Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Kociara moje ruchy są różne,czasem mocne czasem bardzo delikatne i nie wiem czy jest ok ale już niebawem sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszka gratulacje w takim razie :) Kociara i ty się wkrótce doczekasz ruchów :) kopniaczków :) Mamazuzy będzie ok. Zobzczysz:) jeszcze pare dni Mania i justyna co tam? Nadziejablanki już po ?:) Juliah jak mała 3 :) ? Mnie dziś brzuszek jeszcze nie bolał ale czuje się okropnie :( jest mi ciągle zimnooooooo :( gardło mnie boli :( i cycki pieką jakby bardziej niż zawsze ale to może od sprawdzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
ja wczoraj miałam ostatni Dzień brania luteiny więc teraz tylko czekam na okres. Brzuch mnie od rana troche pobolewa. I głowa też dalej boli ale chyba to przez ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Juliaha to superrr. A duza jest?? No mnie cos wzielo na slodkie wiec czuje ze nic z tego...wiec odliczam dni zostalo piec dni do @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Julia ile już wazy mała?Doszliśmy do porozumienia w sprawie imienia? Mój mały dziś przechodzi samego siebie pod względem kopniakow, aż mi dziwnie tak jak go czuje;) Justinka nic nie jest przesadzone jeszcze wiec spokojnie czekaj Muamua a ty kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Mania a robiłaś test??? Juliaha pisz jak po usg, jak mała :) MamaZuzy widzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzy ja mam termin na niedziele... Bo ogólnie mam dluga fazę lutealna jakoś.... 15dni chyba :) ale w niedziele powinnam dostać a jak nie to max poniedzialek ale pewności nie mam bo nie robilam testów owu ani nie mierzylam tempki:/ Mania moze zatestuj:) justynka mize nic straconego:) badzmy cierpliwe:) mamazuzy widzisz kopniaki są wiec jest wszystko ok:) juliah i jak na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już tak blisko do końca Masz ... ;-) będę późnej dziewczyny, muszę córki odebrać z basenu i strzelnicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
muamuanew jeszce troszke chcialabym juz ale jeszcze mam tydzien dwa a najwiecej sie dowiem.w czwartek na wizycie :) chce sie dogadac z lekarzem zeby pomogl troche malemu sie pospiesyc na swiat :) w sumie juz moze bo to juz 38 koncowka. Mamazuzy widzisz jak superowo musial sie dobrze ulozyc maluszek ze go tak mocno czujesz tylko sie nie stresuj jak bedzie kiedys slabiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
NadziejaBlanki i tak w czwartek dowiem się wszystkiego,mam nadzieję że rośnie i jest ok. Julia to malutka ta Twoja dziewczynka,mój tydzień temu ważył 450g i zastanawiam się ile może ważyć teraz,ciekawe jak szybko dzieci przybierają na tym etapie,pewnie są jakieś tygodniowe normy. Muamua jakoś faktycznie długa ta Twoja faza lutealna ale może się wydłuży o kolejne kilka miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym tak chciala:) oby @ nie przyszla do poniedziałku a później jeszcze przez osiem miesięcy:) ej a powiedzcie dziewczyny czy to możliwe żeby brzuch tak bardzo bolal miesiączkowo juz 7dpo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua mnie miesiaczkowo bolał juz ze 2-3 dpo w ostatnim cyklu tym juz ciazowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
ja nie testowałam nawet jakoś o tym nie pomyslalam. Nie czuje się na ciążę :P muamua trzymam kciuki za ciebie żeby @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania zatestuj:) a ja pewnie same wiecie jak bardzo bym chciala żeby to bylo tym razem TO :) dzis tez juz mam jakieś takie skurcze miesiaczkowe ale dzis to od południa mnie tylko tak lapie na chwile a w piątek bolal mnie caly dzien i nospa max nie pomogla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
jutro może jednak zatestuje :P ale niemal jestem pewna że wyjdzie negatywny. Muamuanew mam tak samo jak ty. Też chciała bym już żeby w końcu się udało. Mój M też już się niemoże doczekać :D staramy się już 1.5 roku o nasze pierwsze maleństwo i mam nadzieję że wkrótce się doczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzy, lekarz stwierdził że z jej wagą jest wszystko w porządku także nie ma się co martwić. Powiedział tylko że ' w pewnym wieku trzeba się bardziej pilnować i dobrze odżywiać' i po tym w 'pewnym wieku' poczułam się jak 80letnia babcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mania20pare uda.sie wam zobaczysz my tez dlugo sie staralismy ponad rok a teraz jeszcze tydzien dwa i maly bedzie z nami. Mamazuzy to w czwartek oby dwie popodgladamy naszych chlopcow i ja sie dowiem jakie postepy z porodem a ty jakie we wzroscie i uspokoisz ze wszystko ok :) Juliaha to super ze mala rosnie a wiekiem nie ma sie co przejmowac wazne ze z wami ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuje się wiekiem. Współczuję wam że musicie tak długo czekać na ciąże. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Ja dzis kupilam test i bede czekac korci mnie zeby zrobic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Julia bo szczerze mówiąc to wpadki są najlepsze,nie musisz długo czekać,stresować się każdym nieudanym miesiącem,nie odliczać dni cyklu. No to dobrze ze lekarz nie mówi ze coś jest źle,różnie dzieci się rozwijają a może też będzie poprostu kruszynka.Patrząc na Twój awatar to też nie jesteś jakaś gruba a wręcz przeciwnie. Justinka kiedy masz termin @? Nie wiem kto pisał jako gość,podejrzewam ze NadziejaBlanki.To trzymajmy kciuki za siebie nawzajem.Jutro juz wtorek i szybko mi zleci,środa tak samo i w czwartek oby do 13.30 do wyjścia z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×