Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dietlash

Preejakulat...wszystko ?

Polecane posty

Gość dietlash

Dziewczyny chcialam sie Was zapytac jak dokladnie wyglada ten plyn przed wytryskiem? Jest go duzo tak ze da sie zauwazyc? Bo u mojego mezczyzny go nie zauwazam,nawet jak jest juz podniecony to nic sie z czlonka nie wydostaje...podobno nie kazdy mezczyzna to ma,tylko jakis procent. Jak wiecie to jaki dokladnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietlash
czy ktoras zauwaza to u swojego mezczyzny i moze mi powiedziec cos na ten temat???? prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F16
wlasnie jaki procent wydziela ten plyn, oczywiscie jaki prcent mezczyzn ????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietlash
ej no nikt nic nie wie na ten temat, chcialam sie tylko dowiedziec od Was, moze sie pochwalicie wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajasjhas
jest przezroczysty i u mojego chłopaka wydziela się jak jest podniecony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietlash
a jak sie wydziela to duzo go jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajasjhas
kropelka :P ale nie wydziela sie tylko przed wytryskiem!! rowniez jak jest podniecony, u mojego to pare razy sie wydziela w czasie podniecenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietlash
wlasnie u mojego tez sie wydziela taka kropelka i pytalam bo nie wiedzialam czy to jest wlasnie ten plyn...hmm...a sadzicie ze ta kropelka moze wystarczyc do zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjfgjfgjnhbvj
www.hjgfrhwejdz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietlash
Dziewczyny ten peeejakulat to wystepuje przed wytryskiem zaraz na moment przed czy w koncu jak?? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Witam,sama nie dawno dowiedzialam sie o tym plynie..niestety nie radze wspolzyc bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Uzywalam z chlopakiem prezerwatyw (Durex\'a) i pekla podczas stosunku. Prawdopodobnie na samym poczatku. Nie jest pewien czy doszlo do wytrysku,ciagle oboje mielismy dziwne uczucie-pewnie dlatego ze kochalismy sie bez prezerwatywy ktora zostala na samym czlonku. Plyn -przezroczytsy ktory wydostaje sie z penisa podczas podniecenia moze posiadac plemniki a wiec moze zapladniac.Sama jestem tego przykladem-prawdopodobnie jestem w ciazy. Mam wszystkie objawy,18 lat i nie skonczona szkole :) Ale mysle pozytywnie,a wy jesli nie chcecie zajsc to lepiej sie po prostu zabezpieczajcie- i to nie na jeden sposob. Ja za 2 tygodnie dowiem sie czy jestem w ciazy :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma reguły na to, kiedy występuje preejakulat - to sprawa indywidualna i u każdego faceta może być inna. Na pewno występuje przed wytryskiem, bo mężczyzna najpierw jest podniecony, a dopiero później osiaga orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drigon
Mam nadzieje że może ktoś z tego forum mnie uspokoi... mianowicie... bawiłem się z dziewczyną ( nie uprawialiśmy seksu) ona dotknęła mojego penisa i potem tam siebie ( nawet chyba nie tą ręką ) a jak nawet tą to wcześniej jakby wytarła o brzuch i o moje dłonie... nie ma żadnych objawów... zrobiła test 3 dni po... wyszedł negatywnie... ja popadłem w jakąś paranoje ciągle o tym czytam i coraz bardziej się boje... stres wielki, siada mi organizm i w ogóle... mam zamiar kupić jej quick vue i pre-test i zrobić z tej samej próbki porannego moczu... nie chce z nią an ten temat rozmawiać żeby się nie stresowała tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia 86
ja wspłżyje z moim chłopakiem juz od ponad 4 lat i albo używamy prezerwatywy albo stosunek przerywany i poki co odpukac nie zaszłam i nie zauważyłąm jakiegokolwiek płyny u mojego meżczyzny nawet jesli robie m loda czyli moj chłopak nie nalezy do tego procentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drigon
ja nie czułem żeby mi wyciekał te płyn... a wcześniej za każdym razem jak wyciekał to to odczuwałem... wiec chyba wszystko oki?? nic nie wskazuje na ciąże a ja po prostu sie boje:( oprócz mnie i mojej dziewczyny wie o tym 3 znajomych... i nikt nie ma zbytnio aktualnie czasu żeby pogadać... podejrzewam że to tylko olbrzymi strach przez który ja bym mógł wnioskować że jestem w ciąży bo mnie boli podbrzusze ze strachu i mam zawroty i mdłości... a jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejbisi
Oświadczam Ci że jestem PEWNA na 10000% że Twoja dziewczyna nie jest w ciąży. Poczytaj na temat złożonego procesu zapłodnienia i sam zobaczysz że jest to niemożlwe. Na pewno zresztą ani jeden plemnik się nie dostał do środka a potrzeba ich z milion żeby doszlo do zapłodnienia. Zresztą coś mi się wydaje że masz z 16 lat, zgadłam? :P Nie śmieję się z Ciebie bo to dobrze że uważasz, ale nie masz się co martwić i już przestań meczyć dziewczyne tymi testami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejbisi
A odnośnie preejakulatu to mój chłopak ma go dużo, jak się podnieci to czasem nawet ma spodnie mokre bo mu przesiąka :P dziwnie to wyglada ;) Ale zdarzało się często, że wkładał mi do konca bez zabezpieczenia i nie zaszłam w ciążę choć teraz uważam że to było głupie z naszej strony i mogły się spokojnie dostać plemniki do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drigon
trafiłaś w 10... alle wole zrobic ten test zeby ona sie tez uspokoiła... dziękuje bardzo za pomoc uspokoiło mnie to;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drigon
jeszcze raz zastanaiwam sie czy ten plyn moze zaplodnic:( czy przeniesiony na wibratorze w sladowych ilosciach 2 dni bo okresie czy moze zaplodnic?? szybko prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue0
Tak. Ten plyn zawiera plemniki, ale sa one 'upośledzone' i jest ich śladowa ilosc wiec jest niemozliwe zaplodnienie za pomoca samego preejakulatu. Zreszta nie zgloszono zadnego przypadku zaplodnienia w ten sposob. Osobiscie wydzielam duzo tego plynu podczas podniecenia, zapewnia lepszy poslizg i dziewczynie tez sie podoba bo widzi jak mnie podnieca 'az mi mokro w majtkach' ;] Heh ja tez nauczylem sie dobrze rozpoznawac kiedy jest juz zakrecona [i to bez zagladania w w majtki]. Ps. Nie moge potwierdzic braku mozliwosci zaplodnienia, gdy preejakulatu jest tak duzo jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldon1
ej pomóżcie mi, niedawno uprawiałem petting z dziewczyną i wytarłem sobie ręką preejakulat z mojego penisa, wytarłem troszke o brzuch (ale nie do konca) i chwile później zacząłem dalej pieścić swoją dziewczynę. Czy mogłaby tak zajść w ciąże??? prosze o szybką odp! boje sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldon1
??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze jest to raczej bardzo ale to bardzo małe prawdopodobieństwo. Ja bym powiedziala ze to jest nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskskskskxs
O ile mi wiadomo, w roku 07, przeprowadzono badanie, które wykluczyło możliwość zapłodnienia przez sam preejakulat. Plemniki zawrte w tym płynie, były martwe, a jeśli nie- były upośledzone także możliwość zajścia w ciąże to stosunek 0,01 % , dlatego bez paniki. Oczywiście nasz organizm może zrobić nam niespodziankę , dlatego myślcie zawsze o zabezpieczeniu. Ponadto plemniki nawet te ze spermy, w trakcie gdy wetrzemy je np. w prześcierdło giną natychmiastowo. I pamiętacie - kobiety nie są płodne 24 h na dobę przez 364 dni w roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preejakulat nie zapładnia!!! Pełni funkcje lubrykantu czyli nawilża! Owszem mogą byćplemniki w ŚLADOWEJ ilości, a jak już są to albo martwe albo mają upośledzoną ruchliwość... Musi być wytrysk żeby doszło do zapłodnienia. Wytrysk w pochwie, gdzie panuje odpowiednia temperatura i w dodatku odczyn zasadowy (dni płodne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowass dowas
od ostatniego stosunku minęło 8 dni , i od wczoraj pobolewa mnie brzuch , czuje kłucie i ból jajników , raz po jednej a raz po drugiej stronie , czy to oznacza ciąże??????? i dodam ze 1 dzien po seksie zaczeły bolec mnie piersi i bolą dalej :O bardzo sie tym martwie :O odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksksksks
za szybko na objawy, serio. po prostu wkręcasz sobie, a nóż za kilka dni przyjdzie okres? niektore kobiety odczuwaja zespon npm 10 dni przed okresem :) ja mam nawet 14 dni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Drigon -a!!! Ja proponuję powaznie się zastanowić nad sobą... Nie zabieraj się do rzeczy, które potem napawają Cię straszliwym lękiem. Albo jesteś dojrzały i piescisz się z dziewczyną, albo jestes niedojrzały i poczekaj na tego typu \"zabawy\". Nie ma chyba nic gorszego niż facet, który najpierw coś majstruje, a dopiero potem boi się ciąży i gnębi dziewczynę testami ciążowymi... Dzieciaki do piaskownicy, a nie do seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×