Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Witam :D Marysieńka, a na co zdajesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fama zdaję na ekonomikę i organizację małych i średnich przedsiębiorstw przez studentów nazywany jako miś i właśnie dziś wywalili największego misia z wyrka czyli mnie i dżemnęłam się na trzy godziny i mam rozwalony cały dzień już nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysieńka - - wow!! to życzę powodzenia ;) Traumatyczne widzę przeżycie miałaś dzisiaj z tym wstawaniem ;):P No ucz się ucz tej ekonomiki przedsiębiorstw to mi pomożesz w moim \"przedsiębiorstwie\";P;P;P, o którym przemyśliwam (tylko czy \"małe i średnie\" wystarczą jak się rozwinę ;););)?? a to pomysł na moje super-przedsiębiorstwo ;):P - www.obroze.z.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Słoneczka Was cieplutko,i lecę już bo mam robotę jak to w niedzielę;)...Może jeszcze się doczołgam przed padnięciem,gdzieś przed nocą.Papatki😘🌻😘dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez popijam sobie winko hehe Aniutek nie szkodzi za przeoczenie nic a nic 🌻 Jtro poniedziałek wrr okropne to jest. Mam nadzieje ze miło spedziliscie ten weekend..... Miłego tygodnia zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto dzisiaj? Kawy nie pijecie??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo jest tu kto bo ja szkiełka moje przecieram i nikogo nie widzę:) no to wstaaaaaaaaaaaaaawać już poniedziałek do rrrrrrrrrrrooooooobbbbbbboooooty co to za leniuchowanie. Jak tam wam walentynki upłyneły bo ja miałam czas napiecia przedokresowego i byłam wściekła a mój A nie wiedział co z tym robic i spieprzyłam Walentynki:o A byliśmy na filmie \"Nigdy w życiu\" ale przy moim nastroju to się popłakałam na nim i tyle:p ale ogólnie film mi się bardzo podobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MVNMGP;P ,; IIIIIIOLDGNGDJ,LCDH XFTGJXFHKTGUIOKSYJMH FGHDZFHNBN HM;YERTYUAETNV FGHWRYUTFHJNG SZYFREM JĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZTB
RWOGJLKJFSLKBL RYS;LGJ/VKM SFHSLFmB?c sfBB/ c, zRSFHBXC/B"rphK SDGKBMLC FGSZCLBM c SFHFCB. CBRKLGH';ODGJB?siGJ/ GKJDSKLVG.JWRTIOLTrj 'epqotueigldvh/vgj eqltkj'qeopgjoaddhhhhhhhhhhhhhhhhhhk.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za zyczenia walentynkowe! choc przyznam, że dla mnie to raczej głupie święto - nie urażając nikogo. Wydaje mi sie, że to kolejny dzień kobiet...my z moim I. nie obchodzimy go w każdym razie w żaden sposób. kochamy sie na codzień i nie widzimy powodu do specjalnego świtetowania akurat tego dnia.... Co ta u Was słychac?? Zaczynmam miec głupawke i kompletny brak chęci do czytania przepisów i innych takich:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He Witam Cie Szam;) moze masz i racje ,ale jak sie ludzie tak rwa do tego swieta ,to co zrobic ,to taki zamiennik komunistycznego 8 marca ,który sie nam kojarzy z towarzyszami wreczajacymi kwiaty pokazowo chłopkom gdzies na polu . A po za tym to co słychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo, Szam popieram w 100% pisałam wczesniej ze kochać sie i okazywać uczucia trzeba codziennie a nie tylko 14! bo to bzdura jakaś. My tez nie obchodzimy ale dajemy sobie małe serduszka tak dla zabawy raczej ale nie zeby nagle mój kochany wyskakiwł specjalnie z okazji walentynek z różami itp. a co z dniem powszednim?? Kolejne świeto ogarnęło cały świat prawie, niedługo bedziemy indyki piekli na dzień dzienkczynienia. no to tyle moich wywodów Miłego poniedziałku życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta, my sobie nawet serduszek nie dajemy ani kwiatów. Jak juz pisałam to jakaś paranoja i nie zamierzam jej ulegać. Robalku, nic tylko siedzę i się stresuje zbliżającymi sie egzaminami, mam juz dość nauki i całej reszty. Teraz zrobiłam sobie mała przerwę żeby do reszty nie zwariować:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam to życze Ci co by Ci sie to udało w 101% no nie to zwariowanie oczywiscie ale te egzaminy ;) odpoczywaj kobietko,ah mam do Ciebie prosbe ,nie wiem jakim trafem chyba przez reinstalke znikły mi Twe zdjatka jezeli mozesz;) to prosze o przesłanie .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fama Ayla Robal Szam Majesta kawkę zrobiłam , chce ktoś ??? a ja mam doła zaje.... dużego nie chce mi sie klikać nawet tak tylko wpadłam przywitać się i kawką poczęstować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzyś
dzień dobry! jestem nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry która to z rana tak głośno kaze wstawać? ja spię do 10-11 i proszę mnie nie budzić wczoraj ktoś to zrobił i bylam zła fama widzialam twoja stronkę trzymam kciuki za twoje przedsiębiorstwo i jeśli będę mogła to oczywiście z przyjemnością pomogę szam miło mi cię widzieć robal a ty jak spędziłeś walentynki? majesta jak tam zdrówko? ma ktoś gorącą śmietankę z kafka? dobrze przeczytaliście smietanka z kafka a nie kafka ze smietanką dorzucę placek z bananami i ciacha orzechowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam dziewczyny:p ja tak sobie myślę że to całkiem miłe święto, a z facetami przynajmniej tymi których znam to jest tak, ze jak nie powiesz że czegos chcesz to tego nie dostaniesz trzeba mówić o wszystkim kwiatku, zaproszeniu do restauracji, wyjściu do kina bo oni nie wiedzą ze od czasu do czasu wypadało by mnie gdzieś zaprosić czyli nie płacimy każdy za siebie:o, a w ten dzien jak tak wszyscy o tym trąbią to i może oni sie domyśla chociaż nie koniecznie ale jest duza szansa, i jakiś 🌻 się pojawi czy ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobrywieczór,padam nie spałam całą noc i już idę spać chyba,ueeee,nic mi się nie chce....Walentynki powalone,ja tego nie obchodzę,ale jak komu miło serduszko dostać,to mu wyślę niech się cieszy;)Całuski dla wszsatkich pijących i niepijących kawę😘 i dla Ciebie Budzyś🌻😘witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Witam wszystkie bywalczynie ,prosze o tymbarka he ;) > Budzyś witamy Cie powiedz cos o sobie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam ja tez mam egzaminy a przedemna 15 ustaw poczawszy od prawa cywilnego poprzez karne, prawo bankowe ustawy vat i ubezpieczeniach społecznych na prawie pracy skończywszy...koszmar poprostu. Ja na kafusie to sie skusze z miłą checią i na coś słidkiego .... Mary wszystko bez zmian jakoś tzreba się zebrać w sobie i żyć dalej... ...co dzisiaj mamy na obiad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyfr
dfhdkk vjhldvdcvxc dfhdggggggkjgh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plindze dziś sa na obiad witam nową osóbkę majesta trzymaj się i będzie dobrze szam co to egzaminy dla ciebie? ja wiem ze tego jest dużo ale jak mus to mus robal witam jak tam twój kabarecik dziś leci martuś będzie dobrze zobaczysz tak czy inaczej będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani mam nadzieję ze plindze smakują placki ziemniaczane jak ktoś nie kojarzy muszę już uciekać osłodzić parę istnień ludzkich do usłyszenia kiedyś tam moze jutro a moze dziś zobaczymy trzymajcie się martuś nie smuć sie i uśmiechnij się do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :))) witam rozwnież nowe osóbki 🖐️ a u mnie wlaentynki - bezwalentynkowo i jakos nawet kłótliwie :P co prawda zaraz było godzenie ale dzien w sumie jak codzien. ale uwazam ze w sumie to takie dosc mile swieto, ale bez zadnych fajerwerkow :) pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie he spoxik ;) jak zwykle obiadek na mojej głowie i tp. Mary dzieki za e-maila 🌻 dam Ci znac jak bedzie po ;) hehe Pozdrawiam wszystkich jakos mało nas tu dzisiaj ......!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary no tak sie zastanawiałam właśnie co mam na talerzu i co tak pysznie smakuje a to placki ziemniaczane..tak myslałam właśnie hehe. Mary wyślij jakies zdjątko cio?? bo mam tylko jedno .. obiecaj obiecaj prosze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim🌻:D🌻 I co,dopadło mnie choróbsko,tfu!Katar mam,że mi nos chce rozerwać!Gardło boli....Ide sobie czosnku pogryźć,cytrynki jakiej,miodu,cebuli itepede...Przyszło na mnie...Zzzzimno mi jakoś tak,idę chyba pod kocyk...Aaaaaa...psik!!!Może wpadnę wieczorkiem,na razie nawet nie mogę patrzeć na monitorek:( Pozdróweczka cieplutkie🌻😍🌻,ale nie całuję,bo...eech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×