Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

dzień dobry wszystkim Maryś> sprawdź skrzyneczkę, może to by rozwiązało choć część twoich problemów :) Justa> widzę, że ledwo pani wróciła z urlopu, a już stara się nadrobić zaległości ;) Tylko dlaczego wśród wysłanych zdjęć nie ma pani? Proszę o szybką odpowiedź. W razie jakiś pytań - siedzę na skrzynce (i macham nogami). Zostawiam coś na poprawienie humoru: Jaka jest największa anomalia fizyczno-polityczna? Członek z ramienia wysunięty na czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim Maryś> sprawdź skrzyneczkę, może to by rozwiązało choć część twoich problemów :) Justa> widzę, że ledwo pani wróciła z urlopu, a już stara się nadrobić zaległości ;) Tylko dlaczego wśród wysłanych zdjęć nie ma pani? Proszę o szybką odpowiedź. W razie jakiś pytań - siedzę na skrzynce (i macham nogami). Zostawiam coś na poprawienie humoru: Jaka jest największa anomalia fizyczno-polityczna? Członek z ramienia wysunięty na czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć justa wiem wiem powinnam siedzieć i pisać ale...jak mogę skupić się na pisaniu skoro tak fascynujace wydarzenia są w wrotach? po koleji jak mnie wciągnie pisanie to po trzech miesiącach stworzę kolejny blog moja dewiza życiowa - spiesz się powoli i po jednej rzeczy na raz rób inaczej wszystko masz zaczęte bałagan straszny a jak wszystko skończysz nachodzi cię taka pustka a tak...coś ciągle robisz to ogladasz to piszesz to pracujesz to czytasz jest jakaś ciagłość no to się namądrowałam przyjemności w weekend ja spędzę go pracująco a za tydzień...Witaj Szkoło!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko :) zaległości i tak największe mam w pracy... jak to jest, że robota na człowieka zawsze czeka ;) samo się nie zrobi... a nad fotkami myślę, jak przygotuję to wyślę, muszę się też Jamniczkowi odwdzięczyć za fotki. maryś, właśnie się drukuje Twoje dzieło ;) dam mamie do poczytania :) no to miłego weekendu życzę wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hej hay hello hallo hela !!! no witam ! :D :D :D jest niedziela , nie lubię , chyba nawet bardziej niż poniedziałków :( siedzę sama z drobiem , Ada u dziadków , a mój mąż se pojechał na egzamin , wczoraj robił kurs motorowodniaka i teraz egzamin ten to ma pomysły cholercia - trza zrobić obiad , jejku , zeby mi się chciało tak jak mi się nie chce :) ale co tam - do dzieła pozdróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliia
witam wszystkich:) klikam z pomorza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliia
witam wszystkich:) klikam z pomorza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliia
witam wszystkich:) klikam z pomorza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) popijam sobie poranną kawkę , dzieciaki biją się łopatką do piasku , jest wesoło :D co tam u Was po weekendzie ? ja nie robiłam nic , tzn. nic innego niż robię codziennie :) Cześć ameliia - naklikaj coś jeszcze :) wiesz - u nas w weekend robi się trochę pusto... :( miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po weekendzie... a ja tam lubię niedziele, przynajmniej jest wolne, nie to, co poniedziałki... odpoczęłam u mamusi, spotkałam się z przyjaciółką i jej facetem. a Skarb niestety znów musiał pracować w sobotę, więc ze wspólnego weekendu nici . przeczytałam dzieło Marysi... i nie raz mile mnie zaskoczyło. zwroty akcji, nic do końca pewne nie było... 2 razy się wzruszyłam przy scenach oświadczyn (o których skrycie marzę ;) ). no i wszystko dobrze się skończyło :) mamie też się podobało, mówi, że często o wiele gorsze książki idą do druku. no proszę, jaka nam tu wyrosła konkurencja dla Grocholi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po weekendzie... a ja tam lubię niedziele, przynajmniej jest wolne, nie to, co poniedziałki... odpoczęłam u mamusi, spotkałam się z przyjaciółką i jej facetem. a Skarb niestety znów musiał pracować w sobotę, więc ze wspólnego weekendu nici . przeczytałam dzieło Marysi... i nie raz mile mnie zaskoczyło. zwroty akcji, nic do końca pewne nie było... 2 razy się wzruszyłam przy scenach oświadczyn (o których skrycie marzę ;) ). no i wszystko dobrze się skończyło :) mamie też się podobało, mówi, że często o wiele gorsze książki idą do druku. no proszę, jaka nam tu wyrosła konkurencja dla Grocholi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczór justa przestań mi narcyzować bo obrosne w piórka i odfrunę i nici z kolejnego czytadła....( tu pojawia się wesoła buźka ) pozdrów mamę ode mnie marteczko ja ostatnio nic więcej nie robię oprócz spania ( malo) jedzenia ( zima się zbliża wiec więcej jak zawsze) obsługiwania ludzi i parapetów no i oglądania sg co pomalutku kończę a co niestety zostało mi ograniczone przez mojego brata który też się wciagnął ( działanie konkurencji na dostęp do narkotyku wrrrr) tak wiec nie przejmuj się a wakacje mozesz robić sobie wtedy kiedy chcesz a nie kiedy ogólnie naród ma witam nową osóbkę tę z pomorza , ja jestem z wielkopolski czy ktoś z was czytał komentarz \"czytelniczki\"?? ja naprawdę zgadzam się z nią są miejsca gdzie ostro przesłodziłam i bohaterka wydaje się być bardzo idealna jednak....zauważyłam że ja napisalam bardzo ogólnie i charakterystykę bohaterów i wydarzenia i nawet nie podałam nudnych kwesti miejsca i czasu opowieści a to dlatego że każdy sam ma poruszyć swoją wyobraźnię, stworzyć bohaterów i każdy inaczej przeżywa wydarzenia inni się wzruszają inni przybierają sceptyczny pkt patrzenia inni przyjmują chlodno no po prostu cala gama uczuć i to mi się najbardziej podoba podanie potencjalnemu czytelnikowi wszystkiego co do szczegołów w treści książki pozbawia go wszystkiego co jest ważne przy czytaniu książek - zubarza jego wyobraźnię a to właśnie chciałam pominąć no to wyglosiłam ładny wykładzić pozdrawiam wasz bardzo gorąco u mnie coś wiaterk się nasila i wieje że cho ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow
Serdecznie z całego swego serduszka Wita Cię Anula ;D Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Maryś :) ja się z czytelniczką nie zgadzam. ma prawo jej się nie podobać, jej zdanie, jej gust... ja mam odmienne. Grocholi jakoś nie wydał Harlekin, Bridget Jones też nie... jeśli czytelniczka woli sensacje czy kryminały, to niech nie czyta powieści pt. \"Szukając miłości\" - to chyba oczywiste. ja tam czytam różne rzeczy, książki o miłości czasami też, choć Harlekiny czasami mnie nudzą - powieść Marysi była dla mnie ciekawsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam justa właśnie dlatego piszę dalej, choć zgadzam się z tą osobą co do słodkości opowieści i być może zbytniego wyidealizowania bohaterów ja bym raczej miejscami to wszystko ustawiła ogólnie podoba mi się i dlatego stworzyłam blog no następny komentarz dowodzi że warto pisać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje z cafe? nie ma mojej wypowiedzi, a poprzednia jest puszczona 4-krotnie 😡 może chociaż to przejdzie: Robalek prosił mnie o przesłanie pozdrowień dla was wszystkich i przekazanie, że się pojawi jak tylko będzie mógł; co też niniejszym czynię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchajcie tego (chyba nie muszę komentować): Ewa spacerowała po Rajskim Ogrodzie, podczas gdy podszedł do niej wąż. ,,Zjedz jabłko rzekł wąż. Ewa pouczona i ostrzeżona przez Boga, odmówiła.:,,Zjedz to jabłko- namawiał wąż. Musisz wyglądać piękniej dla twojego mężczyzny:,,Nie potrzebuję tego - odpowiedziała Ewa. Nie ma tutaj innej kobiety oprócz mnie. Wąż zaśmiał się:,,Oczywiście, że jest. I od tego momentu Ewa przestała mu wierzyć, ale on zaprowadził ją na wysokie wzniesienie, gdzie znajdowało się źródło wody. Ona jest w tej jaskini, Adam ja tam ukrywa. Ewa pochyliła się i zobaczyła, odbijającą się w wodzie źródła, piękna kobietę. Natychmiast, bez wahania, zjadła jabłko, które proponował jej wąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko :) dzięki za pozdrowienia od Robala :) gdzie Wy się w ogóle wszyscy podziewacie? marteczka już nawet nie zagląda, maryś też nieczęsto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko :) dzięki za pozdrowienia od Robala :) gdzie Wy się w ogóle wszyscy podziewacie? marteczka już nawet nie zagląda, maryś też nieczęsto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie często i nie gęsto się zjawiam ostatnio mam zły napływ jesieni na moją osobę i biegam z mokrymi okładami na czolo - glowa mnie boli no i mamy jesień jak wam minął pierwszy jej dzień? mnie bardzo jesiennie oczywiście zmarzłam w nocy miałam ból glowy za oknami raz deszcz raz slonce w pracy napięcie rosnie bo małe zamieszanie taka jedna robi w sobotę zaczynam szkołę i chyba od jutra tj od piątku zacznę się tym przejmować czytelnicy a raczej czytelniczki blogu molestują mnie o pisanie gdzie w taką jesienną aurę wogóle ochota do pisania przechodzi no nic jednym slowem jesień przyszła jutro tj w piatek mam wolne popoludnie i być może zjawię się u was tj w kafeterii pozdrawiam przyjemnego piątkowego piatku zyczę udanych weekendów odpoczynku pracy leniuchowania i aktywnego spędzania wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary :) hmm.. ja nie mam jeszcze czasu przejmować się jesienią, bo jestem zawalona pracą. ale przyszła jak typowa jesień - z deszczem i wiatrem. a co do pisania, to mam nadzieję, że przyjdzie Ci ochota w długie, zimowe wieczory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień do berek;) ja mam już weekend - pomijam szkołę justa owszem będę miała ochotę, bo coraz bardziej mnie to \"męczy\" więc nie jest aż tak źle z moim pisaniem stawiam wszystkim dobrą kafkę ze smietanką lub cukrem i dobrą herbatkę z miodkiem lub cukrem lub/i cytrynką a co do kawusi? kto lubi slodkie dziś skosztuje raffaello (ciasto) kto lubi dymek zmykać na zimne i wietrzne powietrze idę w domku posprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień do berek;) ja mam już weekend - pomijam szkołę justa owszem będę miała ochotę, bo coraz bardziej mnie to \"męczy\" więc nie jest aż tak źle z moim pisaniem stawiam wszystkim dobrą kafkę ze smietanką lub cukrem i dobrą herbatkę z miodkiem lub cukrem lub/i cytrynką a co do kawusi? kto lubi slodkie dziś skosztuje raffaello (ciasto) kto lubi dymek zmykać na zimne i wietrzne powietrze idę w domku posprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej hej jestem , jestem :) tydzień pełen wrażeń miałam i Ady urodziny ( jejku , ona ma już 8 lat :) ) a dziś byłam u dentysty sadysty a teraz mam głupawkę może to od tego borowania ??? :D no i siedzę sobie przed kompem zamiast w kuchni i kłócę się z mężem przez gg :) - fajne zajęcie a obiad w polu , a godzina późna ale jest zupa w lodówce , to w d... mam nie robię więcej :) no to chyba tyle o słonko wyszło ! :) może by dziś jakiegoś browarka spożyc ? wszak piątek mamy :) ( nie pij Piotrek , nie pij w piątek , piatek zły jest na początek ... :) ) dobra , jeszcze kiedyś do Was zalecę pozdróweczki od Marteczki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, marteczka :) ja też miałam tydzień pełen wrażeń, ale nie takich, jakbym chciała, bo w pracy ;) jeszcze przyszły tydzień... może jakoś przeżyję. a co do piwka, to jak najbardziej, popieram, piątek właśnie jest na to świetny - na pierwsze weekendowe piwko ;) po pracy lecę więc po Gingersa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek ano pusto tu i głucho i chyba wiatr się wdarł do naszego malego zakatka jestem po pierwszych dwóch dniach szkoły jest fajnie no jeśli wykład z prawa cywilnego może być ekscytujący to niech ktoś mi to powie ale ogólnie jest fajnie malo ludzi pierwszy rocznik pożyczamy sale z duzej szkoly średniej no jak na razie jest ok a jak wasze weekendy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja nie odpoczywam :) a ja w niedzielę byłam na ognisku ( to chyba już ostatni taki wypad w tym roku ) z dzieciakami dzieciaki sie wybiegały , ubrudziły i były ogólnie zadowolone :) a dzisiaj latałam po mieście załatwiać dalej urzędowe sprawy i jak zwykle - nie udało się załatwis wszystkiego naraz :( tak więc jutro od nowa :) Maryś - no to fajnie , ze w szkole fajnie :) Justa - a Ty co porabiałaś w weekend ? :) dobra - spadam spać , bo mnie jutro nic z łóżka nie wyciągnie :D papatki i kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×