Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witojcie 🖐️ stawiam kawke (na nogi ;-)) a dla zakatarzonych kanapki z czosnkiem (je tez sie nimi poczestuje bo z nosa leci mi niemiłosiernie) paskudana pogoda i problem na glowie :-o bo ide na bal przebierancow i nie mam w co sie przebrac - miały byc mumie ale okazalo sie ze jednak nie a w wypozyczalniach te co znam wszystko juz praktycznie wypozyczone 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutek Hubak kawkę ja poproszę oj niedobrze dziewczynki , że choróbsko was dopadło zajadać kanapeczki z czosnkiem ( ja nienawidzę , odkąd wpychali we mnie w dzieciństwie ) i zdrowieć szybciutko ! ja lecę walczyć ze zlewem pełnym garów coraz częściej zastanawiam się nad naczyniami jednorazowymi :D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widzę ze kolejne osóbki choróbsko dopadło:o Hubka a co z tymi mumiami nie tak, to może jakieś kimona załatw może ktoś ze znajomych chodzi na karatę, kung fu czy coś takiego:p. Znowu masz katarek to może nie przeziebienie tylko chore zatoki atakują, albo masz na kota uczulenie:p jak tam przygotowania do remontu. maryś ty jeszcze śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrałam !!! gary czyste , zlew lśniący :) teraz nastawić pranie oto życie matki polki hihihi... Ayla , Maryś to napewno jeszcze śpi :) a gdzie jest Jam ??? Jam - ja tenskniem za Ciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka nie martw się Mikołaj Ci pomoże;) tylko nie upierz go w tej pralce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu
wrqefjdklj'gbnjklnn asfgklnsdh;ldgkbn v' ] dgsf;'fdg;jndghpjoi'et sd;lgsfgokhj;l'jpetji[ ya hteohkt[ jjk;gggggggggggjmkkkkk gjkmg glg;cvfghjkpry[ ss gljjjjjjfgggggggjmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh
dfksjdg;lkdfjb;k dsgkslj'fklbn;ghokeotyu eah;dglkhj'guoeepty ehotjhk ' rrhoet'peeeeeeeeeuiii tjklet'jkkkk6top4]aw szyfr przepychacz 'sd'tglkw r[uyioew rtuet[]-puiooooooooooo6= ua etuoket] yyytopuykt[]ruuuuuu0649w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, jest jeszcze kawa? ja poproszę taką pioruńską ale z bitą śmietaną :) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam >takze wygrałem ,gary czyste ,zlew slniacy ,obiad nastawiony ,a pralka sobie podskakuje he ;) To zycie ojca polaka;) pozdrawiam serddeecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lkdjfha;sdklDK;LGHASKDJG SAFHALKSDJGHKSAJDG mnldkghoaeghsk;dfgh kdjghsldkfgn;awhfgggggggggggggggggggg kjkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ppppppppppppppppppppppppppppp rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr lsdgaosihgsajhegklajshgoahseroggggggggggggg] flaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jvgorg.z,sdkgoa;ueriwt;asigstoesuirg,zxcngv;lahg 135702346794386703249760239467023973 05798134560971304968 3096298436iowgk;lse759w3847t609234670234tlkgdhfgoq8374t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgdgdgdgdgdgdg
gdgdgdgdgdgdgdgdggdgdgdggd gdgdgdgdgdgdggdgdgdgdgdggd gdgdgdgdgdgdgdggdgdgdgdgdggd dhdhdhdhdhdhdhdhdhdhdhhd kjfjkfkfkfkfkfkfkfkfkfkfkfkkfkfkfk jfjfjfjfjfjfjfjfjfjfjjfjfjfjfjfjfjfjfjfjfjfjfjfjfjfjfjf uiuiuiuiuiuiuiuiuiuiuiuiuiuiuiuiuiuiuiui ppppppppsssssssssssppppppppppppsssssssssssss ooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooo uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no
rence mnie opadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę stronki help 😭 fdhgjklfhkfl;bkln gojr\'pohgfgdkl;hkj ohjfph\'jlgk\'\'\'\'\'zxdfgoorepa]t flhkfld;hj\';n [ry0uiiie t[jjjjjjgl;hjdgwtouuuopgggggg \'Aeogjk\'f;hoikoe4ui0 \'jn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska :D wygralim jest stronka normalnie nadziwić sie nie mogę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla - my to jak się weźmiem za stronkę razem , to efekt jest piorunujący :D :D :D Mikołaja nie upiorę bo by mi pralkę popsuł , hihihi... bo on psuje wszystko czego się dotknie ( to po tatusiu :) ) Robal , oj znam to znam , gospodynie i gospodarze domowi wszystkich krajów - łączmy się ! Fama - nawet jak kawki juz nie ma to ja właśnie robię , wiec jakby co to zara bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manaj
Jezus, to długie jak "Moda na sukces". O czym Wy tutaj gadacie jeśli wolno spytać (bo czytać nie mam zamiaru:D)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się o 10.00 spałam o 10.02 wstałam ah to i tak szybciej bo dziś szybciej do pracy idę a i do krawcowej trzeba bylo leciej i po wełnę teraz szyszki zrobiłam i czekam az stęgna sie czy po prostu wystygną tak wogole to ja nawet dzień dobry nie powiedziałam cześć wszystkim!!!!!!!! łapki mam z lekka poparzone przez te szyszki ale przeboleję dla ich smaku ahh co to szyszki zapytacie? ryz preparowany z rozpuszczonymi cukierkami toffi wymieszać i gorące formować w szyszki czyli podłużne kształty bo jak wysygnie to koniec tzn trzeba podgrzac majesta obiecuję ale nie wiem kiedy obietnicę spełnię ja już od dawna molestuję brata aby mi poskanował zdjecia ale coś tam trzeba zrobic a ten belfer nie ma czasu bo był koniec semestru teraz to niby coś tam w szkole robi jakaś sieć czy cós i ciągle ma wymówkę ja po 13 się zwiijam do pracy śmietankę z kafka sobie wypiję i w drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Mary nie ma sprawy poczekam na zdjątka mam nadzieje ze nie długo... Dzisiaj zdałam egzamin huraa stawiam pifko dla wszystkich a co mi szkodzi A pozatym ide obiad gotować zanim mój menczyzna wróci do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja pomoge Ci Ayla w tym pchaniu bo śrtaśnie sie tu nam męczysz :D iY*NE P(YEoiu9fu9807r74579u 90-98mdfxmmufgu :P a z romentem ... bedzie mordęga :-o (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ja juz uciekam jutro nie wiem kiedy wpadnę bo ekukować się będę na fakultetach ze też mi się garniturku zachciało a właśnie lepsza długa spódnica czy krótka?bo nie wiem co wybrac matriał ciemny z berzowe prązki ah uciekam narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadfds
a moze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka:D to trzymaj tego swojego psuja Mikołaja z dala od kompa bo jeszcze się do niego przytknie i to dopiero będzie straszne;)Ty to mnie zawsze rozbawisz tymi Twoimi bąblaminormalnie tak je lubię ze mogła bym je zjeść:D koniecznie przyślij mi z nimi wszystkimi fotkę:D plisssssssss Maryś Ty nawet nie wiesz od jak dawna ja śnię o tych szyszkach bo moja siopstra cioteczna kiedyś robiła jak nie miała jeszcze męza a teraz daleko mieszka tyle że ona dodawała jeszcze tego mleka w proszku i coś tam jeszcze muszę od niej wziaść przepis i wreszcie sama zrobić ale może poczęstujesz z jedną co bo ślinka mi cieknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...szyszki robiłam w podstawówce na pracach jakiś tam....pamiętam ten smak......ja chcę jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłem ze spacerku z synem ,super klimat na dworku ,polecam spacer ,po lasku jest pieknie ;) tez chce szyszke🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal to Maryś te szyszki ma ale ona je schowała za pazuchę i uciekła dzisiaj pod pretekstem jakiejś nauki a on usiądzie w kątku i sama je zje a mi sie tak chce tej szyszki pysznej że chyba ją w tym katku odnajdę i odbiorę kilka:p manja nikt ciebie nie ignoruje my tu gadamy o wszystkim co ślina na język przyniesie i nie złość się bo to na urodę szkodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×