Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

patologiczne bachory ukradłty mojemu dziecku zabawkę

Polecane posty

Gość gość
i jeszcze jedno.. nawet jeśli ten biedny 6 latek nie rozumie, że zabieranie zabawki jest złe, to bardzo szybko może się połapać widząć, że inne dziecko z tego powodu płacze czy jest niezadowolone... Wybaczcie, ale rozumie to nawet moja 3 letnia córka. Nie usprawiedliwiajcie więc wszystkiego tym, że chłopiec się nie nauczył. Dziecko w tym wieku ma dużą zdolność empatii. Chyba, że wykorzystuje ją opacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno.. niezależnie od tego, w jakim środowisku dziecko się wychowuje, to mając 6 lat czai, że jeśli drugie dziecko płacze, to znaczy, że wyrządziło mu się przykrość i nie jest to fajne... Może też robić na złość (wtedy specjalnie) Moja 3 letna córka to już rozumie, więc nie przekonujcie, że 6-latek to jakaś tabula rasa, na którą wpływ ma jedynie wychowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który 6 latek nie rozumie, że kradzież jest zła? Taki z downem chyba. Wytrzaskać po pysku złodzieja, kradzież to kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten 6 latek za 6 lat bedzie12 latkiem i zyce wam z calego serca forumowe debilki aby taki 12 latek wyrwal wam torebke albo zerwal lancuszek z szyi, z pewnoscia bedziecie zachwycone a wasze serduszka beda przepelnione milosci i wspolczuciem . a tak serio chcialabym zobaczyc jak zrzecie ziapy i koorwujecie na prawo i lewo :) szkoda autorko ze nie dorwalas malego gnoja brrrr zrobilabym takiemu z d**y wiatrak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drzecie ziapy -mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam dokladnie wszystkie wpisy i nie popieram zadnej wymiany,ale dla mnie okreslenia typu bachor,patol,bandyta,kryminalista w odniesieniu do pieciolatka,swiadcza o dokladnie takim samym patologicznym poziomie,jaki reprezentuja rodzice tego nieszczesnego dzieciaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry temat na kafe: Zabrali mojemu dziecku misia..........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpierdoool to maly moze już dostal poprze skarge na niego autorko, ze glowe zawracasz w chlaniu wódy i tyle pożytku z tego .Sama piszesz ze to patologia to mnie już nic nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam wasze empatyczne,wrazliwe i zawsze wzorowo zachowujace sie dzieci...hm...tylko dlaczego nigdy takich nie spotkalam,a wyrywanie sobie zabawek jest w przedszkolu na porzadku dziennym i wcale nie w grupie maluchow?Czyzby sama patologia przyprowadzala te dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAJHAHAHAHA takie jestescie wszystkie tolerancyjne i empatyczne? ciekawa jestem, jaka bylaby wasza reakcja, gdyby to waszemy dzieciakowi zabrano ukochana maskotke/ samochodzik/ lalke. Pewnie przeszlybyscie nad tym do porzadku dziennego, bo przeciez tamten "chlopczyk" taki biedny.. AUTORKO mysle tak samo jak ty, patologie trzeba tepic bez wzgledu na to ile ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jak mlotkiem(plastikowym ma sie rozumiec)przydzwoni koledze,to pewnie zabojca z niego wyrosnie...Nie widzicie wad i zlych zachowan swoich dzieci,ale zyciorys innemu potraficie przewidziec...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie byla autorka,jak to zdarzenie mialo miejsce???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejscie niektorych zmieniloby sie o 180 stopni, gdyby mialy do czynienia z taka patologia. Wasze teorie o biednych dzieciach spragnionych milosci i kradnacych innemu dzieciakowi miska z checi posiadania choc jednej zabawki sa z doopy wziete. Jak tu ktos napisal, za kilka lat ten "biedny" szesciolatek bedzie wyrywal torebki staruszkom, ale idealistki nigdy niemajace do czynienia z takim marginesem tego nie zrozumieja, wy serio myslicie, ze do takich patologicznych bahorow trzeba wychodzic z dobrocia? I tak, okreslenie patologiczny bahor doskonale odzwierciedla zachowanie tego gowniarza i jego dysfunkcyjnej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:04 może w następnym życiu sie urodzisz w takiej dysfunkcyjnej rodzince, kto wie fortuna kołem się toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty,a jak twoim zdaniem wyglada tepienie patologii??? Wulgarne okreslenia na dzieciaka?!To jest to tepienie?Bo z tego,co wyczytalam,damesa poszla,jak zmyta,po tym,jak ja pan dres pogonil....i co zrobila,zeby wytepic patologie?NIC!Bo sie ze/s/r/ala...a teraz wielce grzmi i rozpacz i dramat!ŹAAAAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja z 21 04
nie wierze w reinkarnacje, poza tym co to ma do rzeczy? pomyslalas jedna z druga, jak ta dziewczynka przezywala utrate ukochanej zabawki? tylko dlatego ze gnojek jest maloletni trzeba sie nad nim litowac? ja straskalabym mu pysk, a maz z kumplami rozniesliby ich rudere w drobny pyl i gwarantuje, ze gnojek nie spojrzalby wiecej na cudze, a tatus zainteresowalby sie czyms wiecej niz flaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co miala zrobic ta kobieta sama z dzieckiem, dac w pysk menelowi i zrobic rewizje u niego na chacie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G/Ó/W/NO widzialyscie i g/o/wno wiecie ,co to znaczy zyc w patologii,miec rodzicow pijakow,ale oceniac-pierwsze!Wg was,nalezaloby wytluc wszystkie dzieci z takich rodzin,zeby czasem waszym wysoko urodzonym ksiazatkom misia nie ukradly....wstyd!,ze to pu I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem gosciem z 20:04 tylko 20:25 i zastanawiam sie o jakim nastepnym zyciu ty pitolisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszsze,co za dramat....terapie trzba zalatwiac,bo kuzws trauma na cale zycie,ja piernicze...dno dna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, nalezaloby to wszystko wytluc. nikt nie ma prawa krasc, a na usprawiedliwienie kradziezy i robienia przykrosci innym nie ma nic. To, ze ktos ma ciezkie zycie z rodzicami pijakami nie upowaznia go do czynienia zlosliwosci innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha i co wrocil twoj pan caly i trzezwy?;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:10 rozpieszczony dzieciak i tak dostanie nową, nawet dwie nowe więc nie musisz się tak martwić i zachwycać. Twój mężuś by nic nie zrobił, tylko dostał wpierdol :) Patola nie takich jak twój pan leje codziennie. Widać, że w ogóle nie znasz piekła dzieci rodzących się w takich rodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 18 - i tu sie mylisz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nam wytlumacz co to znaczy zyc w patologii bo rozumiem ze wiesz to z wlasnego doswiadczenia goowno mnie to obchodzi czy jestes z patologii czy z ksiezyca , raczek po nie swoje sie nie wyciaga - moje dzieci to wiedza od malenkiego ale wiedza tez ze trzeba bronic swojego i jak trzeba to w nos dadza w obronie swojej i swojego mienia ( miska, zabawki ,telefonu itd )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostal po gebie od "patologii" zarywal do zonki w podskokach ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezulek portki pogubil ze strachu;;);));))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patola kogos leje? chyba siebie nawzajem pod sklepem, jak taki jeden z drugim widza mojego meza, to grzecznie rozstepuja sie na boki :D no coz, 198 cm i 120 kg + kilku kumpli o podobnych gabarytach budzi respekt patoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszvze raz zapytam: waszym dzieciom nigdy nie zdarzylo sie zrobic przykrosci koledze?Zawsze takie akuratne,wrazliwe i czyniace dobro?Smiechu warte...tak samo wrazliwe,jak mamuski syczace i plujace na kogos,kto nie ma wplywu na swoje pochodzenie....Druga sprawa: no juz widze,jak mezulek pedxi z awantura o misia,Ide o zaklad,ze popukal sie w glowe i nigdzie nie poszedl:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×