Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

oj Dziewczynki , nu nu nu !!! to ja tu sprzątam łazienkę w zawrotnym tempie , szybciutko karmię dzieciaczki , żeby sobie z Wami pogadać , a Wy gdzie ? a? no to jak Was nie ma to idę sprzątać kuchnię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Slicznoty ;) 🌻 > Marys co sie nie umywa hehehe Ty jestes najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka :) oj, szkoda maleństwa... ja też czasami sobie tak rozwalę palec, to wiem, co to za ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czy ktoś mnie tu jeszcze pamieta, bo tak najpierw byłam zarobiona a potem miałam urlop i śmigałam na desce, teraz to już śmigam że hoho:) a co tam u was ludziki słychać. zaraz poczytam co tu sie dzieje na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla, hej, hej, już po urlopie? ale Ci dobrze... ja swojego doprosić się nie mogę... na szczęście nie będziesz miała tak dużo do czytania, zaległości mało, bo i ludzi mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Justa a ja po tym urlopie zarobiona jestem jak nie wiem co😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wieczorkiem bo w dzień nie mam czasu :0 🌻 (szef ma modem w biurze... :( ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska
nosz ty głupia strono! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos zniedbywany ten topick Szam Wracaj i zrób cos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się wtrącę. Kontrola już sobie polazła,nic nie znalazła.(och,biedulki) a reszta...kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka ,nic nie rozumie jaka kontrola ??? Pozdrawiam Cie miło tu kogos ujzec🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam przyjemność;) gościć u siebie kontrolę skarbową. Dawno nie zaglądałam,nie miałam głowy ani czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha heh to zagladaj bo widzisz co sie dzieje 4 posty na dzien to troche mało jak na tak wybujały topick niesadzisz ,gdzie te czasy swietnosci jak stówka leciała w ciagu 2 dni ;) miłey pracki Ci zycze 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem,nie wiem,jakieś chorowanie mi sie przyplątało i tak zbiera mi się na poleżenie. I tak nie poleżę,bo nie mam jak,ale zbieram się do załatwiania urlopu. I Tomkowi się przyda kawałek mamci i mojej mamie moja obecnośc w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, dawno Cię nie było... dobrze, że już po kontroli, a jak tam zamykanie roku? kiedy jest termin? no i trzymaj się w tej \"reszcie\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno tak ,ja taz mało w domu bywam i widze ,ze mnie brakuje ,no ale co mam zrobic ,a tez troche pochorowałem i wogóle ten rok i koncówka ubiegłego to mnie nie nastraja optymistycznie same kłopoty i problemy ,no ale czoła musze stawic no bo kto to za mnie zrobi . Ty sie nie daj chorobie bo nie czas na nia ,zaraz wiosna masz byc sliczna i radosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal przede wszystkim muszę być \"no bo kto za mnie zrobi\";) a nie śliczna i radosna. Justa ja już zamknęłam rok,bilans zrobiony. Czas jest jeszcze,ale ja zamykam miesiące około 10-go,bo na co mam czekać? Pracuję szybko i tego wymagam od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ Haniu, Justa, Robal u mnie okropna pogoda pada i pada az sie nie chce nigdzie wychodzić...dobrze ze nie musze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka, Ty to szybka jesteś ;) a ja jeszcze księgowej rozliczenia nie wysłałam... a tu 20-ty się zbliża. majesta, pada? a u mnie takie ładne słonko... promyki dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziki gdzie jesteśta ja tu was szukam po człej kafe i nie mogłam znaleźć Maryś gdzieś Ty dostałaś odemnier maila czy nie bo nie wiem Robal a we Wiśle jeszcze śnieg jest czy już wszystko spłynęło ja już sezon snowboardowy zakończyłam taraz pora na rolki:) Hanka :)[kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayla, cześć :) jak widać, topik przepadł... nie ma tu już nikogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma nikogo jak my jesteśmy:D i Robal zaglądnie i Hanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was 🌻 🌻 🌻 no, dziś jestem w domku i mogę poklikać co prawda mam pracować ale ... mi się okropnie nie chce :O zaraz wezmę rower i pojadę sobie na wycieczkę! a co! praca nie zając... :D Jest tu kto? śniadanko trza by zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 W Wisle jeszcze sniegu sporo na stokach rano sie wybieramy na narty ,to ostatni dzwonek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka :) mnie też się już marzy rowerek, może jutro uda mi się wybrać. robal, narty? a ja tu się z wiosny cieszę... nawet jutro z okazji nadejścia wiosny imprezkę robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i byłam! dwie godziny jeździłam ale suuper :) 🌻 🌻 🌻 🌻 justa co tam słychać, jak twój luby w nowej pracy? A ty Robal jak z synkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×