Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

ja też sobie czekam, aż oni sobie w końcu ustają te warunki i zacznie mi działać kafe i poczta na tlenie.... ciekawe, ile to jeszcze potrwa. znając tepsę, to może być różnie... ale w sumie dobrze, że nie mogę tu bez przerwy siedzieć, mogę się skupić na pracy, której mam full... hubka, ten link jest świetny na odstresowanie :) a co do weekendu, to mój będzie niestety pracowity :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja chetnie kawką poczęstuję się pisałam wczoraj tą pracę do północy i jakaś taka niewyspana jestem Hubka - Justa ma rację , link świetny , kwiczałam ze śmiechu jak zobaczyłam :D Justa - niedobrze :( weekend powinien być niepracowity i leniwy , albo nie leniwy tylko rozrywkowy , albo coś ...:) a ja w sobotę wybieram się z koleżankami pokarnawałować trochę rozbujałyśmy się w sylwestra i postanowiłyśmy iść gdzieś potańczyć faceci zostają w domku , hihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dzien dobry nareszcie ta kafe działa myślałam że to u mnie coś się ciągnie ale widze ze to ogólnokafejkowy problem no tepsa zawsze ze swymi mackami wejdzie ktoś tu kafkę serwował? to ja poproszę, muszę się obudzić bo ostatni coś sie rozleniwiełam i ciągle bym spała no wczoraj nawiązujac do tych waszy znp i inne jadłam przez caly dzien ale jesć a jeść do jest róznica nie dość ze w pracy co chwilę coś miałam w pyszczku - slodkie oczywiście wróciłam do domu to coś konkretnego za chwilę słodkiego a na koniec smażoną kiełbasę a potem znowu mi się chciało sympatia brata stwierdziła że może ja w ciąży jestem zę tak sobie mieszam ale niestety ja tak zawsze mieszam i ciągle mi malo qcze aż się boję bycia w ciaży bo chyba zwariuję z tymi zachciankami ah najlepsza nowina dnia!!!! moja koleżanka w dzien babci urodzila córcię!!!!! jejka znowu ciocią zostałam i coś to idzie w zastraszajacy szybkim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuu
uuuu uuuu uuuu uuuuuuu uu uuuu uu uuuuu uuuuu uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Qurcze ja tu sie produkuję a tu mi nie wysyła moich wypocin co to wogóle jest podaję moją pyszszną kawkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu
uuuuuuu uuuuuuuuuuu uuu u u uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam u mnie na razie dobrze dziala ta kafe pewnie z czasem i u was zadziała robal dzięki za kwiaty zawsze o nas dbasz nawet jeśli jesteś zabiegany :D:D no i jaki będziecie mieć weekendzik? bo ja baardzo edukacyjnie spędzę sobotę i niedzielę i mam zamiar iść dziś na mały relaksik do hali basenowej i popływać oj moje ramionka i plecy aż krzyczą o rozluźnienie pozdrawiam i może jutro rano tu wejde pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo goraco!! u mnie jakos juz troszeczke lepiej z ta reka juz tak mocno mnie nie boli wiecie w sumie to nie wiem nic o tych problemach z kafe u mnie jakos ise kula nie jest tak tragiczniie a taka wiadomosc jaka wam przeslalem dostalem na e-mail choc nie mam z tpsa zycze wszystkim udanego wekeendu rozrywkujcie sie osobiscie planuje wyjscie do jakiegos pubu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ludziska jak miło było sobie popływać a moje ramionka jak nowe są no teraz co tydzień będę biegać dobra to ja idę zakopać się w chmurach i opadach i moze w jakiś wodach aha ten tego wieczorem będę bułki na slodko glodomorów zaprawszam z własnym drzemem, powidlami czy innymi slodkościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacjcie czesc i czolem 🖐️ ale mi sie spac chceee.. wlasnie wrocilam z pracy (tzn po pracy bylo jeszcze p[iwko :P ) a pracowalam sobie w weekend w KFC z okazji promocji tej chinszczyzny i ja malowalam dzieciom twarze :D kiurde a kafe mi w domku bardzo ładnie śmiga a w pracy nie chce :/ pozdrowionka for ALL 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mówię, mam dzisiaj znośny humor :p tylko komu jak nikogo nie ma😭 Wczoraj w nocy koleżanka z którą mieszkam przyszła do mnie z dylematem czy ma wybrać narty czy snowboard:p. Na nartach już próbowała wiec wyciagnęlam deskę i pokazałam jej jak to wygląda spodobało jej sie i stwierdziła, że było by to dla niej nie lada wyzwanie, decyzji jednak jeszcze nie podjeła, ciekawa jestem co wybyście jej zaproponowały, żapytała mnie co ja bym wybrała na jej miejscu :D ale ja nie jestem na jej miejscu, bo ja już wybrałam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuu
uuuuu uuuuuuuu uuuuuuu uuuuuuuuu uuuuuuu uuuuuu uuu uuuuuu uuuuuuuuu uuuuuu uuuuu uuuuu uuu uu uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu
uuuuuuu uuuuuuu uuuuuuuuu uuuuuuuuuu uuuuuu ]uuuuuuu uuuu uu u uuuuuu uuuuuuu uuuuu uu u uuuuuuuuuuu uuuu uuu uuuuuu uuuu uuu uuu uuuuuuuuuu uuuu uuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuu uuuu uuuuuuu uuuuu uuuuu uuuu uiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchammm
pcham pcham pcham pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :P czyzby cafe działała? :D:D:D Ayla 🖐️ a gdzie reszta? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Hubka jestem z cieplutką i pachnącą kawką proszę się częstować zimno u mnie strasznie ogólnie nie jest dobrze , chyba doła łapię no ale do roboty , popracuję trochę nad tą pracą koleżanki to mi głupie myśli nie będą do głowy włazić Hubka , nie palisz nadal ? a ile paliłaś dziennie zanim rzuciłaś ? ja chyba muszę zrobić drugie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrateczka, dalej nie pale !!! w sobote bedzie 1 miesiąc :D A paliłam paczke dziennie minimum. Paliłam też dość długo - ze 12 lat bedzie ! Ja że tak powiem już psychicznie się nastawiałam, że rzucam od 1 stycznia, myslę ze to pomoglo. Jak równiez wcześniejsze takie rzucanie, zazwyczaj 1 - dwu dniowe. Najdłużej chyba bylo poltora tygodnia. A i dodam, ze przed rzuceniem nie paliłam już ze dwa miesiące przy moim chłopaku. Czyli jak był u mnie ze 2 dni (co sie cale szczescie nie zdarzało czesto) to cierpiłam pocichutku, no może czasem przy piwku wymiękłam :P A w sylwestr do godziny 12 kopciłam ile wlezie :D zaraz po 12 to co zostało w paczce wyrzuciłam do kibelka i powiedziłam (ledwo bo ledwo stając na nogach:P) żegnaj nałogu :P i tak o to nie palę :) ale ciezko jest (zwłaszcza ze w pracy sami palacze), mam nadzieje ze nie wroce. Acha baaardzo duzo tez czytałam na temat szkodliwości palenia :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po chwilowej nie obecnosci ,mysle ,ze juz sie z Wami nie rozstane ;) pozdrawiam serdecznie i ciepło 🌻 Jery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć wam przelotem i na chwilę jezdem no mnie się jakoś udaje tu wleźć i coś skrobnąć choć ostatnio nie miałam jak bo rodzeństwo ma ferie, nie miałam ochoty bardzo smutna wieść do mnie doszła, i też studiuję geografię i całkiem całkiem mi to idzie no ale przez to rzadko tu bywam trzymajcie się ciepło wiecie co? już nie długo wiosna będzie !!!!!!!! to ja spadam bo mnie wyganiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy !!! :) kawka czeka ! Mery , a skąd wiesz , że niedługo będzie wiosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marteczka:) moze wszystkim się kafe przycina jak mi wczoraj to jakiś koszmar jest.:o wczoraj sie rozpisałam ale nie wysłało mojej ciezkiej pracy😭 Jak tam Twoje bombelki śpia jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla :) faktycznie , może problemy z tlenem i kafe jeszcze trwają ja problemów nie mam , ale ja mam stałe łącze - może to od tego zależy ? nie wiem , ni w ząb się na tym nie znam :) bąbelki nie śpią już dawno , ale maleństwo chyba właśnie wybiera się dospać , a my z syniem robimy sobie jajeczka na miękko a poza tym nic mi się nie chce robić , no i brzuch mnie boli z powodów kobiecych właśnie tak się zastanawiam , czy brać jakiegoś procha , czy wytrzymam ech... być kobietą , być kobietą .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ayla ;) Marteczka;) tez mi sie tak wydaje ze cos sie złego dzieje z naszym topikiem,a wydawało sie ze to nigdy sie nie stanie ,ale mysle ze nie jest tak zle jak w naszym rzadzie i wyjdziemy na prosta pozdrawiam serdecznie i mówie ze jestem z Wami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×