Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Witam witam 👄 I juz koniec zjazdu na uczelni...ufffff :) ale teraz w każdy weekend zaliczenia :( ale co tam, optymistycznie DAM RADĘ. :) noo Króliczko to musisz mieć świetną średnią na studiach skoro możesz się starać o to stypendium. Sparkliku ;) zebranie w pracy pewnie szybko zleci także będzie dobrze ;) A wiecie ostatnio jest u mnie tak strasznie zimno w domu...i żeby było przyjemniej robię sobie czesto goracą kąpiel z olejkaimi aromaterapeutycznymi. Polecam, super relaks i tak fajnie cieplutko...mmm....zmykam do wanny. Dzisiaj kuniec mojej wolności - rodzice wracają...o 2 jadę po nich na lotnisko...mogli by tam jeszcze zostać jakiś miesiąc :D Buźka ;) miłego wieczorku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Ksandi-jak to mówią\"Nic nie trwa wiecznie\"...ale po twoich wpisikach można wywnioskować że było fajnie:P Co do mojej średniej to faktycznie nie najgorsza:) Będę trzymac kciuki za Twoje zaliczenia..zdawaj nam relacje na bierząco żebyśmy mogły Ci gratulować w ratach a nie na koniec... właśnie dziewczyny,,,trzeba by jakieś piwko razem wypic:D:D Mój optymizm przechodzi chwilowy kryzysik...pogoda się skopała...ale jestem na piwku u znajomej i właśnie poszli do sklepu po kolejne a ja dopadłam kompa bo później mogę mieć problemy z literkami:D...takze poziom mojego optymizmu powinien stopniowo wzrastać...gorzej może być rano...wtedy to będzie optymistyczny kac:)hehe Dobra...pozdrawiam gorąco i mam nadzieje że dzisiejszy wieczór będziecie miały równie udany jak ja;) PApa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kochane Dziewczyny !! Dziś mogłam spędzic miły wieczór z moim Słońcem, ale niestety przez to zebranie dziś się nie widzieliśmy, nawet nie chce mi się pisać o zebraniu, bo wtedy podniósłby mi się poziom adrenaliny, a tego mi już dzisiaj było zawiele :( Króliczku wierzę, że Ci się uda bo \"wyglądasz\" na silną i sympatyczną osóbkę ;) a takim wszystko się udaje. Ksandi :) ahhh zazdroszczę Ci tych 2 tgodni z ukochanym.....chyba dziś się nie wyśpisz skoro tak późno musisz lecieć na to lotnisko. A gdzie Kigana się podziała?? Na to mi wygląda, że tylko we trójkę tworzymy ten topic....może ktoś jeszcze do nas dołączy. Idę spać bo główka rozbolała :( Trzymajcie się i Wszystkim życzę słodkich snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj..........:(...............moja głowa.......kto i po co wymyślił alkohol??...............ojojoj NA razie nic nie napiszę..........idę sobie.......poleżę,pośpię.....poumieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !! Wstałam dziś trochę późno bo o godz. 10:00 :P ale co tam przynajmniej się wyspałam i głowa już mnie nie boli. Choć wolałabym, zeby mnie bolała z takiego powodu co Ty ;) Mam nowe postanowienie od wczoraj -->> Nie Piję Kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !! Wstałam dziś trochę późno bo o godz. 10:00 :P ale co tam przynajmniej się wyspałam i głowa już mnie nie boli. Choć wolałabym, zeby mnie bolała z takiego powodu co Ty ;) Mam nowe postanowienie od wczoraj -->> Nie Piję Kawy ! Chcę się odzwyczaić i zastanawiam się czy mi się to uda, bo uwielbiam kawe....:( Ale co tam jakoś to będzie ;)...dziś na śniadanie piłam kakao .....a wczoraj zero kawy tylko mleko i mięta i soczek pomarańczowy :P Nic mi się nie chce a trzeba by było zabrać się za sobotnie sprzątanko. No to dozobaczyska 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparkle-jesu...bez kafy??...ja niestety sie uzalezniłam i piję jedna kawe dziennie ..najczęsciej po południu...straszne... No,ale trzymam kciuki...życie bez kafffffffy:)hehe Łepek już mnie mniej boli...to chyba po gorącym kubku pomidorowym:P Zawsze się sprawdza...polecam:) Odezwę się później!!Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Skacowane i Bezkofeinowe Damy :D Ja jestem niewyspana ale z innych powodów..samolot którym lecieli moi rodzice miał opóźnienie więc sobie siadziałam jakies miłe 2 godziny na lotnisku. ale w końcu przylecieli. Moja mama jest po prostu czarna, opalona... nie ma słów. I cmokała się z wielbłądem ;) Fajnie się mieli - przynajmniej tak widać ze zdjęć. Dzisiaj nic nie robię, mój men w pracy a ja ... bedę pisac prace, które mam dostarczyć na uczelnię. Hihi tylko ciekawe kiedy sie do tego zabiorę ;) A wiecie, że ja piję kawe dla przyjemności? wcale nie dzisła na mnie pobudzająco, to już bardziej herbata. Bardzo lubię zieloną..mniam. Tyle już nam tłuką na uczelni o \"higienicznym trybie życia\", że w sumie to nic nie jest zdrowe. także nie ma sie co przejmować :) Tak, trza się wziąść do roboty. ALE JESZCZE TU WRÓCĘ :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)... Ksandii-pewnie zmęczona jesteś:)...mnie juz zdecydowanie lepiej ale chyba za stara jestem na takie imprezki:D...łep potem boli i jakoś sniadanko nie wchodzi:D No,ale jak mawiała moja ś.p.Prababcia \"raz nie zawsze\" Chyba potrzebowałam się odstresowac:) Zieloną herbatkę też bardzo lubię a jeszcze bardziej napar z Melisy...ale to tylko czasami jakchcę się zrelaksować na maksa...wiecie...kąpiel,olejki i Meliska ...hmmmm...i prawie w niebie jestem:) Do zobaczyska Dziewczyny...hmmm...coś mi wygląda że we trzy zostałyśmy bo reszta nam uciekła....trudno...im nas mniej tym bardziej rodzinnie;)...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no !! Każdy obiecał tutaj zajrzeć jeszcze , a tymczasem cisza :( Ja przyszłam z urodzinek i zaraz pójdę się okąpać i spać :) Bo jutro wstaje nowy dzień ->> optymistyczny of course ;) Ksandi ja też lubiałam pic kawe dla przyjemności, bo z czasem przestała na mnie działać. No właśnie Króliczku ja tez mam zamiar przerzucić się na zieloną herbatkę tylko nie wiem, czy mi będzie smakować :0 No to ja już lecę do wyrka ..... słodkie buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak obiecałam tak i zrobiłam:)Czyli zaglądam Sparkle-mam nadzieje że impreza się udala... Padam na twarz ze zmeczenia...dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyah:)...dzień dobry wszystkim śpiochom:) A ja już nie śpie dzisiaj i nawet słoneczko mam za oknem:)...mam nadzieje ze wy też:).... Do zobaczenia później..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczątka 👄. Króliczko u mnie nie ma nic a nic słoneczka...ciemno, szaro i ponuro :) Ale co z tego, wystarczy tutaj zajrzeć żeby się milej zrobiło :) Co dzisiaj robicie? Ja jadę do mojego chopka..pewnie będziemy robić to co zwylke w takie brzydkie dni - leżeć pod kocykiem, opychać się czymś dobrym i gapić w tv. Jakoś nie mam nastroju na odwiedzanie znajomych czy kino. Może chora jestem? :D Wiecie zrobiłam parę ładnych interesów na Allegro. Przynajmniej tak mi sie wydaje. Kupiłam bardzo okazyjnie tusze do rzęs, cienie do oczu - obawiałam się, że nie przyślą...ale przesyłka była za 2 dni, towar nowiutki, żadnej ściemy. Tylko zastanawiam się skąd Ci ludzie biora takie rzeczy np tusz który w sklepie kosztuje 40zł sprzedają za 15zł. Jaki to ma sens, nie wiem. Może to kradzione towary? A zresztą, nie mnie to oceniać :) Całuski dla Was, miłej niedzieli :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!! U mnie z tym słonkiem też coś niebardzo choć teraz na chwilke wyłoniło się z za chmurek :) Właśnie Ksandi ja też się zastanawiałam nad zamówieniem czegoś z allegro dokładnie chodzi mi o tusz do rzęs, w sklepie ten co chcę jest za drogi. Dziś u nas w mieście jest odpust, więc będę miała w domu gości i może przejdę się na budy kupić jakiegos piernika :D Niestey moje kochanie ma dziś doła i nie wiem czy będę w stanie poprawić mu nastrój, bo jak nie to mnie się też udzieli. :( Narazie udało mi się wyciągnąć go z domu, żeby przyjechał do mnie i poszedł na spacer. Zobaczymy jak to dalej będzie. :) Mi łej niedzieli wam życzę :) zajrzę tutaj jeszcze wieczorkiem. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej...a mnie dzionek minął pozytywnie... a nawet całkiem milutko powiedziałabym:)...nie ma to jak grono szalonych bab:)(bez obrazy Jaszczu:) ) Słoneczko było przez cały dzień...nawet nie było chmurek..a wieczór też śliczny... Ksandi-nie jesteś chora,ja też czasem nie mam nastroju na wyjście i lubię posiedzieć w domku...tylko że pod kocykiem w domku to sama jestem:( ale jakoś też sama lubię oglądać TV:) Sparkle-mam nadzieję ze Twojemu Panu już się nastrój poprawił i ze dzionek minął całkiem przyjemnie a goście cię specjalnie nie wymęczyli... Słuchajcie Dziewczyny...mam takie pytanko....miałybyście coś przeciwko żeby zdradzić z jakich miast jesteście??Bom strasznie ciekawa...ja jako pomysłodawca i pytajacy zdradzę pierwsza...Gdańsk:) Ok...nie wiem czy jeszcze tu zajrzę wiec dobrej nocki życzę...PAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje, że jesteśmy z różnych końców Polski. Czy udało mi się poprawić mu nastórj chyba dziś nikt nie byłby w stanie tego dokonać. Ale nic na siłę...czasem człowieka dopadają szare dni, ale mnie dziś nie dopadły :D Dziś mimo tak późnej pory ciągle się uśmiecham. Kobietki dzień trzeci bez kaffy ;) no ciekawe jak długo tak pociągnę. :) Idę lulu bo jutro od rana mam sprawy do pozałatwiania. Trzymajcie się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki :D 👄 Króliczko jestem z Rudy Śląskiej - toć to żadna tajemnieca powiedzieć skąd kto jest :) Ale Ci zazdroszczę mieszkania nad morzem uuuu nie wiesz jak bardzo :) Wybieraliśmy się na wakacje tego roku ale niestety kasa :( zostały nam góry które mamy godzinę jazdy samochodem - ale i tak było fajnie :) Sparkle - jak tam humorek Twój i Twego Lubego? Mam nadzieję, że już jest dobrze :) Właśnie piekę pyszne ciacho ze śliweczkami..ale zapach..mniam..ślinotok mam taki, że już mi podłogę zalało :D dzisiaj napisze pracę w końcu i wyslę na uczelnie. Miałam to zrobić już dawno ale...jak to zwykle u mnie bywa..LENISTWO wzięło górę. ;) Miłego dzionka, wieczorem w PRZERWIE PISANIA PRACY zajrzę :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja z Gdańska sobie jestem:)))))))))))))))))))))ale uwielbiam góry..........;)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Jestem, jestem , tylko miałam problemy z kompem. Zaniosłam go do \"fachowców\" i powgrywali mi wszystkie programy, kasując wszystko, co było. Część dokumentów miałam na dyskietkach, ale części nie, no i poszły w kabelki. I cały optymizm runął :( Dziś już trochę doszłam do siebie. Pozdrawiam Was 🖐️ A ja mieszkam we Wrześni, czyli widzę, że mieszkamy we wszystkich częściach Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-ach ta technika...dobrze ze jednak jesteś:)Brakowało ciebie❤️ Ksandi-ja też chcę ciacho!!!!! Kurcze,faktycznie z różnych części Polski...fajnie,możemy się na wakacje odwiedzać:)hehe....zapraszam do Gdańska... Sorcik ale nic więcej nie napiszę dzisiaj...dołek mam,ale wyjdę o własnych siłach Pozdrawiam:)papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królico ---> dzięki 🌻 A to dla Ciebie, żebyś szybciej z tego dołka wyszła :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Króliczko to widze trza Cie pocieszyć - jo jest żech dziołcha ze ślonska, wiem co godom :D 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ [k🌻 👄 ❤️ wiat] 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ Lepiej? Mam nadzieję, że tak :) Słodkich snów Wam życzę, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przepraszam, że mnie nie było tak długo i że dużo nie napiszę dzisiaj..... :( Kigana => dobrze, że wróciłaś :D 👄 Ksandi => ja mam całkiem niedaleko do Ciebie :) też jestem ze Śąska 👄 Króliczku => Rozumię Cię bo mnie dziś dopadł dołek, ale o dziwo właśnie teraz o tak późnej porze. :( Może dlatego, że miałam caly dzień biegania i nie myślałam o tym, a może dlatego, że jutro idę do pracy i już się tym faktem stresuje :0 Idę spać bo już późno.......papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry 👄 :D Jestem dzisiaj pierwsza :) Oj pogoda za oknem nie nastraja optymistycznie ale co tam :) Dzisiaj mam szalenie miły dzionek, jadę po południu z moim chopkiem do naszych znajomych na imprezkę :) A jutro wyprawa w sprawie pracy do Prezesa i sądny dzień...NIECH MNIE ZATRUDNI!!!!!!!!!! Trzyjamcie kciuki :) Ok, zmykam, idę zrobić zieloną herbatkę - wczoraj kupiłam liściastą..pyszna :) Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksandi-od tej chwili wszystko robie trzymając za ciebie kciuki...nawet obiad zjem przy pomocy brata-wiesz...ja będę miała zajęte ręce a on mnie może nakarmi:DAle musi się udać...!!!!!! A mnie już zdecydowanie lepiej...chyba kryzysik wczoraj miałam...ale już jest ok...twarda sztuka ze mnie po prostu i jak kot...zawsze na 4 łapy spadam(no za wyjątkiem wczoraj-wczoraj zamiast na 4 łapy to dałam mordką w glebę:D ) Jak kiedyś powiedziałam komuś..\"I am a bitch\"...prawda Jaszczu?? I uznaję zasadę że jak ktoś ma miękkie serce to musi mieć Twardą D** :)hehe Jeszcze raz przeczytałam skąd jesteście i rzeczywiście rozrzuciło nas trochę po kraju;) U mnie dzisiaj pogoda średnia...ale bywało gorzej..w końcu mamy jesień. Uciekam bo zaraz goście przybęda...mały seansik...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie-nie wierzę...redakcja kafeterii poleca dziś nasz topik:D....ha...małe zwycięstwo nad topikami typu \"Ciupaga górą\"..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ksandi ---> i jak Twoja wyprawa w sprawie pracy? Kciuków niestety nie trzymałam, bo o tej porze rzadko kiedy mam włączony komputer. A w pracy jest to prawie że nierealne, żebym mogła sobie w necie surfować :) Widzę, że Różowe Szkiełko do nas dotarło 🖐️ Zaglądam na ten topik regularnie, chociaż rzadko się wpisuję. Królico ---> już wczoraj redakcja nasz topik polecała, co mnie bardzo ucieszyło. I dziś po raz kolejny przekonałam się, że nasze myśli to potęga, tylko trzeba z nich dobry użytek zrobić. Chyba muszę częściej z tego dobrodziejstwa korzystać, bo ostatnio zaniedbuję się mocno w tym kierunku. Pozdrawiam Was, miłego wieczoru i zabaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie...jak tam rozmowa z szefem...zajrzałam tu z nadzieją że już jakieś wieści dobre będą a tu cisza... Ja dziś znowu męczyłam dziecko językiem angielskim....ale z pozytywnym efektem...okazało się ze nauka nie poszła w las i dziecko sporo kuma ...jestem z siebie dumna:) Jutro rano mnie chiba nie będzie bo muszę na uczelnię śmignąc po dokumenciki,ale później się odezwe:) Pozdrawiam optymistki bo nadal do nich należę...zastanawiam się czy optymistka może patrzeć pesymistycznie na swiat (znaczy czasami)...bo ja jestem optymistką z powołania:) po prostu nie lubię się długo smucić...bo po tym siępodobno zmarszczki robią:D A poza tym świat jest wystarczająco smutny żeby szukać powodów do radości...dzisiaj znalazłam kilka...między innymi tego chłopca od angielskiego i moją Babcię:)...dobre i to:D Pozdrawiam jeszcze raz i papapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×