Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Gość Witajaca
Witam,was cieplutko---kobitki i mezszczyzni!!! jak tam optymizm u was dopisuje w niedzielne popoludnie? Hmmm chyba o mnie nie zapomnieliscie---co!!! dlugo mnie tu nie bylo,no to daje o sobie znac i sie wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Witam,was cieplutko---kobitki i mezszczyzni!!! jak tam optymizm u was dopisuje w niedzielne popoludnie? Hmmm chyba o mnie nie zapomnieliscie---co!!! dlugo mnie tu nie bylo,no to daje o sobie znac i sie wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Witam,was cieplutko---kobitki i mezszczyzni!!! jak tam optymizm u was dopisuje w niedzielne popoludnie? Hmmm chyba o mnie nie zapomnieliscie---co!!! dlugo mnie tu nie bylo,no to daje o sobie znac i sie wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Witam,was cieplutko---kobitki i mezszczyzni!!! jak tam optymizm u was dopisuje w niedzielne popoludnie? Hmmm chyba o mnie nie zapomnieliscie---co!!! dlugo mnie tu nie bylo,no to daje o sobie znac i sie wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Witam,was cieplutko---kobitki i mezszczyzni!!! jak tam optymizm u was dopisuje w niedzielne popoludnie? Hmmm chyba o mnie nie zapomnieliscie---co!!! dlugo mnie tu nie bylo,no to daje o sobie znac i sie wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajaca--> no jasne że nie zapomnieliśmy...jak tam u was??? wszystko ok? Słuchajcie , właśnie przeczytałam mój poprzedni post....zapomniałam w nim o spacji i tyle literówek..przepraszam, ale jak pisze to pieska obserwuje co robi mała bestia...nawet jak śpi to ja na \"czuju\" jestem. Mam nadzieje ze mi wybaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie Zakręcona
---Witajaca🖐️ >>>Ziuna masz racje nie kazdy ma tyle szczęscia co ja :D no ale ja tez to przezywalam do niedawan wiec wiem jak to jest siedziec na wykładach w week!! Krolica a jak sie wabi twoj psiaczek??;) ja mam suczke o imieniu tinka:D Qrcze ten week wyjatkowo spedziłam w domu rozłozylo mnie totalnie na dodatek znowu w zyciu mi nie wyszlo... juz koncze smucic przeciez to topik dla optymistow:D Jutro bedzie lepszy dzien czego sobie i Wam z calego serducha żytcze!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witająca ---> witaj :D No i jak? Tylko się wpisałaś i nic się nie chwalisz?? Mam nadzieję,że z Tobą i dzidzią wszystko w porządku:) Faktycznie urodziłaś w walentynki,czy wcześniej? Pochwal się .... Królico ---> małe dzieci są fajne i szybko rosną. Najlepiej, jak się ma np. na wideo zarejestrowane jakieś filmiki z dzieckiem. A po paru latach słodko;) się ogląda :) Podobnie, podejrzewam jest z pieskami, czy innymi domowymi stworami. Ziuna ---> faktycznie to barbarzyństwo wstawać o tej porze, ale mnie za tydzień czeka to samo:0 Tyle,że ja jeżdżę autobusem, samochodem się mi nie opłaca. Zakręcona ---> no i tak trzymaj, pozytywnie :) Miłych snów i jeszcze milszego poniedziałku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
:) fajne sa te wszystkie stworki-potworki jak sa malutkie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcona--> piesio ma na imię Ares bo to imię będzie pasowało do niego jak będzie starszy...na razie to jest Aresik:P Kigana--> nie mam cyfrówki a nastrzelałabym mu fotek..musze pożyczyć aparat..a fakt..rośnie jak na drożdżach..przez te 2 tygodie u mnie już przytył troszkę i na łapkach podrósł..super...jakbym miała małe dziecko w domku:) Bababsztylek--> fajne, fajne, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę jakie beda jak podrosną..a potem wyrzuca sie psy na ulice a to już takie fajne nie jest:( Ale jestem ciekawa co u Witającej...mogłaby sienam pochwalić :)NIE? Buziaki...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim optymista hihihi!!! >>babsztylek zgadzam sie wszystkie zwierzaczki są słodkie nawet mi przez mysl nie chce przejsc jak mozna je nie kochac i krzywdzic!! >>Krolica - wracając do psiaka hihi Aresik jakiej jest rasy?? jestem ciekawa co z niego wyrosnie:D >>Ziuna jak tam po wykladach? Tak wogole dziewczynki Kinga, Ziuna co studiujecie jesli wolno spytac?:) Ja skonczyłam socjologie ale niestety nie pracuje w zawodzie takie czasy, no ale coż trzeba sie cieszyc z tego co sie ma :D Przesyłam promienny usmiech zycząc milutkiego wieczoru🌼 ...w życiu piekne są tylko chwile, ale każda chwila może trwać wiecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcona-->śliczny czarny nick:) Piesio to Amstaff więc spore zwierzątko z niego wyrośnie..dziś spotkał mamusię a mimo wszystko nie miał oporów żeby wracać ze mną do domu:) Chyba myśli ze ja jestem ważniejsza niz ona:) Ale jestem z niego dumna:) bababsztylek--> a jak sie kicia nazywa? ja bardzo lubie koty ale zdecydowanie bardziej wolę psy..zawsze chciałam dużego i jakw idać czasami marzenia się spełniają...nawet dorosłym babom:) takim jak ja:) a mówią że Mikołaja nie ma:P Fredi-->gdzieżeś Ty? pozdrowionka dla reszty optymistów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcona-->śliczny czarny nick:) Piesio to Amstaff więc spore zwierzątko z niego wyrośnie..dziś spotkał mamusię a mimo wszystko nie miał oporów żeby wracać ze mną do domu:) Chyba myśli ze ja jestem ważniejsza niz ona:) Ale jestem z niego dumna:) bababsztylek--> a jak sie kicia nazywa? ja bardzo lubie koty ale zdecydowanie bardziej wolę psy..zawsze chciałam dużego i jakw idać czasami marzenia się spełniają...nawet dorosłym babom:) takim jak ja:) a mówią że Mikołaja nie ma:P Fredi-->gdzieżeś Ty? pozdrowionka dla reszty optymistów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Witam was w ten wieczorek. Dzieki wam za pamiec,bo juz myslalam ze mnie zapomnieliscie,a tu mile mnie zaskoczyliscie-hmm ja tez was zaskocze, a moze predzej siebie cholera!!!!--- nie urodzilam ani za wczwsnie,ani 14.02,no i do tej pory jestem z moim brzusiem,a tu nic sie niezapowiada,no ale mam druga date na 24.02 tz na wywolanie,teraz sie pocieszam ze moze sam maluszek wyjdze do 24 ups,oby. Hmmm jeszcze troche i optymizm gdzies zgubie,no ale trzymam sie dla maluszka------>fajnie ze pamietacie o mnie to mi troche weselej sie robi. Pozdrawiam was--sorry za rozpisowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Korzystając z okazji, że topic w otchłani tego bałaganu wypatrzyłam szybciutko się wpisuję. W sumie to ciekawe czy moderatorzy wogóle przejmują się tym co tu się wyprawia. Witająca, ja też mialam wywoływany poród i chcę Ci powiedzieć że nie ma się czego bać. Trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo.:) Heh, miałam się nie chwalić ale jednak nie byłabym sobą.:P Dziś mam z moim mężulkiem rocznicę ślubu. Wszelakie świętowanie przełożone na sobotę bo zapalenie krtani wciąż aktywne. Hehe, Fredi pewnie w tango z Chinczykiem poszedł. Co za niewierne topicowe Tomasze.:P Pozdrowionka for all.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowy-->gratulacje:) dla Ciebie i męza:) jak długo? znaczy Która rocznica? Witająca--> nie martw się, mój brat urodził sie3 tygodnie po terminie i jest zdrowy , cały i większy ode mnie o głowę (a do malutkich nie należe-170cm). A więc uszy do góry i nadal czekamy na małego:) Wszyscy:) Dobrej nocy..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Malinowy Twist -kuruj się ,a potem baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Witająca ---> trzymam kciuki,by wszystko dobrze poszło. Ale zaskoczyłaś nas, nie ma co. Myslałam,że juz dzidzia jest na świecie, a tu stworowi;) się nie spieszy. I rozpisuj się, dlaczego nie? :) Zakręcona ---> studiuję germanistykę, ostatni rok, mam nadzieję w czerwcu lub na początku lipca skończyć studiowanie.Wystarczy tego dobrego;) Malinowy ---> gratulacje dla Ciebie i męża:) Trzymajcie się, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D:D pogodne duszyczki;) Dzis maiłam cięzki dzien na dodatek trzyma mnie jeszcze grypa wiec zmykam do łóżeczka chcialam wam zyczyc pieknych kolorowych snów😴 no i pozytywnie zakeconej srody!!! 👄 :D.Myśl. Wierz. Marz. Miej Odwage!...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Krolica moja kcia to poprostu Kicia;)) i jest bardzo biedna bo wczoraj miala operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cały czas. spokojnie. tylko, że jakoś tych dłuższych wpisów mi nie przyjmuje, bo pierdoła jestem: najpierw wpisuję tekst, a potem nicka... :/ buziak. b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą ( raczej nocną już chyba:P) Królica, Bababsztylek, Kigana, dzięki za życzenia. To już siedem lat mój biedny mąż sięze mną męczy. Mamy tylko nadzieje, że te przysłowiowe chyde lata mamy już za sobą i teraz to już będzie tylko lepiej.:o Zakręcona, zdrówka życzę, jako i sobie bo choróbsko mnie nadal nie opuszcza.:( Bababsztylek, jak kotka? Wraca już do zdrowia? Bibi, nawet w odwrotnej kolejności coś się pojawić powinno. Ale na wszelki wypadek kopiuj treść przed wysłaniem posta i będzie dobrze.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Malinowy Twist -jest biedna,ledwo chodzi,ale do miski daje radę dojśc;) Pozdrawiam i życze wszystkim miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowy-->lata chude za wami to teraz czas na grube:) Czyli szykuj sięna dobrobyt:P Bababsztylek--> pozdrów kicie...jak da rade dojść do miski to już postęp:)...grunt ze jużteraz będzie dochodzic do siebie. Mój piesio dziś nauczył sieze schodów schodzić:) Ale nadal boi sie samochodów;D Pozdrowionka...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D no nareszcie doczekałysmy sie jeszcze tylko jutro i kolejny week!!!! Malinowy Twist bardzo dziekuje chyba twoje życzenia pomogły czuje sie znacznie lepiej hihih;) babsztylek kicia napewno wkrótce wroci do zdrowia 3 mam kciuki!:D Królica a ile twoj psiaczek ma miesiecy hmm?? mam dla was opowiadanko na dobranoc albo na dzien dobry:D -Słodycz Pewnego razu córka zapytała matkę: - Czy ja już zawsze będę taka zgorzkniała jak dotychczas? Matka odpowiedziała jej na to: - Zima kończy się wraz z nastaniem pierwszego dnia wiosny. Noc kończy się brzaskiem. Podróż przybyciem do celu. Ogień spaleniem się opału. Samotność kończy się wraz z dotykiem miłości. Smutek wraz z pojawieniem się uśmiechu a gorycz wraz z zasmakowaniem słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witać Was po moja długa nieobecność. Nikt mnie nie zapominać w forum z czego się smucić :( Ja być nad morze i patrzeć, że to Wasze to być strasznie mały. Nasze Żólty Morze być wielkie wielkie duży. Teraz wy wiedzieć czemu, my taki żółty człowiek ;). Fredi mi wyjaśnić co być żóltek, teraz ja rozumieć, to być smutny :(. Moja rower jeszcze cały ale coś w nim skrzypić. Jak dojechać do Fredi to dolać olej to nie skrzypić. Ja już przerobić go w gaz u Was tańszy niż w nas. Ja kończyć, powoli i na zdrowie Was wszystkie i te małe pies też. Ja zapomnieć, ja przejść na zielone żarcie, mięso nie dobry, co by nie porazić Królica i inny. Kochać Was i całowaś Nas w ręka 🌼 do słyszeć Was nie długo czas. PS. Fredi Nas też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcona-->piesek ma 3 miesiące i jest śliczny:) (mam hopla na jego punkcie) . Zabrałam sięza tresuręi albo mój pies jest wybitnie mądry albo ma genialną treserkę czyli mnie (osobiście odpowiadają mi obie opcje:P ) . Nauczyłam go już dawać głos na komendę i aportować patyki (a to jest szczególnie wazne w przyszłości jak będę pracowała nad jego sylwetką). Niestety pojawił się znowu kolejny problem. Piesek teraz ze złości ze nie może sikać w domu sika na klatce schodowej i muszę mu wytłumaczyć ze tak nie wolno (a to cholernie uparte psy-czyli kolejny tydzień walk) Wczoraj dotarłam do Kwadratu(klubik w 3city) i powiem wam ze nie wiem jak można tak strasznie skopać klub. A był taki fajny przed remontem. Teraz to tragedia...a DJ .. szkoda słów, zmiana muzyki co kazde 30 sekund...wrr... Chińczyk-->zieleninka być zdrowa:) Nie martw się Fredim (znaczy tym ze nazywa Cię żółtek)...zobacz...małe kurczaczki też są żółte i wszyscy je kochają:P mój piesek Cię pozdrawia..fajnie ze już go nie masz zamiaru zjeść:) Przesyłam pozdrowionka...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D No i kolejny week za nami mam nadzieje ze spedziliscie go równie milo jak ja;) >>Krolica napewno sobie poradzisz tylko musisz byc cierpliwa bo w koncu to jeszcze szczeniaczek:) z czasem bedzie coraz mądrzejszy i kto wie moze przewyższy intelektem nie jednego człeka hihi:D >>Chynczyk żółty to przeciez piekny kolor - mnie kojarzy sie on z ciepłym słoncem hihi zieleninke sama wcinam codziennie bo ma sporo witamin:D Pozdrawiam cieplutko zycze przyjemnego poniedzialku:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest kobity i męzczyźni? Jak tam zima? Komputerki zasypało?:P Bababsztylek-->mam nadzieje ze kotek zadowolony ze sniegu:) Zakręcona--> dam sobie rade..nie pierwszy pies w domu:D Ale uparty jak Ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No chyba zasypało co nie co:) Dzieci mają rekolekcje, a ja dziś jechałam do kościoła w celu dopilnowania zgrai;) No i myslałam,że mogę mieć problemy w dotarciu na wieś, bo drogi zasypane, nawiewa z pól, a oczywiście żaden pług tam nie jeździ, bo po co:0 przecież niedługo śnieg sam się roztopi, a droga jest tak mało uczęszczana, że doprawdy szkoda paliwa i czasu pracy pługa i piaskarki :P Ale przedarłam się jakoś przez te bezdroża, chwilami nawet asfalt było widać i dojechałam na miejsce. A w kosciele zimno jak nie wiem co, bo tam nie ma takiego prawdziwego ogrzewania, tylko z tyłu stoi sobie taki mały piecyk elektryczny, który niewiele ciepła daje. No cóż, w koncu jest post i może to tak w ramach umartwiania się ? ;) To narazie tyle, miłego popołudnia, odezwę sie wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×