Odpowiedz na ten temat

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

• dzasia 2009.04.21 [10:26]
    Witam, jeśli chodzi o Contre to szczerze polecam!! Mój brat miał tam wesele, i było super, jedzienia aż za dużo hehehe jeszcze mieliśmy co jeść w domu przez tydzień;p Sama mam wesele w 2011 i również wybrałam contre!! Cena 160zl usmiech.gif
  • misiasia1986 2009.04.22 [09:03]
    Witam was serdecznie usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif czy mzoe ktoś z was wie cos na temat sali "Artor" w Rydułtowach?? Piszcie usmiech.gif
  • Michalinkaaa 2009.04.23 [22:43]
    Witam! Jeżeli szukasz sali na wesele do 75 osób, zapraszam do Domu Przyjęc u Dziwokich w Godowie. Cena od osoby 125 zł. Sa jeszcze wolne weekendy w 2009. Pozdrawiamusmiech.gif

• dziwoki.... 2009.04.28 [08:49]
    michalinka, czy ta cena jest podstawowa, bez ciast, tortu, napoi?
    Masz może jakieś fotki tego lokalu?
  • aneta222 2009.04.28 [19:30]
    Bardzo polecam restauracje Cyganek w Wodzisławiu miałam tam wesele. Jedzenie bardzo dobre i dużo można się dogadać z właścicielką obsługa bardzo miła.Salę można było oglądnąć o każdej porze. Ceny przyzwoite. oglądaliśmy wcześniej kilka innych miejsc np. retro w Jastrzębiu ale bardzo sztywny lokal a przecież jest to nasz dzień i chcemy się czuć jak najlepiej.
  • szukająca... 2009.04.29 [12:50]
    Cyganek jest naprawdę ładny, tylko sala jest bardzo duża. Z wielką chęcią zrobiłabym tam wesele, ale będę mieć tylko 60 gości. więc muszę poszukać czegoś mniejszego.
  • Michalinkaaa 2009.04.30 [22:25]
    W cenie są również ciasta, ciasteczka i tort, ale nie ma napoi.
    Strona internetowa dopiera sie tworzy, jak już będzie to dam znacusmiech.gif

• dziwoki... 2009.05.01 [08:03]
    Dzięki za odp. no, to czekam na stronę.
  • Pani Ziuta 2009.05.07 [12:55]
    Dworek nad Stawem w Wodzisławiu piekny i cudowny, w przyszłym roku mam tam wesele, ale drogo. lokal nowy więc są fajne terminy, tak samo jak Gościniec Wodzisławski, nowy lokal i nie drogo.

• *.* *.* 2009.05.12 [14:20]
    U nas tak:
    Astoria- fajna sala i przepyszne jedzenie- ceny też niezbyt drogie.

Megalit- coraz większy syf, kiedyś owszem był lokalem na poziomie, ale to było kiedyś

Prima- przy starcie było dobre jedzenie,a teraz jak sobie nalejesz soku to poczujesz, że wiekszość to woda,jedzenie już też niezbyt dobre i mało!

Dom przyjęć Dziwoki w Godowie- dwa wpadki przy komuniach- właściciele zapomnieli, że mają gości w określonym dniu i nie było nic przygotowane, a klienci wraz z goścmi zostali odesłani do domu. O weselu może nie zapomną. Jedzenie już teraz też kiepskie! Lae ładny wystrój i przemiła obsługa. Sala też mała i jak jest wesele na 70 osób to nie ma zbytnio gdzie tańczyć...

Sala w Wiktorii jak dla mnie za mała, ale jedzenie pyszne

Przystanek w Skrzyszowie (znany może bardziej jako „u lucka”oczko.gif - piękny wystrój (teraz mają remont i z zewnątrz nie wygląda najlepiej) super obsługa, niskie ceny i przede wszystkim mnóstwo pysznego jedzenia.

Pradziad piękny i pyszne jedzenie!

Tyle lokali dobrze znam i dzielę się swoją opinią, ale u mnie najlepsze to „Przystanek w Skrzyszowie” i „Astoria” usmiech.gif

• helo... 2009.05.13 [12:39]
    to jakie ceny są w Astorii i Przystanku? I co ewentualnie wchodzi w skład ceny?
  • twarda 2009.05.13 [16:18]
    Czy zna ktoś może jakieś opinie na temat domu przyjęć \"Twins stars\" w Wodzisławiu?

• ala ma kotaaaa 2009.05.13 [18:09]
    Cena od osoby w lokalu"Przystanek" to jak na razie 140 zł od osoby, wszystko wliczone oprócz alkoholu.
  • ala ma kotaaaa 2009.05.13 [18:11]
    ale mi wyszło masło maślane usmiech.gif przepraszam za te powtórzenia oczko.gif
  • Marian Dziwoki 2009.05.13 [18:31]
    Witam. Nazywam się Marian Dziwoki. Jestem właścicielem Domu Przyjęć w Godowie. Piszę do Ciebie, znawco gastronomii (wpis z dn. 12.05), który masz tyle do powiedzenia na temat różnych lokali. Masz prawo do własnej opinii, tylko pisz prawdę a nie bzdury. Jedzenie u nas może Ci nie smakować, to jest twoja opinia, OK, tylko nie pisz, że "klienci wraz z gośćmi zostali odesłani do domu".
    Informuję Cię więc, że goście byli w 1 dniu komunii aż do końca, razem z pozostałymi gośćmi naszego lokalu, a jeżeli byłoby tak źle, myślę, że 2 dzień (poprawiny) na pewno nie odbyłyby się u nas. Przecież nie wiązała nas żadna umowa (co było przyczyną całego nieporozumienia). Podsuwam Ci do przemyśleń inny temat: a może lokal wcale nie jest taki najgorszy, skoro z 1,5 godzinnym opóźnieniem potrafi zorganizować przyjęcie na 34 osoby?
    Pozdrawiamusmiech.gif

• sseb 2009.05.24 [22:54]
    CZY ORGANIZOWAŁ KTOS PRZYJECIE WESELNE W DWORKU SLASKIM W RACIBORZU?
  • niewielka 2009.05.26 [22:59]
    Jak dobrze ze znalazłam ten tematusmiech.gif

Znacie jakiś lokal z okolic Wodzisławia na ok 150-160 osób?
    To jakiś koszmar wszędzie góra 130 gdyby to tylko odemnie zależalo to zrobię wesele dla 100 osob ale niestety :-/

Ostatnio zastanawialam sie nad domem weselnym Rege w Bieńkowicach ale tok 30 km od kosciola, czy nie za daleko?
  • gośćWnecji 2009.05.29 [14:00]
    Witam, ja polecam gorąco restaurację Wenecję w Żorach na Rybnickiej. Miałam swoje i byłam też jako gość. Super wystrój, przepysze jedzenie, świetna obsługa i piękne obejście. I przede wszystkim przystępna cena.
  • odkrywca 2009.05.29 [21:56]
    witam, byłam w wielu salach aby odbyć swoje wymarzone wesele. Na pierwszy ogień poszła Iglica pod Raciborzem, później Braw ale w ubiegłą sobote miałam swoje wesele w restauracji "Perła" w Krzanowicach i powiem Wam, że było przepysznie i przedużo. Samo wesele (2dni) kosztowało mnie 197zł/osobe (łącznie ze świńką w ogrodzie i napojami). Zanim zapłaciłam pozbierałam opinie gości i wszystkie były pozytywne (prócz 1 kuzyna, który niewiele pamiętausmiech.gif . Jestem z Wodzisławia ale znajomi z Jastrzębia (goście na moim weselu) zarezerwowali sobie w "Perle" termin na 2011, mam nadzieje, że ich wesele będzie tak samo udane jak moje. GORĄCO POLECAMwww.perla.info.pl

• pluma 2009.05.31 [12:51]
    Witam wszystkich "Kafeteriowiczów"!
    Mam pytanie: czy ktoś z Was miał okazję być na weselu w Domu Retro w Jastrzębiu Zdroju? Miejsce bardzo mi się podoba, ale spotkałam się z jedną negatywną opinią na jego temat (że jest niby mało jedzenia). Proszę o opinie o tym lokalu, będę bardzo wdzięczna.
  • pluma 2009.06.01 [09:56]
    I bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo muszę wkrótce podjąć decyzjęoczko.gif
  • luk aga 2009.06.06 [19:48]
    hej w zeszłym roku mieliśmy wesele w PRIMA Gołkowicach
    głównie zależało nam by goście weselni bawili się i jedli na jednej sali my mieliśmy 90 osób i było jeszcze dużo miejsca, jedzenie i obsługa bez zarzutów pozdrawiamy i polecamy

• do PLUMA 2009.06.07 [00:03]
    nie wiem czy jeszcze CIę to interesuje, ale ja podzielam ową negatywną opinię. JEdzenia raz że mało, a dwa że nie tak smaczne jakby się tego chciało. No nie wiem, wybór należy do CIebie ; )
  • twarda 2009.06.08 [17:27]
    Czy ktoś organizował może wesele w domu weselnym "Twins Stars" w Wodzisławiu? Albo czy zna może ktoś jakieś opinie na temat tego lokalu?
  • heba83 2009.06.08 [20:29]
    hejka !!! mam pytanie szukamy sali na wesele ? Wpadł nam w oko lokal "SAWANA" w Świerklanch. Czy ktos może nam pomóc wystawiając opinie na temat obsługi itp..... Lub podsunąć nam inne namiary na ciekawe miejsce ???
  • coffe222 2009.06.08 [22:19]
    a co myślicie o sali w amadeusie w wodzisławiu śl
  • do niewielka 2009.06.11 [18:17]
    Zobacz sobie Zajazd Cyganek w Wodzisławiu. moja koleżanka miała tam wesele na ok.130 osób. Lokal super.
  • sawana.... 2009.06.11 [18:21]
    ładna sala na ok. 60-70 osób. Dużo dobrego jedzenia. Cena 140 zł z napojami. Obsługa ok.

Luk Aga -a ile płaciłaś od osoby, i co było wliczone w cenę?
  • bleeeeseeee 2009.06.11 [18:22]
    Dom Przejęć Europejski w Żorach - polecam, jest duża sala
    a mała jest w Rojance - ale mają pyszne jedzenie i niedrogo
    do 100 osób spokojnie
  • agati22 2009.06.17 [23:14]
    Witam, chciałam dodać pewne informacje od siebie. W sierpniu organizujemy wesele w Czarnym Rycerzu w Jastrzębiu Zdroju dlatego bardzo proszę o jakieś opinie na temat tego lokalu ponieważ do żadnych nie dotarłam a wołabym się przygotować. Na razie mogę powiedzieć, że nie znam ceny od osoby ponieważ Pani nie podała konkretnej, ma być w granicach 130-170. Naprwdę odwiedziliśmy wszystkie lokale w pobliżu i tylko jeden był na tyle niezadawalający, że wycofaliśmy zaliczkę- Dom pod Bukiem, właścicielka kompletnie nie zna się na prowadzeniu imprez okolicznościowych, ceni się jak nad wyraz a w dodatku opinie znajomych, którzy brakli tam ślub w styczniu przesądziły o wszystkim. Mam nadziję, że ta informacja będzie dla kogoś pomocna. Jeszce raz proszę o opinie na temat Czarnego Rycerza. Pozdrawiamusmiech.gif

Odpowiedz na ten temat