Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Qurna maryś co wlalentynki, dzień kobiet itp :( mi daje coś słodkiego ja do tej pory tez mu kupowałam jakieś debilne serduszko a teraz sie okazuje ze on cukrzyce ma i kicha, nie no to jakieś dziewne rzeczy żeby komuś kogo sie nawet nie lubi dawać serduszko czerwone:( ja chyba mam cos z główką. Wynikałao to z tego ze jak on coś kupił to mi było głupio i też kupowałam:o a ja jestem takim małym Prosiaczkiem z Kubusia a czasmi tygryskiem bo lubie brykac:D, a czasami samym Kubusiem bo lubię miodek a i nie czytałam nigdy kubusia to muszę chyba nabyć, kiedyś ogladałam ale to nie to samo prawda Maryś, fama:Dobiecuje ze sie poprawię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla!! absolutnie musisz się poprawić!! ;) disneyowski Puchatek to zupełnie co innego, tooo....no zupełnie się nie umywa do oryginału!! :)pędem do księgarni!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie rebiata :P widze ze zycie cafetariane kwitnie :) i dobrze, ja sobie cichutko posiedze i kawke spije, popatrze na was i zmykam. Remont mi sie w domku szkuje :/ wczoraj byli znowu, pomierzyli, porysowali i od 01.03 łazienka przechodzi metamorfoze :D ciekawe gdzie moj kot bedzie sie zalatwiał :-o hihihhiihi a na walentynki chyba nic nie kupie :P nie mam tez pomyslu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz lecę do roboty bo mi się trafiła dodatkowa (mam nadzieje, że jak przestanę wyrzucać śmieci po zachodzie słońca to nie będę się musiala imać takich robót :D:D;)) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to fama ok powiem mojemu walentemu żeby mi kupił Kubusia na walentynki❤️ :D jakie tytuły polecasz bo mniemam ze nie jest wszystko w jednej ksiązce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam przeczytać puchatka w oryginale... ale nie dałam rady... ze względu na trudność nie na treść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubka oooo masz kota ale gdzie:D a my dzisiaj idziemy i mamy coś sobie nawzajem wybrać i tyle, coś przydatnego:D bo te kartki z miłosnymi wiersykami mnie odrzucają.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
uuu u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyfrem ją
wrwep [hogp[nklb, mNK}[ kphp[m lvhm jk] cfh kpb fhhkkkkkkkkkkkkkkkf h]m[l ccm,bnnnn,....... bbb fy[koof-y\ikpjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Państwa;) I uciekam,bo jestem urąbana robotą:P po uszy,po uszy.Ale jakże to tak nie zaglądnąć bodaj tu do Was???Nigdy w życiu. ------>justa,dzięki za poradę praktyczną,nawet mi już wszystko działa sprawnie🌻 ------>marysieńka,hmm...co plastyk robi?Ano takie tam,miesza farbki patyczkiem,takie śmierdzące...Młotkiem i gwoździkami przybija stare prześcieradło tudzież obrus do ramek z deseczek...Czasem w przypływie emocji huknie się tym młotkiem...Graty zbiera takie co to ktoś inny do śmietnika wyrzuca,ale w śmietniku nie grzebie,o nie!No i idzie z duchem postępu i owszem,kupił sobie nawet komputer ostatnio i na nim kombinuje:P Hotel mówisz,hmm...zobaczymy;) No,lecę,lecę bo czas goni,do wieczorka,jak dobrze pójdzie,choć i tego nie wiem,pozdróweczka dla Was🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to jestem wyjątkowy kubuś puchatek bo mam Mały Rozumek, uwielbiam Małe Conieco i musze podumać no i śpię strasznie długo fama to ty obcykana w ang i niem i metodyce jesteś hi hi hi ayla marsz do ksiegarni i proszę nabyć kubusia puchatka, chatkę puchatka i to co fama napisała coś na t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutek ;) powoli powoli robota nie gołota nie ucieknie 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mam wrażenie że gadam jak chłop do obrazu... :) :classic_cool: spadam na razie życzę wszystkim miłego spędzania dnia śwętego walentego i zresztą wszystkich innych też... 🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba jej kreta wcisnać u mnie działa na zapchane rury to może i tu robal sprawdź pocztę tzn skrzynkę ale uważaj tajne przez poufne wiec cicho sza ayla no i dobrze ześ mu nic nie dawała bo co on ? przeciez szef a potem by cię oskarżył o molestowanie albo filtrowanie kawusi oj kawusię to bym sie napiła - w pracy będzie pani plasyk znowu zapomnialam twojego nicku czejak no ja go sobie zapiszę już mam Aniutek muszę jakoś zapamiętać od ani ten nick? andzia anula oj mam kuzynkę anię świetna dziewczyna wogóle andzie są super mojej św pamieci babcia była andzia i ku jej pamięci swoją córcię tak nazwę a po drugiej babci marysia będzie więc bedzie miała anna maria a po tatusiu nazwisko oj to największa tajemnica jak na razie nie zwracajcie uwagi nie dość że głupafka to czas na dzieci mam czyli jajeczkuję jak kura i pewnie dlatego na każde dziecko patrzę i patrzę a na sklepy z ciuszkami już nie moge patrzeć z tesknoty no kochani to ja się będę z kafe zmywała do jutra albo dziś wieczorka zobaczymy co się uda a co nie ano i na zlot czarownic w szkole się zapisałam ale dodzwonić się tam to ganiczy z cudem i nastąpił cud idę poszukać kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam liczbe na pasku adresów i......wielkie NIC😭 ojojojojojojojojojojoj!!!!!! ojojojojojojojojojojoj!!!!!! ojojojojojojojojojojoj!!!!!! 😭 😠 😡 Nastrój mi się pogarszaaaaaaaaaaaaaa.....!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, o co chodzi z tą stroną ?? czy Wy się tak frustrujecie tą naszą stroną forumową?? :) Rzeczywiście po głupiemu jakoś chodzi. Włazi zawsze na pierwszą strone i trza klikać ostatnią żeby się dostać, albo wysyła po 5 razy to samo. Ki diabeł? a ta książka to \"Tao Kubusia Puchatka\" Benjamina Hoff\'a - to takie \"wyłożenie\" zasad taoizmu na przykładznie postaci z puchatka :) Ale bez obaw - żadne tam nawiedzone teksty - bardzo fajna, przyjemna książeczka :) I można spojrzeć na żywot nasz marny z innej strony ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... piątek 13-tego hehehe... miałam głupawkę i tak mi fajnie było no i pokłóciłam się z mężem teraz jestem wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->fama nie przejmuj się mną,to taki teatralny bardziej niż rzeczywisty manifest bezradności wobec niespodzianek netowych...:P Z braku laku,co trza pisać,hmhihmihmihm Ale dziś to normalnie oczopląsu dostaję,musze sobie okulary sprawić,bo widzę z ledwością ledwą.No ale co ze mnie byłby za homo sapiens,co by bliźnim w potrzebie w sukurs nie bieżał. A ja mam dziś doła głębokiego,bo nigdzie nie pójdziemy na Walentego :( Mama nie może przyjść do córy mojej,i tak to...Buuuuu...nie ma się nawet komu wyżalić,bo pustki tu,aaaa idę do jakiejś roboty:(Pozdrówka gorącuchne dla Was wszyściutkich🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A ja mam dziś doła głębokiego,bo nigdzie nie pójdziemy na Walentego \" Aniutek! ale za to poetka z Ciebie!!! :D:D:D nie łam się, ja nie pójdę też bo nie mam z kim :( a do tego nie dość, że mama nie weźmie mojego dziecka (bo nie mam takowego;)) to jeszcze siostra przywiezie swoje na przechowanie ;):P ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo miłosci zyczę wszystkim nie tylko dzisiaj i to niekoniecznie do chłopaka, męza, narzeczonego tylko żeby zawsze wasze serduszka były przepełnione uczuciem wielkim dla przyjaciół. znajomych tych którzy sa wam bliscy!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Witam Moje Panie Serdecznie I Z Usmiechem Na Ustach ;)To Dla Was OD Robala!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->Fama,ale kadzisz,hihihi,spłoni mi się lico blade i wpadnę z impetem pod szufladę;) ----->ROBALKU,jaki Ty słodziutki,oj bo mię omdlenie jakoweś ogarnia z zachwytu...wpadam w eter...Bęc! i guz gotowy... ----->Marysieńka,Tobie też Walentynkowożyczeniowocałuskowo😘 ----->Marteczko miła,Tobie miłości jeszczeeeeeeewięceeeeej😍 I w ogóle Wam wszyściutkim obecnym i nieobecnym na ten szczególny wieczorek😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 ]😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 ]😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 ]😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 ]😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍oceanu miłości życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta Droga,przeoczyłam Twój nick,o wybacz mi...Więc jeszcze dla Ciebie z podziękowaniem za cudnej urody życzenia😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻 😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻 I tak ostatni będą pierwszymi;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijam winko czerwone komuś polać ? moje myśli są już mało konkretne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijam winko czerwone komuś polać ? moje myśli są już mało konkretne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam z drzwi otwartych na uczelni jestem zła bo wywalili z łóżka największego miśka który chce zostać ich studentem egzamin mam 14 lipca proszę trzymać kciuki idę zakuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chinka
Witam wszystkich bardzo gorąco!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×