Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Hubka na łyżwy wybieram się na stegny o 19.30 jest wejście i tam będę wcześniej szam namawiałam ale dla niej troche za późno i nie ma za bardzo jak dojechać, Ciebie też serdecznie namawiam bo jak dla mnie to świetna zabawa, zimą bo w lato jestem wierna rolkom:D Hubka trzymam kciuki NIE PAL tak brzydko wygląda paląca kobieta, jestem wielką przeciwniczka palenia :p tylko mnie nie linczujci e od razu, więc będę Cie namawiać do niepalenia. Nie wiem co to jest głód nikotynowy bo nigdy nie paliłam i już chyba zapóźno zeby zacząć, i nie chcę;) Just dobre nie ma co :) Jamniczku nie rozpychaj się tak bardzo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim imieniem tez sie nie zgadza:-p Ayla, za moment przeniose sie do innego biura i tam ma byc cieplej, tutaj nie dziala kaloryfer, brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam kofana z zadnym imieniem sie nie zgadza to tak z przymruzeniem oka ,a Wy sie jakos obrazacie !!!!!!!!!!!!!!!!!myslicie ze moje sie zgadza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty, Robal, to była podpucha! :) A co do palenia w żeńskim wydaniu (ale nie tylko, tylko próg tolerancji niższy) - jestem przeciw, Ayla! Mdli mnie, jak na ulicy minę papierocha! FUJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"CO MA MŁODA KOBIETA MIEDZY PIERSIAMI???AMULET.....A STARA????PEPEK!!!!!!!!!!!!!\" Dobra ja zmykam do roboty bo kuc mnie czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, a moze i ja bym mogła kiedys dołaczyc ? ze tak zapytam niesmialo, bo nie wiele mam tu znajomych a moje słonce sesje ma w styczniu wiec nie bardzo sie mozemy widziec :/ a z kim sie w ogole wychodzisz? mam nadzieje ze nie jestem natretna :P co do papierochow - macie 100% racji, ale wiecie czuje taka jakas sile wewnetrzna, mam nadzieje ze dlugo bedzie we mnie :) zreszta moj chlopak nie pali, tylko ja taka popielnica bylam :P ja tez sobie walne podpis, a co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal, odnoszę niejasne wrażenie, że Ty nas ostatnio nie lubisz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze macie problemy papierosowe :( to straszny nałóg i bardzo nie zdrowy no i kosztowny niestety.....ja zerwałem z papierosami i kawa juz 10 latek temu tak ot sobie pewnego sylwestra powiedziałem ze od 12-00 nie pale i nie pije kawy i tak uczyniłem zycze mocnego postanowiania i wytrwałosci w dazeniu do celu warto dziewczyny naprawde warto....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich tradycyjnie kawką i herbatką gorącą ( bo coś mi się obiło , że marzniecie ) :) Jam - ja też przed chwila resetowałam , a to mnie nie wiem czemu , zawsze bardzo stresuje :) Justa - a co ja Wam mogę doradzać w sprawach makijażowo - wizażowych jak Wy wszystkie takie śliczne same z siebie jesteście :) no mówię wam jak mnie dzisiaj wstrętny babsztyl w sklepie wnerwił , to myślałam, że bić będę , chociaż z natury pacyfistką jestem poszłam do tego sklepu kupiś Adzie jakieś duperele do szkoły typu plastelina itp. byłam z Adą i Mikołajem , poza artykułami papierniczymi jest tam też wypozyczalnia kaset video , Ada ogladała kasety , Mikołaj z nią , ale mu się znudziło i w tym momencie kiedy chowałam resztę , on sobie wszedł za tą drugą ladę ( wypożyczalni ) , żeby się tam nie ładowac w kurtce i z siatami w ręku , wysłalam za nim Adę , no i się zaczęło - jak pani mogła pozwolić , żeby tam dziecko weszło , tam są pieniądze !!!! i moje rzeczy !!! mówię jej , że przecież on nić jej nie ukradnie - ale w ogóle jak pani mogła na to pozwolić !!! zapytałam jej czy ma dzieci - nie no to powodzenia pożyczyłam , jak już będzie miała i powiedziałam jej jeszcze , że właśnie straciła stałego kienta no jaka jestem zła wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, Marta, przeciez Mikołaj już wygląda na doskonale wyszkolonego w penetracji sklepowych kas! :D :D :D :D :D :D Ech, a myślałam, że tylko ja, stara baba, jestem tak przeczulona na punkcie bab złośliwych... Mam taką jedną w szkole u Miśka, której co miesiąc muszę zapłacić za obiady i świetlicę. Nie dość, że co jakiś czas próbuje czegoś mi tam nie wydać lub \"zapomnieć\", to jeszcze przytyki robi. Ale już szczytem wszystkiego było, gdy o godzinie 11.04 (przyjmuje te opłaty do 11.00) zapukałam jej w okienko i z głupawym uśmiechem tudzież przeprosinami na ustach usiłowałam złożyć nalezność. Uśmiech zignorowała, przeprosimy też, tylko od razu rozdarła ryja, że moje pukanie w okienko jest \"doprawdy nie na miejscu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos wrednych bab, to w bibliotece mam taką jedną, która od lat uparcie mówi do mnie na \"ty\". jakoś chyba nie zauważa, nie zdążyłam trochę urosnąć. przyzwyczaiłam się na studiach, że dorośli zwracają się do mnie na \"pani\" i teraz razi mnie trochę inny sposób zwracania się. toleruję to u osób starszych, taka uprzejma starsza pani to może nawet mówić do mnie \"moje dziecko\" i będzie to brzmiało naturalnie. ale jak taka wstrętna baba mnie \"tyka\", to zaczynam sobie wymyślać teksty, które mogłabym jej powiedzieć w tej samej konwencji :) od osób pracujących w takim przybytku kultury, jakim jest biblioteka, tejże kultury oczekuję. a tu taki zawód... podobne uczucia budzą we mnie osoby, które przychodzą do mojego biura i pytają, czy jest szef.... grrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubka nie ma sprawy ja ciebie chętnie poznam, nawet dzisiaj jeśli chcesz ja tam będę z moim A i z koleżanką z która mieszkam i z takimi znajomymi i taka moja kumpela wariatka też pewnie bedzie a taka wesoła gromadka nie ma żadnych przeszkód cobyś do nas dołączyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.. Dziewczynki u mnie też zimno , właśnie zauważyłam , że mi rączki skostniały na klawiaturce :) chyba od wschodu zawiewa , a moje nieszczelne okna tego nie wytrzymują muszę wymienić okna muszę wygrać dużo pieniędzy , żeby wymienić okna :) o - i to jest moje postanowienie noworoczne :D :D :D zaraz będę jeść kanapeczki z jajkiem na twardo i ogóreczkiem kiszonym - komuś podać ? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć przpraszam że tak późno ale byłąm połazić po mieście niewiele przeczytałam ale weszłam na stronę z imionami - robaczku to jest świetne rzucam kilo obranych i soczystych marchweczek a za jakiś czas zapraszam na pomidorówkę ide czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po \" komuś podać ? \" to miał być uśmiech :) - o taki , a co się porobiło to ja nie wiem jak to chyba te skostniałe paluszki robią co chcą :) a ja tu do Was klikam , a w miedzyczasie przypaliłam garnek podgrzewając dziecku zupę hihihi... jestem mistrzem kuchni hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemność widzę
hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku wez na luz;)hehehe a wystarczyło na pasku prawym i exit hehehe ale mam ubaw ze mi sie udało hehehehe👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku wez na luz;)hehehe a wystarczyło na pasku prawym i exit hehehe ale mam ubaw ze mi sie udało hehehehe👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dzieki przydało sie :p ja ich kilim:Di kilim i kilim:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×