Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Witam Wszystkich I tych co skacza i frówaja heh tych starych i tych nowych Witam wszystkich🌻👄 Klikam z koło gór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, humorek mi nie dopisuje po tych przedwczorajszych i wczorajszych przejściach, stres jakiś pozostał... ech, biednego to zawsze wiatr w oczy... :( basia, ja dla odmiany klikam znad morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Basiaa Hubka ja juz po spacerku - dzieciarnia padła na pysie w łóżeczkach i chwilę spokoju mam co prawda - powinnam się wziąć do roboty - ale mi się nie chce :D :D :D robota nie zając ( a szkoda :) ) ................ Basiaa - ja klikam z lubelskiego prze chwilą okrutnie walnęłam się głową w kant takich szklanych dzrzwiczek od regału ( taki stary dobry komunistyczny regał - pewnie każdy wie jak to wygląda :) ) o raaaany - mówię wam , przed oczami gwiazdki , a w oczach świeczki miałam :) no i guza pewnie całkiem pokaźnego wychoduję :) idę sobie jakieś śniadanko namigać ktoś się pisze na kanapeczki z serkami różnymi i sałatą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa tylko ci pozazdrościć ,właśnie dzisiaj rano przy kawce z koleżanką marzyłyśmy o wyjeździe nad morze , ja kocham morze ,zwłaszcza nasze polskie ,mam bardzo dużo wspomniej z lat panieńskich (no to już wiecie że jestem mężatką)w Łebie poznałam męża ............co to były za czasy.... ale się rozmarzyłam 👄 🌻 👄 a teraz szybko do sklepu bo wiara zaraz ze szkoły wróci ,a tu pusto w garach ;-) narazie odezwę się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morze.... ahhhh morze.... tak bym chciała chociaż na kilka dni ..... moze w tym roku uda mi sie chociaz na kilka dni :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. od kilku dni obserwuje Wasz topik i bardzo mi sie on podoba , pełno w nim optymizmu i radości . chciałabym sie do Was przyłączyć , jeśli oczywiście mogę . jeśli nie to tak mogę sobie poczytać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. od kilku dni obserwuje Wasz topik i bardzo mi sie on podoba , pełno w nim optymizmu i radości . chciałabym sie do Was przyłączyć , jeśli oczywiście mogę . jeśli nie to tak mogę sobie poczytać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. od kilku dni obserwuje Wasz topik i bardzo mi sie on podoba , pełno w nim optymizmu i radości . chciałabym sie do Was przyłączyć , jeśli oczywiście mogę . jeśli nie to tak mogę sobie poczytać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. od kilku dni obserwuje Wasz topik i bardzo mi sie on podoba , pełno w nim optymizmu i radości . chciałabym sie do Was przyłączyć , jeśli oczywiście mogę . jeśli nie to tak mogę sobie poczytać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. od kilku dni obserwuje Wasz topik i bardzo mi sie on podoba , pełno w nim optymizmu i radości . chciałabym sie do Was przyłączyć , jeśli oczywiście mogę . jeśli nie to tak mogę sobie poczytać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. od kilku dni obserwuje Wasz topik i bardzo mi sie on podoba , pełno w nim optymizmu i radości . chciałabym sie do Was przyłączyć , jeśli oczywiście mogę . jeśli nie to tak mogę sobie poczytać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim . od pewnego czasu czytam Wasz topik i bardzo mi się on podoba , pełen jest optymizmu i radości, chciałabym się do Was przyłaczyć . czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim . od pewnego czasu czytam Wasz topik i bardzo mi się on podoba , pełen jest optymizmu i radości, chciałabym się do Was przyłaczyć . czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim . od pewnego czasu czytam Wasz topik i bardzo mi się on podoba , pełen jest optymizmu i radości, chciałabym się do Was przyłaczyć . czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim . od pewnego czasu czytam Wasz topik i bardzo mi się on podoba , pełen jest optymizmu i radości, chciałabym się do Was przyłaczyć . czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zwierzaczek - dawaj śmiało do nas witamy może troszkę o sobie napiszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć , dziękuje za przyjęcie do Waszego grona , jak widać z obsługą komputera mam duże kłopoty, średnio raz w tygodniu zawieszam bratu sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwierzaczek - nic nie martw , moja obsługa komputera też pozostawia jeszcze wiele do życzenia :D ale na kafe wejść potrafię i to jest najważniejsze :D i czasem nawet coś wklikam :D głupawka mi się zaczyna , chociaż nie wiem czemu - pogoda znów się zpaprała , ehhhhh...... hihihi..... mówiłam - głupawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w okolicach Warszawy, pracuję oraz studiuję w trybie zaocznym , od niedawna korzystam z internetu, i coraz bardziej poznaje jego możliwości , w wolnym czasie przeglądam forum i czytam sobie o czym inni ludzie piszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, marteczka ja to nawet nie wiedziałam że jest takie coś jak kafeteria , zalogował mnie kolega i wytłumaczył co mam tu robić , więc chyba sobie jakoś poradzę .pogoda u mnie też jest niezbyt dobra , senna , a ja niedługo wychodzę do pracy . mam nocny dyżur . szkoda . bo bym jeszcze z checią poklikała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to ja sie jeszcze nie przywitałam dzisiaj :) Miło że ktoś nowy do nas zagladnął, napewno bedziecie tutaj sie dobrze czuły :) gwarantuje. Marteczka kawka dla mnie poprosze :) .....coś chciałam napisać i zapomniałam, a z 10 razy powtarzałam w myślach żeby nie zapomnieć :( Basiaa a z tych gór to gdzie dokładniej, bo z mojej strony to też do gór niedaleko tylko nie wiem czy do tych samych co i ty. Wiecie co mój kuzyn przyniósł wczoraj do nas.....szczurka małego jeszcze w specjalnym pojemniku, jak to zobaczyłam to padłam z wrażenia, mam go przechować pod jego nieobecność, ale nie dałam mu gwarancji że jak wróci to bedzie miał miłą niespodziankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ,ale tu sie narobiło ;) Witam 🌻po przerwie na sen .. Zwierzaczek to gdzie pracujesz???? co powiesz nam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wreszcie mogę usiąść i cos napisać.Tyram dzisiaj cały dzień i odwalam za wszystkich czarna robotę. Ale to nic Humor mam świetny kondycja się poprawia no i spalam zbędne kilogramy. Zwierzaczek Witam cie serdecznie. Jeśli chodzi o komputery to mam ten sam problem i w domu i w pracy. Jak już ktoś dzwoni do naszego informatyka to on wie że chodzi o mój komputer i juz o nic nie pyta. Mateczka cos ty nie przeczytałam wszystkiego ale po kilku zdaniach miałam takie wrażenie. Chyba bym na głowe upadła Wolę książki chociaż to też może być ciekawe tak samo jak książka Basiaa ja klikam ze śląska ale do gór też mam nie daleko (do Wisły ok 30 km) a ty dokładnie skąd?:) Wiecie udzieliłam dzisiaj wywiadu. Koles był niczego sobie i dałam sie namówic na zdięcie ( Boże ale jestem mało asertywna) i na kawę :) Wracam do pracy Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam starych wyjadaczy:) i świeżynki majesta ja szczurków nie cierpię bo maja ochydne ogony boszsz w koszyczku a jak go przegryzie :( nie boisz się wszystko Ci ten potwór pogryzie :p Aura :D czyśby jakiś romans kwitł wywiadowczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiaa, w Łebie się poznaliście? to super... ja mieszkałam niedaleko Łeby, spędziłam tam niejedno lato... tyle, że niestety na pracy ;) aura, a z górnego śląska czy z dolnego? bo ja się urodziłam na górnym :) no tak to już jest, Wam się marzy morze, a ja bym się chętnie wybrała w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aura to z kad jestes bo ja do Wisły mam hm 36 km.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla , nie w koszyczku tylko w takim plastikowym pojemniku, przykrywanym kratką żeby nie uciekł, nie strasz mnie bo w nocy jak słysze jak się rusza to nie wiem czy już jest na zewnątrz czy tylko sie ze mna drażni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×