Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

oj Majesta :P ja tez jestem nocny marek hehehehe chiba sie machnęłąś z nickami :D ale jak o mnie mowa to zaraz sie zjawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka w ten Qurna dżdżysty a może już deszczowy poranek :) podaję Kawkę na dziń dobry z pianką na 2 palce:D Maryś jak, się dzisiaj czujesz (pewnie jeszcze śpi) po naszym z robalem Ciebie tarmoszeniu hehe Uśka cóż za zbieg okoliczności bo ja we walentynki się rozstałam z byłym po 7 latach:p na szczęście. Qurna ja też bym się wściekła, teraz zadzwoń trzy razy zanim pojedziesz, bo widzę, że te panie są mało rozgarnięte:o Marteczka poczekam z niecierpliwością a nie mam jeszcze fotek Robala,Majesty, Jamniczka, Manji, Cichuni, Famy a też bym bardzo chciała koniecznie z pociechami jeśli są takowe;) Robal a ja nie wiem o co biega z tym +30 ktoś tam tłumaczył ale nie pamiętam:o manja🌻 cichunia 🌻 fama🌻 hubka jak tam wydobrzałaś bo jak tak, to jak nie ędzie padało to my na łyżwy się wybiweramy co Ty na to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dawno nie śpimy.Od jakiejś 4 czy coś;) Miły pan z UKS-u przewraca papierki w pokoiku obok,a ja sobie zaglądam do kafe. Robić narazie nic nie zamierzam,bo donoszę papierki.Moją mamę właśnie wywieźli z operacyjnej,a ja tam nie mogę być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupka
a moze nie balasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ja ja poprosze te kawke na rozbudzenie :) wstretny dzis dzien a wlasciwie pogoda 😠 nie lubie takiej pluchy Ayla chyba nie bede mogla na te lyzwy ;-( bo musimy cos wymyslic z ty,i strojami ;(( wczoraj bylismy w wypozyczalni i byly okropne te stoje :P szkoda slow i kasy na nie bo niektóre byly po 80 zeta !!! juz sama nie wiem co tu robic ;( moze za panków sie przebierzemy? za hipisow? **(^#^*^!@&%&* wrrrrrrrrr nie fiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla,podałam patent.W adresie strony na pasku wpisz o 30 więcej do cyferki,odśwież i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hanuś to co kafke zrobić z pianką i ciasteczko:D dużo zdrówka dla mamy życzę 🌻 od 4 rano to co ty kobieto jakiś stres okropny przeżywasz czy co. A pana zakop w papierach to nie bedzie Ci przeszkadzał. A co z tą fotką uświadczę od Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ciasteczko,przytycie nie grozi,a kawkę pijam raz dziennie. Stres mam,ale wstaję tak wcześnie,bo mój kawaler za nic w świecie nie chce sobie godzin przestawić. Chodzi spać o 18 a wstaje koło 5 i nic się na to nie poradzi. W dodatku za nic nie chce zapomnieć o jedzeniu w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurna
znowu nie widzę stronki i o co biega z tym + 30 nie nogę tego znaleźć ;slkd ospfjsd h'gggggggjfkkkkkkk fdkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkxry= kH FHjk,j';ltcyyyyyyyyyy ryyi'lr yyyyyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir yii yhk[jglj fxyjbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb ccccg ujllftyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help
help. help helphelphelphelp helphelphelp 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na górze masz napisaną liczbę postów-na pasku adresów,np.teraz 8440,to wpisujesz tam 8470 i odświeżasz stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8370
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He ;) Witam 🌻 i cmokaski dla wszystkich Pan👄 bo dobry humor dzis mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus ja jakaś tępa jestem czy co:o do tej liczby za startem, bo jak tam coś zmieniam to jak zrobię odśwież to mi wskakuje taliczba która była wczesniej, to ja już niewiem o co chodzi. czy może to sie robi tylko jak nie Widzę stronki:o Hubka jesteś widzim Cię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo
jak wpiszesz,to trza zaenterować;) sama się odświeży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio nareszcie mam to Qurna bo ja nie wiedziała że zaenterować trza tylko odświez wciskałam:o Witaj Robalku maryś jeszcze się nie ockneła po wczorajszej maltretacji ;)szyszkowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Hubka no fakt pomyłka z nickami była ale to juz sie nie powtórzy obiecuje :) Strasznie boli mnie głowa, kaca nie mam wiec nie wiec o co chodzi ... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffff, jak miło jest poczytać coś co nie jest artykułem czy paragrafem:-) witam wsiech:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam a jakie ty artykuły czytasz bo ja aktualnie prawo bankowe męczę i mam dosyć Robal no moze mi czesc tez powiesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majestko 👄🌻👄🌻👄🌻;) Wybacz mi moja nie uwage...... Witam Cię serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Robal juz lepiej...kwiaty przeslij poczta no i czekoladki hihi a tak wogóle to w przyszłym tygodniu jade Robal w twoje okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta, podam Ci mailowo, OKI? WItaj Robaczku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal ja sobie jade do Rybnika tylko kurcze nie wiem czy czegos nie pokreciłam ze ty w okolicach mieszkasz jak tak to upss Szam napisz napisz, ja tak niecierpie tych artykułów i paragrafów ze nie wiem jak komus moze to sprawiać satysfacje bo taki prawnik na ten przykład musi byc nabiezaco wiec codziennie w tych ustawach brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam🌻 ale Ty jakaś tymi artykułami zamroczona :owidzę jesteś nic nie mówisz co tam u Ciebie słychać kedyś bardziej byłaś wygadana. Aż strach pomyśleć co będzie jak zdasz na tą aplikację:p. Wyzdrowiałaś wreszcie? a co tam u Zuzi słychać - zdrowa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He Rybnik to 7 minut drogi ode mnie ;) kurcze to wypijemy kafe he jak bedziesz miała chwilke czasu ,bo nie wiem w jakiej sprawie tam jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, siedze w biurze z kolezanka ktora nawija non stop kolor, juz nie mam sil, przepalily mi sie bezpieczniki, rozumiejacy wzrok mi mgla zaszedl, usmiech sie usztucznil, mam DOSC!!!!! Ayla, co mam robic, musze sie zakuwac, bo jak nie zdam strace prace:-( wiec sie nie dziw. U Zuzi raczej okej, to ja jak zwykle robie z igly widly. Ael teraz jestem w takim stresie, a na dodatek wiele spraw sie nagle spietrzylo i mam mlynek w glowie, sercu i duszy:-( nie narzekam, ale gdyby mi sie mniej działo w zyciu, nie miałabym nic na przeciw;-) Majesta, mailik poszedł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek przepraszam ja tylko przelotem bo lecę do szkoły się edukować jak wygospodaruję wiecej czasu to was przeczytam zostawiam wam mnóstwo chrupiących szyszek i pyszną zupke pomidorową pozdrawiam wszystkich obecnych i tych nie obecnych papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×