Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Revolucja gość

Uroki i troski naszego życia

Polecane posty

Gość gość
Hej Kotka :-) U nas nie ma tego zwyczaju, ale nie mam nic przeciwko bycia "mokrej" (nie będę świntuszką, ale wiecie o co chodzi) i nie tylko "od święta" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwych, pogodnych, spokojnych i kolorowych Świąt dla Was dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :-) Moje były wesołe, kolorowe i spokojne na swój sposób :-) Ale.... cały mój żywot taki jest :-) Dzisiaj było wyjątkowo pięknie i ciepło (ponad +22C). Mieliśmy gości więc wraz z mężem na obiad upiekliśmy indyka itd. Później po parę drinkach i było miło. Teraz jest nadal ciepła noc, to siedzę i zaglądam czy ktoś jest. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od fryzjerki ;) Mam nowy kolor i podciete wlosy ... Moja nowa od tego roku pani lubi robic loczki .... probowalam ja przekonac ze nie potrzebuje bo i tak wlosy w wysoka kitke wkladam ale ona robi ... Spojrzalam dzisiaj na wage, ale po tych swietach, boje sie na nia wejsc ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy sezon, nowa Ty :-) Ja się wybieram do fryzjerki i.... wybrać się nie mogę. U mnie zimno i pochmurnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbewghetghtr
a mi sie wszystko w zyciu zawalilo :( na kazdej plaszczyznie porazka :( nie chce mi sie zyc, a wiem ze musze tylko nie wiem jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak??? żyć?? nikt nie da ci odpowiedzi :P :( żyć haaaaaaaaaaaaaa.. najlepiej każdego dnia robić krok za krokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cooooo cały liść klonowy śpi?????- :D taki żart :O ;) W PL zielono, ciepło , burzowo i:D zielono- oby tak miło było w życiu :classic_cool: .... szukam tego R. z Ełku i szukam/////////// :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee, jeden liść klonowy zagląda tu częściej niż powinien i co? Ni widu ni słychu :-) Zobaczę co to links podałyście / Cuż, w życiu jak to w życiu, raz z górki raz pod górkę. Nie wymądrzam się ale często same sobie chrzanimy zamarwiając się rzeczami nad którymi nie mamy kontroli. Myśl pozytywnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nereid.... coś na sentymentalność Cię "wzięło" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantasy, no właśnie "kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie ku górze". Proste a jednak częściej jest że "jedno płacze a drugie po nim skacze" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzuciłam wam ze względu planowania moich wakacji, które mi sie od dłuższego czasu należą ;). ..Jestem w trakcie ppszukania hoteli na wypadu z mężem ... Jedziemy na 10 dni na południe ... Gdzie mnie jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisać coś wiecej na temat tej piosenki gościu, ale kafeteria kwalifikuje to jako spam. Nie mam pojęcia dlaczego. W każdym razie ktoś kto tkwi w "chorym" związku (dotyczyć to może również przyjaźni) nich sobie posłucha tego od czasu do czasu. Być może da mu to coś do myślenia. A u mnie wiosna... Jakoś tak wszystko się poukładało. No prawie wszystko...A drzewa i krzewy wręcz oszalały. Oglądam to co roku i co roku cieszy mnie coraz bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revolucjo, udanego wypadu i baw się dobrze :-) / Fantasy, no niestety mi też często wychodzi tutaj spam. Taka "uroda" Kafe :-( Hmmm... nie wiem ile dobrych porad dotarło by do takich osób. Niby z jednej strony wiedzą że coś nie gra, a z drugiej...chyba nie wiedzą od czego zacząć, jak się uwolnić i gdzie się podziać. Myślę że gdyby istniało więcej pomocnych instytucji w PL, i ludzie byli bardziej wyrozumiali to może nie było by tak źle. A czytając nieraz tu poniektóre wątki, to jedna pojeździ po takiej osobie że "widziały co gały brały" albo niech się ogarnie (lub gorzej!) i tyle. / U mnie leje jak z cebra i jest zimno bleee. Czekam z niecierpliwością na jakieś cwietki bo przydało by się trochę kolorów żeby było na czym oko zawiesić :-) Dobrze że u Ciebie jest ładnie i "się poukładało" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gały często widziały to co im zaprezentowano. Taką wersję demo, która różni się "nieco" od wersji kompletnej :). Ja też nigdy nie zakładam, że ktoś mnie oszukuje dopóki sama się o tym nie przekonam. W świetle tego co mnie spotkało sądzę, że jednak należałoby wykazywać więcej ostrożności... Przekonałam się również, że nic nie jest nam dane na zawsze. Pieniądze, radość, miłość, szczęście z bliskimi ludźmi może nagle prysnąć jak mydlana bańka. Dlatego należy cieszyć się chwilą i czerpać z życia ile się da. To samo dotyczy okresów smutku i destabilizacji w życiu. One również mają swój kres, chociaż trudno czasami w to uwierzyć. Po burzy wychodzi słońce...Takie to nasze życie już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzma sie z tobą zupełnie ... Życie jest pełen niespodzianek i kiedy przyjemne chwile są zawsze mile widziane ... to niestety te niemile chwile tez nas nachodzą :( czasami pi w takich momentach wydaje nam sie ze nie damy rady przeżyć następnego dnia. ... ale udaje nam sie i w końcu usmiech na nowo przychodzi .. ... No prosze jaki ze mnie folizof ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj można sie WYGADAĆ ... nie koniecznie od razu życie sie zmieni, ale jest szansa ze nam ulży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantasy, oczywiście że tak, (ale co do "gał", to wytłumaczcz to poniektórym :-) ) / Ładnie to ujęłaś (wersja demo) :-) Smutki też są potrzebne (moim zadniem) i nigdy nie mam pretensji o to że dostałam kopniaka. Człowiek się uczy przecież całe życie i ja zawsze szukam pozytywnej strony od kopniaków czy smutków :-) Jestem pogodzona z faktem że żyjemy i umieramy. Wszystko pomiędzy w dużej mierze, zależy od nas samych i...od wieku, dojrzałości emocjonalnej a może też i od silnego charakteru? Młodość ma swoje prawa, w tym prawo do błędów. Revolucjo ja też "folisofuję" hi..hi..hi.... / Nie wiem tylko co z tym słońcem! Chyba cyganicie kobitki bo u mnie ciemno jak w 4-rech literach! Bleee :-) / I z tam pogadaniem też różnie bywa...Kafe spam potrafi nieźle wkurzać! Pozdrawiam :-) / P.S. Revolucja, znalazłaś ciekawe oferty na wypad? Ty się wybierasz na południe a ja (my) na północno zachodnie tereny za 1.5 miesiąca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie zjest zyciem. ....potem przychodzi stabilizacja i nuda.Kasa,kasa i dzieci.Nowy samochod,nowy dom,fajne wakacje. Znalazlam zloty srodek na brak czasu . Raz na 2 tyg umawiam sie z mezem w restauracji. Od czasu do czasu impreza do rana. dziecmi opiekuje sie dziewczyn"ka ,ktorej kiedys bylam opiekunka przez kilka lat.(role sie odwrocily) wieczory sa tyko dla mnie i meza. Raz w roku urywamy sie sami na wakacje ku uciesze dziadkow Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka Franka Trochę Cię chyba nie zrozumiałam....Więc jak to jest? O co chodzi? Stabilizacja, kasa, kasa, dzieci i nuda? Dla Ciebie (jeśli można zapytać) czy piszesz ogólnie? Nie zgadzam się że życie jest życiem. To tak jakby powiedzieć że i tak umrzemy to po co cokolwiek robić, po co się uczyć, po co zdobywać wiedzę, po co w ogóle istnieć? Zycie jest takie, jakie sobie sam człowiek ułoży. Nie obejdzie się bez ryzyka, wypróbowania czegoś nieznanego i innego. No chyba że kogoś zadawala tyle, lub "aż tyle"? / My randkujemy ponad dwie dekady. Zawsze znajdujemy czas na wypad we dwoje aby pobyć we dwoje, i nie uznajemy rutyny. Zycie nie jest życiem, życie jest zbyt krótkie aby je marnować na pierdoły (kłutnie, kto ma rację, kto jest górą, "a nie mąwiłam/wiłem). Jak dla mnie...jest stanowczo za krótkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano, złoty środek musi być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac z perspectywy czasu .... ja zrobilam blad w swoim partnerstwie z m. ... od czasu porodu corki, stawilam na rodzine na pierwssyzym miejscu (mialam do toge bardzo powazne i smutne przezycie osobite w dziecinstwie) ... Moje dziecko bylo najwazniejsze ... i robilam wszystko zeby jej sie nie przytrafilo to czego ja doswiadczylam ... .. Bylam przedewszystkim matka najpierw, potem zona .. no i w koncu stracilam potrzebe bycia kochanka swojego meza ... No ale robilam to co bylo dla mnie najwazniejsze w dantym czasie ... x w ostatnim tygodniu spedzilam duzo czasu na szukanie dobrych cen na hotele ... i wydaje mi sie ze je znalazlam :) Za 3 dnie wyjazd do Bostoonu, potem Filadelfia i Waszyngton ... NIe bedzie nas prawie 12 dni ... tylko zeby pogoda dopisala bo ja uwielbiam chodzic .. x gosciu gdzie na polnoc jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×