Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Witanko Dziewuszki :) Miałam dzisiaj rozpoczęcie zjazdu na uczelni...mam zajęcia do 17 ale już o 11 byłam w domku :) Na mojej uczelni robiłam licencjata teraz jestem na mgr. I płacę za semestr sporo a tu przychodzi Pan Profesor i gada dokładnie to samo co na licencjacie..wszyscy mu mówią, że TO JUŻ BYŁO a on na to, że tylko ten temat miał przygotowany na dzisiaj no i cóż...odświeżymy sobie. Śmiechu warte, prawda? Już prawie 3 lata gadania o tym samym. Wrrrr zła jestem strasznie ;) I jeszcze zrobiłam suuper obiadek a mój chłopek mówi, że nie jest głodny :( Wybaczcie ale optymizmu dzisiaj mi brak :) chociaż w sumie obiadku mogę zjeść drugą porcję ;) Miłego dnia, napiszcie co dzisiaj robicie - ja mam zamiar pooglądać jakiś super film i upiekę ciacho :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksandi dobrze,że jesteś Mieszkasz razem z chłopakiem?? Ja mam zamiar dziś śpiewać.......:d hihihi tzn. zrobimy sobie ze znajomymi domowe karaoke mam nadzieję,ze będzie fajnie. jak będę w stanie to tutaj jeszcze jarzę jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Sparkle, miłego wieczoru ze znajomymi :) tylko nie fałszujcie ;) Niestety nie mieszkam z chłopakiem.. tzn teraz przez 2 tygodnie tak ;) Rodzice na wczasach :) Nic mi się dzisiaj nie chce. Idę,..gdzieś tam.. Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksandi 🌼 fajnie się masz, że przynajmniej na okres 2 tygodni możecie ze sobą zamieszkać.....ja nie mam takiej możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...Dziewczyny nie narzekajcie na to że nie mozecie sobie pomieszkać z facetem:)...mój \"powód szczęścia\" za kilka dni wraca do domu...a mieszka naprawdę daleko,bo aż w Kanadzie:( Wruci tu za rok:( Ale póki co staram się wycisnąć z tego tygodnia każdą kroplę szczęścia...i jak na razie z dobrym skutkiem:) No,jutro MAlbork:)...zamek,klimat...hmm.... W sumie to przypomniały mi się słowa piosenki(ale nie pamiętam czyjej) \"ja za tę noc chętnie oddam,5 najpiękniejszych lat\"...ja za mój tydzień nie muszę nic oddawać,ale oddałabym moje 5 lat za następny bo strasznie lubię gadać z Nim po angielsku... A wiecie że Kanadyjczycy dobrze całują:):)Potwierdzam:)...hihi Pozdrawiam Was wszystkie BARDZO b a r d z o Bardzo optymistycznie:) Jaszczurku-do zobaczenia we wtorek na kolejnej imprezce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczku masz racje :) Powinnam się cieszyć z tego, że mam go tak blisko siebie tzn. 15 min autobusem :) Cieszę się, że jesteś szczęśliwa bo to \"widać\".... Zmieniłam Swój numer GG mam nadzieję, że wpisałaś sobie nowy :) No to buziaczki dla was 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolica:) To piosenka Anny Jantar:) Witajcie optymitki. Ja dzisiaj tez mam fajny humorek, obchodze dzis urodziny i objadam sie wlasnie tortem:) na dodatek jest piekna pogoda i ide zaraz nad morze, buziaki dla wszystkich Optymistek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie optymistki :) Może do Was dołączyć, tak miło się Was czyta :D Staram się patrzeć optymistycznie na świat, bo ten głęboko zakodowany w nas pesymizm nic dobrego nie przynosi. Miłej niedzieli dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo ----> wszystkiego, co najlepsze na świecie z okazji urodzin :D i dla Ciebie: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Cię serdecznie!! Mam nadzieję,że bedziesz częściej tutaj zaglądać Alicjo i nie tylko wtedy kiedy będziesz miały dobry humorek, ale i także wtedy kiedy będzie Ci smutno. Wtedy spróbujemy Cię pocieszyć :) Ale masz się fajnie, że możesz iść nad morze....ja mam do morza bardzo daleko....widoki z okna nieciekawe...ale co tam trzeba się cieszyć z tego co mamy :) Kinga 🌼 pewnie, ze mozesz dołączyć im jest nas więcej tym lepiej, o to oznacza więcej pozytywnych wibracji. Zaglądaj tutaj jak najczęściej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Kigana Przepraszam ,że przekręciłam Twój nick ....to dlatego,że nie wypiłam jeszcze dziś kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywnego coś , pozytywnego mnie też na tym topiku nie mogło zabraknąć niech żyją optymiści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie :) Króliczko cieszy mnie to bardzo, że jesteś szczęśliwa. Taka sympatyczna, miła i ciepła osoba jak Ty w pełni na to zasługuje ❤️ Witam serdecznie Alicję, Kiganę i Enenę 🌻 Mam nadzieję, że będziecie tutaj często zaglądały, dzieliły się z nami swoim szczęściem ale i też smutkami ;) alicjo STOOO LAT STOOO LAT ❤️ wszystkiego naj..naj... Ależ Ci zazdroszczę tego morza..ja jakbym się chciała wybrać na plażę..hmm jakieś 600 km :) Sparkle co tam u Ciebie? Od jutra będe tu rzadziej bo już nie mogę sobie tak \"bimbać\" na uczelni, czas rzucić się w wir nauki.... buahahahahahahaha :) Miłego dzionka, uślmiechu dookoła głowy, trzymajta się ciepło ;) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Jest super...ja nad morze mam blisko:) i byłam,ale nie dzisiaj:) W Malborku było cudownie...zresztą jak zawsze z Nim...po prostu cudowny czas..może ostatnio zrobiłam coś dobrego i oto moja nagroda...tydzień z bajki:)... Alicjo-sto lat dla ciebie i 🌼 też!! Witam nowe osóbki...u nas fajnie na topiku więc zostańcie z nami!!! Dziękuję za dobre słowa...strasznie miłe jesteście:) Do zobaczenia dziewczyny:) ❤️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziwczyny :) Wczoraj spędziłam dzień na klachach z przyjaciółką a dzis ?? hmmm Na dzisiejszy dzień nie mam pomysłu.... Króliczku chyba jesteś tak szczęśliwa, że nie widziałaś mojej wiadomości, bo dalej nie dodałas mnie do listy kontaktó :( No chyba, że nie chcesz, nie będę nalegać. Dziś jakoś nie tryskam optymizmem, ale mam nadzieję, że w ciągu dnia humorek mi się poprawi. Buźka dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie jesteście ?? Wszystkie zajęte?? Ktos musi temat podtrzymywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja na chwileczkę bo w końcu w domku zlądowałam ;) Pozdrówki dla Was i buziaczki :) Byłam na uczelni a potem w kinie na filmiku \"Terminal\" - gorąco polecam, taki fajny, miły i ciepły film :) Zmykam, słodkich snów a jutro...miłego wszystkiego co robicie ❤️ buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęte, może niekoniecznie. Mnie np. nic się nie chce :( Mam nadzieję jedynie, że to przejściowe. Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana =>> Mnie się tez nic nie chce :( ale na szczęście robić nic nie muszę, może jutro dla nas zaświeci słońce. Nie chce tego dnia spędzić tak jak dziś :( AAAAAAA gdzie mój optymizm :o Chyba pójdę spać to mi zrobi najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczurek Jak dobrze, ze przynajmniej Ty tutaj też zaglądasz i podtrzymujesz temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...nie mam twojej wiadomości Sparkle...wyślij mi to jeszcze raz...bo bardzo chcę cię dodać do listy kontaktów:)...b a r d z o! Nadal nie mam za dużo czasu...jeszcze kilka dni mi dajcie;) a potem do was wracam...może trochę mniej optymistyczna,bo sama,ale nadal happy:) Dziś kolejna imprezka-JAszczu obowiązkowo:) No a jak ktoś jeszcze by chciał wpaść to zapraszam do Gdańska:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Króliczku no pewnie, ze damy Ci jeszcze trochę czasu....tylko trochę smutno i samotnie czuję się na tym topicu :( Na imprezkę chętnie bym wpadła, ale chyba tylko wirtualnie bo pociągiem bym musiała jechać cały dzień !! Co ja dziś będę porabiać?? Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dziś lepiej, może nawet zabiorę się do sprzątnięcia tych hałd książek, gazet itp. , które zaśmiecają moje apartamenty ;) Może dlatego nic mi się nie chce, bo energia jest hamowana przez te wszystkie przeszkody. Tu pewnie specjaliści od feng - shui popędziliby mnie do jak najszybszego zlikwidowania tych śmieci. To chyba się za to zabiorę i napiszę Wam później, jaki był tego efekt. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj no chyba już o mnie zapomniałyście :( Miałam taki dzisiaj dzień że śniadanie właśnie zjadłam przed chwilą. Tylko....jak ja lubię jak tyle się dzieje, wszystko w biegu, szybko, szybko :) dziwne, prawda? 🌻 Króliczko ty sie topikiem nie przejmuj a zajmuj swoim Szczęściem :) ❤️ Ja też bym chętnie wpadła na imprezkę..tylko hihi to jakieś 600km :) Ale co tam ;) Kigana jak tam porządki? Ciężarówka z przyczepą wyjechała na śmietnik? ;) Miłego wieczorku :) Moze być całuśny ;) Byle przyjemny :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksandi ---> jeszcze nie, ale już silnik grzeje ;) Powoli może dojdę do jako takiego efektu. Miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Hmm jest po 19-stej a dzisiaj jeszcze nikogo tutaj nie było :( chyba ten topik umieraaaaa :( Ratujmy go ;) Wykształcenie medyczne mam więc ja sie zabieram do reanimacji :) usta-usta już zajęte :) W sumie głupio mi tak pisać samej do siebie więc..pozdrawiam Optymistów i Nieoptymistów :) Dobra, idę już 🌻 Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Ksandi ja też mam wykształcenie medyczne :D razem na pewno uda nam sie uratować topic. Dziś nie pisałam bo nie miałam zbyt optymistycznego nastroju, ale mam nadzieję, że do jutra wszystko zmieni się na lepsze :) Pozdrowienia dla wszystkich obecnych i nieobecnych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×