Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Szam doszedł mailik :) Robal ja jade tam z panem mojego zycia bo on tam ma jakas ciotke co to musi ja odwiedzić bo coś tam....nie wiem czy bede mieć czas bo jestem uzalezniona od niego i nie wiem co ta ciotka wymyśli itp. ale kawa w twoim towarzystwie to bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam ucz się ucz ale widzisz jak cię popędziłam to zaraz coś napisałaś i wiadomo co sie z Tobą dzieje:D koleżanke ignoruj nie słuchaj co gada;) maryś oo teraz to czestujesz tymi szyszkami widzę że moje i Robalowe zabiegi pomogły hehe:D E tam Majesta ja już tu myślałam że sie do was dołączę i poszusujemy na stoku na nartach i na desce a tytylko w celach towarzyskich i znowu nie mam sie do kogo przykleić na jakiś wyskok na śnieżek. Robal a tam u was jeszcze śnieg sie nie rozpuścił bo we Warszawie wszystko płynie prawie:( deszcz pada i do kitu z tym wszystkim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majestko to ja zabiore kobiete mojego zycia;) i wypijemy wspolnie ta kafe.;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🌻 Ayla - zdjątka będą jak najszybciej się da :) Hanka - dawno Cię nie było , dużo zdrówka dla Mamy , a ten Twój kawaler to szaleniec normalnie :D :D :D Hubka - no pogoda to i u mnie parszywa Robal - co dziś na obiad ? ja poszłam na łatwiznę i zamrożone kotlety mielone produkcji mojego taty będę odgrzewać :) Majesta - może ból głowy od nadmiaru nauki ? :) Szam - no witaj nam Założycielko 🌻 Marysieńka - Ty to nawet jak na chwilkę tylko , to nakarmić towarzystwo zdążysz :D A u mnie Sroda dniem targowym , więc poszłam z koleżanką , bo ona chciała spodnie i wróciłyśmy , ona z dwoma parami spodni i dwoma bluzkami , a ja z jedną parą super czerwonych sztruksów i jedną bluzką a miałam nic nie kupować hihihi... tylko doradzać no ale jak zobaczyłam te spodnie to mnie rzuciły na kolana i musiałam zakupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko🌻Witam Cie na obiadek serwuje bigosik hm pycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRA HURRRA HURRRA UDAŁO MI SIĘ Z TYM ADRESEM W KOŃCU POJĘŁAM :D :D :D WIDZĘ WIDZĘ WIDZĘ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRRA HURRRA HURRRA UDAŁO MI SIĘ Z TYM ADRESEM W KOŃCU POJĘŁAM :D :D :D WIDZĘ WIDZĘ WIDZĘ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszymy sie z Toba kolezanko Marteczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja na sekundkę, bo od piątku nam sieć nie działa, tu jestem gościnnie. zajrzałam, żeby do Was kilka słówek nastukac ;) pozdrawiam Was wszystkich i mam nadzieję, że wkrótce nam tą sieć naprawią, bo mi smutno bez Was ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla
blbla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla a bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bllbla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blbla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla a bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bllbla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla a bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla a bla bla bla bla a bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla a bla bla blbla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla a bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bllbla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blbla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla a bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bllbla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla a bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla a bla bla bla bla a bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla a bla bla bla bla .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze azraz sie zdenerwuje z powodu tej stronicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty Robal nie złość się a +30 zapomniałeś hihi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty Robal nie złość się a +30 zapomniałeś hihi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He nie zapomniałem ,zle i tak nie widziałem co piszecie hehe zlosliwosc rzeczy martwych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydzę Robalku że tylko my tu na polu bitwy zostali a i ja zaraz uciekam do juterka Buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A KUKU Dzień dobry czy mnie jeszcze pamiętacie ??? Nie było mnie jakis czas ,ale było strasznie dużo u mnie w rodzinie problemów,a w pracy to tez nie mam czasu do Was zagladnac ,wieczny nawał pracy ,a pozatym to u mnie w domku nie chciała się otwierac Kafeteria ,a jak się już otworzyła to znowu na topiku na danej stronie się nie chciało otworzyc hoorrorr. To tak ku woli wytłumaczenia się, Pozdrawiam Wszystkich wszystkich bbbbbbbardzo ggggorąco. Miłego wieczorku życzę.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka 🌻racja poley woda niech wstaja spiochy jedne;) zmykam na zakupki ,ale bede jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Marteczka, widzę, że obie miałyśmy wczoraj Dzień Super Spodni!!! Niech żyje, niech żyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku to lecę po wodę :D Jam - jak ja Ciebie dawno nie widziałam :) a Ty jakie spodnie nabyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mocno dzwoniaste dzwony w kolorze śliwki węgierki. Rozmiar lux na mnie, materiał z jakimś elastycznym dodatkiem. Cena 10 PLN :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla >> no to nam już raczej nie grozi :D :D (ja o tych walętnkach) wogóle tam nie pojadę, a po co mi dyplom cześć Magda, oczywiście że pamiętamy 🌻 Jam >> za 10zl, ja tak nie umim... 😢 noo łikend już niedługo :) a ja byłam dziś w końcu na koniach!! :D pierwszy raz od paru miesięcy... było fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) głodna jestem jak wilk a w lodówce pustki, moze Robal z tymi zakupami wróci to cos mi podrzuci hehe Uska no ja słyszałam ze ty polubude atakujesz :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) serwuje ryz na sypko ogórek kiszony,gulasz z zerduszek drobiowych;) pycha komu nałozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra widze ,ze macie juz dosyc pogawedek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu a co tak pusto dzisiaj??? Robal ja z ptaka to tylko moge piers albo udko a wewnętrzne organy to zostawiam innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×