Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Hanka - nie no w paszczy Kingi dopiero cztery dwie jedynki górne i dwie dolne ale ona 22 stycznia skończy 9 miesięcy , a Twój Misiek to starszy trochę Mikołajowi wychodziły szybciej niż jej , ale dokładnie nie pamiętam , bo miałam Kingę w brzuchu , egzaminy w szkole do zaliczania i zazdrosną o Mikołaj Adę na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy tu o zabkach he fajne przezycie jak sie wyzynaja,he a zato mój 5 letni Kamil wybił sobie jedynke górna kilka dni wczesniey;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O równiutki miesiąc;) 22 stycznia Tomek skończy 10 miesięcy. No i wczoraj sobie obejrzałam \"Powrót króla\". Za rozmach podarowałam nieścisłości mnóstwo. Trzecia część najmniej wierna,za to chyba najlepsza,obok pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ząb, to słomka z łańcucha choinkowego... :P Oj, nie wiem, co ja dziś taka wredniejsza jeszcze niż zawsze... wszystkiego zwalić na ZNP chyba się nie da... Dawaj tę kawę, ja już advokacika polewam i niech mi sie kto wyłamie, będę bić! Kurczę, jaki zap... dzisiaj, no nie poznaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku Ty wrednieysza co Ty mówisz fajna dziewczyna jestes;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,ja narazie mam dzieci sztuk raz:D A większość swoich mleczaków o ile pamiętam pogubiłam przy okazji różnych \"rozmów\" osiedlowych z koleżkami;) Tych pochodów mamuś na skargi (maminsynki jedne,no),to chyba moja mama nie zapomniała:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam ZNP,wredniość wrodzona,pielęgnowana troskliwie. Advokata raaaazzzz,kawę sobie podaruję,mało pijam. Choinka bez łańcuchów,Misiek jest człowiek-demolka po mamuni. Łańcuchy skutecznie zniszczone w okresie przedchoinkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Robal , wzruszyłeś mnie... chociaz jest co najmniej paru ludzi na tym forum, mających odmienne zdanie... :( Szefowa własnie kopsła szczodrze cały talerz wafelków w czekoladzie, częstujcie się :) (ja tak nie ze szczodrości oczywiście, tylko, żeby mi już sadelko po bokach na bardzo nie rosło :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam - no nigdy nie wiadomo , sprawdzę jak się obudzi i dam znać :) advokacika bardzo chętnie , bo chyba zaczyna mi się to co Ty już masz :) łykam i spadam czyścić łazienkę Robaczku - co go nie zabije to go wzmocni :D jak już mówiłam bilans musi wyjść na zero - jednym przybywa , inni tracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,bilans. Chciałabym,żeby mi trochę kg przybyło,bo zimno i wyglądam jak wieszak;) Niestety mój kręgosłup ma odmienne zdanie i nijak się zmusić do tycia dać nie chce.Wrrrrrr Kurde,wysyp,ja też mam "najtrudniejszy okres w swoim życiu":D Robal nie słucha,nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,właśnie,mówiłam,że nie słucha:D:D:D co z tym advokatem,bo mnie mroczy po wczorajszym szampanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówili mi przyjaciele: \"Nie mieszaj ogórków z dżemem, musztardy z kisielem i śliwek z likierem, żołądek to nie San Francisco!\" Ania, taż polałam Ci szczodrze, pij, niech nie stygnie! :D :D :D A ja dzis znów będę szampana łoić na stanowisku wydajnej pracy, chłe, chłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijmy więc;) Wafelek jeszcze w garść,pracujem na dupcią:) Muszę chyba pod miedzianym dachem zamieszkać,w celu stymulacji hormonalnej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... z dnia na dzień bardziej zapracowana i bardziej zmarznięta.... może tu się ogrzeję, załapię na advokata i wafelka w czekoladzie, mniam.... :) mnie się nie chce nigdzie wychodzić, taka kosta na dworze, a oczywiście w biurze też :( hubka, gratuluję tylu dni bez fajek... a czy Ty chcesz powiedzieć, że do tej pory bez czapki chodzisz? robal, Ty to masz pomysły :) a ja się wczoraj zdziwiłam, jak facet szedł w rozpiętej kurtce, bez szalika i czapki ;) jam, ja tam często zwalam wszystko na PMS (=ZNP), a czasami nawet na Post-MS i Middle-MS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Cię tak zapracowało? ja też bez czapki chodzę,bo nie mam,a w dodatku w większości wyglądam jak idiot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa a Wy tu widzę pijecie ostro w piątek a nie wiecie , że piątek zły jest na początek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy:D proletariackie gęby;) Czekam sobie na resztę dokumentów,to mogę sobie strzelić kielicha. Swoje wie już mam zaksięgowane i jutro mogłabym robić bilans. Niestety nie wszyscy są wysoko specjalizowanymi maszynami biurowymi o prędkości poczwórnej,lub szybszej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ! Hanka - ja też bez czapki latam , chociaż mam dwie , ale wyglądam w nich .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić żeby zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja jak zwykle dwie godzinki temu wstałam za chwilę za choinkę się biorę i zrobię jej striptiz hmm mamy dziś gości i chyba w 1,5 osobie - dziewczyna brata i jej pies podobno wielki jak smok i trzeba mieszkanie na niego przygotować czestujecie advocatem? ja podziękuję w lodówce od tygodnia mrozi mi się pifko hubka szczere gratulacje nie palenia a gdyby co to ja chętnie słuze łamaniem petów gdyby się jaki dopadł ( już raz tak rodzicom zrobiłam) śmiejcie się zdrowo - w wieku 9 miesiecy już zabki wychodzą?? o dobrze wiedzieć na przyszlość właśnie zdałam sobie sprawde że ja nic o dzieciach nie wiem - kiedy zaczynaja raczkować chodzic biegać skakać i inne szmery bajery robal brak mi słów - niemoge doczekać się naszej wspólnej impezki idę do tej choinki bo już muzyczkę właczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy bez czapek po dworze biegacie? a w dupe chcecie? ja mam i używam i jest dobrze ale już mi czapki ubierać no ja jestem ciekawa jak wy się ubieracie rajstopy , podkoszulki, skarpetki, no te antygwałtki ( nadal nie wiem co to jest) , kalesony, a przede wszsytkim okryte nerki i brzuch naoglądałam sie takich ludzi - właściwie to dziewczyny - z gołymi brzuchami i nerkami w rozpiętych kurtkach bez czapek i szalików i jestem ciekawa co chłopacy myślą o takich dziewczynach ? robal moze ty wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery - nic nie martw , wiedzę o dzieciach przyswoisz , jak będziesz je miała :) wcześniej nie ma co sobie ... zawracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka, projekt mię zapracował na amen, i tak do końca miesiąca :( magnez biorę, bo normalnie nie wy3muję napięcia... marteczka, a może inaczej? w piątek dobry jest początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery no dobra , nie krzycz , nie bij - od dziś czapkę nosić będę a do sklepu koło bloku mogę bez ? Justa - wiesz ogólnie to każdy dzień jest dobry jak jest okazja , a można i z okazji braku okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dupę nie chcę,nie lubiam:D:D Z dziećmi nie ma się co \"ustawiać\",każde ma inaczej. Mój facet ma półroczną nadwagę i już sam próbuje spacerować. justa>ty się tak nie zapracowuj,pamiętaj że praca ma być jak piękna kobieta-miło na nią popatrzeć,zwłaszcza jak leży;) Normalnie chyba pełnia była/będzie,jak ja takiej głupawki dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirajcie cieplutko:D to ja reż tego adwokata poproszę, chociaz nie wiem czy dwóch to nie zadużo, bo mój szef tez adwokat:D ale co tam może nie zaszkodzi:p Maryś nie krzycz na mnie Bo i ja dzisiaj sie bez czapki wybrałam, bo zgubiłam niewiadomo gdzie i kiedy mój beretek i teraz nie mam😭 miałam sobie coś kupić a nie mam kiedy. Qurcze ale przez to dzisiaj zmarzłam. Do tej pory chodziłam w płaszczyku z kapturkiem ale dzisiaj do domu jadę i się wystroiłam w ten bez kapturka, tak mi łepek zmarzł że sprawdzałam co jakiś czas czy mam włosy;). Ja też dzisiaj w pracy pochowałam choinki bo już mi się znudziły, a tak wogóle to do kiedy to ma stać bo ja nigdy nie wiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cichutko wchodzę na stronkę - w dodatku trochę niewidzalnie bo mój komp działa z opóżnieniem i dopiero po paru sekundach widzę to co piszę WITAJCIE :D :D :D co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×