Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wpuszczony w kanal

Ten kto zostal na emigracji to przegral zycie :(

Polecane posty

Gość gość
to sobie chłopa znajdź i rodzinę załóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, wszystko zajmuje czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa w/g ciebi glebokie relacje ? jezyk.gif Zostawic dzieci obcym emigrantom ? """ lecz sie, to ty napisalas o jakis zostawianiu dzieci obcym , a nie ja, masz cos z garami nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cjlpa znadz i zaloz rodzine niestac mnie na rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to weź się do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stsc mnie ns rodzine a pracuje bardzo duzo nie mam gdzie mieszkac nie mam na opiekunke i kolo sie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)no tak to bardzo dziwna sytuacja ale mozna to sobie ulozyc czy cos no 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty to masz odpowiedzi zjebane z tymi filmikami masakra to samowciagle piszesz aby tylko ktos wlazl na twoje zjebane filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stsc mnie ns rodzine a pracuj***ardzo duzo nie mam gdzie mieszkac nie mam na opiekunke i kolo sie zamyka xxx no patrz! a inni jakoś mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne maja z benefitow chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mają - a ty nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zamierzam zebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracaj do Polski, tam nie ma zasiłków, więc będziesz tam szczęślliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wiecej plus niz minus a pl a cow tej pl??? 1300zl max i dymanko od rana do nocy/kawalerka ok 1500 koszt jaaj jak berety a tu kilka lat imozn a na wklad nazbierc wlasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ktorzynarzekaja na anglie maja za duzo wolnego czasu i sa samotni takie sa fakty ja tam jestem zadowolony zarabiam przyzwoicie starcza na normalne zycie plus zachcianki i jeszcze 1000 laduje na koncie mam swoje pasje np wyrywanie polskich kobiet gdzie sie da ulica imprezy badoo one potrzebuja seksu ja im go daje i sie kreci czlowiek sie realizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mickiewicz ,Roman Polaski,Kopernik (studia w Italii) i miliony innych Polakow zagranica to idioci. Juz nie wspominac obcych,ktorych wogole nie znasz (no i po co?):- Einstein'a i Freud'a ktorzy zwiali od Hitlera i Krzysztofa Kolumb'a - duren pojechal do Indianow a nie mogl ich zobaczyc za darmo w telewizji ! No Witek ,dawaj flaszke... Natomiast PAN DEBIL co napisal to ze emigranci smierdza to geniusz z Wyborowa w jednej porwanej kieszeni a z prostytutka z LEGALNYCH POLSKICH AGENCJII TOWARZYSKICH w drugiej (i nie ma kasy zeby jej oplacic) a pamiec ma w odbycie bo CALA POLSKA JAKO KRAJ NIE ISTNIALA PRZEZ WIEKI I WSZYSCY BYLI EMIGRANCI POD AUSTRIA , SZWABEM I RUSKIM- EMIGRACJA BEZ PODROZY PROCZ DO GLEBY I WIEZIENIA. DZIS -MONGOLOIDZIE Z POLSKI - CALY SWIAT JEST OJCZYZNA . JESLI CHINCZYK SPIERDZI SIE W SINGAPORZE TY MOZE NIE BEDZIESZ MIAL NAWET 2 GROSZE NA DENATURAT . I JA I INNI ZAMOZNI POLACY ZAGRANICA A JEST ICH MILIONY Z PODWOJNYM I POTROJNYM OBYWATELSTEM LUBIE MURZYNKI WIECEJ NIZ TEGO PROSIAKA POLSKIEGO KTORY TY NAZYWASZ ZONE A INNI NAZYWAJA PRODUKTEM NIE-EKOLOGICZNYM KOMUNY TAK JAK TY ,SOWIECIE PUSTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wracam w 2015, starczy juz tych "kokosow" od Elki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze tak malo ludzi potrafi sie do tego przyznac. Sa "mięttcy" poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi znajomi marudzili splodzili2 dzieciw uk, zle im bylo po latach wrocil do pl... i co? brak mieszkania , beak pracy, brak pszedszkola heheh kasa sie rozeszla maz zarabial ok 1800 ona nic wynajem 1200 i co?/on jest spowrotem szuka pracy spi na kanapie w wsalonie u mnie..ona w pl u rodzicoww kawalerce,.. ot taka uk zla za chwile jak sie ogarna zjezdzaja spowrotem , mazryc mozna jak ma sie do czego wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tem kto siedzi w pl za 1200 zl ma przegrane życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sobie na emigracji nie umie ulozyc zycia to nieudacznik, Ja po 8 latach mam wspanialy dom, meza, dwojke dzieci i ekscytujaca prace. Co roku jezdze 3 razy na zagraniczne wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądra jesteś, bo siedzisz juz 8 lat na emigracji. Gdybys teraz wyjechała to inaczej byś "piala"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedz gdzie indziej kto wam kaze uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w Norwegii z mezem i dzieckiem, kupilismy mieszkanie pare lat temu, zaczynalam od pracy w hotelu, obecnie jestem polozna w szpitalu. Moj brat mieszka z rodzina z Anglii, zaczynal od pracy na zmywaku, obecnie siedzi w garniturze za biurkiem w swoim biurze na lotnisku, jego zona zaczynala od pracy w Mac Donaldzie, pozniej macierzynski, a po macierzynskim poszla do pracy tez na lotnisko, przy odprawie paszportowej. moi rodzice maja sie dobrze w Polsce. bardzo czesto sie widujemy. nie odbilo nam z powodu pieniedzy, ja np. nie chce zmieniac samochodzu na nowszy tylko dlatgeo zeby jadac do Polski sie pochwalic,tym bardziej ze nasz stary samochod uwielbiam i kupimy nowy dopiero jak ten nam padnie :P nasi przyjaciele mieszkaja w Polsce, Niemczech, tutaj a jedna kolezanka w Australii. naprawde nikt nikogo nie obraza, nikt nie obnosi sie z pieniedzmi. przeraza mnie to ile jadu w was jest tutaj na tym forum :( i w tych z Polski i w tych z zagranicy . tylko dlaczego? Mysle ze musiscie sami odpowiedziec sobie na to pytanie. Dziekuje Bogu za moich przyjaciol :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy pisze do mnie z Norwegii czy ma szanse w Niemczech na prace, bo tam puchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o a to czemu, znaczy nie moze znalezc czy malo zarabia ? pytam serio i bez kasliwosci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogloszeniak
praca w uk, praca w anglii, ogloszenia, szukam pracy http://ogloszeniak.co.uk darmowe ogloszenia dla Polakow mieszkajacych w Wielkiej brytanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma szans na prace w niemczech ,przekaz znajomemu :) tu nie ma juz na nic szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tez szans na prace w UK tu nie ma już szans na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
***Moj brat mieszka z rodzina z Anglii, zaczynal od pracy na zmywaku, obecnie siedzi w garniturze za biurkiem w swoim biurze na lotnisku, jego zona zaczynala od pracy w Mac Donaldzie, pozniej macierzynski, a po macierzynskim poszla do pracy tez na lotnisko, przy odprawie paszportowej. *** Co za magiki ja IIerdole. Co ci ludzie biora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×