Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

No widzę wiosna przyszła i lenistwo na topicu :) Chyńczyk też się gdzieś zagubił ;) i mam nadzieję że się znajdzie :) Co po za tym hmm no nie wiem co pisać więc się nie rozpisuję ale pozdrawiam z mojego gorącego miasta 25 C przed połową kwietnia to moim skromnym zdaniem troszkę cieplej niż zwykle ale chyba się tak już coś przestawia :P Co by nie kończyć zbyt smutno 🌼 i zapraszam po raz n-ty do wpisywania się :) bo nie wierzę że optymistów jest tylko ok. 10 osób w całej Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, słoneczko świeci, ja sięna balkoniku wygrzewam jak tylko mam okazję a mój pies ze mną:) Zapraszam na mój balkon na kafe...:) ciepło, słonecznie, wiosna...jak ja lubie być optymistką:) Fredi-->👄 dla Ciebie ze dbasz o topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze, że słoneczko zaczęło przygrzewać :D Dziś, jak wsiadałam do samochodu po pracy, buchnęło na mnie ciepło, jak z rozgrzanego pieca:) Ale ja wolę to, niż zimno. Optymizm to mi się przyda, bo muszę magisterkę pisać a mi się nie chce. Ale optymistycznie patrzę w przyszłość i wierzę, że uda się mi to zrobić w ciągu niecałych 2 miesięcy;) Pozdrawiam, trzymajcie się 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-->trzymam kciuki...musi się udać...2 miesiące to kupa czasu...a wiadomo ze w kupie raźniej:P bo kupy nikt nie ruszy:)....hehehe... ale mam humorek...to jeszcze po imprezie z okazji połowinek...super zabawa była..opowiem przy najblizszym wpisie bo nie mam czasu teraz...dobrej nocy..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # # # # # # # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ # # # # # # # # # # # # # # # ^ ^ ^ ^ # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # # # # # # # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ # # # # # # # # # ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ ^ optymizm górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi--> śliczna mordka Ci wyszła:) A u mnie spokój i cisza, słoneczko dziś nareszcie zaświeciło i można na spacerek uderzyć.... pozdrawiam i dajcie znac co u Was..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiac z daleki kraj i czekać na Wasz wpis :D Dziękować za wszystko, tj. Wasa miła słowo, usmiech, za Was i całować nas w Wasza ręka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jestem w trakcie pisania pracy i zbytnio nie udzielam się na forum, ale widzę, że optymiści też tak troszkę jakby wymarli ;) Obronę pracy mam mieć 18 czerwca już no i terminy zaczęły mnie gonic co nie co :) Pozdrawiam Was ciepło i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
Jaaaaaaa teeeeeeeż jestem optymistką. Nie zawsze jest o.k. ale nie ma takiego złego, żeby nie mogło być jeszcze gorszego. Pozdrawiam wszystkich dobrze myślących. Jest zimno ( -5st.) Białystok zawsze byl miastem mrozów ale przynajmniej świeci slońce, za chwilę idę do skarbowki, muszę odnieść rozliczenie - myślałam, że dostanę zwrot a tu się okazalo, że muszę dopłacić - wiwat! Dobrze, że tylko 500 zl a nie np. 5000. Jest świetnie, bolą mi korzonki, nie dam rady się schylić, ale lepsze to niż np. biegunka, no nie? Będę zaglądała do was częściej, bo podoba mi się temat i wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taja ja...jak ja bym chciala w białymstoku mieszkac :) heh.....;))))))))) ojj chcialabym;) pozdrowionka dla wszystkich...mimo, ze jak widze mluteńko Was tutaj sie udziela;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm chyba znam przyczynę słabszego rozpisywania się na topiku :) nazywa się lenistwo :) No cóż i mi się udzieliło jak widać po godzinie wpisu jestem na wypoczynku :D Ponieważ zaczynm pisać głupoty, więc kończę ;) PS. Na zakończenie 🌼 dla każdego, a i żeby każdy pamiętał dla siebie tej roślinki nie zostawiamy :) przekazujemy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Jaszczurku-->a czemuś to chciałabyś mieszkać akurat tam?:> Nie podoba sie tu gdzie mieszkasz:P? Fredi--> to nie lenistwo, u mnie to raczej spadek optymizmu i zniechecenie, zaczynam miec dołka, ale się z niego wyciągam:) A jak się nie wyciagne i wpadnę to się z niego wykopie:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no co jest optymizm zaginął cy wszyscy są na pochodzie? ;) Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi--> mój optymizm jak już kiedyś pisałam jest nie do zabicia:P W tej chwili szczęśliwsza odrobinę przez pewnego pana, ale nadal Singiel:) Pieski chowają się swietnie (nie licząc małego problemu z biegunką) i ogólnie są świetne:) Ostatnio byłam na mojej własnej imprezie urodzinowej:) i było suuuper:) Pozdrawiam i nadal sledze topik ale do siebie samej nie będę pisała więc czekam na wpisy Twoje i Chińczyka oraz pozostałych optymistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Królica stooo lat:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wyszukałam ten topik i postanowiłam dołaczyć do tego zaszczytnego grona optymistów :D Tylko optymistyczne nastawienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wygląda na to, że śladem Bababsztylka dziś podąrzam.:P Optymizm górą!! Królica, samych szczęśliwych dni i...równie radosnych nocy.🌻 A wszystkim najpiękniejszej wiosny Życia i oby trwała bez końca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bababsztylek, Malinowy--> dzieki wielkie...:) Wiosna? A w sumie to nawet siępojawiła, dawno jużtakiej nie widzialam :) Ciepluchno sięzrobiło a wczoraj mimo ze padało to i tak na spacerek poszłam:) Zarąbiście A dodatkowo dałam sie wreszcie namówić na basen i teraz zamierzam uczęszczać tam częściej...tak słodkiego bulu mięśni to dawno nie miałam...Pływać kobity..poprawia humor i figurę:0...no Fredi i Chińczyk też , bo tak jakoś apel tylko do kobiet mi wyszedl:) Buziaków 100 ..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co z Wami? Dawno mnie nie tu było, chcę na topik zajrzec, a on trudny do odnalezienia, bo długo nikt na niego nie zaglądał. Melduję, że zyję, poczytam sobie wasze wypowiedzi pozniej, bo teraz idę spać. He, he dzisiaj mam jeszcze egzamin, wlasnie skonczylam sie uczyc. Wiosna idzie, u nas już dawno bociany sa. i skowronki. I jaskólki. A jak pieknie drzewa owocowe kwitna... Pa, buziaki dla wszystkich. Nie dajcie skonac temu topikowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoplawgórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem :) Królico ---> spóźnione życzenia urodzinowe: radości, miłości, sukcesów naukowych i w wychowywaniu piesków :) I dla Ciebie: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pisze pracę, a termin obrony coraz bliżej, no więc musze przyspieszać :0 Tak w ogóle to maj i czerwiec są dość zakręconymi miesiącami w moim zawodzie, bo po pierwsze wycieczki, potem wystawianie ocen, rady, swiadectwa i cały ten biurokratyczny bałagan, po którego opanowaniu mogę zacząć wakacje :P A w tym roku kończę studia, no to dodatkowe atrakcje;) sie szykują :D:D:D:D Łączę sie z wszystkimi zdającymi egzaminy, piszącymi prace, kolokwia, matury. Do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-->dziekuje bardzo:) I trzymam kciuki żeby wszystkie egzaminy poszły tak jak trzeba:) Chciałam się tylko pozegnać z wami na kilka dni ..jade w góry i wracam po 21 maja...do zobaczenia...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Królica gdzie chodzisz na ten basen?.Może tam gdzie ja;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababsztylek--> na Chełm na pływalnie:) wieczorkiem w niedziele...a teraz znikam w góry..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimba
potrzebuję trochę Waszego optymizmu chciałabym do Was dołączyć, ale chyba rzadko tu zaglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Witam mimbę! Co ty wygadujesz, że my rzadko tu zaglądamy? Akurat teraz jakiś taki zapracowany czas nadszedł, że może troche rzadziej, ale naprawdę u nas jest wesoło i często tu bywamy. A zreszta możesz nam te częstość poprawić ;) Zapraszamy serdecznie! A u mnie wreszcie \"normalna\" niedziela, taka bez studiów i żadnych imprez rodzinnych ani wyjazdów. Dawno takiej ne miałam i bardzo się cieszę, że wreszcie taka jest... Ludzie, czy Wy wiecie, że niedługo wakacje? Jeszcze praktycznie tylko 5 tygodni... Jakie u Was plany na ten świetny okres? Bo mnie się marzą wczasy nad Adriatykiem, Italia konkretnie. Ale najpierw trzeba dziecku paszport wyrobic, z czym będzie sporo problemów. Bo to najpierw zdjęcie - spróbujcie utrzymać nieruchomo malucha 2,5-letniego, z odsłoniętym lewym uchem:) Kolejny problem to biuro paszportowe (15 km od domu), w którym musimy sie stawic OBOJE z mężem i złożyć podpisy w obecnosci urzędnika... Wesoło będzie w najbliższe dni. No, dośc zanudzania. Cieszcie się koncowką niedzieli. I wpisujcie się, bo widzicie, że ludzie narzekaja, ze optymistów mało i na nas topik rzadko MY SAMI zaglądamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królico ---> pewnie już pojechałas w góry, telepatycznie zyczę Ci miłego pobytu :) Mimba ---> zaglądamy tu i na pewno jak się będziesz wpisywać, to ktoś z nas Ci odpisze :) Ziuna ---> a ja jeszcze 2 - słownie dwa zjazdy i obrona, jak pracę zdążę napisac i studia z głowy ..... Mam nadzieję,że załatwisz sobie wszystkie formalności i wyjedziesz nad Twój wyśniony Adriatyk. Byłam we Włoszech parę lat temu, u nas zimne deszczowe lato, a tam ..... rewelacja, cieplutko, słonecznie, palmy. I co dziwne, po powrocie trudno mi było się spowrotem w Polsce zaaklimatyzować :D:D:D:D Pozdrawiam wszystkich, życzę również miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wytrzymam! Co jest? Co się stało z Wami, optymiści?! Udało mi się sfotografować dziecko (a raczej za ten wyczyn pochwały się należą pani fotograf - miś wyjęty z kąta naprawdę unieruchamia dziecko na jakieś 3-4 sekundy ;) ). Na dworze nareszcie ciepło, to chyba naprawdę wiosna. Wiem, że wiosna rozleniwia, ale nie przesadzajcie- wpisywać się tu!!! (kurcze tak długo sama się nie odzywałam, a teraz Was tu poganiam :), ale w ten sposób nadrabiam zaległości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuna, chyba zostałyśmy same - jak narazie :) Gratulacje - to pierwszy krok zrobiłas, by urzeczywistnić swoje marzenia :) Ja się nie odzywałam wczoraj, bo byłam na wycieczce z dziećmi w Warszawie. No terminu sobie lepszego nie mogłam wybrać :0 ale skąd mogłam o tym wiedziec te ponad 2 miesiące temu, kiedy planowałam to wszystko? Nie śledzę na bieżąco planów Rady Europy, a moze powinnam się zainteresować ?? ;) Ale najważniejszy punkt programu został zrealizowany, czyli wejście do Sejmu i zwiedzanie go wypaliło. Reszta niezbyt - mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×