Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Gość ja30
dzien doberek wszystkim moze sobie poklikamy o wszystkim i o niczym co sie dzieje w kraju i na swiecie albo poplotkujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - dawno Cię nie było , miło Cię znów widzieć :) a z tą zimą to ja też mam dosyć i to bardzo Ja 30 - pewnie , że mozemy pogadać , tylko u nas w weekendy pustawo , ale od poniedziałku będzie lepiej :) właśnie zapukała do mnie jakaś pani i zbierała na przeszczep szpiku dla jakiegoś dziecka , z pół godziny temu były dwie cyganki i chciały cokolwiek , rano był jakiś facet , ale nie wiem na co zbierał , bo otworzył mąż , a ja byłam w łazience dołuje mnie to kurcze ja sama nie mam - ledwo nam starcza , jakbym miała to bym dała , czemu nie , a tak za każdym razem odmawiać , już nie mam siły a tych ludzi proszących coraz więcej zresztą nigdy nie mam pewności , czy mnie nie oszukują oj zdołowali mnie przy sobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wieczorem martuś uśmiech proszę ja nie mam nie daję bo jak bym każdemu miała dawać to cała skromna moja pensyjka poszłaby .....się kochać ja chce kawy jak nie masz dobrej to ja ci zrobie pyszną bo zwykłą bez specyfików z mleczkiem i cukrem jeśli chcesz tyle placka sie nasprzedałam dzisiaj że swojego domowego stawiam z jagodami ja bardzo przepraszam nowe osoby ze nie po nickach wymieniam nie mam pamięci do wymyślnych nazw - witam serdecznie i zapraszam na placek z kafką i gadać o wszystkim i o niczym też można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie ta stronka wkurza ja tu ładnie piszę a sie nic nie pokazuje choc przechodzę wg schematu wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, chcecie powiedzieć, że nikogo tu nie było przez ten czas? skąd te pustki? chyba śniegiem Was nie przysypało? oj, leniuszki, do pisania... magda, nie przejmuj się, ja też mam dosyć zimy, wiele osób ona tak nastraja... miłego wyjazdu, napisz, jak było :) marteczka, ja staram się nie dawać pieniędzy, chyba, że w wyjątkowych sytuacjach... po prostu tych ludzi proszących codziennie jest tylu, że nie nastarczyłabym pieniędzy... no i jeszcze człowiek czasami się zraża, jak widzi, że ta starsza pani zamiast do apteki, idzie do monopolowego... nie lubię być bezduszna, ale czasami trzeba :( maryś, jak idzie nauka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJESTA 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam jeszcze raz , jeszcze raz .......... 🌻 no a poza tym duuużo szczęścia i miłości , ciepełka i spełnienia marzeń !!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ps. nie było mnie , bo mnie w ogóle nie łączyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy !!!!!!!!!!!!!! kawę mam już dobrą nie błotnistą i idę robić komu słodzić ? komu mleczka ? a może komuś torcika z urodzin synia mojego ? no to lecę do kuchni wodę nastawiać , torcik kroić , może zapachy Was obudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta 🌻 marteczka, jak widać, mnie zapachy zwabiły, ale nie wiem, gdzie reszta :( co tu się dzieje, że takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane:) pamiętacie mnie jeszcze...Ciekawe co u Was? u mnie zmiany,zmiany, zmiany....Nie sledzilam na bierząco tego co piszecie, zapewne kiedys nadrobie te zaleglości.Troche pustkawo z rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oshin, hej :) to opowiadaj, co to za zmiany :) tu nie tylko z rana pustki, tu ostatnio w ogóle mało kto zagląda, wyruszyli wiosny szukać, czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Justa, Kiedys szam, powiedziala mi , abym nie tracila wiary....Nie tracilam choc trudno bylo, przystosowac sie do zycia jaki zafundowal mi los.Czekalam jednak wytrwale i jest duza nadzieja, ze milosc znow zatriumfuje w moim zyciu. jestem taka szcesliwa, nie moge wprost w to uwierzyc.Warto bylo czekac...Teraz to wiem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie po chwilowey nie obecnosci ,ale byłem na nartach ;) >Majesto Wszystkiego najlepszego ,usmiwchu na twarzy i co Ci sie marzy🌻 no wczoraj nie mogłem bo wróciłem z wekendu wiec dzisiaj .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oshin, no to się cieszę, że się w końcu doczekałaś :) mam nadzieję, że dobrze się wszystko ułoży, tego Ci życzę. robal, na nartach, powiadasz? Tobie to dobrze, na nartach się rozbijasz... w dodatku pewnie masz tak skandalicznie blisko, góry z okna widzisz? ;) a ja to nawet na lodowisko wybrać się nie mogę jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa🌻 he;) a no widze z okna heh,było wspaniale ,ale nogi mnie juz bola dzis przerwa i jutro znow mam urlop jeszcze do konca tygodnia wiec trzeba go jakos racjonalnie wykorzystac no nie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś jestem dziś mało kompatybilna kawka jest , torcik też proszę się częstować witam wszystkich w ten paskudny zimowy dzień spadam robić dzieciom jeśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Marteczka🌻 a more pifko??? ;) to pomaga heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Qurcze nie było mnie trochę ale widzę ze nic nie straciłam bo innych też nie było a ja zarobiona jestem szeff mnie maltretuje licznymi zajęciami:( ale za to w piątek juz wyjeżdżam w góry i będe jeżdzic na snowboardzie i jeżdzić i jeżdzić:D nareszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal nie szkodzi ze dzisiaj wazne że wogóle :) Justeczka dzięki za karteczke...tylko życzenie jedno już troche nieaktualne jest ...czy ktoś wogóle jeszcze tutaj zaglądnie haloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta... czemu? coś się stało? o które życzenie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) 🌻 🌻 🌻 Majesta >> wiem że za poźno ale... duuużo radości, szczęścia i zadowolenia Ci życzę 🌻 ❤️ 👄 ja i tak czekam na wiosnę naaaajbardziej z was wszystkich :) zaspy już do pasa, śniegu nie ma gdzie odgarniać!!! :( ja też na narty daleko nie mam, ale... jakoś mi się nie chce :O tato mój jeździ co weekend a ja... leń wróciłam do pracy, i studia sie zaczynają, oj będzie roboty... aha jeszcze tyle u mnie słychać, że od lipca zdecydowaliśmy się już napewno wynająć pewne mieszkanie :) mam nadzieję że napewno i że nic nie przeszkodzi... Justa >> no pustki masz racje, ale mi prawdę mówiąc kafe już obrzydło, tylko tutaj wchodzę do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z samego rana kawka już gotowa :) u mnie słoneczko pięknie świeci i odrazu jakoś się optymistyczniej mi zrobiło nawet mi się chciało wstać ( a to się rzadko zdarza ) i nawet mi się chce sprzątać ( a to się zdarza jeszcze rzadziej ) i tak sobie pomyślałam , że może by tak właśnie dziś przelecieć po gabinetach kosmetycznych o staż popytać , ale to już zależy od czasowości mojej teściowej no i w ogóle dzięki temu słoneczku to pomyślałam sobie , że może jednak będzie lepiej i może w końcu przyjdą te pieniążki ze skarbowego i pójdę sobie do fryzjera ( pierwszy raz od wakacji ) i kupię sobie buty i nowy żyrandol i dzieciom coś kupię , a szczególnie Adzie , bo ona nie mam po kim ciuchów dziedziczyć chyba mnie pokręciło trochę :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz idę umyć cielsko i jak już będę czysta i pachnąca to poklikam jeszcze :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) uśka, no mi też kafe zbrzydło, jakoś tu się ostatnio pozmieniało na gorsze, porządni ludzie wybyli... ale tu chyba możemy zaglądać, nie? ;) mam nadzieję, że uda Wam się zamieszkać razem :) a czy ja Wam się już chwaliłam, że mojemu Skarbowi udało się w końcu znaleźć pracę? na nieciekawych wprawdzie warunkach, bo staż, za który dostaje się marne grosze, ale cieszę się bardzo, że znalazł cokolwiek, bo siedzenie w domu strasznie go dołowało, a przez to i mnie. marteczka, wow, co za optymizm, jakie konstruktywne postanowienia :) mam nadzieję, że Ci się uda je zrealizować :) ja też powinnam postanowić coś konstruktywnego, ale może poczekam z tym, aż się wiosna pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tom czysta ( wyborowa hihihi... :D ) Justa - no to gratulacjr dla Skarba :) zawsze lepszy staż niż nic grosze marne bo marne , ale własne , no i potem się można następnemu pracodawcy pochwalić , że się ten staż ma , a na dzisiejszym rynku pracy to już coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tom czysta ( wyborowa hihihi... :D ) Justa - no to gratulacjr dla Skarba :) zawsze lepszy staż niż nic grosze marne bo marne , ale własne , no i potem się można następnemu pracodawcy pochwalić , że się ten staż ma , a na dzisiejszym rynku pracy to już coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry przyjmiecie mnie? pamiętacie taka jedna maryśkę? ah całe kilka dni bez was to prawie jak wyrok który ktoś mi nadał ale już jestem nie wiem co się działo przez ten czas lecę poczytać komuś raczka na osłodę? a może w kopercie wysłać promienie pięknego wiosennego slońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochani co ja tu sama jestem? nawet słońce was już nie wabi? nawet pyszne jedzonki? kawusia? nic? ah nie dobrze no tak ja wiem ze koniec roku się zbliża ( rachunkowy) i ze jesteście zawalone robotą ale ani dzień dobry a ni nic? szkoda to ja trzymam kciuki aby się ten kwiecień już skończył to wtedy sobie pogadamy lub nie bo ja będe ostro wkuwać geografię papatki ale i tak będę tu zagladać jaka jest stronka nowego forum? bo ja zgubiłam gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×