Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

patologiczne bachory ukradłty mojemu dziecku zabawkę

Polecane posty

Gość gość

Ale jestem wściekła :O Byłam u koleżanki, obok niej mieszka taka patologia co to tylko chleją i dzieci robią. I wyobraźcie sobie, że jeden z tych bachorów ukradł mojemu dziecku misia! A to jest ukochany miś córki, ona wszędzie go ze sobą bierze, uwielbia go, miała go od urodzenia. a ten patologiczny smark podszedł do niej i jej go wyszarpnął z rąk i uciekł :O Córka w płacz, ja byłam w szoku, koleżanka też, ale mówi, że to dzieciak sąsiadów. poszłam więc i mówię jaka jest sytuacja a dresowy tatusiek,który na trzeźwego nie wyglądał stwierdził, że synek nic nie przyniósł z podwórka i mamy spadać! obszukałyśmy całe podwórko, ale nigdzie go nie wyrzucił, pobiegł z nim do domu. Tak mi szkoda córki, bo bardzo kochała tego misia, teraz chodzi smutna, popłakuje. Normalnie jakbym dorwała tego patola małego to jak nie uznaję bicia dzieci, tak jemu bym sprawiła solidne lanie. Wieczorem mąż się do nich wybiera, ale podejrzewam, że się wyprą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumacz córce, że tamten chłopiec nie ma żadnych zabawek bo jest biedny i takie tam. Może pomoże. A może uda wam się przekupić tamtego chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama reprezentujesz sobą patologię twój rozpieszczony bachorek i tak dostanie nowego a tych dziec***ewnie nie stać nawet żeby sobie loda kupić :o Trochę wyrozumiałości, nie każdy miał szczęście urodzić się w bogatej rodzinie :o I ten twój mężulek co nachodzi ludzi za kawał puchu, boje sie myśleć co to za psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o patola się odezwała pewnie mama zasmarkanej Nikoli albo Brajanka . Jakby nie chlali to bachory by miały swoje zabawki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wyzywasz dzieci od patologii? Na ich miejscu mogła być np. twoja córka, nikt normalny nie będzie biegał za biednym dzieckiem o jakiegoś miska, zastanów się jaki przykład daje. Wiadomo- ze strata ulubionej zabawki, to dramat dla dziecka, jednak większym dramatem jest robienie z tego tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm tylko jesli ten biedny chlopiec tak sie nauczy ze jak czegos nie ma to mozna zabrac lub ukrasc to nie zycze ci zebys go spotkala za 15 lat bo moze bedzie chcial twojego smartphona bo go biedaczka na takiego nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co twierdzisz że ty wyrywając mu starego śmierdzącego miska swojej córki nauczysz go że się nie kradnie? Co za kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robię tragedii i córka też tragedii nie robi, ale jest potwornie smutna. i nie chodzi może o samego miśka ale o fakt, że ktoś ją po prostu okradł! Wiem jakie to okropne uczucie, bo kiedyś jak wracałam z pracy, to zaatakował mnie koleś i wyrwał torebkę. To okropne uczucie, człowiek czuje się taki bezradny i... trudno to określić, ale nie chodzi o stratę materialną. Po co mój mąż tam idzie? odzyskać własność która nie należy do tych ludzi, może dzieciak zrozumie, że nie wolno KRAŚĆ! Bo jak się nie ma na coś pieniędzy to się idzie do pracy a nie zabiera słabszym - córka ma 3 lata a tamten dzieciak na oko 5-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj pan wroci z podbitym oczkiem;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczko mu sie odkleiło temu misiu !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziecko winne ,lecz jego opiekunowie,jestes matka? mi przez gardlo nie przeszloby slowo B..ch..r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde jesteś tak głupia by jak sama napisałaś 5-6l odbierać tego miśka? Może to jedyna zabawka jaka teraz ma? Może nigdy nic nowego nie dostał. Ja w takiej sytuacji kupiłabym miśka i odbierając miśka córki do którego ma sentyment podarowała dziecku nowego, bo tylko dobro jest w stanie zdziałać cos dobrego. Jeżeli wychowuje go patologia to i tak czego go trudne życie, a to dziecko to mały chłopiec jak można być tak wrednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie popuscila. Szczeniak od najmlodszych lat uczy sie zlodziejstwa, za jakis czas bedzie wyrywal normalnym dziciom komorki, tablety czy inne gadzety. Dziecku bym wytlumaczyla, ze to byl zlodziej, ze musi uczyc sie uwazac na siebie i swoje rzeczy bo jest duzo zlych ludzi na swiecie. Zawsze mozna MOPSy i onne sropsy powiadomic, ze szceniak chodzi glodny, brudny, nasciemniac ile wlezie. Niech wejda do domu, znajda pijanych frodzicow, odbiora dzieci albo otocza rodzine pomoca kuratora. Patologie nalezy zwalczac w zarodku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta rodzina zapewne juz ma kuratora i jest pod opieka mopsu bo inaczej tatus i mamusia nie mieli by za co pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"powiadomic, ze szceniak chodzi glodny, brudny, nasciemniac ile wlezie" No tak, jak jest się debilem to tylko kłamstwo jest metodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIECKO TO NIE PATOLOGIA! Patologia to jego rodzice, a dziecko jest tylko dzieckiem. Jak można być tak bezdusznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne zachowanie, nie wiadomo czy te dzieci nie mają i dlatego ukradły czy może po prostu taki mają sposób na odreagowanie swoich smutków - zadać smutek innemu dziecku. Jeżeli to rodzina patologiczna, rodzice po alkoholu, to nie wiem czy się dogadacie i może być nieprzyjemnie jak mąż tam zajdzie. Ale warto spróbować. Może niech spróbuje przy rodzicach poprosić tego chłopca o rozmowę i powie mu, że to miś jego córeczki, że ona za nim tęskni i żeby oddał a w zamian jakąś czekoladę chociaż mu dać, żeby nie poczuł się że stracił coś o co zaryzykował kradnąc, bo motywów nie znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co sie wluczysz z" bachorem" po podeejzanych okolicach!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tematu
Dziecko jest już patologią, bo KRADNIE! Za kilka lat przyłoży komuś nóż do gardła i będzie chciał kasy, bo przecież jako dzieciak też tak robił! I niby mam mu kupić miśka? A niby dlaczego? Sorry, my pracujemy ciężko za grosze, żeby coś mieć i mam teraz jakiemuś dziecku coś kupować? Skąd pomysł że jesteśmy bogaci? Nie jesteśmy, ale pracujemy ciężko i nie będę tych pieniędzy wydawać na złodziejskie nasienie. Poza tym czego by go to nauczyło? Jak ukradniesz coś komuś to jeszcze coś dostaniesz w prezencie? Jako nagrodę za kradzież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnreddsa
Autorko a co poczujesz gdy twój mąz tam pójdzie ojciec tego dzieciaka wywlecze go ( dziecko) za szmaty krzycząc na niego i szturchając dowie się że on zabrał tego miśka, rzuci go twojemu mężusiowi w twarz po czym odchodząc usłyszy przeraźliwy płacz pis tego chłopca., ojciec go pobije, że robi problemy. Czy ten misiek jest tego wart? Będzie ci dobrze z tą myślą że twoja rozpieszczona córka usypia trzymając go w reku a tamten chłopiec być może ściska poduszke płacząc z bólu i przerażenia? Tego co się wydarzy nie wiemy, zawsze jednak należy postepowac tak by nasze sumienie było czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpieszczone dziecko bo płacze po misiu? biedny chłopiec-złodziej bo ukradł pierwszą zabawkę w życiu? jejku, tu sama patologia siedzi! Nie odpuszczaj autorko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to ostra patola to raczej małe szanse, że odzyskasz ten puch. Tacy ludzie nigdy nie idą komuś na rękę, a mężuś jeszcze może dostać wp*****l :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tematu
tu nie chodzi już nawet o miśka, a o fakt, że dzieciak kradnie. Miśka i tak pewnie nie odzyskamy, ale uważam, że ten facet powinien usłyszeć o sobie i swoich patologicznych dzieciarach kilka słów. moja córka nie jest rozpieszczona, to bardzo grzeczna i mądra dziewczynka, ale 3 letnie dziecko nie rozumie dlaczego ktoś jej podszedł i wyrwał zabawkę, jest smutna i wystraszona, jak usłyszała hałas na podwórku, to przybiegła się przytulić, bo się po prostu boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziecko przejęło wzorce rodziców ale doskonale wie, co jest dobre, a co złe. A zachowania złe, tj kradzież trzeba tłumić w zarodku i natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maly zlodziej a nie biedny chlopiec, powinien dostac tak po d***e zeby tydzien nie usiadl. A jak poszlas tam to trzeba bylo przy pijanym tatusiu wyjac telefon i zadzwonic na policje ze nietrzezwy pilnuje dzieci, na to jest paragraf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nazywa bachorem chłopca tylko 2 może 3l starszego od swojej córki. Ona wydaje jej się taka cudowna inteligetna i w ogóle , za 2lata twoja córka będzie w jego wieku i zobaczysz że 5 latek to nadal małe dziecko, mniejsza z tym, twój rynsztokowy jezyk dowodzi że ty i oni jesteście na tym samym poziomie. G***o nawet jak obsypiesz złotem będzie smierdziec i od ciebie smierdzi. Ten chłopak może być tysiąc razy lepszym człowiekiem niż ty i twoja córka, bo nauczy się dobroci przez pryzmat swego trudnego dzieciństwa ty jak widać nie jesteś wrazliwa na potrzeby innych do tego masz rozbujałe ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,zamiast tu pisac,usiadz z dzieckiem i porozmawiaj ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I żal mi go by było jakby podszedł i poprosił o coś do jedzenia, to bym mu kupiła bez zastanowienia, ale nigdy nie będzie mi żal bandyty, a to taki mały bandyta. Wykorzystał to, że jest większy i jak dzikie zwierze się zachował, zaatakował młodsze dziecko bo wiedział że jest silniejszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×