Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wpuszczony w kanal

Ten kto zostal na emigracji to przegral zycie :(

Polecane posty

Gość gość
Czytajac posty mozna dojsc do wniosku, ze ktos was do UK to na sile wyslal i teraz trzyma w kajdanach nie dajac wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie! jak wam tak brakuje klimatu, jedzenia, rodziny, polskiej atmosfery - to po co tam siedzicie??? wyjedźcie i wszyscy będą szczęśliwi - i wy, i ci Polacy co się jednak tam dobrze czują i Anglicy również! przecież i tak zarabiacie g*******e pieniądze to co was trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tematu poprostu nie potrafi cieszyc sie zyciem wiec niech wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby wszystko bylo takie proste i czlowiek odpowiadal tylko za siebie, to powroty bylyby latwiejsze. Wiecej empatii, ludzie. Dajcie sie wygadac tym, ktorzy z jakichs powodow cierpia za granica, nie ubedzie wam od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak cierpią to niech coś z tym zrobią! przymusowe wywózki ludzi do pracy na Zachód skończyły się wraz z drugą wojną światową - a bilety są tak tanie, że czasem wystarczy na ich zakup jedna dniówka więc nie pitol, że powrót nie jest łatwy ale nie od dziś wiadomo, że najłatwiej płakać, jęczeć, marudzić, pluć jadem i obwiniać wszystkich dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kimkolwiek jestes, ogarnij sie. Nie przyszlo ci do glowy, ze ludzie zostaja za granica, bo np. ich niepelnoslrawne dzieci tylko tam moga uzyskac wlasciwa rehabilitacje? albo musza zarobic kase na rehabilitacje w kraju? albo w porywie serca zalozyli tam rodziny i nie chca wyrywac z korzeniami wlasnego potomstwa z tamtego srodowiska, a chca uszanowac ich prawo do decyzji, wiec czekaja az dzieci na tyle podrosna, zeby moc swiadomie zdecydowac? albo, albo, albo. Ile ludzi, tyle historii, a tobie sie wydaje, ze rozumy pozjadales/as i na wszystko masz recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, a kto tu pluje jadem, przecież nie emigranci, którzy przyznali się, że im tam smutno. Jadem pluja madrale z Bożej łaski, jak ty z przedostatniego wpisu. Ulżyło ci chociaż, masz z tego satysfakcję? Normalnie dramat, co w niektórych z was siedzi. Elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty się ogarnij - tacy co wyjechali aby leczyć dziecko to marginalne przypadki - tu wyją z tęsknoty nieszczęśliwe Mietki, co myśleli że kasa w workach leży na ulicy a tu się okazało, że trzeba codziennie iść na 12 godzin do fabryki, żeby przeżyć jako tako a siedzenie w kraju, którego się nie znosi bo się urodziło dziecko i trzeba teraz czekać aż ono podrośnie i zdecyduje gdzie chce mieszkać - no to już zwala z nóg!!! jak o przeprowadzce do Polski ma zdecydować dziecko, które nigdy w tej Polsce nie mieszkało??? puknij się w łeb chory człowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:16 Beznadziejny z Ciebie typ, szkoda z takim gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gostka z 18:16 Co ty pitolisz??? Kto ci sie tu skarzyl, ze musi do pracy chodzic? Ty masz jakis problem czy co? Nie pasuje ci temat, to wyjazd, po co sie udzielasz, skoro za grosz w tobie empatii ani checi zrozumienia drugiego czlowieka. Idz wrzucac do jednego wora i tworzyc mity gdzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.08kolego /kolezanko a moze ty bys sie ogarnal? nie przyszlo ci do glowy ze rodzice dzieci ktorzy wyladowali w kraju w ktorym moga zagwarantowac opieke swojemu dziecku beda psioczyc na ten kraj? nie przyszlo ci doglowy ze moga nie chciec wracac do pl? bo sa juz po prostu tak zrazeni do tego kraju zostawieni sami sobie z problememniepelnosprawnego dziecka?bo inaczej chyba bynie wyjechali prawda ?przyszlo citodo glowy? bo i przychodzi do glowy jeszcze inny wniosek wiekszosc ludzi ktorzy taktuujadaja jak im w anglii zle niech zwyczajnie wroci do kraju zostawiajac sobie furteczke-ta mysl ze moze jednak wroca bedac tam moze sobie przypomna dlaczego wyjechali...albo jak im w anglii bylo dobrze wiesz jaki jest problem tych ludzi? ogolnie polakow? nie sa otwarci nie potrafia nawizywac kontaktow wydaje im sie ze bedzie im najlepiej tam gdzie jest rodzina i kilku znajoych od x lat ktorzy wypelnia ich czas miedzy praca a pojsciem spac bo tutaj nikt tego nie zrobi zwlaszcza jezeli ich jedyne zainteresowania po pracy to pisanie przygnebiajacych postow na kafe... a tam? pojedzie do babci wpadnie kumpel zogolniaka i cos sie dzieje ale co by sie stalo gdyby ktos taki ieszkajacy np w warszawie przeniosl sie do wroclawia?myslisz ze dalej byli by szczesliwi bo zyja w polsce czy moze dalejzdolowani bo nie ma sie dokogo odezwac? sa faceci ktorzy nie moga poznac laski w anglii mysla ze w pl byloby inaczej ze dziewczyny inne a ciekawe ile poznawali dziewczyn w pl ? nie oszukujmy sie mozna tesknic za rodzina ale nie za stylem zycia styl zycia trzeba sobie wykreowac jesli w zyciu nic cie nie interesuje nie masz hobby zadnego to nigdy nie bedzie w nim szalu czy to plczy gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
to prawda, najbardzie cierpiąosoby, które nie potrafią zapełnić swojej pustki i potrzebują innych, żeby to zrobili, wtedy jest ciężko - jeśli na żadanie nie pojawi sie tłum zapełniaczy (najczęsciej do obrabiana tyłków innym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
exdebillka wypad stad, bo juz zasmiecasz kazdy temat na tym forum. Wydeja ci sie chyba, ze kiedys niejednego omnibusa wygralas w 5 10 15 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
już ci mówiłam, tak to możesz gadać do lustra, ja będę pisać gdzie chcę, kiedy chcę i ile chcę, nie podoba się - nie czytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przegralam. Cos sie zyska,cos traci...Czegos nie wie,np. czy moje dzieci bylyby takie ladne z tata Polakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ex debilka to osoba która nie bardzo wie co ze sobą zrobic na tej zakichanej emigracji , przesiaduje od rana do wieczora na polskim forum choc ponoc wcale jej nie brak polski polaków i wszystkiego co polskie to się dopiero zwie obłuda hipokryzja i żal ściskających pośladów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
pokaż mi wpisy - jak codziennie przesiaduję.. wróciłam niedawno na forum, bo nie było mnie parę miesięcy, siedzę ile chcę:) dorabiaj swoje teorię, ale one mówią tylko o tobie, nie o mnie, bo nie znasz powodów, dla których akurat dzisiaj więcej tu pisałam niż wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt jest taki ,że jesteś osobą bardzo obłudną :) cokolwiek byś nie pisała na swe tutaj usprawiedliwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
pokaż po czym wnosisz:) i najpierw sprawdź w słowniku co to słowo znaczy, bo chyba do konca nie wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalem ponownie wpis czlowieka, ktory zalozyl ten temat. A potem wszystkie komentrze. Nie mam slow po prostu. Pozdro dla Autora i wszystkich tych, ktorzy nie nadinterpretowuja wypowiedzi innych osob. A wy, trolle i hejterzy, dalej kiscie sie we wlasnym sosie, tylko sie nie uduscie od swojej zolci. Spadam stad, nie ma sensu z wami rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fałszywa obłudna hipokrytka :) i nie oszukuj się apropo idź pisać na fora gdzie mieszkasz skoro tak bardzo obrzydła ci Polska Polacy i wszystko co z nią związane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa krzykacze rzadowi, ktorzy za premie wlaza im w d**e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
dowody - cytuj moja obłude i hipokryzję, czy za trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpuszczony w kanal 2014.07.06 To nie jest zaden pusty frazes, tylko tak jest naprawde. Sam wiem to po sobie. Mam tutaj wszystko, czego bym tylko zapragnal. Ale nic mnie juz nie potrafi ucieszyc. Pewnego dnia zostawiam to wszystko i wracam do kraju, do siebie. Wiem, ze tam w koncu bede szczesliwy... Pozdro wszystkim wracajacym x x może będziesz szczęśliwy,może po paru miesiącach nasycisz się już polskością i stwierdzisz że to nie to z daleka wszystko wygląda w innych barwach, tęsknisz bo Polacy w większości są strasznie przywiązani do swoich domów,miejsc jadąc za granicę niby tylko na chwilę oszukujemy siebie że tak, popracuję i wrócę ale te powroty się oddalają z różnych powodów My mamy tutaj przyjaciół z Polski więc za nimi nie tęsknimy, no może za rodziną,ale na skypie gadam z mamą często i często bywamy w Polsce tutaj cieszy mnie zwiedzanie,kino,koncerty zespołów na które w Polsce bym nie poszła bo drogo i daleko, można by tak wyliczać czuję się obywatelką Europy i świata nie muszę się przywiązywać do jednego kawałka ziemi żeby być szczęśliwą ludzie są wszędzie i jak człowiek jest otwarty to sobie znajdzie przyjaciół i sens życia w różnych zakątkach świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gojeszcze tam nie ma ale juz wie ze bedzie szczesliwy :) tylko jak bardzo szczesliwy musialbyc w pl ze zmuszony byl wyjeechc do anglii :) pojedz pomieszkaj szybko ci przejdzie moze ja wczoraj przylecialem do wrocka na urlopmasakra ile lumpow na ulicach chodzi widac ze jest takie rozwarstwienie w spoleczenstwie ludzie chodza beznadziejnie tanio ubrani smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w UK nie chodza lumpy? Hahaha, co za plytkie myslenie. Za to w Polsce nie ma przynajmnej turbanow, ninja, murzynow i innych ciapakow i z tego jestem dumny i sie ciesze niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×