Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

hej hej ja nie spię :) już dawno zresztą popijam kawkę tradycyjnie , dzieciaki roanoszą mieszkanie ( też tradycyjnie ) ale mam to w d.... już mi się nie chce za nimi latać , a jak mają coś rozwalić to i tak rozwalą :D :D :D u mnie nic nowego - dom , dzieci , dom , dzieci , jakieś piwko z koleżanką , dom , dzieci , dom , dzieci , dom , dzieci , ....... i tak sobie lecą dni i tygodnie :D Ada jedzie niedługo na kolonie i już mnie strach zjada kurcze - ja się bardziej boję niż ona :) - ona się cieszy :) nie chce mi się dzisiaj nic robić , właśnie się zastanawiam nad najprostrzym i mało zajmującym obiadkiem :) pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey🌻to masz sie podobnie jak ja ,gdy wracaja ze szkoły moje łobuzy to mam w domu saygon ,smiac mi sie chce tylko wieczorkiem jak musza to posprzatac ;) to im sie za bardzo nie podoba . A co do kolonii to sie nie martw zawsze jest pierwszy raz..nieprawdaz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka bądż spokojna prowadziłem kiedyś obozy harcerskie. Kadre się dobiera wyszkoloną i o dzieci dba się jak o swoje ! ! ! Teraz są inne czasy ale myślę że jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku no właśnie :) zawsze jest ten pierwszy raz - najtrudniejszy :) no nic to - jakoś przeżyję :D wręcz nie mam na co narzekać :) - mam taki plan , zeby jak Ada pojedzie na te kolonie , to oddać na trochę Kingę moim rodzicom , a Mikołaja teściowej - hihihi.... sprytna jestem :D tylko nie wiem czy to wyjdzie , a poza tym - co ja będę robić w tym czasie ??? już nie pamiętam jak to jest bez żadnego dziecka w domu :) hehe - w końcu będę mogła wyjść gdzieś i nie zastanawiać się , kto z nimi zostanie , ani o której miszę wrócić :) a poza tym w końcu spokojnie bedziemy mogli poszlajać się z mężem po mieście , parku , po knajpkach ech.... życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Spokojny własnie tak jest ja tez jezdziłem po obozach i koloniach jako ratownik wodny i wiem ze jest spoko dlatego moje chłopaki tez jezdza juz od kilku lat . >Heheheee to bedziesz miała raj na ziemi my tez dzieciaki czesto sprzedajemy do rodziców jak gdzies sie chcemy wybrac na pare dni . Bo tak na noc to same daja sobie rade . Tylko za bardzo nie szaleycie:P.hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Spokojny ja się w sumie martwię tak wiesz - na zapas , jak to mamuśka czy nie będzie tęsknić , płakać i wiesz w ogóle a ona ma dopiero 7,5 lat ale zaprawiona w bojach trochę jest , bo od malutkiego jeździła do dziadków i zostawała często z moimi przyjaciółkami - pewnie to bierze się też stąd , że od kiedy urodziłam dwoje nast. dzieci , mam manię na temat tego , że ją trochę zaniedbałam :) ale cóż takie jest życie jestem z nimi sama w domu przez większą część dnia - muszę sobie jakoś radzić , a nie mogę się nią zajmować jak rocznym i dwuletnim dzieciakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku - no - my też sprzedawaliśmy , ale jak było jedno , albo dwoje - kurcze trójki cudnych szkrabów naraz nikt nie chce wziąć :D czemu ? hihihi..... a co do szaleństwa - to może nie za bardzo , ale na zapas :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) Robalku biedaku 🌻 dobrze ze juz ci lepiej! wracaj szybko do zdrowia bo jak nie to bedziesz miał ze mna doczynienia NO! Marteczka nie martw sie o córcie, napewno wszystko bedzie dobrze i wróci zadowolona. Niech sie uczy samodzielnosci dziewczyna! ja teraz mam obrone 25 ciekawe co to bedzie, az nawet o tym nie mysle zeby sie nie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Majesta 🌻👄 Fajnie ze ktos jest ze znajomych;)Tu juz ciezko kogos spotkac,wpadnij na inne topy pogadac jak masz czas na siec. Mnie znajdziesz na topiku \"Kto nie pracuje a czesto ......buszuje\" albo na topiku \"Mam dzisiaj doła\" fajna atmosfera zapraszam trzeba cos w koncu robic ;) Dzieki za troske czuje sie juz lepiey,a swoja droga to brakuje mi tego topiku fajnie przeciez było i zgineło tak jakos bezpowrotnie niewiadomo dla czego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,a takie z Was fajne gadułki były a teraz co cicho jakos i smutno bez Was :( co sie z Wami dzieje???? a moze wszystkie urodziłyscie dzieci:Pi nie macie czasu na klikanie ??? Pozdrawiam i czekam na reaktywacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem , ja !!! :D Robaczku , chętnie bym poklikała , ale muszę iść do garów takie życie :D hihihi.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statt
nie długo rok, jak powsta topik, czy będzie z tej okazji jakas balanga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Marteczka 🌻 fajnie Cie widziec co porabiasz itp .widzisz co sie porobiło z tym toptm:(wyslij mi gg na poczte pogadamy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nooo od prawie 2 tygodni jesteśmy na tej samej stronie ;) co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Justa - dawno Cię nie \"widziałam\" :) nic mi się dziś nie chce - brak słoneczka za oknem dzieciaki roznoszą mi mieszkanie ( jak zwykle zresztą , ech... potem się posprząta :) ) Ada ma jutro zakończenie roku , bożesztymój - pamiętam jak dziś , jak się rodziła , a ona już kończy pierwszą klasę , jak to szybko zleciało :) szam - gdzie Ty jesteś o założycielko nasza :D odezwij się jak tam Twoja Zuzia - cieszy się , że szkoła na 2 miesiące z głowy ??? :) pozdrawiam wszystkich i przyłączam się do apelu Robala - reaktywacja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak tak Marteczka ma racje Wszystkie do RAPORTU!!!!!!i to juz!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja się raportuję :) z tym topikiem to takie zamknięte koło... zagląda mało osób, bo... każdy myśli, że mało osób tu zagląda, więc sam też nie zagląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zagladam!!!!! WITAM WSZYSTKICH:):) ale naprawdę mało osób zagląda!!!!!!:( A co będzie w wakacje? A propos wakacji gdzie się wybieracie na w/w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, heh, bo mnie interesuje mlm :) takie hobby nietypowe. aura, ja nie wiem jeszcze, czy się wybieram na wakacje... w sumie nie planuję jakichś większych wyjazdów, więc mi aż tak nie zależy. ważne, żeby była pogoda, na plażę mam blisko :) no, chyba, że jakąś wycieczkę wygram, to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :D :D :D :D :D ja miałam dziś zakończenie roku Ady - pierwsze świadectwo , te sprawy , mnóstwo nerwów mojej córci ( nie wiem skąd jej się wzięło , że pani jej postawi same jedynki :) ) no ale już z głowy - oficjalnie ogłaszam rozpoczęcie wakacji :) a na wakacje może pojedziemy z dzieciarnią na działkę mojego wujka , fajnie tam - dookoła las , bliska nad wodę , cisza , spokój , ech.... i te biegające pod nogami dzieciaki :D no to ja tradycyjnie zapytam komu kawki ? - bo właśnie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prosze kafke;) Witam🌻 Ja sie bujne do Zakopca i na Mazurki ,a gdzie jeszcze nie wiem moze -morze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobrerek przeprzepadły wszystkie gaduły zajęte pracą i rodzinami ja nie jestem lepsza tzn bez tej rodziny hi hi hi nie nie jeszcze mi do tego daleko na razie książki mnie wciagają = podręczniki dowiedziałam się że jest 9 osób na jedno miejsce i boję się nie jestem geniuszem w tej dziedzinie ba ja coraz mniej wiem jak pomyślę o tych bijących się o miejsce maturzystach a ja stara sie pcham do uczelnianej ławki ah będzie dobrze u was widzę wszystko dobrze marteczko świetny pomysł z wydaniem dzici rodzicom i szaleństwie z mężem - gratuluję decyzji robaczku mam nadzieję ze zdrówko już wróciło na swe dawne miejsce i teraz mozesz cieszyć się latem jak należy ja cudownie przywitałam lato z wit C górą chusteczek i herbatek mietowych= takie małe przeziębienie mnie dopadło no nic zmywam się bo robótka goni pozdrawiam was bardzo serdecznie trzymajcie się na urlopach i wolnych weekendach i jak tylko pogoda będzie odpowiednia papatki jeszcze tu wpadnę nie raz nie dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Mary 🌻👄 to ucz sie pilnie i co bys miała szczescie takie wielgasne i ogromne ;) tegoCi zyczy ROBAL;) jakis nowy przepisik prosze na poczte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) u mnie leje :( brr blada jestem jak sciana, zero słonka na mojej buźce kurcze no a miało być tak pięknie pozdrófki paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u mnie słonko świeci i deszczyk czasem popada :) siedzę sama w domku , skończyłam sprzątać i właśnie odpoczywam przed kompem z piwkiem w dłoni :) tak mi się jakoś chwilowo tęskno zrobiło za czasami młodości , beztroski i w ogóle , hmmmm.... to chyba przez to , ze się wakacje zaczęły , ech............... no nic to , zaraz się dzieciarnia zwali do domku i nie będzie czasu na myślenie :) miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×