Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

patologiczne bachory ukradłty mojemu dziecku zabawkę

Polecane posty

Gość gość
i dobrze dlaczego jedno dziecko ma drugie nie ,jaki rzad Taki swad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem z patologii, nie mam też dzieci ale widziałam jak żyją tacy ludzie więc wiem. Ten pluszak to i tak jedyna dobra rzecz jaka go w życiu spotka :o Z patologii to jest ktoś, kto pisze o rozwalaniu grupowo domu w drobny mak ludziom, którzy właściwie i tak go nie mają(i tak by nic twój mężuś nie zrobił, pewnie by go nawet zabili ale nieważne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet, jak moje dziecko zrobiloby cos komus, to w momencie gdy ja sie o tym dowiaduje, wyjasniam sprawe i jesli to wina mojego dziecka, oczywistym jest ze przeprasza i wynagradza krzywde. Tak robia normalni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam ktoremus tam gosciowi: pracuje z takimi dziecmi,dlatego smiem twierdxic,ze g/o/w/no wiecie...paniusie ...ze sloma w butach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologie powinno sie wylapywac jak kiedys hycel lapal psy i kastrowac a ich dzieciaki powinny byc umieszczane w specjalnych osrodkach moze daloby sie cos z tym jeszcze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polazla tam z "bachorem "to niech sama sprawe zalatwi ,a nie biednym chlopem sie wyrecza co on winien ze jego baba wloczy sie po kryminalnych dzielnicach!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:23 patologia takich pseudo koksów załatwia nożem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pisalam o drobnym maku i tak, wierzysz czy nie, maz zrobilby im rozpierduche. Ukradziony pluszak to jedyna dobra rzecz?! Piedrolnij sie w glowe durna idealistko, dzieci patoli maja nieraz wiecej zabawek z roznych instytucji niz dzieci normalnych ludzi harujacych za najnizsza krajowa, bo takim juz nic sie z opieki nie nalezy. Co za idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chyba wiekszosc z takich patologicznych domow, wychowujaca takie patologiczne dzieciaki. Bo bronic zlodzieja moze jedynie zlodziej. Widocznie wiekszosc tu, to zdziry z patologii i dla nich taka sytuacja jest dosc normalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naogladal sie o donku i wyciaga reke nie po swoje jakPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super ze pracujesz to prosze jeszcze raz -wytlumacz nam te zawilosci skoro goowno rozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dziecko... pewnie nie ma zabawek.. to nie jego wina autorko widać niewiele wiesz o życiu biedzie i głodzie. Dziecko nie zna miłości ani troski. Zabrał misia bo pewnie marzył o takim a ty jesteś beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego paniusie? bo nie daja sobie wejsc na glowe malym menelom i nie glaszcza po glowce za kradziez? tak sie akurat sklada, ze 5 lat pracowalam w mops i znam taki "pokrzywdzony" element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BIEDNY CHLOPIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6-latek marzyl o misiu? :D zalosna jestes, dzieci z patologii maja mnostwo miskow z darow, 6-latek z patoli marzy o czyms innym niz mis, uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jak to?zrobiloby cos zlego??twoje dziecko idealnej mamy??No wlasnie o tym mowie,mozna oceniac jego rodzicow,a nie jego samego od bandytow i kryminalistow wyzywac,tylko dlatego,ze rodzice nie zareagowali NORMALNIE!To twoje dziecko do czasu wyjasnienia sprawy,tez smialo moxna bandziorem nazwac!No bo skad takie zaxhowanie,toz wzor rodzicow!No i gubisz sie we wlasnym g)o)w)nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacz płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:29 to raczej ty jesteś idiotką na dodatek pustakiem. tacy ludzie rzadko wzywają pomoc bo wiedzą, że zająłby się nimi sąd. idź się leczyć, i naucz się zmyślać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BIEDNY CHLOPIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dzieci z patologii mają mnóstwo misiów? Może jeszcze plazmę i wille? Pierdolnij się w łeb kretynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BIEDNY CHLOPIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom wypowiedzi autorki świadczy jedynie o jej poziomie a raczej braku jakiegokolwiek poziomu. Zadufana zapatrzona w siebie nic ponad to. Tak idźcie zróbcie rozpierduche wystraszcie dzieci bo pewnie za mało cierpią przez własnych rodziców. Szkoda ze nie rozumiesz trudnego położenia tych dzieci. Sama widzę lepsza od ich rodziców nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BIEDNY CHLOPIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BIEDNY CHLOPIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj plakala nad misiem dzisiaj nad mezem;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta co pisze, że chłopiec co ukradł misia ma mnóstwo zabawek i o tych koksach +100 kg powinna wyskrobać sobie mózg. miejmy nadzieję, że dopadnie ją sumienie i to zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom bez serca nie bede tlumaczyc...a dla mnie obrzydlistwem jest nazwac jakiekolwiek dziecko-bachorem,patolem,bandyta...i to jest patologia,dobranoc!I kupcie na zapas 50 misiow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D tacy ludzie wlasnie sa wyszczekani i wyklocaja sie w mopsie o wszystko, dobrze wiedza co im sie nalezy. Durne baby, to nie sierotka MArysia z bajki tylko rozwydrzony gowniarz chowany przez bezmozgie dresowe patole 🖐️ nigdzie nie pisalam, ze jestem idealna, a dzieci robia rozne glupie rzeczy, ale po to sa rodzice, zeby reagowac, ale tobie zbyt trudno to zrozumiec pustaku. wezcie popracujcie w jakiejs instytucji, ktora ma do czynienia z takimi ludzmi, a przyznacie mi racje. Kolega z dd opowiadal, ze grupka 6-7 latkow torturowala kocieta, przypalali je papierosami, zreszta, mimo ze nie zycze nikomu nic zlego, wam zycze, zebyscie spotkaly na swej drodze takiego maloletniego patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tssssaaaa....trudno mi zrozumiec....troje dzieci wychowuje,ale co tam taki pustak moze wiedziec?Tylko wyzywac potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo zabawek w patologii? Nie czytałam nigdy czegoś głupszego. Gdzie ty to wyczytałaś? Na pudelku czy na onecie? Pewnie jeszcze wakacje w tropikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×