Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Hejka :D:D Qrcze rzeczywiscie zima chociaz jest piękna to mogła by sobie w koncu pójsc gdzie indziej!!! Ja każdego dnia z utęsknieniem wypatruje gorących promyczków slonca o tej porze roku bardzo lubie tulipany:D sa takie delikatne i wogóle hihi ale sie rozmarzylam;) 3majcie sie ciepło!!! nie dajmy sie zamrozic hihiihi 👄 Pozdrawiami sciskam wesolo byście sie kręcili wkoło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Krolica;)) Kicia wychodzi na spacer tylko na balkon:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Zakręcona ---> a u mnie znowu pada śnieg :( więc mała szansa,że ta zima się niedługo skończy .... :P Królico ---> wczoraj na czacie spotkałam pewnego Nietoperza :D Bardzo miło się nam rozmawiało :D A królice mojego bratanka miały przez jakieś 3 dni towarzysza z sąsiedztwa, ciekawe, czy coś z tego towarzystwa wyniknie za jakiś miesiąc;) Życzę Wam miłego dnia, do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przybieglam z innego topiku i pozdrawiam wszystkich! Optymizm to fundament naszego istnienia w tej tak czesto szarej rzeczywistosci! trzymam wiec kciuki aby taki topik jak ten nie ulecial w przestworza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-->:) wiem, Nietoperz mi się pochwalił:) Cieszę się że dobrze się wam rozmawiało:) Zakręcona--> ja też chce lato..ciepło, fajnie, miło:) Bababsztylek-->zazdroszcze, ale ja mojego psa na balkon nie wystawie, bo musi sienauczyć sikać na dworzu...ale uparty jest jak cholercia:) Ophra--> a z jakiego topiku nas nawiedziłaś:)??Optymizm górą:) Zaczynam chorować..jakieś grypsko mnie dopada chyba:)Wszystko przez tę zimę:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo to chyba cała Polska zachoruje :( W miejscowosci niedaleko mojego miasta zamknięto szkołę, bo na ok. 500 dzieci, zdrowych jest 80 !! Nieźle, co ?? Ja mam nadzieję nie chorować, mimo że przemarzłam w ostatnie dni - zobaczymy. Już faktycznie mogłaby wiosna przyjść, również czekam z utęsknieniem.Co prawda takie ośniezone pola ładnie wyglądają, jak się np. pociągiem jedzie, do tego zachodzące słońce, drzewa na białym tle....ale dosyć;) Zauważyłam u siebie objawy chyba takiego przedwiosennego zmeczenia,bo nic mi się nie chce, spać tylko, jeść:P Mam tylko nadzieję,że to minie wkrótce. No to miłych snów, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Dziewczyny nie chorujcie, nie daj cie sie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Dziewczyny nie chorujcie, nie daj cie sie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bababsztylek-->spoko damy rade:) Jestem chora faktycznie i jakoś nie do życia chwilowo, ale dam rade jak pisałam wyżej:) Przemęczenie to jest to:) pozdrowionka..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Hejka!! >>Królica zycze szybkiego powrotu do zdrowia!! Polecam herbatke z soczkiem malinowym lub dużą ilością cytrynki i miodem;) >>Kinga nie jestes sama mnie tez dopadlo to dziwne uczucie zmeczenia żeby nie napisac lenistwa totalnie nic mi sie nie chce no moze prawie nic hihi bo mam wielkie chetki na słodycze!!;) >>babsztylek:D ano nie dajemy sie ale choroba sama jakos pcha sie do nas.... Jutro juz piateczek ależ te dni szybko płyną za trzy tyg święta mam cicha nadzieje ze bedą słoneczne ciepłe i bardzo radosne:D Pozdrawiam cieplutko 👄 🌼....byle do wiosny!!!!!!!!!!...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Królico ---> zdrowiej szybciutko :) Zakręcona ---> o tak, słodycze w każdej chwili i w każdej postaci przyjmę, no może w prawie każdej :) Bababsztylku ---> spróbujemy nie dać się grypsku:P Pozdrawiam i zdrówka życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana,Zakręcona-->dzieki, jeszcze zyje i walcze:) A słodycze to tez uwielbiam, ostatnio mam film na czekolade gorzką z nadzieniem miętowym...mniami..przypomina mi sięFrancja jak ją wcinam:) A poza tym to lubie jeszcze słone paskudnie tuczące rzeczy takie jak chipsy, orzeszki solone itp....dobrze ze nie muszę liczyć kalorii:P Dobrej nocy i śnijmy o wiosnie to może szybko przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Chciałam cos napisać i zapomniałam co;))Macie jakies lekarstwo na skleroze?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w szkole coraz więcej dzieci chorych, ale ja mam zamiar się trzymać. Pamietam,że jakieś 10 lat temu też taka straszna grypa szalała, bo u mnie w domu wszyscy się pochorowali, oprócz mojego brata. Potem jeszcze dość długo dochodziłam do siebie ... Ale to był bardzo nieciekawy okres w moim zyciu, więc chorowały mysli, a za nimi ciało.... obecnie jestem zdrowa i tak ma pozostać. Bababsztylku ---> niestety nie znam lekarstwa na sklerozę;) może zacznij pić lecytynę? :) A ja jutro na imprezkę się wybieram, która to ma być dla pań. 130 kobiet w jednej knajpie - wyobrażacie to sobie?? Jeszcze nigdy nie byłam na tego typu imprezie, zobaczymy jak będzie :) Miłych snów i do zobaczenia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Kigana-opowiedz potem jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:DHejka Kinga życze odlotowej imprezki pamietaj raz sie zyje wiec tancuj podrywaj i..... hihi;) Babsztylek nie wierze ze masz skleroze hihih :) Krolica zazdroszcze ja niestety musze liczyc kcal wiecznie jestem na diecie hihi taki chyba moj los!! ale ze słodyczy nie zrezygnuje dzis na osłlode zjadlam pól bombonierki malagi pychota!!:D 3majcie sie wesoło i kolorowo👄 ...w życiu piekne są tylko chwile, ale każda chwila może trwać wiecznie!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anke f.
nareszcie cos dla mnie.....jestem OPTYMISTKA i bardzo sie ciesz ze powtal taki topic....czasem lape jakiegos defa...ale nie ma minuty zebym sie nie usmiechnela...wszyscu znajomi mwoia mi ze jestem taka zywa i tryskam humorem...zawsze smutasy do mnie przychodza zebym im cos powiedziala co ich rozweseli albo zebym ich na duszku podtrzymala...chcialabym napisac wszystkim zakompleksionym...smutnym..itp.ze swaiat jest piekny a bez ich smotkow bedzie jeszcze piekniejszy...jesli sami siebie zaakceptuja..dostrzega ze ich problemy sa niczym w dzisiejszym siwecie..jesli uwiezycie w siebie ze wszystkim w zyciu dacie dobie rade...bedzie lecialo powolutki i jak z gorki.....NIE BOJCIE SIE ZYCIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana--> baw siędobrze i wyszalej porządnie:) Nie ma jak \"babski party\" tylko tym razem na dużą skalę:) Ananke--> witam serdecznie...tu znajdziesz wielu wesołych ludzi z problemami:) bo każdy ma jakies a i tak na tym topiku sięuśmiechamy:D Bababsztylek-->skleroza nie boli tylko sięnachodzić trzeba:Phihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
przynajmniej bede miała kondycję;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm czy mnie ktoś jeszcze pamięta? :D A ze mna wczoraj było ninajlepiej :P bo nie wiadomo skąd złapałem wysoką gorączkę (ktoś mnie zaraził?!), ledwo na zajęciach wytrzymałem te 3 h anglika (zegarowe) :) No ale dziś juz lepiej (troszkę) ale cały jestem obolały, bababszytlkowi poleciliście lecytynę mi co? Ja skłaniałbym się do jakiegoś masażu :D czy jest jakaś zainteresowana? ;) (Uwaga! Masaż nie równa się torurom) Co więcej hmmm już po egzaminie jedynym w tej sesji i zaliczony na odwrócone krzesełko tzn. 4. No tak jak widać orzeł nie jestem (wysoko nie latam), chyba bardziej to sęp jakiś ;) Co po za tym... jeszcze jutro pomęczyć się muszę na zajęciach a potem 5 dni \'lekkiej\' pracy :P No ale potem szaleństwo do samych świat a moze i dalej :D tzn. dla nie wtajemniczonych urlopik. Ha i mam nadzieję że wreszcie skończę to swoje prawko, bo mnie juz brat wnerwia, że tam nie pojedzie albo tam nie może :P więc moze wezmę kluczyki i wyrusze w drogę sam :D (no ale to odległa przyszłość pierwszy raz będę 30.III). Co po za tym hmm - jak widać wróciłem na łono optymizmu i mam nadzieję że za goszczę tu na dłużej :) Pozdawiam nowo przybyłych (tzn. nowo przybyłe) jak widać rodzynkiem jestem na tym topicu tzn. po za Chyńczykiem, ale to już inna para kaloszy. Jak zawsze 🌼 no i od dziś jeszcze całus w rękę (mam nadzieję że bez zarazków - tzn. żeby nie było że się czegoś od Chyńczyka nie nauczyłem. Hmmm się rozpisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anake ---> witaj :) Królico ---> dzięki :) opisze po powrocie jak było, mam nadzieję,że będzie fajnie. Fredi ---> jak miło Cię ponownie widzieć:) Do Lublina mam za daleko, by przyjechać w celu wykonania masażu na Twoim udręczonym ciele, a poza tym podejrzewam,że mój chłop;) nie byłby zadowolony z takiej mojej misji dobroczynnej:P Gratulacje zdanych egzaminów, przecież 4 to bardzo dobra ocena:) A co na gorączkę? Łóżeczko, napar z lipy, obok mnóstwo świeżych koszulek i dużo wiary,że pomoże:) Zdrówka wszystkim życzę i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Fredi_Lublin -ale z ciebie kujon:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Coś mi tu na tym topiku zmęczeniem powiało. Hej, młodzieży! Co z Wami? Zima piękna za oknem, wiosna niedługo przyjdzie, a za 3,5 miesiąca - WAKACJE!! Bierzcie przykład ze starszej koleżanki-tak zapracowana, że nie ma czasu na smutki, a nawet grypa nie może jej dogonić (a uczniowie pytają z taką nadzieją w głosie \"a Panią tak nic ta grypa nie bierze?..\") Ciekawe co u Witającej? Ona chyba też teraz jest bardzo zapracowana. Zakręcona--->gratuluję czarnego nicka. A obecnie studiuję takie coś jak informatykę. To moje kolejne studia, bo pierwsze nazywały się matematyka i były już baaardzo dawno temu (jakbys nie wiedziała, to jestem nestorem tego topicu:)). No, miłej niedzieli życzę, uciekam spać, bo jutro (o kurcze-dzisiaj) znowu pobudka o 5.30. i na uczelnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuna--> no młodzież żyje tylko lekko się pochorowała:) Nie jest jednak z nami tak źle...trochę słońca i nam przejdzie:) A własnie znacie jakieś zaklęcia na przywołanie wiosny a najlepiej lata:) Bo ja jestem chętna do odprawiania czarów byle już było ciepło:P hihihi Za plecami Makłowicz mi opowiada o jakiś winach e special:) i aż ślinka cieknie jak on opowiada...szkoda że już ma zone;) bo bym go poszukiwała:) Pozdrowionka:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D🖐️ Ziunia no to teraz juz wiem hihi :D Ojj mamtemetyke lubiłam troszeczke hihi informatyke troszkewiecej ale zdecydowanie jestem humanistką;) Nio i mamy niedziele nie wiem jak u was ale u nie pada pada i konca nie wiedac gdziez ta wiosna !! Na szczęscie wróciły mi sily witalne i nie przeraza mnie zimno zaraz zrobie sie na bustwo i wyruszam na łowy hihi :D Życze superowego dnia!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namaszczony
Małysz walczy dziś o 2 miejsce w konkursie Hautameki ma zbyt dużą przewagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyńchyk
Witać Was optymistyczna słowo, ktoś mnie nie bardzo lubić ale coż tak być i nic nie zmienić. Ja mieć za dużo śnieg pod noga :P ile to może jeszcze być? Chyba jak tak byc dalej to ja pojechac do mój kraj tam przynajmniej ciepły, a wrócić jak tu być cieły. Serdecznie dziękować za słowo miłe i jak zawsze nas całowąc w Wasze ręka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×