poprawiła mi się, dobrze po niej czuję się tylko czasem obrzęk nóg czy mdlóści małe ale tak to wszystko jest ok;) Tylko i tak mozna ją brać najdłuzej 1 rok no chyba że z przerwami:P Aaa i fajnie biust mi się po tych tabsach powiększył hmm:) A Regulon jaką ma dawkę hormonów? Ile kosztuje? Jak sie go bierze ( tak jak Diane 35 wedługo dni tyg ) czy cyferkami?? Wolałabym dni tygodnia bo z cyferkami pomyliłabym się jeszcze:(( ODP laski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda459
hej dziewczyny!! ja juz niedługo zaczynam brac Regulon i będa to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Słyszałam że po tabletkach sie tyje ma sie mdłosci i takie tam inne rzeczy, ale ja sie tym nie przejmuje, weszłam na forum zeby sobie poczytac i zebym wiedziała czego moge sie po tych tabletkach spodziewać i powiem wam ze wystraszyłyscie mnie strasznie, ze bóle brzucha, ze wymioty, ze tycie 10 kilo, ze zajsc w ciaze nie mozna no i ze libido spada... =O mam nadzieję ze mnie Regulon pomoze, będe go brała ze względu na cerę i bóle miesiączkowe, no a antykoncepcja to wiadomo =) Boję sie troche ze moge zajsc w ciąże, ale staram sie tym nie przejmować, mam tez kilka pytań odnośnie tego tematu, czy przy tabletkach antykoncepcyjnych mozna pic alkohol i opalac sie?? uwielbiam słonce i nie chciałabym z niego rezygnować. Duzo piszecie tez o tych wystepujących plamieniach, co dokładnie macie na myśli?? mam nadzieję że podzielicie sie ze mną swoimi doświadczeniami, piszcie tutaj albo na maila. pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zycze powodzenia tym ktore te tabletki tak zle znoszą, przykro mi =( mam nadzieję że mi one przypasuja i nie będe musiała przechodzic tych cierpień. buziaki =***** P.S. będe tu zaglądac i napisze wam jak na mnie działaja te tabletki, 3majcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenosnia85
Heyka dziewczyny! Ja swoja historie z tabletkami Regulon zaczelam dopiero miesiac temu... To sa moje pierwsze tabletki, zaczelam je brac ze wzgledu na cere (antykoncepcja to swoja droga :D), w sumie nie wygladam az tak zle ale drazni mnie niewielki tradzik na czole i na skroniach (na skroniach pojawil mi sie po zazyciu Regulonu, a najgorsze,ze nie chce ustapic, juz prawie miesiac sie z nim mecze i nie wiem czy czekac dalej na poprawe czy je odstawic?) ginekolog powiedzial mi,ze poprawe cery widac tak po 3-4 miesiacach zazywania Regulonu wiec nie pozostaje mi chyba nic innego jak czekac... mam tylko nadzieje,ze stan cery nie pogorszy mi sie :( Chcialam sie dowiedziec czy ktoras z was tez miala taki klopot? No a z innych objawow brania tych tabletek to przez kilka dni mialam niewielkie plamienia, tzn. taka brazowa wydzieline... Okres mi sie zaczal szybciej, tzn. 23-go dnia i teraz nie wiem czy to bylo krwawienie wywolane tabletkami czy juz normalna miesiaczka? Bo lipa bylaby straszna jakbym miala miec jeszcze jedno krwawienie :/ A tak poza tym to w tym miesiacu nie mialam zadnych bolow przed krwawieniem wiec to tez dla mnie wielki plus... Jesli chodzi o przytycie to moze z 2 kg mi przybylo bo slyszalam,ze po tabletkach ma sie zwiekszony apetyt...ale dla mnie to nie problem bo i tak jestem szczuplutka wiec moglabym nawet z 5 czy nieco wiecej kg przytyc :) Jesli chodzi o picie alkoholu to tez slyszalam,ze to nieco obniza dzialanie antykoncepcyjne ale czy az tak bardzo to nie jestem pewna...a z opalaniem to nie mam pojecia jak to sie ma do brania tabletek, mam nadzieje,ze promienie sloneczne czy UV nie spowoduja na skorze zadnych odbarwien bo bym sie chyba pociela :/ Bede tu zagladac i licze na wiecej Waszych wypowiedzi :) Pozdrawiam cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka*****
HEJ:) ja miałam straszny problem z cerą, ciagle mi coś wyskakiwało i podobnie jak Tobie moj lekarz przepisal mi regulon. P trzech miesiącach miałam buzie jak nową ! Zdziwiło mnie że mówisz o tym przytyciu, zwłaszcza że dopiero zaczynasz. Ja np na wadze nie miałam żadnych zmian, jedyne skutki uboczne po regulonie- to poprawa cery, wlosów i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenosnia85
jesli chodzi o to niewielkie przytycie to poprostu po tabletkach mialam zwiekszony apetyt i pewnie troszke wiecej niz wczesniej jadlam... ale dziwi mnie tez to,ze niektore z dziewczyn pisza o powiekszonych piersiach (nawet z miseczki B na C) dla mnie to troszke dziwne,ze Regulon moze wywolac taki objaw... ja u siebie nic takiego nie zaobserwowalam heh choc nie powiem...nie przeszkodzilby mi nieco wiekszy biust ;P Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda459
ja bym tam nie narzekała na powiekszenie piersi =P hyhyy mam nadzieje ze mi regulon takze pomoze juz nie moge sie doczekac az go zaczne brac, tylko dalej przestraszona jestem tymi objawami o ktorych wszystkie piszecie. DZIEKI PRZENOSNIA85 ze odpowiedziałas na moje pytania, choc dalej do konca nie rowiałas moich wątpliwosci, jezeli ktoraś z was wie cos wiecej na ten temat to piszcie bardzo prosze. POZDRAWIAM =***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Hej;) Zastanawiam się nad zmianą z Diane 35 na Regulon?? Głownie na poprawę cery hehe;) a przy okazji antykoncepcja może... Ile Regulon kosztuje?? Jaka dawkę hormonów on ma?? ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
Nie ma sprawy MLODA459 ;) to co wiem to udziele na to odpowiedzi ale w sumie to biore dopiero 2 opakowanie wiec malo wiem heh ;), jedynie z wypowiedzi innych dziewczyn moge wiecej sie dowiedziec... Ale nadal mnie ciekawi to czy po chociaz 3 miechach poprawi mi sie cera bo jak narazie to nie widze na sobie duzej poprawy :/ i mam nadzieje,ze te tabletki nie pogorsza stanu mojej cery... A jesli chodzi o cene Regulonu to ja w swojej aptece place 19,90 Dla mnie cena jak najbardziej korzystna... Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
MLODA459 jak juz zaczniesz brac Regulon to jak bedziesz mogla to napisz jakie u Ciebie wystapily objawy ich brania oki?? Wiem,ze organizm kazdej dziewczyny inaczej moze przyjac te tabletki ale pewnie u wiekszosci dziewczyn objawy sa podobne... Nio i mam jeszcze jedno pytanko do Was Drogie Dziewczyny... jak to jest z zabezpieczeniem antykoncepcyjnym w czasie tej 7-dniowej przerwy?? Bo podobno mozna tez w tym czasie "bzykac sie" bez zadnego zabezpieczenia...z drugiej zas strony wyczytalam gdzies na forum,ze jesli dziewczyna chce przestac brac tabletki to 2 tygodnie po ich odstawieniu sa najbardziej plodne :/ to w koncu jak to z tym jest?? Poki co to nie mysle jeszcze o ich odstawieniu ale ciekawi mnie jak to jest w czasie tej przerwy 7-dniowej...jesli ktoras z Was ZNA odpowiedz na moje pytanko to prosze o zebt napisala... Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda459
jasne ze napisze, jestem bardzo ciekawa jak mój organizm zareaguje na te tebletki i czy mi pomoze zarówno w poprawienu wyglądu mojej cery i w bólach miesiączkowych, bo to jest głowny powód brania przeze mnie tabletek. Co do tego zabezpieczenia antykoncepcyjnego w czasie 7- dniowej przerwy, to nigdzie nie pisze o tym, ale słyszałam że w tym czasie zabezpieczenia nie ma, poza tym co to za przyjemnosc kochac sie z chłopakiem kiedy ma sie miesiączke... =\ ja bym tak nie mogła, no ale jak ktoś lubi =P, aha mysle ze warto jeszcze wspomniec o tym ze zabezpieczenia antykoncepcyjnego nie ma sie od pierwszej tabletki!! mnie lekarz powiedział że od 5, ale ja wole poczekać z tym dłużej. W mojej aptece regulon kosztyje 25 zł z groszami, ale widze ze te ceny w kazdej aptece sa inne i bardzo rozbiezne, wiec poszukam czegos tańszego. POZDRAWIAM =***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halyyyna
Drogie dziewczyny! Ja biore regulon już drugi rok! Najpierw bralam inne jeszcze slabsze, ale pani ginekolog po 3latach zalecila przerwe i zmieniła mi na regulon. Powiem wam że cera w ogole mi sie nie zmienila, ale nigdy tez nie mialam z nia problemow,biust tez nie urusl:( natomiast schudlam 6kg! zawsze myślalam, że tabletki w drugą strone dzialaja, a jednak:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka_18
a czy myslicie ze te tabletki sa w 100% dobre?? to znaczy ze moge sie kochac do konca?? bo kurcze boje sie troszke...:) juz prubowalam co prawda 2 razy ale mam schizy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenosnia85
Jako zabezpieczenie antykoncepcyjne to nie probowalam jeszcze tych tabletek ;P ale niedlugo przyjezdza moj facet z Anglii wiec bedzie okazja by sprawdzic czy dzialaja w 100%... oczywiscie mam nadzieje,ze sie na nich nie zawiode...mam tez pewne obawy co do ich dzialania ale slyszalam i czytalam,ze mozna "bzykac sie" do konca bez dodatkowego zabezpieczenia, oczywiscie jesli tabletki przyjmuje sie regularnie i o stalej porze... Pozdrawiam :* nio i czekam na kolejne ciekawe recenzje dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że mozna \"bzykać sie\" do konca bez dodatkowych zabezpieczen - po to właśnie są tabletki ! i wszystkie (pod warunkiem prawidłowego i regularnego przyjmowania) są tak samo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×