Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Revolucja gość

Uroki i troski naszego życia

Polecane posty

Gość Revolucja gość

Ten topik jest dla kobiet które doznały w swoim zyciu dziwne sytuacje i dzielnie stawały czoła przeciwnościom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a któż jak nie kobieta to potrafi? nikt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ideolog Gender
zapytaj biskupa ja sie nie znam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli, że można pisać tu na każdy temat, który interesuje nas, kobiety? To, co nas smuci, to, co nam się udało, co nas dręczy? Mam nadzieję, że będziemy się wspierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że może być fajny temat. Będę zaglądać jak się rozkręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać i tu są psychole:O pleni się to jak chwasty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli "rzucił mnie, ale ja dzielnie wziełam się za siebie i znalazłam nowego, jestem w szczęśliwym związku, bo nie mam żadnych aspiracji"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nereid
D jak zawsze, temat musi przejść chrzest bojowy aż bluzgające szumowiny się wyżyją :P. Autorko nie przejmuj się . A ja poczekam, przedstawię się później, jak hejterzy zrezygnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóż jeszcze 65 temat hejterze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musiałeś hejterze, sam jestes kupa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nereid
:D a nie mówiłam, nowy temat to,raj dla troli :P. Mam nadzieję, że tu będą pisać dojrzałe kobiety, z kulturą językową a tematy nie tylko tyczące się czterech liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urokiem i troskiem mojego życia jest penisek mojego władzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuje cie temat to lepiej idź do piaskownicy i pobaw się a nie tracisz zdrowie psychiczne siedząc w necie :classic_cool: baj, baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcac napisac jedna chwile sie zastanowilam ktora wybrac zbyt duzo ich aby pisac teraz kolejna przede mna ....i sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revolucja gość
Ja od dawna mam niebieskiego nika ale Kafe nie chce przyjąć mojego hasła ... Moze jeszcze raz spróbuje :). Dzisiaj rano obudziłam sie do śpiewu ptaków .... Pierwszy raz w tym roku mogłam zostawić otwarte okno na noce... Rano moje poczucie było fantastyczne!!! Wiosna w końcu i do mnie zajrzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o czym tu można pisać? Kiedyś był fajny temat "zbiegiem lat, z biegiem dni" ale dziś tam pustki. :(. Czyli,co? Piszemy o życiu codziennym, troskach i urokach, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revolucjo- pierwszy raz przy otwartym oknie spałaś? To chyba mieszkasz gdzieś w okolicach Suwałk :D . U mnie już dawno okno otwarte, trawa zielona, ptaszki budzą wcześnie, magnolie i forsycje kwitną pięknie- cudo :) ************* gościu, mamy pisać o życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie to zyc jak sie chce i wtedy jest piekne no na spoko :) www.youtube.com/watch?v=glVAzwRFphs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revolucja gosc
chej dziewczyny ... ja od 28 lat mieszkam w Kanadzie ... ale to jest pierwszy raz ze jest tak dluga i mrozna zima (wedlug radia to najgorsza zima od 1946 roku) ... Wczoraj popatrzylam na moje tulianki i one aczynaja pokazywac nosa w ziemi :) :) :) Teraz to juz bedzie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacobs gość
No jak pieknie nasza Revolucja załozyła temat... Witam pieknie:) Ja okna jeszcze nie otwieram tak na długo choc mieszkam w naszym kraju... ale ja to zmarźluch jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna lilja ale teraz teraz czas na forsycje i rzeżuchy:D. 30 lat kogoś szukam, odnalazłam uczucie , którego nie widziałam:O kiedyś. A on gdzieś tam na Mazurach , w swoim Ełku. Nie wie nawet, że to to teraz ja go szukam, że czekam, tak, jak on dawniej na mnie :( Karma wraca?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pisałam:O POZDRAWIAM EŁK- oczywiście i wysokiego blondyna z Ełku z jedynki l.o mat-fiz 1979 matura a ja z daleka od Mazur :O tęsknię:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revolucja gosc
Witam kochane ... u mnie dzisiaj ciepllutko i juz myje okna :) Ot Wiosna i porzadki te nigdy nie zagina , zawsze w parze prawda/ hej ... opowiadaj swoja histore zagubionej milosci ? Z dzisiejsza technologia masz duze szanse na odnalezenie swoje milosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewolucja gość, też tu żyję. Ostatnio było tak zimno w 1974-tym roku. Zależy pewnie od regionu w kraju. Na jutro... zapowiadają śnieg, a tulipanki ledwie co z ziemi kiełkują . Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×