Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała_miiii

Hity i kity w domu

Polecane posty

Gość mała_miiii

Kobietki - bez czego nie możecie obejść się w domu? Który zakup uważacie za totalny niewypał? Podzielcie się doświadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimari83
pralka, zmywarka, ale odkurzacz bezprzewodowy to padaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnim hitem w moim domu jest suszarka do bielizny :) kit to patelnie tefala, teflon zużywa się po 2 miesiącach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nei potrzebna jest mikrofalowka - dostalam w prezencie i praktycznie nie uzywam rewelacja ejst parowar - mozna w nim przyzadzic wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj włączyłam przypadkiem
mam parowar - nie używam. mikrofali nie mam, a chyba by się przydała do odgrzewania obiadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hit - mikrofalówka, gorfownica, blender, patelnie te z Makłowiczem, kuchenka gazowa z zapalarką, netbook, tv z wejściem usb kit - pojemniczki magnesowe fackelmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hit- Ingenio tefala- łatwo się myje i wygodnie korzysta. Zajmują bardzo mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_maria_magdalena
a może będziemy pisać bardziej konkretnie - marka - model. na pewno wiele jest dziewczyn które zastanawiają się dopiero nad zakupem niektórych rzeczy - to na pewno ułatwiłoby im wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nec..........
masz elektryczną suszarkę? mogę prosić o wiecej info? przymierzam sie do zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio hitem stała się mikrofalówka :D bo coraz więcej chłopaki sobie odgrzewają i jedzą na szybko - niby niezdrowo, ale co zrobić :/ Hitem też jest na pewno gofrownica :D A latem sokowirówka. Kitem okazał się być opiekacz, choć na początku na to nie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almarata
hit - maszynka elektryczna do mięsa - z zestawem nakładek między innymi do tarcia warzyw np. marchewki, ziemniaków na placki ziemniaczane, siekania i krojenia na "grubsze" kawałki. Chyba Zelmera. Polecam każdemu, nawet nie chowam jej do szafki - stoi na blacie bo jest w ciągłym użyciu. kit - sokowirówka - brudzi dokoła, niedokładnie odciąga sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almarata
i jeszcze zapomniałam - bezapelacyjnie pierwsze miejsce - SZYBKOWAR wołowina po 20 minutach rozpada się, wieprzowina po 10 jest gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie hity i kity
nastęujące: hity bezwzględne: zmywarka i pralka hity: parowar, garnki i patelnie tefal ingenio, ekspres ciśnieniowy saeco, szafka narożna typu magic corner, szuflady w kuchni zamiast tradycyjnych szafek, bateria z wyciąganą wylewką, młynek do odpadów pod zlewem kity: pochłaniacz nad kuchenką - wiecznie nieużywany, bo nie można dokupić wkładów węglowych, opiekacz do kanapek - użyłam ze dwa razy, kanapki wychodzą tłuste i beznadziejnie się myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hity absolutne - zmywarka, pralka z programem szybkim na 30 minut, hity: 1. garnki i patelnie ingenio (nic się nie przypala, łatwo się myje), 2. termomix, 3. opiekacz 3w1 z gofrownicą i grillem Philips (mało miejsca zajmuje, a wszystkie funkcje są rewelacyjne), 4. żelazko z funkcją prasowania parą, 5. zabudowane szafy typu komandor w przedpokoju, 6. mikrofalówka, Kity: brak wyświetlacza na zmywarce - nie wiadomo ile minut do końca - oraz programu szybkiego; frytkownica - jedzenie z niej wychodzi obrzydliwie tłuste i niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ups hm
hitem :toster, zwykły. nawet suchy chlebus, ser żółty i rewelka na talerzu, a kombinacji mnóstwo. frytownica :do smażenia kotletów, mielonych ,frytek czy ryb. znakomite. kity to to co rzadko używam, ale moze innym pasuje: mikrofala, gofrownica(gofry blee) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralka i zmywarka to chyba oczywiste :D Z innych hitów: -frytkownica Acti Fry Tefala: frytki na łyżce oleju, pyszne mięsko itd, Bardzo ją lubię -automat do chleba: zero roboty a chlebek pyszny, szkoda że ja na low carbie :D - robot o coś takiego: http://www.juka.pl/ftp/img/mr6550mfp_hc_000 bardzo poręczny i praktyczny, używam codziennie -patelnia do grillowania -ekspres ciśnieniowy Jeszcze by się parę rzeczy znalazło :) Kity: -lodówka Indesid: nie dość że wydaje dziwne dźwięki to jeszcze się w niej wszystko obłamuje i pęka -maszynka do lodów: dużo zachodu (sprzątanie itp) a lodów tyle co kot napłakał -okap: brudzi się straszliwie a doszorowanie tego graniczy z cudem. Do wymiany filtra to trzeba silnego i wybitnie zdolnego manualnie osobnika bo wiecznie się zacina. I jeszcze mam sporo rzeczy co do których mam mieszane odczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchenka chromowana indesit 2tyg używania i rysy ale nie od środka tylko od szorstkiej gąbki i straszne ślady po kamieniu, u rodziców jest biała indesit i zawsze ładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koejny kit czajnik elektryczny kenwood zaraz urwała się pokrywka a jak zarósł kamieniem to się nie da go niczym wytępić hit pralka ardo ładowana od góry ....ale ma 15 lat jeszcze włoskiej produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod wzgledem czestosci uzywani
a Hity: zmywarka, prosta mikrofalówka , sciereczki do mycia bez uzycia detergentów , takze na kiju , ale nie z tych najdrozszych.Najporostszy robicik kuchenny, prawie 40letni - ani razu sie nie zepsułł! Drukarka i wszytko do komputera Kit krajalnica,roznego typu duze i skomplikowane roboty, szatkownice, pralka .ktora "wie lepiej " czego chce,taka komputerowa w zwiazku z tym nie moge sama na niej ustawiac programów jak dawniej , rowniez maszyna do szycia komputerowa Moze dobre, ale nie chce mi sie uzywac - termomiks. Zestaw garnkow AMC - praktycznie tylko niektorych uzywam, grill,toster Kamera do filmowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
hity-zmywarka, płyta gazowa5-cio palnikowa,garnki które mozna wkładać do gorącego piekarnika,gril elektryczny stołowy,waga kuchenna,zestaw dobrych markowych nozy kuchennych,Scierki z mikrofibry,odkurzacz wodny ,punktowe oświetlenie w pokojach ,wiadro do segregacji smieci z IKEI,worki na smieci wiązane Pacland,żelazko parowe i teflonowy pokrowiec na deskę do prasowania ,wyciskarka elektr.do cytrusów,przezroczyste kartony do przechowywania butów i worki próżniowe do odzieży ,SZYBKOWAR absolutny hit,Miska do odsączania sałaty,młynek na baterie do pieprzu i soli,mikser z misą ,praska do ziemniaków gotowanych,plastikowe miski z pokrywkami chowane jedna w drugą do żywności-przydatne w kuchni,wyciskacz do czosnku ,duża brytfanka do pieczenia mięsa,bigosu,gołąbków,-tyle na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie kit to
zmywarka electrolux. Bardzo często niedomywa, mimo że filtry są czsyte, używam dobrej jakości środków myjących, regularnie myję samą zmywarkę, naczynia ustawiam tak jak zaleca producent, i tak dalej. A jednak nie domywa. Kit Chociaż sama zmywarka jako idea - zdecydowanie hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdncmcjdujfj
Hity: zmywarka pralka mikrofalówka frytkownica (jedyny minus to, ze zle sie myje i duzo oleju trzeba) Kity: parowar (nie wiem dlaczego wszyscy zachwalają ale jedzenie z tego jest okropne, takie suche i bez smaku) opiekacz do chleba ekspres do kawy (za dużo zachodu żeby zrobić jedną kawę a i tak nie jest taka rewelacyjna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit i kit
hity zmywarka z "szostym zmyslem" ekspres cisnieniowy do kawy z mlynkiem lodowka z kostkarka kity elektryczny grill (podobny do tostera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie grill elektryczny - on może być hitem, tylko to nie jest sprzęt do używania na co dzień. Świetnie jednak się sprawdza podczas imprez rodzinnych :-) A czasami jak się kogoś zaprosi na grilla i zaskoczy nas deszcz, to taki grill może uratować niejedną imprezę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumbrum1
hit- ZMYWARKA kit-maszyna do pieczenia chleba( mieszkam w duzym miescie w piekarniach duzy wybor a tu sie narobisz i wychodzi gniot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×