Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Sparkle,ssssssssssssstrasznie się cieszę:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Hej Ksandi;)))))))Dziekuje za pzywitanie się ze mną:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparkle,ssssssssssssstrasznie się cieszę:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Hej Ksandi;)))))))Dziekuje za pzywitanie się ze mną:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparkle,ssssssssssssstrasznie się cieszę:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Hej Ksandi;)))))))Dziekuje za pzywitanie się ze mną:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparkle BARDZO BARDZO SIĘ CIESZĘ I GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ nasz wspólne modły ;) pomogły ;) ale przede wszystkim Ty dałaś radę. Jeszcze raz gratuluję i przy najbliższej okazji wypiję za Twój sukces :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPARKLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super,strasznie sie cieszę że ci sie udało....czyli teraz urlop???Gdybym była na twoim miejscu to właśnie opijałabym sukces:) Jaszczurku-co jest z twoim kompem??Bo jakoś dużo cię tutaj...tylko że z tą sama treścią...musisz wpaść do mnie to ci pokaże jak to robić poprawnie...do zobaczyska na kolejnym filmie:) Ksandi-jejku...zazdroszczę weekendu;)❤️ A dokąd wyjeżdżają rodzice...może moich wyślę i bedę miała chwilę spokoju:D jak przyjedzie mój ... hmm...\"kumpel\";) Omnibusku-dzisiaj ciebie jakoś mało...tęsknimy za twoim optymizmem:) Jeszcze raz gratuluję i spadam do wanny...dzisiaj ja robię sobie dobrze:) A jutro kilka godzin biegania z uśmiechem na twarzy-kelnerka... Papa i do zobaczyska:) ps.kurcze...przywiązałam się już do tego miejsca i jak raz dziennie nie sprawdzę co tam u Was słychać to jakoś mnie tak ciągnie na kafeterię:) Buziaczki!!!! Sparkle-jeszcze raz BRAWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdany exam będę oblewała jutro :D Królico ==. \"kumpel\" hmmm brzmi tajemniczo :)....ale nie będę z Ciebie niczego wyciągać..... pozdrowienia dla wszystkich i jeszcze raz buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krolik:))To nie moje błedy taktyczne, a problemy kompa:( No ale cóż w koncu sie przełamie i zacznie ze man wspolpracowac:))))))))))buziaki Przynajmniej temat jakby podtrzymuje:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jaszczurek mój komp też się dziś zbuntował i o dziwo sam się wyłączył i nie chciał się włączyć....ale tak długo męczyłam go,że w końcu zaskoczył :) Pozdrawiam i miłgeo dzionka życzę :)......aaaa gdzie jest omnibusek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Hej Dziewuszki...mało nas się zrobiło bo mało optymistów na tym świecie....ale poczekamy zobaczymy:) Włąśnie wstałam i jak zwykle do komputerka.Rodzina się ze mnie śmieje że jakby klawiatura miała dłuższy kabel to pewnie bym z nią spała:D Omnibusek nam gdzieś zniknął wczoraj,ale ja wierzę że do nas wruci:)...zatęskni;) Zaraz zacznę się szykować do robotki a na razie czas na kafe:) MIŁEGO DNIA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie dziewuszki :) dzionek rozpoczęłam baaaaaardzo mile - byłam u przyjaciółeczki - idę za niedługo do niej na wesele :) Króliczko moi rodzice fruną - lecą samolotem do Tunezji :) zazdroszczę im tego ale cóż...ja będe sie pocić od rana do nocy nie na plaży ale na uczelni :( No właśnie jakoś Omnibuska nie ma już z nami :( ❤️ Króliczko miłego pracowani i jak największych napiwków!!!!! Dobra, spadam, ALE JA TU JESZCZE WRÓCĘ... :) Miłego dzionka, pełnego radości i uśmiechu Wam życzę, papa :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do listy optymistów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksandi wreszcie się pojawiłaś :) MJ witamy Cię serdecznie mam nadzieję,że będziesz tutaj częściej zaglądać i zarażać nas optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Oj Oj .....ale się zachmurzyło u mnie.... Ale nie popsuje mi to humoru...bo dziś jest piekny dzień i nikt nic nie jest w stanie mi go popsuc....idę się uszykować na randkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy powinnam sie tutaj wogole pojawiać bo optymizm mnie opuścił :( 😭 Oto mój dzisiejszy humor ---> http://www.relaz.pl/art-market/motylek.swf Chce mi sie płakać 😭 nic mi nie wychodzi, nic mi sie nie chce, nie mi sie nie udaje 😭 i nie moge sie nawet usmiechac i myslec pozytywnie. Teraz jetem bardzoe wkurwiona, bo wszystko diabli wzięli i musze sie uspokoić, moze jka mi przejdzie to znowu wyjrzy słońce :( Sorki za dołujący wpis, ale zaznaczam tylko swoją obecność. Może tak się wściekam, że jestem dzisiaj bez fajka, niby wczoraj rzuciłam, ale mnie nosi. nie zdążyłam przecyztac waszych wpisów, wpadłam tylko to napisać i ide na spacer. Ale jak mi przejdzie to przeczytam wszystkie posty. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Siemka..już po pracy...fajnie było...kasa większa niż się spodziewałam. Nie ma to jak znajoma jako szefowa:) Omnibusku-strasznie dzisiaj wkurzona jesteś...ale nadal jesteś potrzebna na naszym topiku...i nawet nie myśl żeby nas opuścić Mam jednak nadzieje że humorek ci się poprawi-jako rozśmieszacz polecam mecz Polska-Anglia...hihihi...zawsze można się pośmiać:) MJ-witam serdecznie...miło że wpadłąś bo ostatnio zastanawiałam się czy tak mało optumistów na tym świecie czy po prostu omijają mój topik:) Pozdrowionka dla wszystkich pozostałych optymistek,bo optymistów nadal brakuje:) ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D o b r e j n o c y ! ! ! Jutro może mnie nie być ... ale postaram się:) Dziewczyny!!!Nie zostawiajcie mnie:D:D P a p a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo dzisiaj jestem pierwsza 🌼 Mój Mężczyzna zabrał mnie wczoraj na kolację a potem podreptaliśmy do kina :) było aż 6 osób, filmik fajny :) Dzisiaj zawożę o 1 w nocy rodziców na lotnisko i..... 2 tygodnie świętego spokoju :) Witaj MJ mam nadzieję, że napiszesz coś o sobie :) Sparkle jak randka? Udana? Całuśna? ;) Omnibusku - cały czas optymistą być nie można, każdy z nas ma lepsze i gorsze dni - przecież to normalne :) Mam nadzieję, że dzisiaj już słoneczko dla Ciebie zaświeciło i już jest ok :) Z całego serca Ci tego życzę :) Miłego dnia Wam życzę :) ❤️ Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... Kurcze...znowu mnie ktoż wyprzedził..tym razem to Ty Ksandii...chyba za długo śpię:) No ale od jutra sobie nie pośpię bo będę zwiedzać,zwiedzać i jeszcze raz zwiedzać...nie,nie...nigdzie nie wyjeżdżam będę zwiedzać moje miasto wraz z tym moim kumplem:) No Sparkle-jak tam randeczka??Zrobiłaś się na bóstwo?? Omnibusku-🌼 dla ciebie na poprawę humorku,bo nie wiem czy można tu znaczkami zrobić słoneczko:) Ok dziewuszki...idę jeść śniadanie:) i dopić kawę:) papa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Królica...Ty w pelni szcześcia a ja musze Ci tu temata podtrzymywac...nie starasz sie:))))))Nieładnie;)))))))))No a więc podtrzymuje temat...hmmm jak to się tu mówi ..odnawiam..hehe...fajnie:D Buiaki dla wszystkich i miłego dzionka...:))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jaszczurku...a ja nadal w pełni szczęścia...odezwę się jak będe miała więcej czasu...czyli jak już wyjedzioe...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ;) Przyjechałam o 2 z lotniska i taka jakaś \"wczorajsza\" jestem :) Co tam u Was słychać? Króliczko, widać szczęśliwa jestes bardzo ❤️ Cieszy mnie to :) Pozdrów swojego \"Ktosia\" :) Sparkle to chyba ostro zabalowała ciekawe czy ciągle \"oblewa\" zdany egzamin ;) A Omnibusek?? Gdzie jesteś? Miłego dnia życzę, zajrzę wieczorem jak mój piękny pójdzie do pracy :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny!! Nie mogłam nic napisać, bo okazało się, ze zasilacz mi się spalił :( i dopiero dziś zawiozłam komputer do naprawy i ubyło z mojej kieszeni 90 zł :( informatyk mi powiedział,że komputer mógł mi się wyłanczać z powodu wirusów, bo ponoć takowe panują co wyłanczają komputer ...hmmm.... więc jesli długo mnie nie bedzię to zanczy,że walcze :) muszę przeskanowac cały system. Kurcze....komputer naprawdę mi cos wolno chodzi....buuu :( Pozdrawiam wszystkich serdecznie i przesyłam buziaki 👄 Omnibusku mam nadzieję,ze do nas wrócisz jak najszybciej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny!! Nie mogłam nic napisać, bo okazało się, ze zasilacz mi się spalił :( i dopiero dziś zawiozłam komputer do naprawy i ubyło z mojej kieszeni 90 zł :( informatyk mi powiedział,że komputer mógł mi się wyłanczać z powodu wirusów, bo ponoć takowe panują co wyłanczają komputer ...hmmm.... więc jesli długo mnie nie bedzię to zanczy,że walcze :) muszę przeskanowac cały system. Kurcze....komputer naprawdę mi cos wolno chodzi....buuu :( Pozdrawiam wszystkich serdecznie i przesyłam buziaki 👄 Omnibusku mam nadzieję,ze do nas wrócisz jak najszybciej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sparkle 🌻 Wiesz ja tez miałam takiego wirusa - straszne badziewie, wyłączał mi kompa co minutę. Ale jakoś go pokonałam. Jak mogę Ci coś doradzić to ściągnij sobie wszystkie uaktualnienia z Windows Update bo to na serio ważne :) Z ochrony antywirusowej mam Nortona, ad-aware i spybota. I od chyba... pół roku żadnego wirusa (odpukać :) ) Pozdrówki serdeczne dla wszystkich uśmiechniętych :) Buźka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...dzięki za podtrzymanie tematu:)...odezwę się za kilka dni i wam opowiem,ale w tej chwili jestem zajęta:)......wow....jak ja lubie być zajęta:) Pozdrawiam gorąco wszystkie Panieny:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzymamy Cię za słowo Króliczku :) .....Mam nadzieję,że opowiesz nam WSZYSTKO 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak już jest po 12:00 a tutaj nie ma ani jednego wpisu z dzisiejszą datą :( Gdzie podziały się wszystkie optymistki ?? :) Jakie macie plany na dzisiaj?? Pewnie coś optymistycznego :D Ja już mam komputerek naprawiony :D A teraz muszę zmykać sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×