Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

rogaliki?? nie dlugo juz paczki wjada albo faworki i inne ostatkowe pysznosci ale rogaliki prosze bardzo juz sa tylko uwazajcie bo puder sie sypie ( to juz ten wiek) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogaliki?? nie dlugo juz paczki wjada albo faworki i inne ostatkowe pysznosci ale rogaliki prosze bardzo juz sa tylko uwazajcie bo puder sie sypie ( to juz ten wiek) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogaliki?? nie dlugo juz paczki wjada albo faworki i inne ostatkowe pysznosci ale rogaliki prosze bardzo juz sa tylko uwazajcie bo puder sie sypie ( to juz ten wiek) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, wow, jak lakonicznie :) Robalek :) mary, jak zwykle kusisz pysznościami... ja już czekam na Tłusty Czwartek :) to już za tydzień i trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy znamy sie juz na tyle dobrze ,ze nie poznajemy sie daley??? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm cos widze ze kompy Wam pokradli:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarka
nie pokradli ale tyle tematów że nie wiadomo co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarka
czy to twója twórczość Robal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniekad tak od czasu do czasu cos staram sie sklecic kiedys tam ze 16-17 lat temu to wiecej sie tym zajmowałem,teraz nie mam czasu ale czasami cos sie uda 🌻 pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal :) nie, kompów nie pokradli, tylko całe towarzystwo się gdzieś rozeszło... dawniej było warto zaglądać na kafe, teraz forum zeszło na psy, więc ci mądrzejsi pouciekali. ech, dawniej to się rozmawiało.... ;) ile pączków dzisiaj zjedliście? ja na razie 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba odkurzyc ten topick paczkowanie dawno sie skonczylo pare tysiaczkow slodkosci sprzedalysmy oczywiscie objadalysmy sie a teraz wielki szary post podobno dzis sa walentynki?? ja rozeslalam walentego gdzie moglam hihi fajny nie??? smieszne jest to swieto i tylko handlowcy maja z tego zyski oglaszam wszem i wobec ze pisze kolejne czytadlo wlasciwie dwa... bedzie sie dzialo we wakacje na moim blogu ( ktory jest ciagle remontowany??) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja walentynki spędziłam sama po raz pierwszy, odkąd nie jestem sama, dlatego to takie dziwne... ale prezentami się wymieniliśmy. szkoda, że to takie komercyjne święto się zrobiło... zupełnie, jak Boże Narodzenie ;) a jednak lubię obchodzić i jedno, i drugie. prezent może być przecież własnoręcznie zrobiony, taki od serca, może to być chociażby kolacja itp. budzi się we mnie maleńka nadzieja, że Skarb niedługo do mnie wróci, ale nie chcę na razie zapeszać. maryś, a co u Ciebie, zaczął się już nowy semestr? ja z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne powieści, jak zaczniesz umieszczać na blogu, to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry oczywiscie ze dam znac jak zaczne tworzyc nowe blogi zachorowalo mi sie na grype zoladkowa nie wiem skad to przyszlo ale juz poszlo i moge jesc a nie tylko biszkopciki i sucharki (mam wtyki w piekarni i moglam jesc do woli) miesko maselko kapustka i mleko ah jak ja za tym tesknilam a swoja droga taka grypa jest dobra przed impreza jedziesz z wagi i to bez specjalnego odchudzania sie czy zazywania chemicznych swinstw kolezanka wyznaczyla juz date slubu 27 sierpnia ahh piekny bedzie to dzien no i wymyslila ze mam jej swiadkowac co robi swiadkowa na slubie i weselu???? prosze o rady bylych swiadkowych zmykam musze wykorzystac wolne jakie mam na...obijanie sie po mieszkaniu oczywiscie z ksiazka w reku(pytanie tylko z jaka?? swoja czy obska??? ahh ) pozdrawiam i sle duzo slonca co widze za oknem ah zapomnialabym mam siostre w domu a dlaczego to takie dziwne?? bo siedzi w anglii pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, współczuję tej grypy, paskudztwo... mam nadzieję, że już wszystko dobrze. pewnie się cieszysz z przyjazdu siostry. a ja jej zazdroszczę tej Anglii. a ja mam już Skarba w domu!!! chyba na stałe :D depresja minęła, jak ręką odjął ;) robal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Dawno mnie nie było , nie ? :D Na swą obronę mam to , że zaczęłam pracować i zanim się odnalazłam w tym wszystkim , na nic kompletnie nie miałam czasu . A praca jest w sklepie meblowym , więc trochę męczy :) Ale mnie za bardzo wykorzystują i w ogóle klimaty tam nieciekawe i ludzie dziwni , więc chyba zakończę współpracę z firmą . No nic , od czegoś trzeba było zacząć :) Poza tym wszystko w normie . Siedzę sobie właśnie u Teściowej , popijam kawkę i czekam na pyszny obiadek :) W maju jak wiadomo jest komunia mojego dziecięcia i jest szansa na to , że uzbiera ono na komputer , więc powrócę :D Narazie uciekam Przesyłam buziaczki No i w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry marteczko, gratuluje pracy i zblizajacej sie komuni o atmosferze w pracy nic nie musisz pisac u mnie wlasnie jedna zakonczyla wspolprace z firma i moze humory wroca nam dobre czesc justa nic dodac nic ujac jak skarba masz w domu tylko nie zapomnijcie o bozym swiecie ;-))) jestem po interesujacym zjezdzie w szkole teraz dopiero zaczyna sie interesujaca czesc edukacji czyli konkrety i wazne informacje i co najwazniejsze umiejetnosci koniec z mozolna teoria i musze przyznac ze coraz bardziej mnie to wciaga... pozdrawiam wszystkich i brykam do pracy zapowiada sie ciezki tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, hej :) no to gratuluję pracy. atmosfera ważna, to fakt, ale ważne, że coś znalazłaś, następnym razem będzie lepiej ;) maryś, do euforii nam daleko, bo ta jego nowa praca mi nie odpowiada ;) musi być dyspozycyjny 24 h/dobę i 7 dni/tydzień, a więc jest za mało dyspozycyjny dla mnie :/ ale cóż, może to tylko kolejny stopień na drodze zawodowej i może następna praca będzie lepsza. a co do pracy, to mam zaproszenie do szefa na rozmowę w przyszłym tygodniu i bardzo się obawiam, czego ona może dotyczyć, bo tak bez powodu to nas nie zaprasza :/ oby nie wymyślił jakichś cięć w ramach oszczędności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa nie martw sie latwo mi to napisac i czasami latwo mi to wcielic w zycie jestem pewna ze cos pozytywnego sie szykuje i nie bedzie to twoje zwolnienie ja zawsze sobie mowie co ma byc to bedzie i moje nerwy nic tego nie zmienia wiec...nie denerwuje sie trzymam kciuki za pomyslna rozmowe z szefem a co do twojego skarba....teraz sie czegos nauczy i przy kolejnym pracodawcy zaowocuje to (nie da soba pomiatac) siostra mi wraca do anglii ale tylko na 3 tyg przed swietami sie zjawi... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu duzo gadac;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kochane Panie Sam Nie Wiem Jak Sie Ustosunkowac Do Tego Swieta ,Ktore Juz Od 3 Godzin Macie,ale Lepiej Nie Bede Polemizowal Na Ten Temat!!! Mysle Ze Po Kwiatuszku Kazdej Sie Nalezy;) Z Całego Serca Zycze Samych Radosnych Chwil I Spełnienia Wszystkich Marzen Nawet Tych Najskrytszych👄 zyczy ROBAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, miło, że o nas pamiętałeś :) maryś, okazało się, że niepotrzebnie się martwiłam, bo z tego spotkania to impreza wyszła ;) a teraz mam sporo pracy, oj, sporo... dobrze, że zima powoli odchodzi, bo ja żyję tylko myślą o wiośnie. mrozu już nie ma, piękne słonko mieliśmy przez 2 dni, dziś znów pochmurno, ale cieplej, co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam, że topik jeszcze żyje....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa taka
Hejka ja tu pierwszy raz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, żyje, ale ledwo dycha ;) za rzadko tu zaglądasz ;) co tam u Ciebie nowego? jak Zuzia? Nowa taka, witamy, powiedz nam coś o sobie, skąd jesteś, co porabiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko życzyć wesołych Świąt wszystkim, którzy tu zaglądają ;) ja biorę trochę wolnego, bo oprócz przygotowań do Świąt i samego świętowania chcę mieć też trochę wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×