Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Revolucja gość

Uroki i troski naszego życia

Polecane posty

Gość reolucja gosc
ty po tej stronie oceanu zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reolucja gosc
mialo byc: Mieszkasz:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he,he..no żyję . Jak już taki kawał drogi przecholowałam, to się zakotwiczyłam i nie zostaje nic innego jak się cieszyć. Miło mi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revolucja gość
no to super... nie będę sie juz wiecej czuła 'odosobnionya' .. Często jak są fajne dyskusje to ja jeszcze śpię ... No ale dzięki internetowi ten nasz swiat sie zmniejszył ... Ile zim tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że poszłaś już kimać (choć na "nasz czas" to wcześnie jeszcze). Ile zim? Parę więcej od Twoich :-) Masz rację, internet czasami zbliża. Nie wiem ile (na kafeterii) posiedzę. Dziwne to forum. Jestem nowa i trafiłam tu przypadkiem. Ale... lubię popisać, tylko obawiam reakcji. Podoba Ci się tutaj? Bo mi ogromnie. Nie znam tu nikogo z PL na tyle, aby z kimś porozmawiać, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revolucja gosc
Mam wielu polskich znajoch ... i kilku przyjaciół .... Mam jedno dziecko i wychowalam ja w tradycji polskiej .. A to dlatego ze była jedyna wnuczka z obu stron ... często jeżdzę do Polski ... Przez kilka pierwszych lat, na początku nie lubiłam tego miasta ale po latach (chyba) sie przyzwyczaiłam i jest teraz moim domem ... Poza męża rodzina, nie mam prawie żadnej swojej rodziny w kraju... X Pisz sobie ze zdrowiem... Wiadomo ze czasami bedą przygadywac trole internetowe/kafeteryjne ... Ale to jest częścią takiego otwartego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila35
witaj Revolucjo:)buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę Revolucjo, że masz krajankę :) . Myślisz, że moje poszukiwania mogą przynieść rezultat? Nie jestem optymistką w tym względzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam się (Revolucja gość, dzięki ) Ja mam (a raczej mamy) parę wspaniałch przyjaciół w PL i tutaj garstkę tubylców ale mieszkają dalej od nas. Po nosem nie mam nikogo :-) Też mam jedno dziecko wychowane w... pół tradycji ("dzięki" mojej mamie ale wyszło na dobrze). Ja wsiąkłam na dobre w tutejsze obyczaje od samego początku. Patrzę na PL z innej perspektywy (pozytywnie), tylko ludzie wydają mi się dziwni ha..ha..ha.. Odwykłam chyba? / Dzisiaj z rana przywitał mnie śnieg za oknem! Mam nadzieje że szybko stopnieje. / Nereid, krajanka jak krajanka, zależy gdzie. Revolucja może równie dobrze mieszkać na Marsie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revolucja gosc
Moj poranek tez jest brzydki ... deszcz ktory ma zamienic sie w snieg i zamarzajacy deszcz ... jednym slowem jesien od nowa brr. zimno ... Wczoraj mialam za to cudowny dzien ... tak cieplo jak latem :) ... Co do przyjaciol pod nosem to moze troche sie nie wyslowilam ... oni sa w tym samym miescie :) I pare bardzo fanjych par o 500km... no ale w tej samej prowincji ... Mamy szczescie gdyz 2 pary dobrych znajomych dolaczyly na nasza tulaczke ... wiecjak sie widzimy to mamy co wspominac :) ... x Ja rowniez przyjelam z otwartym sercem, tutejsze tradycje i teraz mnie krew zalewa kiedy slysze o ( czesto odizolowanych) ludziach wychowanych w religii Islamu, narzucajacych swoja kulture w tym kraju !!! x Neried ... oczywiscie ze szukaj ... jeszcze nie tak dawno Nasza Klasa byla super popularna, a noz zalozyl sobie konto? Moze jest na Face Booku ... Ja wlasnie przez internet odnalazlam kolezanki i kolegow z podstawowki ... i spotkalismy sie po 30 latach ... na poczatku nie wiedzialam kto jest kto ale z teraz juz wiem i jak jade do Poznania to sie widzimy :) :) :) Oj fajne te wieczory sa .... Ale rowniez znalazlam sobie brata (przyrodniego) mamy tego samego ojca ... x Mila co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revolucja...nick do Ciebie pasuje. U Ciebie dosłownie (spotkanie z klasą,p-brat itd) hi..hi..hi...Fajnie. Ech, "turbany" .... oni tak po cichaczu tutaj działają. Nie mam nic przeciwko czyjejś wierze, ale te cholery chcą wprowadzać swoje zacofane poglądy w życie pozostałych obywateli. Kindżały i noże w szkołach, prześcieradła z dziurami jak kuźwa ku klux klan, prawo jazdy bez fotki twarzy (no bo tak nakazuje religia) itd..itd... A Ty spróbuj wyjść do sklepu z nożem przy pasie co? Polityka się zmienia. Zawsze mi się wydawało że jak ktoś się osiada w obcym kraju, to po to aby lepiej i godniej żyć a nie przydupiać i wymuszać Ciemnogród z którego sami przybyli. / U mnie dalej sypie :-) Gdybym miała górkę pod nosem, poszłabym na sanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam "turbany" bo inaczej spam się pokazuje i coś trudno przez tu napisać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revolucja gosc
Bo ty i ja ...jestesmy otwarte na zmiany ... a to mamy dzieki dobremu Polskiemu wychowaniu ... a "oni" caly czas kontroluja jednostke ... Snieg za oknem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to że próbują kontrolować cały świat (jeśli by wierzyć statystykom, ale propaganda istnieje na każdym stopniu polityki). Co masz na myśli pisząc o (cytuję) "jestesmy otwarte na zmiany ... a to mamy dzieki dobremu Polskiemu wychowaniu "...? Ja zawsze byłam ciekawa świata ale szczerze muszę powiedzieć że dopiero tutaj otwarły mi się horyzonty. Ba!·Dla przykładu, więcej się dowiedziałam o WWII światowej tutaj, aniżeli będąc i wkuwając w szkole w PL :-) / Przestało sypać ale jest ślisko i zimno...... brrrrrrrr...Chyba jestem uczulona na biel :-) Ciekawe gdzie reszta "ludu" się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Revolucjo :).... w "sieci" zawsze się jakoś znajdziemy :) W naszym kochanym Poznaniu wczoraj padał obfity grad z... błyskawicami i grzmotami. A u Ciebie i "gościa" ..śnieg... Wiosna z pewnością już tuż , tuż, tym bardziej, że od Wielkiej Soboty u nas w P. i nie tylko ma być ponad 20 stopni :classic_cool: Fajnie, że założyłaś temat- jako teraz koleżanki z poprzedniego tematu porozmawiamy na... różne tematy :)- myślę, że pozostałe też się odezwą ! Pozdrawiam i ... już życzę miłych snów , choć u Ws chyba trochę po południu :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revolucja gosc
Wedlug mnie, najwazniejsze jest to, ze mialysmy mozliwosc sie uczyc w szkolach ..i to przez cale nasze dorastajace zycie.... dzieki temu nasze umysly sie rozwijaly i przez to byly i sa otwarte na nowe przezycia ... A ze akurat, w tamtym czasie, historii uczyli nas za komuny, wiec ona byla falszywa ... Na szczescie dzisiejsza mlodziez moze uczyc sie juz prawdy historycznej U mnie -3 ... zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revolucja gosc
zielona ... buziaczki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Nereid- rozumiemy... prawda?- może znjdzie to, czego szuka... Mila 👄 Jacobs 👄 Fajnie, że odezwałyście się.... to jest TU nas już 5 :)....my ze starego tematu i "gość" z K. stamtąd skąd Revolucja. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revolucjo 👄- masz rację uczono nas, tak, jakie były czasy.... ha... przynajmniej nasze.... Resztę dowiadywałyśmy się pokątnie.... Ale wiesz co, mimo wszystko, jeśli chodzi o wiedzę ogólną o świecie, wykształcenie humanistyczne ( chodzi mi o literaturę przede wszystkim- znajomość jej.... mimo, że to nie byli wszyscy pisarze... wiadomo dlaczego) dostałyśmy solidne wykształcenie. A poza tym wrażliwości nie można nauczyć albo wyplenić- ją się ma, to zależy od charakteru- nie od systemu jaki był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Dobry wieczór- a ja w takim razie jestem nr 6- do waszego topiku;)-ok?????? Nie wiem czy znajdę go- to specyficzny człowiek był i chyba jest. Mam trochę wiadomości, które sama zdobyłam:). NK i Facebook to nie jego klimaty- a szkoda- dla mnie oczywiście:O. Wierzę w dobry los i w Jolkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry Wieczór albo spokojnych snów kobietki :-) U mnie dopiero 10:28 pm. / Revolucja i Zielonaaa....prawda jeśli chodzi szkoły i wykształcenie w "naszych" byłych czasach. Jednak nie lubiałam szkoły. Dopiero tutaj polubiłam. Pewnie dlatego że nauczyciele nie wrzeszczeli, nie wyzywali od matołów i nie pociągali za uszy :-) / Obecnie chętnie bym zamieniła pioruny i grzmoty zamiast śniegu :-) Ogólnie mówiąc, ci od zapowiadających pogodę, mają najlepszą pracę na świecie: obojętnie czy kłamią czy im się trafi "przepowiednia" to nikt ich nie ochrzania! / Nereid... no ale podałaś piosenkę :-) Maaaatko! Nie słyszałam z wieki temu :-) Przyjemne :-) Można zapytać czego/kogo szukasz z takim zaparciem? Oczywiście jeśli to nie prywatna sprawa. / Piszę jako gość i mam nadzieję że to nie będzie przeszkadzać? Chyba że jakiś podszew się trafi. Zapisałam się na Kafe ale zamula mi komp i od reklam co chwileczkę dostaję kota! Powiedziałabym mrruuu gdybym była zadowolona, ale nie mogę więc.... warczę i gryzę grrrrr... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revolucja gosc
Środek nocy a ja tu zaglądam ... A to ze względu na to ze szukałam, dla domu, pewnych rzeczy, i udało mi sie znaleźć :) :) :) :) oczywiscie nie jest to o czym marzylam ale bardzo podobne w kształtach i wykonaniu ... Ale za to cenowo w moich możliwościach :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego na Święta Wielkanocne- miłości, radości i uśmiechu- buziaczki 👄 Rev- w Poznaniu, słonecznie i... zielono :) a od jutra powyżej 20-tu stopni- pięknie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla świętujących: życzę wam smacznego jajka :-) / Wiecie co? Powinnam się już przyzwyczaić ale jakoś zapominam że ludzie przed jakimikolwiek świętami wykupują ze sklepów towar jakby spodziewali się jakiejś zarazy. wyobraźcie sobie wielgachny sklep i ....puste półki z artykułami higeny intymnej (no kuźwa! Wszycy "krwawią"?!?) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety... Z okazji świat wszystkiego najlepszego .... uważajcie żebyście nie zostały zmoczone woda w poniedziałek ... u mnie w donu tego sie nie stosuje ... a to z prostej przyczyny ze nie lubię być niepotrzebnie mokra...nawet jeżeli to tradycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×