Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

uśka, przeszkolenie małżeńskie przeszkoleniem, ale jeszcze inne ważne czynniki są, typu praca czy kasa... i to psuje cały romantyzm :( jamniczek (majniczek :D), jak byłam dzieckiem, to też nie przepadałam za mięsem, sam jego smak jakoś mnie odrzucał... ale do dzisiaj udało mi się znaleźć kilka potraw mięsnych, które trawię, niektóre nawet lubię. ważne, by w wyglądzie nie przypominały mi zwierzęcia, a więc np. udko z kurczaka odpada ;) a serem to ja się karmię przez cały tydzień, więc dziś chętnie dla odmiany może być pasztecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie ja urodziłam tylko moja koleżanka ze szkoły tzn poznałyśmy się w szkole (trwało to całe 5 lat) i teraz trzymamy sie razem i pieszczotliwie nazywamy siebie ciotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niestety już jestemw pracy i kupa roboty , wycieczka się udała pogoda też ,zakupy ,na koncu mielismy ognisko, trza było chodzić szukać patyczka aby sobie upiec kiełbaskę potem bolała mnie głowa i dostałam katarku oj ja biedna coś się na mnie uwzieło. Milego dnia u mnie słonko. dzięki za maele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mięsko lubię i przyznaję się do tego nie mam zamiaru udawać że widzę w nim żyjące jeszcze niedawno zwierzątko bo tak nie jest , pomimo posiadania bogatej wyobrażni sorki wszystkich niemięsnych - następnym razem zrobię różne i z mięskiem i z serkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie moje Papóżki🌻👄;) Dzięki za meiliki:):):) Rozpisałyscie sie z ranka,a wieczorkiem Was jak na lekarstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUNIA
CZY KTOS MA OCHOTE ZE MNA POGADAC????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem mięsożercą choć w piatki sobie odpuszczam ah te tradycje religijne robaczku bo wieczorami to dzieczęta leczą swoich mężów czy mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary >> ależ wiem że nie Ty :) :) (te bliźniaki to też nie moje :) ) Cześć Robal i Magda 🖐️ ❤️ Justa >> ja doskonale sobie zdaje sprawę z tych innych czynników, wierz mi, wy przynajmniej razem mieszkacie :) No i teraz muszę wszędzie wozić tego mojego kalekę, dziś na imieniny pewnie nie pójdzie i będe sama :( ... A mówiłam nie rzucać się tak na tą siatkę... :) Lekarz na pogotowiu powiedział że kostka skręcona ale nie trzeba gipsu i może chodzić do pracy >> dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funia, witamy, czętnie pogadamy :) marteczka, Ty to z nami masz, jak nie kawkę, to herbatkę, jak nie z pasztetem, to z serem... jak z dziećmi ;) magda, coś za mało dbasz o siebie, ledwo z łóżeczka wyszłaś, a już katarek? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka ja mam rozszczep torebki stawowey w kosciach dłoni i tez nie mam gipsu ,ale sam nie chciałem bo jak do pracy lewa reka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jade dzis na noc na rybki więc trzymajcie za mnie kciuki ,żebym nie przymarzł he,będe poławiał karpie czy ,któraś ma ochote:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal > nie lubię karpia bo jest mułowaty... a na tych rybach to nie zmarzniesz bo napewno sobie coś na rozgrzanie weźmiecie ;) Już ja wiem po co faceci chodzą na ryby... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funia to się chyba przestraszyła;) Lubicie ryby dziewczyny.?ooooooowyszło słoneczko jak ślicznie swieci,zrobie zdjęcie bo to już chyba koniec słonca,i nadeydzie ostra zima...brrrrrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uska karpie nie są mułowate z wyjątkiem tych z chodowlanych stawików to się zgodze ,ale jak byś zkosztowała takiego 10-15 kilo to sama byś stwierdziła ,że jest ok:) Do rozgrzania to oczywiste ze tak bo jak całą noc na (--) minusie wysiedziec:) I teraz pytanie poco jeżdze na ryby?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka wiem że wiesz i na dzieci jeszcze mamy czas robaczku nie chciałam ci dogryźć przepraszam a karpia z przyjemnościa zjem taki w panierce i pierogami ruskimi funia gdzie cię dziecino wywiało??! wszyscy tu na ciebie czekaja wiecie co? chcialam sobie dzisiaj pospać bo jutro o 4.30 musze być na nogach a tu o 8 rano jelitka sie rozbudzily i mnie pogoniły do toalety co za niemyślące stworzenie!! :D i pewnie będę chodziła jak zakręcona jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUNIA
JA SIE NIE PRZESTRASZYLAM JA ZWATPILAM.TO DLA MNIE ZUPELNA NOWOSC,DOPIERO OD NIEDAWNA MAM PODLACZONY INTERNET.CZY KTOS TO ROZUMIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funia się chyba speszyła.... bo się nie odzywa :( Robal, ja lubię rybki, ale najlepiej takie bez ości, więc jak Ci się uda jakiś filecik złowić albo solę, to chętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funia, no pewnie, że rozumiemy, każdy kiedyś był początkujący :) tak więc niczym się nie przejmuj, z czasem wszystkiego się nauczysz. powiedz nam coś o sobie, skąd pochodzisz, co robisz na co dzień... 🌻 dla Ciebie. maryś, to przynajmniej połóż się dziś wcześniej spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUNIA
JA SIE NIE WYSTRASZYLAM TYLKO ZWATPILAM?FAJNIE CZYTAC WASZE WYPOWIEDZI,ALE CZAS LECI MUSZE KONCZYC ZARAZ WRACA SYNUS ZE SZKOLY.MOZE JUTRO SIE PRZYLACZE.CZESC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa:) Mary macie po filecie,a wedzonego karpia albo sandacza zjecie???? No to pa Funia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku z przyjemnościa zjem każdą rybkę w każdej postaci no może z kawiorem sobie odpuszczę funia każdy kiedyś rozpoczynał tę przygodę nie minie tydzień a będziesz nałogowcem kafe i oby naszego topicku siadaj , masz kafkę lub herbatkę i.....co dziś sobie zjemy? słodkie? slone? a może obiadek? slucham państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka :) wpadłam na chwilke tylko..... Dzieki za maile oczywiscie, ja nie mam nic ciekawego do wysłania wiec wybaczcie mi :) Justa 🌻 ja wesela nie chce tzn ślub i małe przyjecia i to wszystko, ogólnie nie lubie wesel i tej całej otoczki gdzie trzeba sie usmiechać do nieznanych osób które i tak cie obgadaja. Mary ja tez ciocia zostałam ale 2 miesiace temu....osikał mnie dwa razy ;) niuniu. Daria, Hanka, uśka, Magda i Szam której nie ma 🌻 dla was Robal a dla ciebie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal kwiaty zawsze mile widziane, ja uwielbiam jak kazda z nas wiec pamiętaj kwiatów nigdy dość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×