Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Chińczyk-->przestaje Cię lubić....a rowerek to Ci osobiści połamie i piechotą do Chin wracasz...wrrr....a jak nie bardzo kościsty jesteś to jeszcze Cię psu oddam jak podrośnie w ramach kolacji:) Kigana-->dzięki za obronę Aresika....znaczy pieska..on jeszcze mały ale już zadziorny:) Ja też nie mam chwilowo ochoty na pisanie..zmęczona lekko jestem i spać z pieskiem idę...jutro na rano do szkoły:)... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie Zakręcona
Czesac :D Kinga uszy do góry pogoda moze i nie za ciekawa ale w koncu mamy zime a po zimie prędzej czy później zawita piękna pachnąca woisna!!!;):) Chińczyk ja tez jestem przeciwna konsumpcji piesków, kocham zwierzaczki i nie wyobrażam sobie jak mozna robic im krzywde!!! Ja dla poprawy humoru strasznie zmarzłam dzisiaj pije gorącom kawusie z dużą ilościa mleka i cynamonem:D ahhh jak ja uwielbiam zapach cynamonu:D przypomina mi radosne beztroskie lata dzieciństwa:D:D:D Gorąco pozdrawiam przesyłam promienny usmiech🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście naskoczyli na tego chyńczyka (ja pozdrawiam z południa osobę z tego dalekiego kraju) dobrze że to nie ja ;) Witam nowe twarze i zapraszam kolejne :D A ja sobie dziś siedzę, bo za oknem brzydka pogoda i piszę kolejne wypociny tzn. topicowe słowa. Na tym już powoli kończę bo nie chcę się wam rozpisywać o beztroskim leniuchowaniu :D Chyńczyk jeszcze wróci, ale na razie ma zamiar pojechać bardziej na zachód swoim pojazdem (rikszą) ale kiedy wróci nie wiem. Mówił coś o północnym zachodzie Polski i o tym że dawno nie jadł kiślu (tego z kota ;) ). Pozdrawiam i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Mamy konkurencje,znalazlam jakis temat z optymistakmi na forum:)) nei pamietam jak to sie zaczynało:)).W każdym razie optymistów coraz więćej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababsztylek-->jest takich tematów kilka ale giną w gąszczu problemów \"czy narobić mu na klate \" itp Dobrze że ten mamy. Fredi-->Chińczyk ma przechlapane...chciał zjeść mojego piesia. Zakręcona-->witam ponownie...mam nadzieje na stałe zostaniesz... U mnie zima na całego...jakoś śnieg nie chce stopnieć i nie ma na razie wizji wiosny :) Ale trzymam sięciepło i wierze że niedługo przyjdzie upał i nareszcie pozbędę siętych wszystkich kurtek itp na rzecz innych(czytajcie lżejszych) rzeczy:) Teraz czas się zabrać za naukę(ale oczywiście optymistyczie) i optymistycznie wmawiać sobie że do kolejnej sesji jeszcze daleko:P Pozdrowionka dla wszystkich z uśmiechami i dla tych bez też(może sieuśmiechać zaczną:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bababsztylek-->jest takich tematów kilka ale giną w gąszczu problemów \"czy narobić mu na klate \" itp Dobrze że ten mamy. Fredi-->Chińczyk ma przechlapane...chciał zjeść mojego piesia. Zakręcona-->witam ponownie...mam nadzieje na stałe zostaniesz... U mnie zima na całego...jakoś śnieg nie chce stopnieć i nie ma na razie wizji wiosny :) Ale trzymam sięciepło i wierze że niedługo przyjdzie upał i nareszcie pozbędę siętych wszystkich kurtek itp na rzecz innych(czytajcie lżejszych) rzeczy:) Teraz czas się zabrać za naukę(ale oczywiście optymistyczie) i optymistycznie wmawiać sobie że do kolejnej sesji jeszcze daleko:P Pozdrowionka dla wszystkich z uśmiechami i dla tych bez też(może sieuśmiechać zaczną:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Mnie tam nasz temat wystarczy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie Zakręcona
Witam promiennie w ten biały wieczorek:D:D Dziękuje za powitanie mam zamiar pozostac tu dłuzej no chiba ze mnie stąd przepedzicie hihihi;) Ktos mi kiedys powiedział że zima jest piekna czy miał racje ?? mysle że tak czyz nie jest cudnie gdy wszystko pokryte jest śniegiem:D Ja wczoraj udałam sie z moim facetem na romantyczny spacerek tylko on ja i platki sniegu spadajace na nasze rumiane i usmiechnięte buzie ;) Zreszta na wsztko przyjdzie odpowiedni czas jeszcze zdąrzymy nacieszyc sie słonkiem i rzarem lejacym sie z nieba:D:D Życze wam owocnej pracy i nauki 👄 ...w życiu piękne są tylko chwile, ale każda chwila może trwać wiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Już też myślałam,że zima sobie poszla, a tu nic:( Wczoraj była niezła zadymka, dziś już jest spokój,ale ... dzwoniłam do mojej koleżanki, która mieszka w centrum Polski i u niej sypie :( To oznacza,że jutro będzie sypać u mnie:( O nie!! Nie nadarmo dzieci w szkole darły buziunie;)jak opętane :P Tylko ja myślałam,że jak sie tak ociepliło, to spadnie deszcz. A Chyńczyk ma przechlapane, jak się zjawi i będzie na koty polował:P Możesz mu to, Fredi przekazać?;) Trzymajcie sie ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sypie, jest pieknie. a i zalatana jestem. czyli idealnie. a-ha: strasznie korci mnie żeby pobaiwc się w Miodka w spódnicy... strasznie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcona-->zakaz uzywania przemocy tu jest(nie dotyczy Chińczyka jak naszych zwierzaków nie zostawi w spokoju) więc nikt Cię nie wyrzuci:) Kigana--> amatorom psów i kotów na talerzach mówimy stanowcze NIE:) Fredi-->nie obijać się, pisać:)pisać,pisać...a moze dedektyw w akcji dzisiaj:P Dziku-->gdzie się podziewasz Karolka?? Ksandi-->jak czytasz to pozdrawiam:) Malinowy--> takze:) Buziaki dla wszystkich i idę spać:) Grzeczne Króliki spią przed północa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia życzę Wam wszystkim, łącznie z Chyńczykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi-->co jest?? Nawet nie ważmi sięstad znikać...no!! Bo się optymistki zmobilizują i cię w Lublinie znajdą:) Kigana-->wzajemnie..miłego dnia:) A ja dzisiaj mam wolne ..dni rektorskie czy inne badziewie mi zrobili i siedze w domciu. Całkiem miło z ich strony, chociaz się wyspałam:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Pewnie ze zima jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Pewnie ze zima jest piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie Zakręcona
Hejka wszystkim:D:D Królica dzięki wiedziałam ze mnie stad nie przegonicie hihi;) Kigana no co ty nie ma sie co smucic lepiej dostrzegac przyjemne aspekty zimy:D dzis mamy kolejny powód do zadowolenia zaczął sie week ;):) HURA!!! czas relaksu, błogiego lenistwa, może dla niektórych zabawy!!! 3majcie sie ciepło i wesoło🌼 ...W życiu piękne są tylko chwile, ale każda chwila moze trwać wiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś nie byłam w pracy, na uczelnię poszłam później... a po zajęciach poszłam na kawę z kolegą. lepiliśmy bałwanki. bawiliśmy się... i wiecie co? motylki są. kurcze, znów się zaskakuję. jest b. dobrze. pozdrawiam, zamotylczona ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Fredi_Lublin -wracaj:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi--> gratulacje, motylki fajne zwierzeta:) A bałwanka w tym roku zapomniałam na oknie zrobić...zawsze mam na parapecie za okenem takiego małego z czapeczką z kapselka od piwa a w tym roku snieg był tak krótko ze zapomniałam:D Ale w sumie to dobrze bo ja zimy nie lubię:) Zakręcona--> jak dla mnie precz ze sniegiem:) Straszny zmarźlak jestem i lubi spacery tylko w temperaturze minimum 5 stopni na plusie:) Ale u mnie raczej dodatnia temperatura w powietrzu:)Przy grundzie za to lód..jak szłam wczoraj do pracy to śliczną\"Lambalunę\" odtańczyłam:)Dobrze ze niekt nie widział:P Dzisiaj znowu biegam jako kelnerka i szczerze ząbki do ludzisków:) Do zobaczenia...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie Zakręcona
🖐️ bibi.Anna super ja nie pamietam kiedy ostatnio lepiłam balwana:D na szczęscie sniegu mamy co nie miara wiec wszystko przede mną:D Królica ja tez wole wyższe temperatury ale cóz kazda pora roku ma cos wspaniałego i niepowtarzalenego w sobie;) Znalazłam fajnne opowiadanie:D Szczęściarz Był sobie pewien człowiek. Życie układało mu się tak, jakby było idealnie zaplanowane i realizowane. Miał poczucie ciągłego wsparcia przez los i ukierunkowania na kolejne punkty wyznaczające jego wędrówkę. Los sprzyjał mu we wszystkich sytuacjach życiowych, co było zauważane przez innych. Ludzie mówili na niego "Szczęściarz". - Czy wiecie, że człowiek nie ma innego celu w życiu, jak być szczęśliwym - mówił im. - A czy wiesz jak to osiągnąć? - pytali. - Najprostszym sposobem bycia szczęśliwym jest sprawianie, żeby inni mogli być szczęśliwi!!! Życze miłego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
Za tydzień jade do szczyrku,mże ktos jedzie ze mna?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi ---> wracaj szybko ze swej pustelni :) Zakręcona ---> no nie lubię zimna,ale jakoś to przetrzymam:) znów prószy u mnie śnieg, z jednej strony dobrze,bo przysypie tą całą szarzyznę. Opowiadanko całkiem trafne:) jesli kogoś uszczęśliwiamy to i my jesteśmy szczęśliwi, ale pod warunkiem,ze nie jest to robione na siłę,prawda? Bo zaraz można dać mnóstwo przykładów uszczęśliwiania kogoś, gdy ten uszczęśliwiający nie jest szczęśliwy. Ale naładowałam tego \"szczęścia\";) Bibi ---> tak,zgadzam się z Królicą,że motylki są fajne:) I warto je ogrzewać,by zostały z nami :) Bababsztylku ---> chętnie bym pojechała .... ale wolne narazie się mi skończyło. MIłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababsztylek
szczęścia nigdy dość;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozytywnie zakręcona--> Weekend to nie dla wszystkich czas lenistwa i zabawy ;( ja akurat sie uczę i dzisiaj musiałam o 5.30 (!!) wstać, żeby na uczelnię dojechać o właściwej porze... Ale nie narzekam-drogi są przejezdne, autko odpaliło, a przez te moją nieobecność w domu to pogłębią się więzi rodzinne między moimi córeczkami a ich tatusiem ;) Wypoczywajcie, idźcie na spacer, może następne motylki znajdziecie? Miłej niedzieli życzę. (a tak w ogóle to piszę to w czasie przerwy na uczelni, hi, hi -mam akurat dostęp do inernetu, bo prowadzący sobie poszedł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozytywnie zakręcona--> Weekend to nie dla wszystkich czas lenistwa i zabawy ;( ja akurat sie uczę i dzisiaj musiałam o 5.30 (!!) wstać, żeby na uczelnię dojechać o właściwej porze... Ale nie narzekam-drogi są przejezdne, autko odpaliło, a przez te moją nieobecność w domu to pogłębią się więzi rodzinne między moimi córeczkami a ich tatusiem ;) Wypoczywajcie, idźcie na spacer, może następne motylki znajdziecie? Miłej niedzieli życzę. (a tak w ogóle to piszę to w czasie przerwy na uczelni, hi, hi -mam akurat dostęp do inernetu, bo prowadzący sobie poszedł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :classic_cool: Mój pies ruszył dziśna podbój świata i całkiem dobrze mu to idzie, nawet snieg go nie przeraża:) Biega za mnąi nawet na chwile mnie zoczu nie spuszcza:) Ziuna--> biedana, tak rano zerwali na nogi?? A to sadyści. Według mnie powinien być przepis że wstawać przed 7 nie wolno:) Zakręcona-->fajne opowiadanko...ja też lubie byc szczęśliwa jak inni są szczęsliwi:) Własnie niedawno byłam odwiedzić mojego nowego kuzynka(ma zaledwie 10 dni) i jak patrzy sięna taką istotkęto człowiek ma nadzieje...nadzieje że jemu(małemu) sięwszystko uda, bo całe zycie przed nim. papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witajaca
Witam,was cieplutko---kobitki i mezszczyzni!!! jak tam optymizm u was dopisuje w niedzielne popoludnie? Hmmm chyba o mnie nie zapomnieliscie---co!!! dlugo mnie tu nie bylo,no to daje o sobie znac i sie wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×