Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Napatha

regulon i wasza reacja na te tabletki

Polecane posty

Gość malusiadziewusia
jak narazie jest ok:) o niebo lepszy on novinette, po ktorym miałam straszliwe mdłości:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełka27
Witajcie dziewczyny,kobiety.Jest mnóstwo opini o regulonie,ale jak wiadomo,każda z nas reaguje inaczej.Stąd pozytywne i negatywne opinie.Ja biorę regulon od ponad dwóch lat i czuję się naprawdę dobrze,ceny w moich aptekach to 24-26 zł.Nic taniej nie znajdę :) Jak narazie jestem z nich zadowolona,ani nie schudłam ani nie przytyłam,nie mam nudności,jest ok.Ale...czytałam dzisiaj dokładnie o antykoncepcji,tak naprawdę żadne tabletki nie są bezpieczne,ku mojemu przerażeniu są to środki wczesnoporonne,czy jakiś ginekolog o tym wspomniał,nie!No więc właśnie,siedzę i zastanawiam się co dalej...A póki co,pozdrawiam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_P
Hej! biore teraz 3 opakowanie, narazie jest wszystko OK wczesniej brałam Yasmin ale zrezygnowałam bo jest strasznie drogi! w sumie z regulonu jestem zadowolona :) tylko nie wiem czy chroni on rowniez w 7 dniach przerwy. I w ogole nie wiem jak przyjmowac tab. czy od dnia START czy np. od piatku, bo w pt. m8iałam 1 dzien cylku. wiecie chyba o co michodzi :P ? pozdrawiam prosze o szybka odp na meila !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_P
Hej! biore teraz 3 opakowanie, narazie jest wszystko OK wczesniej brałam Yasmin ale zrezygnowałam bo jest strasznie drogi! w sumie z regulonu jestem zadowolona :) tylko nie wiem czy chroni on rowniez w 7 dniach przerwy. I w ogole nie wiem jak przyjmowac tab. czy od dnia START czy np. od piatku, bo w pt. m8iałam 1 dzien cylku. wiecie chyba o co michodzi :P ? pozdrawiam prosze o szybka odp na meila !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopreea
Ja brałam regulon jakies połtora roku temu przez 5 miesięcy. Czułam się dobrze, ale przytyłam 5 kg, które są ze mną do tej pory :( Wydaje się że 5 kg to nie dużo ale niestety u mnie te 5 kg zostało na brzuchu i udch. Teraz od 6 dni łykam Dinae 35 (bo na tradzik) i znowu boję sie że przytyję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopreea
Dziewczyny ja regulon przyjmowałam od start czyli od 1 bo tak byylo w ulotce i pytalam tez o to moja ginekolog. Natomiast w Diane są dni tygodnia i bylam tym troche zdziwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenn**
hej dziewczyny ja od 7miesiecy biore yasmin i jest super. Ale od niedawna zmienil sie lekarz ktory przepisal mi REGULON. zastanawiam sie czy go brac. Powiedzcie mi czy sa dobre w antykoncepcij i bobry na tradzik. Prosze o odpowiedz. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilocik
Biore regulon dopiero od miesiąca ale juz teraz moge pozytywnie wypowiedziec sie na temat tych tabletek. Zaczelam je brac ze wzgledu na zapryszczałą buzke no i nie tylko ;) Jestem bardzo zadowolona. Stan buzki naprawde kolosalnie sie poprawił. Włoski mniej sie przetluszczaja, nie wspomne o libido, które zwiekszylo sie o jakies 100% :P. To moje pierwsze tabletki i naprawde nie spodziewałam sie takiego efektu. Zycze wszyskim dziewczyna tak dobrze dobranych tabletek, pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrat
Witam! Zażywam regulon od pół roku. Początkowo przez 2 miesiące występowały małe plamienia ale podobno to normalny objaw. Cera bardzo mi się poprawiła, nie ma śladu trądziku! Zauważyłam też, że włoski w miejscach niepożądanych rosną wolniej i są słabsze (wcześniej miałam z tym duży kłopot - troszkę nadmierne owłosienie). Skończyły się też moje problemy z nieregularną miesiączką, czym się zawsze bardzo stresowałam. Czuję się świetnie. Dla mnie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalka89
super tabletki!!ale ostatnio chciałam zrobić sobie przerwę w braniu,i akurat prezerwatywa pękła, teraz serce wali mi jak szalone, wzięłam 13h po escapelle. nigdy nie popełnię takiego błędu,ze odstawię te tabletki. niechcę dzidzi!!! i czekam na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenn**
hajka tu znowu ja!! na cere to wiem ze sa ok!! mam pytanie po wzieciu 21 tabletki kiedy powinien pojawic sie okres????????? a i czy sa dobre w antykon.????????? prosze odp!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, też zaczne teraz brać te tabletki, mam nadzieje ze bede mi sluzyc:)Tylko ze ulotka nie zgadza sie z blistrem. Na ulotce napisane jest: zacznij brac od tabletki oznaczonej dniem tygodnia odpowiadającemu 1 dniu cyklu. A na blistrze tabletki ponumerowane sa od 1 do 21 a dni tygodnia tylko wypisane od polowy wzdluz:/ Dziwne to trosze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj przepisał mi
gin i zastanawiam się czy warto je brać?Ile kosztują we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia24
hej ja biore regulon od 3 lat, nie przytylam i bardzo dobrze sie po nim czuje, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulina
biore siodma tabletke novuette i to sa moje pierwsze tabletki anty. !mam juz okres 9dni i niewiem kiedy sie skonczy a tak to zawsze mam 7 dni,czy to normalne? prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dopiero zaczełam brać regulon jestem na 16 tabletce jak dojade do 21 to wiem że musze zrobić przerwę ale jak długą? 4 miesiące temu urodziłam wspaniałą córeczkę i nie chciała bym narazie niespodzianek. Prosze o poradę!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola123456789
Biore Regulon od 6 miesięcy. Musiałam zrobić jednak przerwę ponieważ za późno zamówłam receptę u mojego lekarza. Czy mogę zacząc ponownie go przyjmować od nowego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazammm
Bralam regulon przez 2 lata. Wszystko wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ditka
Witam wszystkich! nim mialam zaczac brac regulon najpierw sobie poczytalam o nim troche... i jak sie tak na czytalam waszych wypowiedzi to zaczelam sie zastanawiac czy wogole je zaczac brac!ale sie odwazylam i...... musze stwierdzic ze nie bylo zle przez pierwsze 1,5tyg troche mnie po nich mulilo tracilam checi do czego kolwiek i zle sie czulam ale pozniej bylo normalnie. ogolnie na mnie nie wywary najmniejszej szkody. jednak teraz musial mi pan ginus zmienic z wiadomych mi powodow.pozdr pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kg
hej ja jestem w strachu wzielam regulon i reguralnie i po pierwszym opakowaniu wczasie przerwy pojawił mi się okres po drugim opakowaniu(w trakcie brania pierwszy raz współżyłam) teraz mam czwarty dzień przerwy a okresu nie mam jestem taka zestresowana a nic mi nie dolega błagam o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga
witam!!! dziewczyny nie bierzcie tego świństwa. Brałam "to" 3 lata i teraz przeżywam najgorszy okres w życiu ponieważ nie mogę zajść w ciążę i powodem jest przyjmowanie właśnie tych tabletek - a żaden lekarz nie uprzedził mnie o tym raczej upewniali mnie że to panaceum na wszelkie dolegliwości począwszy od trądziku aż po nowotwory teraz nagle obudzili się ze snu zimowego i przyznaja że to "prawdopodobnie" przez te tabletki, niestety załamują ręce gdyż bez specjalistycznej kuracji hormonalnej się nie obejdzie lecz nie stać mnie na nią i koło się zamyka :-( więc apeluję do was jeśli możecie to nie bierzcie tego bo potem może być zbyt późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka17
mam pytanko i niewiem co mam robic,prosze powiedzcie.Mam zamiar zacząć brac regulon od 10 kwietnia(wtedy mam pierwszy dzien cyklu),a 1 maja chciałabym zacząc współżycie.Czy bede wtedy zabezpieczona jesli nie bedzie jeszcze miesiąca od brania tabletek??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylka
jestes zabezbiecona juz od pierwszej pigulki o ile wezmiesz ja pierwszego dnia cyklu. pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylka
sama zamierzam zmienic tablebletki, obecnie biore yasminelle, ale sa strasznie drogie i chcilabym cos tanszego. nie jestem jeszcze matka ale za jakies 3 lata chcialabym byc, i nie chcialabym miec jakies niesodzianki zwiazanej z tym ze nie moge zajsc w ciaze. prosze o opinie dziewczyn ktore odstawily Regulon by urodzic dziecko. czy byl problem z zajsciem w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylka
aaa i jak obecnie stoi Regulon. ile kosztuje tak mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regulinka
ja dopiero zaczelam brac regulon i mam takie pytanie: Czy urosly po nim wam cos piersi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_86
owszem urosly :P o jakas jedna do dwoch miseczek, nie wiem dokladnie ;) i cera b dobra. A mam pytanie.. czy ktorejs z Was wypadaja wlosy po Regulonie? :( (albo po jakichs innych tabletkach) bo mi wypadaja i nie wiem co mam o tym myslec :( znaczy mi zaczely od Diany wypadac ale zmienilam na Regulon i dalej wypadaja :( troche mniej ale jednak :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszka 86
a po jakim czasie zaczely Ci rosnac? i kiedy przestaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiija
hej ja tez juz prawie od pol roku biore Regulon i jak dotad nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych, jednak od paru tygodniu miemwam napdany strasznych boli glowy, nigdy wczesniej nie mialam czegos podobnego, ogolnie wczesniej bardzo rzdko bolala mnie glowa, nigdy tez nie mialam twz migren. Czy to moze byc wplyw tabletek? A jesli tak to dopiero teraz? Czy miala moze ktoras z Was cos podobnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEWWWAAA
Ja biorę regulon już ok 2 lata. nie przytyłam, a nawet schudłam 15 kg. Fakt że odmawiałam sobie trochę dobroci, ale nie dużo. Jest rewelacyjny. Nie miałam krwawień ani bólów żołądka. Nie wymiotowałam. Regulon dostosowuje się do organizmu kobiety dosyć długo i nie koniecznie jest dla kobiet po 40. Zauważyłam natomiast, że regulon doskonale dostosowuje się do pory roku, czy stylu życia kobiety. Zaczełam ćwiczyć aerobik i czuję że podczas okresu mam wyraźnie większe piersi. To ponoć dobrze. Natomiast na wiosnę okres dostaję trochę później niż zwykle ok. jeden dzień później. Oznacza to, że regulon nie zaburza pracy mojego organizmu. Teraz właśnie czekam na okres. I w sumie to wolałabym żeby choć troche bolało, bo jak się czasami zapomnę to mnie zaskakuje w najmniej odpowiedniej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×