Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witam pięknym popołudniem dziękuję za ciepłe przyjęcie szam z topiku zety się znamy i nawet wspominałam ze przypadkiem trafiłam na twój no i udało mi się go przeczytać co możęcie mi zaserwować? słodkiego podziękuję wczoraj tak jak miałam ochote tak ją zaspokoiłam i dziś coś słonego proszę u mnie grzeje coraz bardziej właśnie na tarasie posprzatałam , jutro jeszcze kwiaty schowamy i po lecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie laik do kompa jestem i czasami coś się skopie sernikiem częstujecie? eno to się skuszę a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam cappuccino z odrobina mleka i posypane czekladą kawa zwykła odpada bo ostatnio za bardzo mnie męczyła ale tęsknię za jej smakiem no i oczywiście mleczko do tego może być też herrrbatka miętowa ale tylko z miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zimne dni proponuje herbate swojego pomyslu: do imbryka(dosc duzego) wkladam kilka torebek herbaty; normalna, mietowa, owocowa, z dzikiej rozy. Poza mietowa inne w dowolnej ilosci. Zalewamy wrzatkiem, a jak troche ostygnie, to do smaku sok gesty z aronii i kilka kropli cytryny. Pycha, mówię Wam mary, czemu kawy nie mozesz? A cappucino o jkim smaku i czy z bita smietana - wiecej szczegolow! > kto znowu jeczy ze my o jedzeniu?? toz to przerwa na kawe jest! > Daria, majesta, co zatkało Was? dalej pisac i slac mi co trzeba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serniczek też uwielbiam więc dla mnie największa porcja ! ZAMAWIAM ! Próbuję wysłać ale tak ciężko mi się poczta otwiera że zaraz usnę - no ale do końca pracy na pewno zdążę wysłać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być z bitą śmietaną ale koniecznie posypane czekoladą muszę wypróbować twój przepis szam bo czyta się go ze smakiem kawę z mlekiem jakiś czas temu wypiłam i czułam ją do wieczora na zołądku a potem we wszystkich cm jelitów więc kawę sobie podaruję ale cappuccina nie odmówię mozę być też kawa mrozona z duzą iloscia lodów śmietankowych z dodatkiem ubitej śmietanki i posypane czekoladą pycha tak slodko mi się zrobiło że pójdę czymś słonym przegryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam chyba jakieś złe duszki opanowały mój \"sprzet\" próbuje wysłać Ci coś ale nie da rady, nie wiem co sie dzieje. Ja to uwielbiam herbatki , rózne smaki tylko wole jak ktoś to zrobi bo samej mi się nie chce, ale lubie eksperymenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy sobie przesyłacie? a internet dziś wolno działa więc moze dlatego macie problemy ze swoimi pocztami ( choć może to wina ich przepełnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> majesta, ta herbatka to tez efekt eksperymentow!! bo w gotowaniu to tez sobie eksperymentuje i niezle mi wychodzi! jestem chemikiem wynalazca z kuchni! >Daria, majesta, mój komp tez wariuje a zwlaszcza tlen, nie wiem o co chodzi! Chyba wszyscy sie na randki umawija! > mary, (wybacz skrot) lady...juz sie robi....smietanka....czekolada...slyzeczka.....slomka....Prosze bardzo! ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za skrót się cieszę bo w szkole tyllko tak mnie dziewczyny nazywały i napewno nic ci za to nie zrobię choć tak zrobię może upiekę wam tego dobrego sernika a może macie ochotę na placek drożdżowy? ja ze szkoły gastronomicznej jestem więc wyedukowana i wykształcona dziewczyna ze mnie choć często moje pieczenie i gotowanie to eksperymenty również ( bo wtedy najlepsze rzeczy wychodzą - jak coś się spieprzy to wtedy smakuje) mam coś na dobry humorek gdy poczta zawala http://www.humor.com.pl/teksty01.htm http://www.flashtoons.org/vedimovie.php?id=74 ja narazie znikam bo obowiazki domowe wzywają ( jak się nie pracuje to w domu mamie trzeba pomóc, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki, ale tu się smakowicie zrobiło, no, no! nie mówcie mi o cieście... ja uwielbiam sernik, sernik na zimno i szarlotkę, jestem w stanie pochłonąć ilości hurtowe ;) a kawa z bitą śmietaną, mniam... Daria, Magda, księgowe, no proszę, jedna z moich przyjaciółek też jest księgową. czasami żałuję, że też nie jestem ;) Karina, szukasz 3 groszy? czyżbyś też była księgową? ja nie jestem, ale muszę robić rozliczenia kosztów naszej filii i też mi to nijak nie wychodzi, wydatki inne, w kasie co innego... ale ostatnio na szczęście jakimś cudem miałam dużo na plus :) Szam, ja też proszę o zdjęcie, i nie tylko Ciebie, która, niech przysyła. ja ciągle zapominam przynieść swoje zdjęcia do pracy, jak przyniosę to przyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, ciekawie brzmi ta Twoja hernatka, będę musiała wypróbować. na razie mam pod ręką tylko zwykłą i zieloną, ciekawe, co wyjdzie, hihi. marysieńka, to widzę, że możesz nam tu profesjonalnie gotować i piec.. :) super :) do baru wchodzi facet ze sloikiem w reku. Zamawia u barmana kieliszekwodki i zakaske: sliwke z octu. Wodke wypija, sliwke wklada do sloika.Powtarza te czynnosc do momentu az sloik jest pelen sliwek. tedy placii zataczajac sie wychodzi.- co to za dziwny gosc - pyta sie barmana jeden z klientow.- dlaczego dziwny? Zona poslala go po sliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>mary, no to Ty spec jesteś, moze jakies przepisy przesles - ala nie na ciasta. Tutaj moja tepota calkowita, nawet prob nie podejmuje. Zuza mnie kiedys wsypała: przychodzą goście, ę,ą i te sprawy, podaje ciasto, a Zuzia: - Mamusia sama zrobiła.....z paczki;-) >justa, moj zawod robi ze mnie i prawnika i ksiegowa i technika, no mówię Ci. i jak na zlosc predyspozycje to mam do języków obcych jeno. A Ty kiedy zdjecia przyniesiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam Dostałam twoje - ale z ciebie fajna laska ! A ta twoja Zusia -to mały cókiereczek - będzie z niej też fajna laseczka ! Przesłałam ci moje dwa - jedno w pracy a drugie z moją córcią Madzią i lwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja kolezanka kiedys jak mieszkała ze swoim chłopakiem to obiecała ze jak wróci on z pracy to mu pierogi zrobi i.......poszła do sklepu po mrożone i ugotowała mówiąc ze sama robiła. Szam dostałaś maila czy nie? Dowcip: Siedzi dziewczyna z chłopakiem i mów: Wiesz ja mam takiego piepszyka co wabi On na to: A ja mam takiego wabika co poiepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, skoro masz zdolności lingwistyczne... mnie też się wydawało, że mam, ale właśnie biorę się za 2 język i nijak mi nie idzie... niemiecki mianowicie. czy znasz jakiś sposób, żeby polubić dany język obcy i żeby łatwiej zapamiętywać słówka i odmiany? jako, że najpierw poznałam angielski, gdzie żadnych odmian czasowników, rzeczowników, przedimków nie ma, to teraz ciężko mi się przestawić na język, gdzie wszystko się odmienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam Nie wiem co się stało ale dostałam informację że nie mogę wysłać wiadomości - ale będę próbowała do upadłego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam Nie wiem co się stało ale dostałam informację że nie mogę wysłać wiadomości - ale będę próbowała do upadłego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic jeszcze nie dostałam, dziewczyny:-( ale moj komp wariuje dzisiaj wiec moze jeszcze dojdzie... jestem jaka jestm i juz! ale moj Dudus (patrz: Zuzia) jest super, nieeeeee????????????:-D justa, ja zawsze starałam sie znalezc dobra motywacje do nauki. uczniom mowilam, aby trudne slowka wypisywali na kartkach, przyklejali gdzie sie da z rysunkami skojarzen ze slowkami. Ale niemieckiego nie znosze, wiec Ci nie pomoge:-( francuski, angielski, prosze bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do profesjonalistki czyli kucharza mi brakuje mam papiery podobno mam zdolności ale nie lubię pracować w kuchni w domu dla pięciu moich ukochanych ludzi to i owszem coś się wymyśli ale tak zawodowo to raczej nie przepisy chcecie? a proszę bardzo moja bibiioteczka jest bardzo bogata i to z tamtąd biorą sie pomysły które i tak po swojemu zmieniam porą obiadową wkupię w zacne grono prostym przepisem naleśniki ale z kwaśnego mleka lub mleku po serze zwanym serwatka pycha do tego domowej roboty powidełka ze śliwek lub mus z jabłek również wczoraj przesmażanych do tego na ostudzenie kompot z agrestu zrobiony latem deser bardziej słony więc mogą być różne sery pleśniowe z winkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, gdzie mieszkasz??? i gdzie na ten obiadek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNALAZŁAM!!! Uff jak dobrze... Wstrętne 3 grosze mnie dzisiaj wykończyły. Hi, ale już po wszystkim :) Aż się głodna zrobiłam, a Wy tutaj o serniczkach, capuccino itp. Oj w brzuszku mi zaczyna burczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam to ja Ci wysle z innej mojej skrzynki bo sprawdziłam i ta działa to napewno dojdzie :) Ale bym coś takiego dobrego zjadłą...no właśnie Mary gdzie mieszkasz bo ja bym sie wprosiła na obiadek jakiś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam serdecznie w piękne i słoneczne woj wielkopolskie a dokladnie do Leszna tylko szybciutko bo ciasto się kończy dobrze przeczytałam że zdjęcia sobie wysyłacie? a mogę tez się pobawić? i jedno pytanko jakiej muzyczki słuchacie ostatnio albo jaka pisenka wam po głowie biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Karina, mówiłam, że znajdziesz🌼 to będzie piękny weekend!! a teraz szybko, przegryz małe co nie co!! bo my tu się zajadamy! >Daria, majesta - przeczyściłam skrzynke tlenową (to na tą wysyłacie?), moze dojdzie teraz! a co do muzyczki, to zawsze mam problem bo słucham różnej, różnistej... Art of noise, Gabriel, Morcheeba, Beth Gibbons...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, no faktycznie, okladki sa ciekawe :) Zdjec nie dostalam, ale czy Ty masz w ogole mojego maila? :D justa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×