Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

He zrobimy to razem ja ja bede łaskotał ,a Ty wezmiesz kilka sztuk ;) > Manja 🌻 usmiechnij sie ;) nie czas na marudzenie ,bo klapsa na goła dostaniesz od robala he . chodz pogadac cos o ni czym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi chyba nic nie zaszkodzi na urodę :) Długaaaaśny ten topic jak nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko, dla prowokacji... W zasadzie to nie mam teraz czasu na pogaduchy :) Ale strasznie mi się podoba Twoja stopka Robal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra Robal tylko trzeba ja jeszcze z tego kąta wyciągnąć ale to już Ty musisz boś silniejszy;) zaraz sie do niej dobierzemy hehe nie ucieknie maryś musi nam osłodzić zycie:) manja a topic długi bo my tu codziennie sie spotykamy i tak sobie zabijamy czas a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HM MAnja he powiedz mi co to jest NIE WIEM;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do domku do juterka wszystkim Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa to tak ja stronki znowu nie widzę adjld;sjgohn AS/\';foljsd bpfgmk ktgujkltu;l u.cdo[h rhDGK:Ljr 7y]izetjyo[k tuio7pk[xtu o\\s uypujoruk] oi-ploiy[;io;oyuuuuuuuuuuuuu yjoeaty jk u[[86tkdfutyyuljjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjh bmmnnm \\u tulkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa to tak ja stronki znowu nie widzę adjld;sjgohn AS/\';foljsd bpfgmk ktgujkltu;l u.cdo[h rhDGK:Ljr 7y]izetjyo[k tuio7pk[xtu o\\s uypujoruk] oi-ploiy[;io;oyuuuuuuuuuuuuu yjoeaty jk u[[86tkdfutyyuljjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjh bmmnnm \\u tulkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa to tak ja stronki znowu nie widzę adjld;sjgohn AS/\';foljsd bpfgmk ktgujkltu;l u.cdo[h rhDGK:Ljr 7y]izetjyo[k tuio7pk[xtu o\\s uypujoruk] oi-ploiy[;io;oyuuuuuuuuuuuuu yjoeaty jk u[[86tkdfutyyuljjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjh bmmnnm \\u tulkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla jak nie widzisz ????????? ;) he ja to wiem ze nie widze ale daje te + 30 i jest he🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej ❤️ 🌻 Walętynki :P obchodzimy, a jakże, ale to dlatego że w ten akurat okropny dzień zaczęła się nasza miłość... :) No i teraz ma już siedem lat :D Była kolacja (mój mężczyzna robił), winko itp itd. super. Marteczka >> moi znajomi też mają takie dziecię, ma na imię Kacper i jego siła niszczycielska jest naprawdę porażająca... :) też po tatusiu he he :D A znasz to: -Och, jaki synek strasznie do tatusia podobny... -Wie pani, ale i tak go kochamy... :D :D A teraz wam opowiem jak się strasznie wczoraj wk......: zadzwoniłam do dziekanatu, pogadałam se z jakąś paniusią, która powiedziała, że mój dyplom napewno jest już gotowy. pojechałam więc do krakowa i na miejscu dowiedziałam się od innej pani, że niestety ona się pomyliła przy wypisywaniu i musiała jeszcze raz i mój dyplom spoczywa teraz gdzieś u rektora. wrrrrrr #%##*&##>>@!!! 6 godzin w pociagu i 7 dych na bilety!!!!!!!!!!! k......!! fajna wycieczka Dobrze chociaż że na podyplomowe mogę złożyć licencjacki dyplom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska
gupia ty... 😠 Robal o czym ty z Manją...? bo nie kumam... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no - mam chwilkę Mikołaj z tatusiem biegają za piłką , a Kinga chowa się za łóżko wszyscy się cieszą nie wiem czemu :D Robal - a pewnie łączymy się :D Ayla - to Ty jeszcze nie masz zdjęć moich dzieci ? jeżeli wytrzymasz jeszcze ze dwa dni to prześlę Ci bardziej aktualne a Mikołaj już kilka razy się do kompa dorwał , kilka razy nie wiem jakim cudem udało mu się wyczyścić mi listę kontaktów w tlenie , czasem mi się wcina w klawiaturę , no i co tylko jego zdaniem się nadaje ( bo jest płaskie ) próbuje włożyć tam , gdzie normalny człowiek wkłada dyskietkę :D Uśka - hihihi... kawał w sam raz :) no wycieczki to Ci nie zazdroszczę , też bym się wk.... a najgorsza jest ta bezradność , no bo co zrobić - nakrzyczeć na panią , a co to da ? Manja - witam serdecznie , dawaj gadać z nami :) Maryś - Ty to musisz lubić to kucharzenie :) , takie gorące lepić nie wiem czy by mi sie chciało :) Majesta - GRATULACJE 🌻 a piwko chętnie ( jak zwykle ) machnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Marteczka no jedna osoba chociaz mi pogratulowała dzieki bardzo!!! ach te twoje urwisy to naprawde musza dawać w kość ale dzieki nim swiat jest piekniejszy napewno, jest wesoło a dzieci nawet jak rozrabiaja to sa przekochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Witam koleyny raz ;) sam nie kumam hehe nie zartuje tak sobie gadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manja> pytanko z kąd jestes zdradz nam tajemnice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc (nie zaczyna się zdania od więc), no więc \"jak nie wiem\" miało znaczyć coś w rodzaju \"Mody na sukces\" (odcinek 25789). To do Robala. Jestem z Wrocławia. To też do Robala :) Cześć wszystkim (to do wszystkich). Fajny macie topic, taki rodzinny :) Miło mi Was poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elou ;) ;) ;) ja jestem z wawki.... :) jest moze ktos ze stolicy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie Takze myslę ,ze Ci sie tu u nas spodoba i zostaniesz z nami na dobre i złe >hehe to tez z jakiegos tam filmu czy cos tam ;) Posiadasz jakies zdjatka nie z filmu tylko Twoje chetnie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł manja!! :D:D:D też jestem z Wrocławia i nowa tu zupełnie 🖐️ witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fama no staram sie jak moge nie nudzać ale dzisiaj wyjatkowo jest nudzący dzień, w tv nic ciekafego, chyba sobie film jakiś obejrze po raz kolejny na komputerku, myślałam zeby iś spać no ale o tej porze to nie w koncu duza dziefczynka jestem to do 24 się pomęcze jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko!! do 24????? a o której wstać trzeba jutro?? Ja o 6 w związku z czym, mimo, że baaaardzo duża ze mnie dziewczynka, zaraz państwa pożegnam i udam się na spoczynek ;):P A zresztą zawsze przedkładam zdrowy sen nad inne przyjemności - a zwłaszcza nad nudę :):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Hubka ja jestem raczej nocny Marek, i tak koło 23 to bym wtedy cos zrobiła ciekawego i niewazne czy zmeczona jestem czy nie, mi wystarczy 5 minut regeneracji sił i siedze zawsze do pózna, no sa wyjatki czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu sie kobieco zrobiło;) 🌻dla Was Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy :) złożyłam papiry no i teraz to nieodwołalnie idę na te studia (już zaplacone) na politechnikę. aaa boję się uczelni technicznych a zwłaszcza polibudy rzeszowskiej, za dużo się nasłuchałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, zdjęcia jakieś bym znalazła, ale tak od razu...? Tak pierwszego dnia? Nieee.... będę tajemnicza hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×