Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wpuszczony w kanal

Ten kto zostal na emigracji to przegral zycie :(

Polecane posty

Gość gość
"do tego co ma dwa cycki na początku każdej wypowiedzi - jak kwestia z biletem? wczoraj zaproponowałam ci na innym wątku sfinansowanie powrotu do Polski, żebyś nie musiał się już dłużej tu męczyć - propozycję ponawiam!" Zamknij IIzdeczke tepa strzalo. Na bilet mnie stac i na wiele innych rzeczy. WyIIerdalaj na angielskie forum jak ci tu nie pasuje kłąku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
propozycję ponawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze fakt ,ze uwazasz iz przegrales swoje zycie i musisz wracac zeby je ocalic nie oznacza ,ze kazdy czlowiek polskiego pochodzenia musi czuc tak samo , poszerzenia horyzontow zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kark
propozycję ponawiam! A co proponujesz moze ja sie skusze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac od razu swiezynke zachlysnieta anglia. to zachlysniecie mija po parunastu latkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plusy -zwiedzanie. 2, 3wycieczki w ciagu roku-wp nawet nie marznie -po 10 latach emerytura:)dostane ok 8000zl na tydz w pl pewnie nic bym nie dostala -angielski poszedl do gory -znajomosci miedzynarodowe -zakupy zakupy. perf super ciuchy, torby=-kolz pl nawet nie marza -stac mnie na dziecko-w pl strach bylo nawet sex uprawiac -parasol socjalny-trace robote mam socjal i nie umieramz glodu -budzesie i nie mam stresu ze nie mam na czynsz i jedzenie -w pl po zaplaceniu wynajmu bylo na jeden zakupy minusy pogoda, marazm nuda brak bliskich i przyjaciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps.mozliwosc odlozenia czegokolwiek w pl brakowalo juzpo wyplacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy nigdy juz nie wyjda z szoku popodrozowego. Na to nie ma zadnego leku niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tych twoich plusach to odrazu widac ze jestes dziecko neo. -po 10 latach emerytura dostane ok 8000zl na tydz w pl pewnie nic bym nie dostala :D :D :D Hahaha kto ci takich bzdur naopowiadal o takiej emeryturze. Ktos ostro cie skaleczyl, albo zmien dealera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty najmadrzejsza tu gdzie mieszkam jest po 10latachoczywiscie po osiagnieciu wieku emerytalnego!!!!!!!!!!!!!! i tu cpunie nie wyskakuj mi z dragami!!!!!! ps moja mam juz pobiera (nie uk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-po 10 latach emerytura dostane ok 8000zl na tydz w pl pewnie nic bym nie dostala Wytlumaczcie mi ta mysl bo za "+*&^% nie moge dojsc o co tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 funtow tygodniowo emerytury jest po 40 przepracowanych latach jesli nie oplacalo sie zadnych dodatkowych funduszy za przepracowane 11 lat jest chyba 8 dyszek tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama po 12 latach ma 188euro na tydz zadnych dodatkowych nie oplacla pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800zl.na tydz blad-w pl pewnie by nie dostala nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ze ja tez, siedze wlasnie zeby wypracowac 10 lat potem uciekam znudziol mi sie juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(800zl.na tydz blad-w pl pewnie by nie dostala nic) O O O To w zlotowkach beda placic? Ostro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie 800zl debilu tylko 188e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaznie? Szok...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szok to ty bedziesz mial jak na strosc nic w tej polszy nie dadza ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty na starosc w anglii bedziesz ze smietnikow wyjadac, samotna obca i opuszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będzie w Anglii ze śmietników wyjadać, bo dostanie dofinansowanie do czynszu i opłat (często 100%), bony na obiady np do Morissona, darmowe leki i tygodniówkę (na dzień dzisiejszy najniższa wynosi 113,10 F) i nie będzie również samotna - bo pozna sobie innych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, ale ze ci wszyscy frustraci na emigracji jeszcze nie spia o tej porze? Co, ciezko jest zasnac nie w swoim lozku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż tak zabolało, że tu emeryci są traktowani jak ludzie? nie było się do czego doczepić to chociaż do godziny wpisu? żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napewno :), emeryci maja tutaj taki miod na stare lata ze szok. Jak dostana z 500 funtow emerytury to sobie moga niezle zaszalec. Co za bzdury powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 to dostają na swoje wydatki!!! emeryci w UK mają darmowe leki, są zwolnieni z podatków i mają dofinansowania do rachunków \jak nie wiesz o tym to nie zabieraj głosu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto wam kaze zostawac na emeryture w uk?? debile nawet te neczne 500f czy 800e w pl mi wystarcz a wracac mam gzie bo mam 2 domy i bede zyc jak pani a ty z umowy zlecenia nawet 300zl nie dostaniesz hahahahaha-i tylko 10lat wystarczy i wiek emerytalny:)a nie jak w pl 35 hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat wystarczy powiedz to angielce ktora musi pracowac 5 lat dluzej i jeszcze jedno wczesniej bylo 7 lat pozniej 10 teraz 11 moze byc z czasem 15 lub 20 bo szybko sie to zmienia i poki nie osiagniesz wieku e. Lapiesz sie na kazde takie przesuniecia tadaammmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam juz 8 lat-wiec spokojna twoja:) zawsze wieksze szanse niz w plna cokolwiek:) mojej znajomyj umarl maz i wiesz co dzicko nie dostalo renty po ojcu bo zbaraklo 3 miesiace. babka zyje z 400zl renty socjalneji ma dziecko 11letnie, taka ta pl a emerytury????zapmij ze dosaniesz wiecej niz 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ktos to poszedl do pracy w wieku 20 lat, to zostaje pelnoprawnym emerytem jak ma 30. A utrzymuja go inni emeryci z emerytur :D Co za idiota to pisze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deblilu- po osiagnieciu wieku emerytalnego!!!!!!!!!!!! tak jest pelnoprawnym ps. w kraju ktorym jestem mieszkancy nawet jak nie przepracoeali zadnego dnia dostaja zapomoge od panstwa -prawie taka jak ci co pracowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×