Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

patologiczne bachory ukradłty mojemu dziecku zabawkę

Polecane posty

Gość gość
nauczy się dobroci przez pryzmat swego trudnego dzieciństwa - jasne, nauczy sie co najwyzej dobrze krasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ten chłopak może być tysiąc razy lepszym człowiekiem niż ty i twoja córka, bo nauczy się dobroci przez pryzmat swego trudnego dzieciństwa " xxx bzdury gadasz, większość patologii zostaje w patologii. Będzie lepszym człowiekiem? on już teraz wstąpił na ścieżkę patologii, poczekajmy do podstawówki będzie kradł dzieciom pieniądze na śniadanie, a w liceum już napadał na ludzi. To dużo bardziej prawdopodobna ścieżka jego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki biedny chłopiec? zwykły złodziej. i tak zapewne będzie za kilka lat wrażliwy, jak będzie ciągnął w krzaki twoją córkę żeby ją zg*****ć to poznasz jego wrażliwość. bo będzie sobie brał to co będzie chciał, bo tego się od małego uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gadaj autorko , bo za jakiś czas twoje dziecko i ten bachor jak go nazywasz zakochaja sie w sobie , i corka ci powie pocaluj mnie w dupe ja go kocham i koniec ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorka czego nauczy swoje dziecko? Że wyzywa się od BACHORÓW i patologii słabszych, cóż za przykład do naśladowania, dorosła kobieta która robi afere o misia. Fakt- ukradł żle zrobił, jednak normalny człowiek pomyśli najpierw jak pomóc takiemu dziecku, sama zachowuje się jak zwierze, obleśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no bez jaj małe złodziejskie ś****wo od maleńkiego przesiąknięte patolą. Nie słuchaj kafe-patolek same biede klepią a ich bachory pewnie kradną. Ja bym gówniarza sprała jakimś kijem to by miał nauczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha pomóc małemu złodziejskiemu smarkowi? Chyba gazem po oczach i kopa w doope zasadzić i tak zgnije w pierdlu ze złodzieja świety nie wyrosnie a za 20 lat taki smiec zg***** wam córkę i co gdzie bedzie wtedy wasze milosierdzie sooki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna ta twoja corka...miec tak agresywna "wulgarna" matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tematu
Co mam mu pomagać? A niby jak? Nasyłając opiekę, żeby go zabrali do domu dziecka? A może on mimo wszystko tych rodziców kocha? Nie będę się wtrącała w cudze życie bo z takiej pomocy to tylko więcej szkody może być. Ale uważam że dzieciak powinien zapamiętać raz na zawsze że się nie kradnie. Szukam dla córki podobnego misia, ale nigdzie nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, jak ukradl misia to powinna mu jeszcze samochodzik albo kolejke dokupic, niech ma:D Jedyne co by gowniarzowi pomoglo to dobry wp*****l i zabranie od patologicznych rodzicow, to moze by cos z niego wyroslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slabszy w zyciu zawsze dostaje kopa przegrywa tak ulozony ten swiat;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naslij opieke spoleczna czy policje na ta rodzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tematu
Ok określiłam dzieciaka bachorem, ale gdzie niby jestem wulgarna? Ani jednego niecenzuralnego słowa nie użyłam, choć w takiej sytuacji aż cisną się na usta. Wyobraź sobie, że ciebie ktoś okrada - jakbyś się czuła jakby ktoś od tak w biały dzień podszedł do Ciebie i coś zabrał, wyrywając z rąk? Jakbyś się czuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jemu samochodzik, idz do niego i odda misia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoś na policje, pogotowie i idź do uwagi i rozmów w toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie siedzi i rozpruwa misia ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jak ktoś Wam ukradnie, np.samochód to on jest biedny, pokrzywdzony i trzeba mu współczuć, bo nie miał dobrych wzorców w dzieciństwie. Już to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, to jest rozwiazanie:) idz do niego, zagadaj ze wymienisz wypasiony samochodzik na misia, pokaz mu to auto a jak ci odda misia to zabierz obie zabawki i powiedz gnojkowi ze jest malym zlodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tematu
Jak pisałam nie będę nasyłać opieki, bo mogłoby to więcej szkody zrobić niż pożytku. Policji tym bardziej, bo co? Bo misia ukradli? No bez przesady. ojciec nie zataczał się ani nie leżał pod stołem , ale śmierdział alkoholem i póki dzieciakom nic się nie stanie, to nikt nie zareaguje, bo za samo bycie pod wpływem nikt nikomu dzieci nie odbierze. I skoro tak wielu z Was żal tego dzieciaka to rozumiem, że na codzień biegacie po mieście, szukacie biednych patologicznych rodzin i wlewacie miłosierdzie w serca tych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia to nazywanie dziecka " bachorem, smarkaczem patolką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co dzień nie wyzywam dzieci do bachorów, gdy dziecko jest zaniedbane reaguje, nie każdy jest tak wyrachowany jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czym problem? kup pół litra wódki,idź do nich i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autorka tematu
Mogę być wyrachowana, nie obchodzi mnie opinia kogoś kto użala się nad złodziejem i namawia aby go nagradzać za kradzież :O znalazłam w Empiku takiego misia jak ma córka, odkupię jej misia i będzie po sprawie, ale mam nadzieję, że ten dzieciak trafi na kogoś silniejszego i oberwie za swoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oberwie? on pewnie jest wystarczająco bity przez rodziców, którzy piją :o jak można być tak bezdusznym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zwyczajnie złym człowiekiem zyczysz 5l pobicia! Jesteś kretynką, może twój "bachor" też dostanie za jakiś czas od kogoś wp*****l za swoje histerie o miska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki wilk syty i owca cała? Gnojek ukradł, a Ty mu za to zabawkę dałaś :O A ja się dziwię czemu mam tyle roboty w weekendy :( Pracuję w sądzie w wydziale rodzinnym i kradzieże i dewastacje wśród dzieci to prawdziwa plaga. O ile kiedyś na NSMach trafiał się raz w miesiącu, czy raz na dwa miesiące wymarsz do pracy na dyżurze, o tyle teraz niemal nie ma weekendu, żeby coś nie wpłynęło. Ale skoro jest poparcie społeczne dla rozbojów, to nie ma się co dziwić :O Jak gnój podrośnie i będzie miał naście lat to najpewniej kogoś zabije jak mu nie odda tego co będzie chciał wziąć, wtedy rozumiem, że też polecicie do niego i będziecie się litować, zwłaszcza jak ofiarą będzie Wasz 16 letni syn, który nie oddał kieszonkowego i skończył z kosą w sercu? To rozumiem pobiegniecie współczujące i dacie mu 1000zł na pocieszenie, bo biedny teraz pójdzie do ośrodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzę że tu sama patologia siedzi :O Najeżdżacie na autorkę, że napisała bachor, a same o jej dziecku też tak piszecie i do tego klniecie, że hej! Widać same jesteście mamuśkami takich dzieci, co to biją i kradną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:30 patola rzadko kiedy ma czas przesiadywać na forach, często nie ma komputera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w czym problem? kup pół litra wódki,idź do nich i po sprawie i tak przedsiebiorczy rodzice tego gnojka naucza sie wymuszac haracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:30 patola rzadko kiedy ma czas przesiadywać na forach, często nie ma komputera x Teraz można mieć internet w komórce za 5 zł, a patologia czas ma pod dostatkiem. Bo niby czym się mają zajmować? Nie pracują, od czasu do czasu coś ukradną, wypiją piwko i jest wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×