Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Revolucja gość

Uroki i troski naszego życia

Polecane posty

Gość Revolucja2
Kochana Zielono...dziękuje za twoje życzenia ...jesteś niesamowita!!! Niestety nie wszystkie twoje linki działają po mojej stronie wody...ale film tak. Wiec sobie obejrzę przy gorszej pogodzie! Dzisiaj jest cudownie. W piątek późnym południem miałam urwane chmury...A wczoraj późnym popołudniem, w mojej okolicy, zapalił sie budynek z 12 mieszkaniami. Strażacy pracowali do rana..zniszczenia są olbrzymie!!! Przyczyna pożaru, zwarcie elektryczne. Większość ludzi uszła z życiem, dzięki czujności jednego mężczyzny, ktory wyszedł przed jego dom na papierosa. I to wlasnie on zauważył ogień w jednym z okien po przeciwnej stronie ulicy, i ostrzegł wszystkich w tamtym budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magia naprawdę istnieje, a uroki miłosne działają ale trzeba trafić na odpowiednią osobę. mnie udało się dzięki koleżance. Dostałam kontakt z polecenia. Nie byłam do końca przekonana ale ku mojej ogromnej uciesze chłopak wrócił i jest CAŁY MÓJ jestem taka szczęśliwa! Jeśli chcecie wiedzieć jak to u mnie dokładnie było to postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili marzena.sikorka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×