Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość mucha21212

Dziewczyny założyłam nowy temat o prawie starym tytule bo coś się stało z naszym starym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara25
No to mucha opowiadaj jak po wizycie? Chłopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
oo jak dobrze że się odnalazłyśmy :P ją też jestem ciekawa czy chłopiec czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Łatwiej będzie znalesc nowym dziewczynom i starym tez ;)Ale czemu zamknęli po 200 stronach jak są fora z większą liczbą postów?I czemu nikt nie poinformował? Właśnie Mucha jak po wizycie?Ja już znowu odliczam.Jeszcze 2 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka :-D Jestem bardzo szczęśliwa :-) Przed usg lekarz najpierw sprawdził detektorem i byłam w szoku bo było super słychać i bardzo szybko znalazł :-) Łożysko jest na tylnej ścianie tak jak myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Gdyby nie to co się stało to bym już więcej nie miała a teraz muszą skontrolować czy ok bo wg nich Olivierek przestał rosnąć po 23 tc.I teraz mam większego stresa bo gdyby była zwykła kontrola to spoko a tu mogę się dowiedzieć ze znowu coś nie tak i dlatego takie nerwy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mucha to gratulacje,możesz już kupować różowe ubranka chociaż sądząc po Twoim stylu (motory itd) to zrobicie z niej chlopczyce ;) ale moja tez bardziej chlopczyce,do 2 lat ludzie myśleli ze chłopczyk choć starałam się choć jednym elementem ubioru sugerować dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że nie chcę jej nic narzucać. Owszem nie będę jej stroić w sam róż bo mnie zemdli ;-) i nie mogę sobie wyobrazić zabawy lalkami bo sama się nie bawiłam. Były mi potrzebne tylko po to żeby im włosy obcinać i czesać :-P Ale to od niej będzie zależeć jaką będzie kobietą choć chcemy ją nauczyć jak najwięcej żeby zawsze mogła dać sobie radę. Niezależnie czy trzeba będzie na mieście samochód naprawić czy szybko zrobić się na bóstwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
będzie mała księżniczka :P gratuluje. Ją też już chciała bym być w ciąży troche wam zazdroszczę :P ale może w końcu i ją się doczekam :) a z waszymi maleństwami napewno będzie wszystko ok tylko starajcie się zabardzo nie denerwować. Chociaż wiem że czasem to trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaZuzy też uważam że będzie wszystko dobrze i nie masz czym się martwić :-) Dobrze że Ci dali tego specjaliste. Mam nadzieję że on Cię uspokoi. Kociara mamy. Anastazja (Nastka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
A my dalej nie mamy imienia i chyba nie prędko wymyślimy a już chciałabym mówić do dzidzi po imieniu a nie ciągle mały. Moja w sukienkach nie chodziła i dlatego mylili ja z chłopcem,kiedyś były współpracownik mojego męża mówi a jak się mały chowa (mała miała coś koło półtora roku) a ja mówię że przecież dziewczynka (ubrana w jeansy,zielona kurteczke i tylko czapeczke i adidasy miała różowe)BTW te spodnie zostawiłam dla małego ;)Ogólnie dużo robi z ojcem,majsterkuje czy motor naprawia,dopiero teraz sama zaczyna krzyczeć o sukienki i spódniczki w różu;) Liczę na to ze będzie dobrze ale stres mnie nie opuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukusia99
Drogie mamy, ja chciałabym się bardzo z Wami podzielić moim porodem. Urodziłam bliźniaki i do tego - naturalnie. Opisałam swój poród na portalu dla mam i bardzo chciałabym, jeśli oczywiście chcecie, abyście przeczytały. Jest to dla mnie ważne, bo moje córeczki są dla mnie najważniejsze na świecie :) Serdecznie zapraszam: http://dumnamama.pl/dziekuje-bogu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
O dobrze dziewczyny ze sie odnalazlysmy bo smutno by bez was bylo:) ale czekamy na reszte:) mamazuzy od razu napisalam na to forum ze strata bo bez ciebie byliby smutno:) niby sie bie znamy ale was bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny jak macie jakieś wątpliwości albo pytania co kupić jakiej firmy chętnie doradze pracuje w tej branży jakiś czas ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
muamuanew odnoszę dokładnie takie samo wrażenie jak ty :) nie znamy się ale pusto było by mi bez was :P to można praktycznie porozmawiać o wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Hej.Miałam problem z wejściem na stronkę,nie wczytywalo mi. Powoli zaczynam się uspokajać,maluszek wariuje w brzuszku w miarę wyraźnie wiec chyba jest ok. Wczoraj rozmawiałam z koleżanką,urodziła synka 2 miesiące temu i odlozylam mi ciuszki takie najmniejsze bo później to już nie będą raczej pasować do pogody wiec cześć wyprawki będę miała za sobą.Póki co wstrzymuje się i nie odbieram ich od niej do następnego usg czyli jeszcze 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Mamazuzy zobaczysz teraz będzie wszystko dobrze:) wiem ze sie martwisz i sie nie dziwie nawet ale będzie ok:) musi byc:) a ja id wczoraj mam mega rozciagliwy sluzik:) i ciesze sie tym jak glupia:) niestety wczoraj nie bylo przytulanek bo padlidmy jak dzieci ale moze dzis:):):) w sumie daaaaaaaaaaaawni nie mialam takiego śluzu pieknego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua to do dzieła;) ciekawe czy Przy nadziei i Mlib nas znajda A co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Pewnie większość nie może nas znaleźć :/ Ja dziś cały dzień jadłam. Co chwilę coś. No buźke to miałam pełną cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Mama zuzy bedzie na pewno ok zawsze wszystkie ty podtrzymujesz nas na duchu to siebie sprobuj zobaczysz ze te dwa tygodnie zleca szybko i bedziesz chodzic przeszczesliwa bo z malym jest i bedzie ok. Mucha gratuluje dziewczynki Kociara 25 ty masz wisyte 17 lis.a ja termin porodu :D to mozemy razem dni odliczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara25
Hej dziewczyny. Blanka oo no proszę;) będę o Tobie myśleć;) życzę Ci też szczęśliwego rozwiązania;) cudownie ze już za chwilke będziesz tulic swojego maluszka. U mnie to będzie polowkowe i strasznie dumna i szczęśliwa jestem ze tak daleko już jestem.i z każdym dniem bardziej wierzę ze tym razem będzie dobrze. Wy też musicie tak myśleć. Mucha ja to codziennie tak mam jak ty miałas wczoraj. Moja mama się śmieje ze mam w brzuchu glodomora takiego samego jak mój mąż;) bo śmieszne jest to ze mój mężczyzna rośnie razem ze mną he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
A ja byłam z mala u lekarza,paranoja jakąś z tym gp.Mała mi kaszle od dłuższego czasu,teraz doszedł katar a oni ze niczym się tego nie leczy oprócz olbas oil i vick do smarowania.Ale mówię że dziecko w nocy spać nie może,wzbudza się i dusi od kaszlu to dała jakiś syrop. Przysłali mi list żeby się zaszczepić to przy okazji wizyty z mala odmówiłam i poprosiłam o niewysylanie kolejnych listów. A ja jakoś nie mam apetytu w tej ciąży,w każdej poprzedniej jadłam wszystko i w dużych ilościach a teraz tyle co wrobelek,jem bo wiem ze musze.Co skutkuje niskim przyrostem wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Znalazlam Wam w koncu... :)uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei miałam nadzieję że nas znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Gosciu cos sie na tamtym temacie popsulo i sie nie wyswietla wiec stary a zarazem nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
hej dziewczynki :) ją byłam u gin dzisiaj torbiel zniknęła. Okazało się że jednak mam troche za niski progesteron. Wyniki 9.55 gin mówiła że powinien być od 10. Kazała brać luteine 3razy po 2 tabletki przez 10 dni. Później po okresie mam brać clostilbegyt na owu. I znów na monitoring. Mam nadzieję że to wszystko pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mania to Chyba dobre wieści. Ja dziś przeżywam stres,właściwie od wczoraj wieczorem bo Babel jakiś ostały,rusza się tylko kiedy leżę a czasem i wtedy nie i juz mnie ogarnął stres i zaczęłam się martwic.Wiec co?Detektor do ręki a tam tylko szum (pewnie przepływy) i słychać jak mały się rusza,dźwięki takie ze powinnam te ruchy czuć a tu nic,obiecałam cały brzuch i nie słychać serduszka,dopiero jakios pod kątem ulozylam ta "sondę" i serduszko się znalazło.Maluch chyba schowal się pod łożysko a później już go czułam normalnie i teraz znowu chyba schowany.Ale co się stresu najadlam to moje,już chciałam do szpitala jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×