Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wpuszczony w kanal

Ten kto zostal na emigracji to przegral zycie :(

Polecane posty

Gość Wpuszczony w kanal

To nie jest zaden pusty frazes, tylko tak jest naprawde. Sam wiem to po sobie. Mam tutaj wszystko, czego bym tylko zapragnal. Ale nic mnie juz nie potrafi ucieszyc. Pewnego dnia zostawiam to wszystko i wracam do kraju, do siebie. Wiem, ze tam w koncu bede szczesliwy... Pozdro wszystkim wracajacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie taki co nie wie w ktorym momencie "przystopowac" jest sobie sam winny :) nie szkoda mi takich ludzi nie zaluje ich bo wiem jedno...cale zycie przyslonilo tym ludziom jedno KASA ! wiec niech zyja dla kasy i umieraja pozostawiajac ja tutaj na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to juz wracaj, po co nam sie z tego spowiadasz... mamay cie poblogoslawic na droge, albo zasponsorowac bilet do PL, bo kasy juz nie masz?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam wiem to po sobie. Mam tutaj wszystko, czego bym tylko zapragnal. Ale nic mnie juz nie potrafi ucieszyc. xxx to że masz depresję i jesteś ćwokiem nie znaczy, że my tak mamy! ja na emigracji czuję się fantastycznie i nie mam najmniejszego zamiaru wracać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty to jestes forumowym trollem cwoku jeden :) wychwalasz te swoja langlie a siedzisz cipskiem w domu i plodzisz dzieci tobie podobne plebsowate bo nie sadze aby byly inne majac taka matke ktora je wychowuje na swoja modle :) zamknij sie juz prosta babo bo zal cie czytac latasz od tematu do tematu i bronisz tych swoich benefitow nierobie tepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem babą nie pobieram zasiłków nie wychwalam Anglii po prostu lepiej się tu czuję niż w Polsce - nie wolno mi? jak tobie i innym tak ty źle - to W/P/I/E/R/D/A/L/A/Ć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wypieerrdaalac ? :) jak mozna zarobic kasy i wtedy wyjechac i zyc normalnie a nie jak w wiezieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chcesz zostać i pracować w kraju na który plujesz? polskie dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha juz obroncy Elki sie zbiegaja. No dawac, dawac pastuchy. Juz zdarzyliscie wrocic ze zmiany warty z Buckingham Palace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie też wkurza, że ludzie wyjechali i żyją inaczej niż ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jeden taki troll forumowy. Co sie udziela praktycznie w kazdym temacie, jego wyuczony zwrot to W/P/I/E/R/D/A/L/A/Ć (tutaj to akurat chyba Y zapomnial napisac). Wszyscy wiedza o jakiego cebulaka chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to tam sie ciesze ze ta patologia wyjechala z Polski. Nasz kraj sie w koncu oczysci z ludzi niezaradnych zyciowo. Szkoda tylko ze ta Anglia tak malo benefitow daje, bo by wiecej nieudacznikow jeszcze do nich przyjechalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się z nim zgadzam - po co siedzicie w kraju, którego nienawidzicie? bo kasa? jesteście jak dzi/wka, która siedzi u klienta, którego nie cierpi, ale siedzi bo on jej płaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu plebsiku sprzedajny zaczynasz o tych swoich dziifkkkach ? z doswiadczenia zyciowego znasz te prace ? no to rzeczywiscie masz powod do dumy :D duzo tej duupy sie nadawalas ? pewnie zamiast krocza masz juz tam smietnik :D widzisz slugusko ,sa ludzie ktorzy zarobia uczciwie ale robic laski angolom nie beda ! :D zyja sobie potem dostatnio w swoim kraju :) a ty bidulo ? nalizalas sie ,znizylas do poziomu sznurowki od tenisowki i co masz ? gofffno ! i zero zwoi mozgowych w glowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko kasa. Jeszcze raz napisze tylko i wylacznie KASA. X Bo chce wydymac ta cala Anglie ile wlezie i jeszcze mi ona zaplaci. Jest okazja to sie dyma, czy ciezko tak zajarzyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź leki, bo zapomniałeś!!! i koniecznie w poniedziałek skontaktuj się z lekarzem - trzeba zwiększyć dawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko kasa. Jeszcze raz napisze tylko i wylacznie KASA. X Bo chce wydymac ta cala Anglie ile wlezie i jeszcze mi ona zaplaci. Jest okazja to sie dyma, czy ciezko tak zajarzyc??? xxx nie zauważyłeś tylko jednego wiejski idioto - to Anglia dyma ciebie i w dodatku za najniższą stawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to doskonale rozumiem. Najpierw zachłyśnięcie się możliwościami,a później, po zakupie pierwszej trójki BMW okazuje się, że sąsiad kupił piątkę i to z lepszym silnikiem. A Polak kocha być najlepszym, najbogatszym, a na emigracji to takie trudne! Mój zysk z emigracji - minimum dwa razy w roku urlop, połączony ze zwiedzaniem świata. I tego, mieszkając w Polsce raczej nie udałoby mi się osiągnąć. Nie muszę mieć, wolę być. A jak mnie najdzie ochota, to 1.5 godziny lotu samolotem i już wdycham polskie powietrze. Nie muszę w Polsce żyć i pracować, wystarczy mi możliwość, że w każdej chwili w tej Polsce mogę się pojawić. Nie, na pewno moje życie przegrane nie jest. Wręcz przeciwnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee tam :) mnie sie dobrze zarabia na moja przyszlosc w PL nie czuje sie dymany mam juz w PL dwa mieszkania ktore wynajmuje i stawiam domek sliczny :) ta od dymania ma serio nie lekko :D dlatego tak wiecznie pisze od tych prostytutach i sprzedawaniu sie ,tez bym tak nie chcial zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tak właśnie żyjesz prostytutko mimo, ze temu zaprzeczasz - dla mnie jesteś tak typowa ku.r.ew.ka, która jedzie do klienta, bierze za to kase i uparcie twierdzi, że to ona go dyma a nie on ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do tego jak każda rasowa k*****a chwalisz się co sobie z kasy za dymanie kupiłeś - żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klientow nalezy rooochac w dooopsko :D nalezy brac to co mozna pozyskac ! a nie dawac doopska jak ty dzifffko tania i jeszcze doplacac do interesu nieudolna tepa ograniczona rozwielitko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bossski :) a ty plytka tania byle jaka usluzna i wdzieczna za to ze zyjesz jak plebs :) nie zapomnij umyc nog swemu panu i wypic wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz od kilkunastu lat dymam UK i mi jeszcze za to placa. Ale niedlugo koncze z ta d****** trzeba sie w koncu ustatkowac i wrocic z wojazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak trzymac ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa, ale ty głupi! wmawiaj sobie tępa szmato, że to ty dymasz a nie ciebie dymają - nie ma to jak żyć złudzeniami - takie tępe polaczydła jak ty mają to opanowane do perfekcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Kolo, chyba nie zrozumiales szydery :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o! kolejna prostytuta się odezwała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
To było pocieszające gdy dowiedziałam się że mnóstwo pijaczków, łobuzów, złodzieii wyjechało z Polski do Anglii.W bloku wreszcie zapanował spokój gdyż nie ma meneli.Mam obawy że wrócą i sytuacja powtórzy się! Albo nie mają kasy żeby wrócić do Ojczyzny?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego co ma dwa cycki na początku każdej wypowiedzi - jak kwestia z biletem? wczoraj zaproponowałam ci na innym wątku sfinansowanie powrotu do Polski, żebyś nie musiał się już dłużej tu męczyć - propozycję ponawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×